לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "שוברי גלים"

נוסף בית אחד ,  לפני 5 שנים
*'''לארה בק '''([[יאנה יוסף]]) (עונה 1): מאחדת כוחות עם בונדר, שביחד הם עבריינים. פועלת לפי התנאים שלו אבל לפעמים היא לא פרייאירית. פוצצה את בונדר במכונית. בחצי השני של העונה הראשונה עובדת עם עומרי ונתפסת על ידי המשטרה.
*'''אסי בונדר''' ([[טל מוסרי]]): עבריין שלרוב פועל עם לארה הקשוחה. מחפש את שפירו. לארה פוצצה לו את המכונית ולאחר מכן נחשב מת. בעונה השנייה מתגלה שהוא עדיין בחיים (אף אחד לא יודע את זה חוץ מחושן ועופרה)והוא מוצג כאיש עם תחבושות בבית חולים, ששמו המזויף הוא דוד. הוא הורג את כל מי שמגלה שהוא בחיים. האח הגדול של עופרה.
* '''חושן''' '''הר ציון''' ([[דנה פרידר]]) (עונה 2) עוזרת לנאור בתוכנית החדשה שקיבל מעופרה. התסריטאית והבמאית של נאור. גייסה את בנזין, עומרי, ניקו, יעל ושחר במטרה לעזור לנאור. מחפשת את לוח החושן כי אבא שלה אמר לה לפני שהוא מת בנסיבות מפתיעות. ירתה לאריאל חץ ברגל לאחר שגילתה שגנב לה את גלשן הפרימיום שלה. במהלך צילומי סדרה ניסתה חושן להרוג את עומרי.
* '''עופרה''' ''בון''' ([[אוולין הגואל]]) (עונה 2) - מקימת מועדון החדש שוברי גלים. האמא החורגת של אסיה. בעלת בובת חתול בשם מני, אשר היא חושבת שהוא אמיתי. סוחטת את עומרי ונאור. אחותו הקטנה של בונדר. אסיה ועומרי מנסים להפיל אותה וגילו שהיא פושעת.
 
משתמש אלמוני