כמעט מלאכים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
כמעט מלאכים
כמעטמלאכים1.jpg
מצילומי העונה הרביעית של "כמעט מלאכים"
שם במקור Casi Angeles
סוגה טלנובלה, מדע בדיוני
יוצרים כריס מורנה, ניסן סבהט
כותבים ליאנדרו קלדרון
בימוי מריאנו דה מריה
שחקנים

ניקולס ואסקס
אמיליה אטיאס
מריאנו טורה
חימנה ברון
מריאנה אספוסיטו
חואן פדרו לנסאני
גאסטון דלמהאו
אאוחניה סוארס
ניקולאס ריירה
אגוסטין סיירה
סטפנו דה גרגוריו
קנדלה וטראנו
פבלו מרטינס
רוסיו איגרזבל
מריה דל סרו
ויקטוריו ד'אלסנדרו

בנחמין אמדאו
פרסים

זכו בפרס המרטין פיירו לסדרת הילדים והנוער הטובה ביותר לשנים 2008-2011

זכו בפרס סדרת השנה מחו"ל בטקס נבחרי הילדים 2010
ארץ מקור ארגנטינה
שפות ספרדית
מספר עונות 4
מספר פרקים 579
הפקה
מוזיקה כריס מורנה, פרננדו לופז רוסי, פבלו דורנד
אורך פרק 42-55 דקות
שידור
רשת שידור Telefe
רשת שידור בישראל ערוץ הילדים, ערוץ ניקלודאון ערוץ 10 וערוץ 2
תקופת שידור מקורית 17 במרץ 200729 בנובמבר 2010
קישורים חיצוניים
דף הסדרה ב-IMDb

כמעט מלאכיםספרדית: Casi ángeles) היא טלנובלה ארגנטינאית מצליחה לנוער אשר מופקת ומשודרת ברחבי העולם מאז שנת 2007. הסדרה מופקת על ידי כריס מורנה עבור רשת הטלוויזיה הארגנטינאית Telefe. בישראל, העונה הראשונה של הסדרה שודרה בערוץ ניקלודיאון והעונה השנייה, השלישית והרביעית בערוץ הילדים. בנוסף, החל מאמצע שנת 2008, משדר ערוץ 2 שידורים חוזרים של העונה הראשונה של "כמעט מלאכים". בסדרה מופיעים מספר אלמנטים של מדע בדיוני, כגון: "נסיעה בזמן לעתיד" ו"שאיבה אל מימד אחר". במסגרת הסדרה הוקמה להקה בשם "teen angels" ובה משתתפים לאלי אספוסיטו, אאוחניה סוארס, פיטר לנסאני, גאסטון דלמאו וניקולס ריירה. ללהקה יצאו 4 דיסקים עם שירים שונים ומגוונים והיו להם הופעות בהמון ארצות כמו ספרד, ישראל, ארגנטינה, איטליה, פרו ועוד. לאחר סיום הסדרה אאוחניה סוארס החליטה לעזוב את הלהקה ובמקומה נכנסה רוסיו איגרזבל. בשנת 2012 הלהקה התפרקה וכל אחד מהשחקנים פנה לדרכו. לאלי אספוסיטו המשיכה להיות שחקנית ודוגמנית וכיום היא גם זמרת בקריירת סולו, פיטר לנסאני ניקולס ריירה ורוסיו איגרזבל נשארו בתחום המשחק, גאסטון דלמאו טס לניו יורק כדי ללמוד משחק ואאוחניה סוארס ילדה בת ושיחקה בארבע סדרות נוספות והמשיכה לדגמן. ישנם שחקנים נוספים שילדו ילדים והתקדמו הלאה.

בשנת 2013 יצא ללהקה סרט בשם Teen Angeles- el adios. בגלל מותה של הבת של כריס מורנה הסדרה נגמרה מוקדם מהצפוי. ששיחקה בתפקיד אריאל אמא של קיקה בסדרה

העלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

העונה הראשונה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 1-166 (166 פרקים)

העונה הראשונה מספרת על אישה צעירה בשם סיילו מחיקו (במהלך העונה תגלה ששמה האמיתי הוא אנחלס אינצ'אוסטי) סיילו נמצאה נטושה ביער בגיל עשר, על ידי זוג זקנים שגידלו אותה בקרקס, בו היא עבדה. היא מגיעה לאחוזה של קרן למען ילדים יתומים הנקראת ".B.B", אותה מנהל ברטולומה בדוז'ה אגווארו. סיילו עובדת שם כמשרתת, ולא זוכרת את עברה עקב אמנזיה. למעשה, ברטולומה הוא זה שנטש את סיילו כשהייתה בת עשר, עם העוזרת שלו חוסטינה מררדה גרסיה.

ברטולומה מנצל את הילדים באחוזה ומכריח אותם לגנוב בשבילו כסף ולבנות לו בובות מזויפות. מטרתו העיקרית היא לקבל את הירושה של דודתו, אמליה אינצ'אוסטי, בעלת האחוזה וסבתה של סיילו. כדי לקבל את הירושה הוא היה צריך לפתוח את הקרן לילדים יתומים, וכן עליו לחתן את אחותו מלווינה. ברטולומה מנסה לחתן אותה עם ניקולס באוור, ארכאולוג שמחפש עם אימו ברטה ובנו כריסטובל אי הנקרא "אאודמון" - אי הילדים המאושרים. ניקולס יוצא עם מלווינה, אך מתאהב במשרתת סיילו.

סיילו עוקבת אחרי חוסטינה ומגלה שהיא מסתירה שם ילדה בשם לוס שחיה במרתף (שחוסטינה הסתירה את לוס במשך 10 שנים), (במהלך העונה מתגלה שהיא אחותה של סיילו) - חוסטינה הגנה על לוס (אור) כדי שברטולומה לא יהרוג אותה, חוסטינה משקרת לסיילו ומספרת שהיא מגנה על לוס מפני חוטפי ילדים, אך בהמשך מגלה סיילו את האמת ושלוס היא אחותה.

אויבו של ניקולס, מרכוס איברלוסיאה, מתקרב אליו ומתחזה לאדם בשם ג'יימס ג'ונס. הוא מחזר אחרי סיילו, וזאת כדי לרגל אחרי ניקולס באוור ולפגוע בו. בהמשך נחשפת תרמיתו, אך הוא מתוודה בפני סיילו שבאמת התאהב בה; סיילו דוחה את אהבתו בשל כוונותיו לפגוע באהובה ניקולס.

מרכוס מגלה שכריסטובל (בנו של ניקולס) הוא בעצם בנו, ונאבק לזכות במשמורת עליו בשיתוף עם אמו של כריסטובל, קרלה. אחרי המשפט שבו משתתפים ניקולס, מלווינה, סיילו, הילדים, וכריסטובל עצמו - זוכה אמו קרלה במשמורת. קרלה מבינה שהיחסים בינה לבין כריסטובל לא ישתפרו אם היא לא תיתן לו לראות את ניקולס, ומשיבה אל ניקולס את המשמורת על כריסטובל.

בהמשך נוצר ריב בין ניקולס למרכוס, בו מתגלה לניקולס ששניהם אחים למחצה בעלי אב משותף; מרכוס מספר לו שאביהם נטש אותו, ולכן הוא נשבע לנקום בהם כדי שיסבלו כפי שהוא סבל בילדותו.

בסוף העונה סיילו נשאבת לתוך יקום מקביל שמכין אותה לכך שהיא תכנס לאאודמון.

העונה השנייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 161-326 (160 פרקים)

העונה השנייה עוסקת בחזרתה של סיילו מממד אחר (אאודמון). היא חוזרת שוב בתור מלאכית האאודמון, שלושה חודשים לאחר שנעלמה. היא חוזרת עם פגיעה בזיכרון ועם משימה שהיא לא זוכרת, סיילו מקבלת שני סימנים מהאאודמון: 1. לעקוב אחרי השפן הלבן; 2. אין זמן. בהמשך מתברר שהמשימה שלא זכרה היא לגרום לכולם להיות מאושרים.

סיילו מתאהבת בסלבדור (ניקולס פאולס),אשר נתקל בה כשחזרה מהאאודמון, ומכיוון שהיא לא זוכרת את שמה, הוא נותן לה את השם לינדה ברבה (זקן יפה). סלבדור הוא חברו הטוב של ניקולס, אך סיילו לא יודעת זאת. היא מגיעה לאחוזה ומתקבלת בשמחה על ידי הילדים ועל ידי ניקולס, שחיפש אותה זמן רב ואף קיבל ממנה סימנים. הם מנסים להזכיר לה את עברה, ובהדרגה היא נזכרת באהבתה לניקולס (בעקבות נשיקה ביניהם, ובעקבות תמונה שראתה), בילדים ובעברה. אבל היא לא יכולה להיות עם ניקולס כי היא לא רוצה לפגוע בסלבדור, שחלה בתקופה זו. בנוסף נקלעת סיילו למשולש אהבה עם ניקולס ומלווינה, שילדה את בתם המשותפת אספרנסה.

לעומת משולש האהבה של סיילו יש גם אהבה בקרב הילדים, בפרק הראשון מראים אותם במחנה קיץ במשותף עם בית הספר "רוקלנד" אשר שם מר פוגשת בסיימון, והוא מתאהב בה. חסמין מתאהבת במורה הכפול בגילה ומנסה למשוך את תשומת לבו בזמן שטצ'ו מקנא. רמה, חסר האהבה מנסה לשבור את תדמית החנון בכך שהוא ונצ'ו גונבים את מכונית המנהל למסיבה וחוזרים משם שיכורים ונתקלו במר, אשר הלכה לסיבוב על סוס, ועברו תאונת דרכים. עקב המקרה, רמה גורש מבית הספר. לאחר שכולם חוזרים לבית הקסום, שם נמצאים כל הילדים הקטנים, כריסטובל, מוניטו, אללי, לוס והילדה החדשה, אספרנסה. בזמן שאף אחד לא שם לב, בבית הקסום קרה אסון, העוזרת המרושעת של ברטולומה שוחררה מבית הסוהר בעזרת עוזריו של חואן קרוס, איש בעל כוחות על אשר חזר מהאאודמון והפך לרשע וכעת, בניסיוניו להיכנס בחזרה הוא מנסה לתפוס את סיילו ולהרוג את כל הילדים ואת השומר של סיילו, ניקולס, והוחלפה בפליסיטיס, בת דודתה אשר עוזרת בבית הקסום. ניקולס מביא חדשים לבית הקסום, את קרידד אשר כינו אותה הכפרייה ואת טפי, אחותה החדשה של מר השונאת אותה אשר כינו אותה רזונת וולריה, פושעת אשר רמה מוצא ומתאהב בה ובסופו של דבר גם היא בו. קרידד מתאהבת בנצו אשר מנצל אותה אבל בסופו של דבר מתאהב בה. נוצר משולש אהבה חדש בין סיימון, מר וטיאגו ועוד משולש בין חסמין, טצו ומאט. בסופו של דבר טצו כובש את חסמין ומאט יוצא מן התמונה. אבל משלוש האהבה הפך להיות מרובע אהבה שבו כולל את מר, טיאגו, סיימון ומלודי, דוגמנית אשר טיאגו בגד איתה במר, בהמשך מגלים שבמקום להיות הבת של הורים עשירים ומצליחים היא הבת של משרתת אשר עובדת בשבילם, היא מתביישת באמא שלה. לאחר מריבות קשות טיאגו ומר חוזרים להיות ביחד במהלך שיר משולב של שניהם בקרב בתחרות שירה, בהמת הפופ. סימון ומלודי מוצאים חן בעיניי אחד לשני ומחליטים להתגבר על מר וטיאגו להיות ביחד.

בעקבות המשימה של סיילו, שבהמשך מתברר שהיא משימתם של החברים - משחרר אאודמון ספר בעל שבעה מנעולים. לכל אחד מחברי הטין-אנג'לס יש מפתח לאחד המנעולים. המפתח מופיע בדרך מסתורית אצל כל שומר לאחר שהצליח לפתור בעיה חשובה אחת בחייו. השומרים הם טין אנג'לס, זקה וסלבדור. חסמין קיבלה את המפתח שלה ראשונה, לאחר שגילתה מי רצח את הוריה וגרמה למעצרו; טיאגו מצא את המפתח שלו שני (בתוך ארטיק) לאחר שכמעט מת;טצ'ו קיבל את המפתח שלו שלישי, לאחר שפתר את קשייו עם משפחתו ואביו רמה קיבל את המפתח לאחר שהחזיר לשופטת ״בהמת הפופ״ תליון שגנב ממנה בעבר; זקה קיבל מפתח לאחר שחזר מברזיל וגילה מיהם הוריו הביולוגיים; מר קיבלה מפתח לאחר שהשלימה עם טפי; וסלבדור קיבל אחרון את המפתח, לאחר שהצליח להרוג את חואן קרוס. וכשסלבדור מת כשנצחו את חואן קרוס את המפתח קבלו שאר השומרים טפי, נצו,קרידד, לוקה, מלודי, סימון, ולריה וחוסטינה.

בפרק האחרון סיילו וניקולס מתחתנים. הם אומרים לילדים שבדיוק בשעה 21:07 הם צריכים לפתוח את הספר עם שבעת המנעולים ליד המזרקה. כשהם עומדים לפתוח את הספר (בארגנטינה שודר הקטע בשעה 21:07),והם לא מצליחים, אחר כך הם מנסים כל אחד בעזרתו של שומר אחר, אחר כך מתרחשת רעידת אדמה והמזרקה נפתחת. כולם פותחים את הספר וטיאגו שם את הספר בתוך המזרקה. כולם אוחזים ידיים ועומדים במעגל מסביב למזרקה, ולפתע כולם נעלמים לתוך המזרקה.

לאחר מכן הכל חוזר לקדמותו, וסיילו מרמזת על כך שידעה כי ייעלמו, ואומרת: "כל מה שנותר לי לאחל לכם פה הוא נסיעה טובה... אז ילדים - נסיעה טובה".

העונה השלישית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 327-466 (140 פרקים)

העונה השלישית החלה בארגנטינה ב-20 באפריל 2009 ובישראל ב-1 בספטמבר 2009.

הפרק הראשון ממשיך מפרק הסיום של העונה השנייה, בו נפתח הספר בעל שבעת המנעולים. הספר הוא למעשה מפתח מאאודמון לעתיד; הספר מתחבר לשער החיצוני של אאודמון, שהוא למעשה השעון של עליית הגג בבית, ואילו המזרקה שימשה כשער כניסה אל העתיד. כל החברים נשאבים לעתיד ויוצאים למסע, כל אחד בדרכו. הם פוגשים את פס באוור, בתם של סיילו וניקולס, נערה צעירה וקופצנית הדומה לסיילו. בנוסף הם פוגשים את אספרנסה באוור, בתם של מלווינה וניקולס, נערה הדומה לאמה בדרך החשיבה ולאביה בהתנהגות. הנערות מסייעות לילדים לגלות את משימתם - עליהם לשנות את העתיד כדי שהעבר שלהם בשנת 2009 יהיה טוב יותר.

הם מתחילים ללמוד בבית ספר חדש, שנקרא מנדליי - מהמילה מנדלה (במקום המזרקה ניצבת מנדלה וסמל בית הספר גם הוא מנדלה), ומתמודדים כל אחד בדרכו עם מצבי קנאה, אהבה, אחווה ועוד.

במהלך העונה נפרדים כל הזוגות מהעונות הקודמות. מתרחשים אירועים שונים, בהם מותה של קרידד לאחר שרוחו של חואן קרוס משתכנת בגופה; רמה מתעוור; לבר של הטין-אנג'לס יש בעלים חדשים; וחסמין בהריון ולא יודעת מי האב (לבסוף מתגלה שהיא לא באמת בהריון) והריגתה של פס על ידי קמילו עקב ההשפעה של חואן קרוס. מוקדשת תשומת לב לנושא איכות הסביבה.

במהלך העונה מצטרף שחקן חדש, סבסטיאן, אחיה של פס, אספרנסה, כריסטובל ומוניטו בעבר. סיילו וניקו מאמצים אותו. לסבסטיאן יש כוחות מיוחדים ובאמצעותם הוא מרפא את רמה מעיוורונו. סבסטיאן השובב מבצע מספר תעלולים, למשל הוא נועל את מר וטיאגו במקלחת ומעלה את הטמפרטורה ובכך מאלץ אותם להתפשט מרוב חום וגורם לאי נעימות ביניהם, כי לשניהם יש בני זוג (פדרו ולונה).

במהלך העונה על גיבורי הסדרה למנוע את מותה של פס, מפני שביום שבו פס תמות חואן קרוס יצליח לחזור לאאודמון ואז לא ישאר דבר. בעונה זו יובס חואן קרוס סופית וקבוצת רעים חדשה תחשף. לאחר מכך לוס ראש מועצת השרים (שבסופו תתגלה לוס אחות של סיילו) מתנכלת למנדליי וגורמת לחייהם להיות לא קלים, בסוף הכל מתגלה איך הדבר קרה, באלפיים ותשע חטפו את לוס וביימו את מוותה והשתילו לה אנשים רעים משהו למוח ואימונים קשים שגרמו לה להיות כך, חוסטינה חוזרת לעבר ושם מגלה את הדבר, ונחטפת גם היא. יולדת את חואן (המורה לספרות ) ולמרות זאת היא לא מתה אלה נהרגת על ידי החוטפים , בזמן זה מנדלי יוצאים לטיול סוף הלימודים שם ימצאו את הכשרון שלהם וכו' בזמן זה מועצת השרים מוציאה את משימתה לדרך ושותלת את תאו גורקי בתור סוכן (לאחר החדרת ציפ למוחו) ,בסופו של דבר הכל קורה כמו חיזיונה של חסמין, פצצת אטום אשר לוס שלחה עליהם מתפוצצת ,פס נחטפת, ומאומה גדולה שם, חסמין נמצאת ללא חיים ,מר וטיאגו אשר מופרדים בין אדמה לים, הפצצה מתפוצצת על החוף, ולכן טיאגו נוצל, קיקה מחפשת את רמה שיצא להציל את מינה, סימון וולה מתנשקים לאחר שהוא מציל אותה מטביעה, טפי רואה את הנשיקה וקוראת ללוקה הנמצא קצת רחוק משם, בזמן שמתופצצת האטום לוקה רץ לעברה, והמצלמה של וולה מצלמת הכל.

העונה הרביעית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 467-579 (113 פרקים)

העונה הרביעית מתרחשת כמה חודשים אחרי הפיצוץ בסוף העונה השלישית. בתחילת העונה הרביעית הצופים מגלים כי ראש קברניט השרים, מחקה לכמה מהילדים את הזיכרון, השתילה להם זיכרונות אחרים .(לוס) הצופים מגלים ששהלהקות של העונה השנייה והשלישית התפרקו לחלוטין ונוצרו 2 קבוצות חדשות, "עידן חדש" ו"ההתנגדות" . ב"עידן חדש" נמצאים מר, חסמין, ליאון, אספרנסה, רמה , תיאו ונצ'ו שנתפסו בפיצוצים ועברו את השתלת הזיכרונות. בקבוצת "ההתנגדות" נמצאים הילדים שלא עברו את השתלת הזיכרנות : טיאגו, ט'צו, מלודי, טפי, לוקה, ולה, סימון וג'וני, תלמיד מנדליי לשעבר שלא נתפסו בפיצוצים. במהלך העונה, קבוצת המתנגדים תלחם נגד "עידן חדש" ותנסה להתקרב אליהם בשביל להזכיר להם את הזיכרונות שנמחקו. במהלך העונה סימון ואחריו ולריה יעברו לקבוצת "העידן החדש" ויאבדו גם הם את הזיכרונות בסוף כולם נזכרים מי הם, ופס מגלה למר וטיאגו שמר בהריון. העונה מסעירה ומלאה בגילויים חדשים על עתיד הילדים. לקראת סוף העונה מתבהרת לנו התמונה ולשאלות רבות כמו 'מי הוא המורה?' או 'מיהו ג'יי?' ניתנות תשובות. (המורה הוא טיאגו בעתיד וג'יי הוא סימון בעתיד).

הדמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם דמות שם שחקן עונה
סיילו מחיקו / פס באוור / אנחלס אינצ'אוסטי

Cielo Mágico / Paz Bauer / Ángeles Inchausti

אמיליה אטיאס 1-3
ניקולאס אנדרס באוור Nicolás andres Bauer ניקולס ואסקס 1-2
חואן קרוס יורק Juan Cruz York

קמילו אסטרז'ה Camilo Estrella

מריאנו טורה 2-3
טיאגו בדוז'ה אגווארו בלאקייר Thiago Bedoya Agüero Blaquier פיטר לנסאני 1-4
חסמין רומרו Jazmín Romero מריה אאוחניה סוארס 1-4
מריאנלה טלריקו רינלדי / מריאנלה מולינה פראדו רוחו Marianella Talarico Rinaldi / Marianella Molina Prados Rojos לאלי אספוסיטו 1-4
רמירו אורדונייז Ramiro Ordóñez גאסטון דלמאו 1-4
חואן "טצ'ו" מוראלס Juan 'Tacho' Morales ניקולס ריירה 1-4
חוסטינה מררדה גרסיה Justina Merarda García

פליסיטס גרסיה Felicitas García

חוליה קאלבו 1-3
ברטולומה בדוז'ה אגווארו Bartolome "Barto" Bedoya Agüero אלחו גרסיה פינטוס 1
מלווינה בדוז'ה אגווארו Malvina Bedoya Agüero חימנה אקרדי 1-2
סלבדור קירוגה הרמס Salvador Quiroga Harms ניקולס פאולס 2
טיק טק / ברונו סימון בדוז'ה אגווארו Tic-Tac /Bruno Simon Bedoya Agüero פטו מנחם 2-4
אספרנסה באוור Esperanza Bauer חימנה ברון 3-4
פרנקה מאיירהולד Franka Mayerhold מנואלה פאל 2
אסטפניה אלורדי רינלדי Estefanía Elordi Rinaldi קנדלה וטראנו 1-4
סימון ברונו ארצ'בלטה / מר ג'יי Simón Bruno Arrechavaleta / Sr. Jay פבלו מרטינז 2-4
ולריה גוטיירס Valeria Gutiérrez רוסיו איגרזבל 2-4
לוקה פרנצ'יני Luca Franccini ויקטוריו ד'אלסנדרו 2-4
איגנסיו "נצ'ו" פרס אלסמנדי Ignacio 'Nacho' Pérez Alzamendi

נרדיטו פרס אלסמנדי Nerdito Pérez Alzamendi

אגוסטין סיירה 1-4
תאו גורקי Teo Gorki בנחמין אמדאו 3-4
לאון "ז'קה" בניטז' León 'Lleca' Benítez סטפנו דה גרגוריו 1-4
סול אגירה Sol Aguirre אגוסטינה קורדובה 3
לוס אינצ'אוסטי / ראש השרים Luz Inchausti / Jefa de Ministros פלורנסיה קאגנאסו/מרסדס פונס 1-4
מלודי פס Melody Paz מריה דל סרו 2-4
מוגלי Mogli חררדו צ'נדו 1
קרידד מרטינה קוואסטה Caridad Martina Cuesta דניאלה איטה 2
פרנסיסקה "קיקה" סנטה / זואי Francisca 'Kika' Zanata / Zoe דניאלה קוז'יני 3-4
לונה וורג Luna Vörg פאולה רקה 3
פדרו וורג Pedro Vörg מקסימו רקה 3
אריאל Ariel רומינה יאן 3
חיימה מולינה Jaime Molina חיימה דומינגז 3
מרכוס איברלוסיה / ג'יימס ג'ונס Marcos Ibarlucía / James Jones לוקאס פרארו 1
חואן דלמסיו / ויקטור וורג Juan Dalmasio / Víctor Vorg לוקאס קרספי 3
אלסינה Alsina מקסימיליאנו גיונה 3
ברטה באוור Berta Bauer גראסיאלה פאל 1
טיאגו בדוז'ה אגווארו (המורה) (Thiago Bedoya Agüero (El profe חורחה סוארס 4
כריסטובל באוור Cristóbal Bauer תומאס רוס 1-2
אללי אורדונייז Alelí Ordóñez גואדלופה אנטון 1-2
מתאו "מוניטו" באוור Mateo 'Monito' Bauer נסארנו אנטון 1-2
לוס אינצ'אוסטי Luz Inchausti פלורנסיה קגנאסו 1-2
דולורס "דולו" 'Dolores 'Dolo לאורה אנדרס 1
חספר Jasper חואן קרלוס גאלוואן 1
כריסטובל באוור Cristóbal Bauer טומי דאנסטר 4
סבסטיאן "טוריטו" קורה Sebastián 'Torito' Cura סבסטיאן קורה 3-4
ג'נינה "נינה" אינצ'אוסטי Gianina 'Nina' Inchausti בלן צ'אוואנה 3-4
ג'וני Jhonny חוליאן רובינו 4
קנט Kant אזקיאל רודריגז 4
טרה Terra בלן פרסלו 4
גונזלו Gonzalo כריסטיאן בלגרנו 4
ולנטינה וגה / דונופריו Valentina Vegga / Donofrio אגוסטינה פרינסיץ' 4
אליי אינצ'אוסטי / מוראלס Alai Inchausti / Morales ולנטינה סנרה 4
פלומה פרנצ'יני Paloma Franccini מילגרוס אריקר 4
רנה טנג René Teng לוקרסיה אביאדו 4
לולה Lola ג'זל בונאפינו 1
אלכס Alex פדריקו אמאדור 1
קרלה קוזוסקי Carla Kozosky לוקרסיה בלנקו 1
מריה לאורה "מללה" טורס אוביאדו María Laura "Malala" Torres Oviedo גראסיאלה סטפני 1
ברנדה אסוקר Brenda Azúcar לוס סיפריוטה 1
חוספינה "סנאית" לוסארו Josefina 'Ardilla' Lucero קמילה ריברוס 1
ברברה Bárbara ג'ני ויליאמס 1
סנדרה רינלדי Sandra Rinaldi דבורה ווארן 1-2
אל מיסמו El mismo

קצ'ו Cacho

בנחמין רוחאס 1,3
רוסריו גואברה Rosario Guevara וילמה פרן 1,3
מרילין Marilyn סופיה אליוט 1
צ'רלי Charly דויד מסחניק 2
מאורו "טרמוטו" טלריקו Mauro 'Terremoto' Talarico ססר בורדון 2
חרונימו ונסטראנטה Jerónimo Vanstrante אלן סוריה 2
מאט Matt דויד צ'וקארו 2
דורה אגירה Dora Aguirre קלאודיה לאפאקו 2
לוסיה פרס אלסמנדי Lucía Pérez Alzamendi ברברה נפל גונזלס 2
פרנסיסקו ארצ'בלטה Francisco Arrechavaleta אלדו פסטור 2
קנדרה / אורנלה Kendra/Ornella סלינה פונט 2
מאוריסיו Mauricio חורחה ורס 2
סירו דניאל רודאס Ciro Daniel Rodas מאוריסיו נבארו 2
חולייט Juliette קאלו ריברו 2
רמון בואנו Ramón Bueno גוסטבו בנגילי 2
אווריסטו גורקי Evaristo Gorki לאנרדו קוקארו 3-4
מרטינה פרס אלסמנדי Martina Pérez Alzamendi אאוחניה לוס מריאני 3
פבלו פיקאסו אי שחור Pablo Picasso Isla Negra אגוסטו שוסטר 4
פרלה שניידר ארץ מובטחת Perla Schneider Tierra Prometida פרלה ברושטיין 4
אינגריד Ingrid מרינה קסדה 4
אומה Uma מרינה זמרבידה 4
רוסליה אורדונייז Rosalía Ordóñéz סילביה בוסקו

3

אספרנסה באוור הזקנה Esperanza Bauer anciana אנחלה רנגו

פסקול הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

במקביל לשידור הסדרה יצאו לשווקים ארבעה תקליטורים המכילים את הפסקולים של ארבע עונות הסדרה.

בסדרה מופיעה להקה בשם טין אנג'לס אשר חבריה הם אמיליה אטיאס (בעונה הראשונה), מריאנה אספוסיטו, גסטון דלמהאו, אאוחניה סוארס (עזבה עם סוף שידורי העונה הרביעית), ניקולאס ריירה, חואן פדרו לנסאני ורוסיו איגרזבל (מחליפה את אאחוניה סוארס לאחר עזיבתה).

דיסקוגרפיה[עריכת קוד מקור | עריכה]

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – טין אנג'לס
מס' שם עונה שנת יציאה מס' שירים
1 TeenAngels 2007 1 2007 16
2 TeenAngels 2008 2 2008 13
3 Casi Angeles En El Gran Rex 2 (מופע) 2008 15
4 TeenAngels 2009 3 2009 14
5 Casi Angeles En El Gran Rex 3 (מופע) 2009 24 + בונוס
6 TeenAngels 2010 4 2010