Yes הטלוויזיה בלוויין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
D.B.S שרותי לווין (1998) בע"מ
Yes logo 2017.svg
סוג חברה פרטית
סיסמה יש טלוויזיה ויש yes
מייסדים איציק אלייקים, מיכל רפאלי כדורי, רוני ברנוב ויונה ויזנטל
שנת הקמה שנת 1998, עלה לאוויר ב- 10 ביולי 2000
חברת אם קבוצת בזק
משרד ראשי ישראלישראל כפר סבא, ישראל
ענפי תעשייה טלוויזיה בלוויין
מוצרים עיקריים טלוויזיה רב-ערוצית, וידאו על פי דרישה
שווי שוק 2.2 מיליארד
הכנסות 3.72 מיליארד ש"ח (2014)
רווח 322 מיליון ש"ח הפסד (2014)
אנשי מפתח רון אילון, מנכ"ל
עובדים 1,700 רשמיים -450 עובדי קבלן
www.yes.co.il

yes הוא המותג של חברת D.B.S שירותי לווין (1998) בע"מ המספקת שירותי טלוויזיה רב-ערוצית באמצעות הלוויינים "עמוס 3" ו"עמוס 7".

חברת די.בי.אס שירותי לווין (1998) בע"מ המפעילה את yes נמצאת בבעלות שתי חברות אם שבשליטת איש העסקים שאול אלוביץ' - חברת בזק המחזיקה ב-49.1% מהמניות, וחברת יורוקום המחזיקה ב-50.1 ממניות DBS, ובין היתר באמצעות חברת אינטרנט גולד - קווי זהב גם ב-30.96% ממניות בזק.

ב-2017, החברה היא ספקית הטלוויזיה הרב-ערוצית השנייה בגודלה בישראל, עם כ-603 אלף מנויים. מנכ"ל החברה הוא רון אילון.

היסטוריה[עריכת קוד מקור | עריכה]

רקע והקמה[עריכת קוד מקור | עריכה]

החברה הוקמה בשנת 1998 בעידוד שרת התקשורת, לימור לבנת, שסברה כי חברת טלוויזיה נוספת תעורר תחרות את שוק הטלוויזיה הרב-ערוצית שנשלט כמונופול על ידי חברות הכבלים מאז תחילת שנות ה-90 של המאה ה-20. היא החלה לפעול ב-28 ביולי 2000 ושידרו על גבי הלוויינים עמוס 2 ועמוס 3.

השנתיים הראשונות לפעולת החברה התאפיינו בתקלות רבות בהליך ההתקנה, אם בשל כשלים בארגון מערכת החיבור וההתקנה, ואם בגלל המכשולים שניסו חברות הכבלים לשים בדרכם של מי שביקשו להתנתק מהן. אחרי תקופה זו השתפרו שירותי ההתקנה ותמיכת הלקוחות של החברה במידה ניכרת.

התקווה לעורר את התחרות בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית התגשמה רק בחלקה. אמנם בתחילת הדרך שתי החברות הורידו את מחיריהן במטרה למשוך לקוחות, ולמנוע עזיבה של לקוחות קיימים. ייתכן ותוצאה זו נבעה מהעובדה של"יס" ולחברות כבלים לא הייתה סיבה לחשוש מחדירת גורם מתחרה במחיר זול יותר. התחרות בין החברות התמקדה, אך ורק בתחום התוכן והתמצתה בעיקר בערוץ התוכניות הכללי ובתכנים מיוחדים תמורת תשלום נוסף.

חברות הכבלים ניסו בתחילה להתמודד עם ניסיונות החדירה של "יס" לשוק באמצעות הצבת פיתויים בפני לקוחות עוזבים, ניסיונות להפוך את פרוצדורת המעבר למורכבת, ובראש ובראשונה באמצעות רכישת תכנים שישודרו בלעדית בשידורי הכבלים. מצב זה הביא לכך שבשנותיה הראשונות הציגה "יס" שפע תכנים שנרכשו במחירים זולים בהרבה מספריות הטלוויזיה הבריטית והאוסטרלית. תוכנית זו נכשלה במידה רבה, גם משום שהוצאות הרכישה המופרזות הובילו את חברות הכבלים אל עברי פשיטת רגל, אך גם משום שרוב הסדרות שנרכשו בממון רב שודרו בערוץ 3, שהיה נגיש גם לצופי "יס". סיבה משוערת נוספת הייתה שחברות הכבלים העריכו באופן שגוי את מידת החשיבות שיש לתכנים ספציפיים במערכת ההחלטות של לקוחותיהם, שככל הנראה הכריעו פעמים רבות גם על בסיס של שירות (או היעדרו), או שהסתגלו בקלות רבה ואף יצרו העדפה לתכנים שהציעה "yes".

בעשור השני של שנות האלפיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ל"יס" מגוון ערוצים הייחודיים לה, כגון שבעה ערוצי סרטים (עם ערוץ AMC המשותף גם לכבלים), 5 ערוצי סדרות רכש ותוכניות מקור, ערוצי הבית וערוצי בידור, מדע וטבע שונים. חלק מהערוצים (כמו למשל ערוץ ספורט 5), משותפים לשתי החברות. "יס" משתמשת בשירותיהם של הלוויינים הישראליים עמוס 3 ו-עמוס 7 באמצעות רכישת משיבים מחברת חלל תקשורת כדי לשדר את שידוריה לבתי האב בישראל. הלקוחות קולטים את השידורים בעזרת צלחת לוויין על גג ביתם.

בסוף שנת 2004 השיקה חברת "יס" לקהל הרחב דור מפענחים (ממירים) חדש תחת שם המותג "יס מקס", המאפשר 120 שעות הקלטה. מוצר מתחרה של הוט בשם "הוט מג'יק" יצא כמה חודשים לאחר מכן. מפענחים אלו מאפשרים הקלטת רצועות שידור על גבי דיסק קשיח באורך של עד 80 שעות, ובאורך של עד 120 שעות במפענחים שיוצרו בשנת 2006 ואילך.

בשנת 2010 סיפקה יס שירותים ל-571 אלף מנויים.[1][2] ובתחילת 2014 לחברה היו כ-607 אלף מנויים.

החל מ-6 בספטמבר 2007, היום בו הותקפה סוריה בידי מטוסי ישראל, חלו שיבושי צפייה בחברת הלוויין, במיוחד בצפון ובקו החוף. בתחילה הוערך כי מדובר בספינה הולנדית העוגנת מחוץ למים הטריטוריאליים של ישראל, לאחר בדיקת צה"ל פורסם כי מדובר במדינה זרה. לפי דיווחי כלי התקשורת גם בלבנון היו שיבושי צפייה. השיבושים נמשכו קצת יותר מחודש, עד 11 באוקטובר. בעקבות השיבושים התנתקו כ-750 איש. חברת יס מצידה פתחה את כל הערוצים לשלשה חודשים כפיצוי.[3]

ב-4 בפברואר 2009 אושר על ידי שופטת בית המשפט העליון ושני נציגי ציבור בית הדין להגבלים עסקיים המיזוג בין בזק ל-yes בתנאים מגבילים שימנעו פגיעה בתחרות. פסק הדין שינה החלטה קודמת של רשות ההגבלים העסקיים, אשר אסרה לחלוטין על בזק למזג את yes.[4]

ב-2 באפריל 2008 השיקה החברה את ממיר yesMax HD אשר שילב את יתרונות השידורים באבחנה גבוהה יחד עם ממיר מקליט (DVR). בנוסף הרחיבה החברה את היצע הערוצים בחבילת ה-HD מחמישה לשבעה, עם הוספת הערוץ Eurosport HD ופיצול הערוץ yes stars HD לשני ערוצים נפרדים, האחד yes stars Drama HD והשני yes stars Action HD, זאת בנוסף לערוצים הקיימים: yes movies HD, National Geographic Channel HD, MGM HD וערוץ ספורט 5 HD. נכון ל-2010 השתמשו למעלה מ-80,000 לקוחות בשירות ה-HD.

ב-2 במרץ 2010 השיקה חברת יס שירות חדש - yes max TOTAL לממירי ה-yesMax HD, המשלב יכולת פענוח שידורים באיכות HD, הקלטה באיכות HD ושירותי VOD. היתרון של ממיר זה, הבלעדי לחברה, הוא בהכלת שלושת הפרמטרים הללו בתוך ממיר אחד.

ב-4 ביוני 2013 השיקה החברה את שירות yesMultiRoom, שירות המאפשר לעצור את הצפייה הנוכחית ולהמשיך לצפות מאותה נקודה בה הופסקה בממיר אחר, יחד עם השירות הושק ממשק חדש לממירי ה-yesMaxTotal ו-yesHD.

ב-19 במרץ 2014 השיקה החברה את שירות yesGo, אשר מאפשר לצפות בערוצי הבית של yes סדרות נוספות ובספריית yesVOD ישירות מטאבלט או מחשב באמצעות אפליקצייה ייעודית.[5]

חלק מן הערוצים שזמינים ב-yesGo:

 • yes 1HD
 • yes 2HD
 • yes 3HD
 • yes 4HD
 • yes 5HD
 • yes קולנוע ישראלי.

ב-1 בדצמבר 2014 השיקה החברה את שירות yesBinge, שירות למנויי ה-yesVOD שמאפשר צפייה מרתונית של עונות מלאות מבלי צורך לחכות לשידור של הפרק הבא. בלוח השידורים הרגיל, ממגוון סדרות חדשות וכן סדרות ששודרו בעבר. חלק מן הסדרות שזמינות בשירות:

ב 2 באפריל 2017, עקב סוף חייו המסחריים של הלוויין עמוס 2, עברה לשדר על גבי הלוויינים הישראליים עמוס 3 ועמוס 7.

סוגי ממירים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ליס יש מספר ממירים. לכל סוג ממיר יש מראה משלו וייחודיות המאופיינת רק לו.

ממיר yes רגיל[עריכת קוד מקור | עריכה]

הממיר הכי בסיסי ב-yes. בממיר אפשר לצפות במגוון הערוצים הרב שמציעה yes ומאפשר כמו כן להזמין תוכניות מסוימות באמצעות לוח השידורים האלקטרוני של yes אשר נותן ללקוח תזכורת מספר דקות לפני תחילת התוכנית. לפני שהחברה השיקה את שירותי ה-VOD שלה החברה ביצעה בממיר זה ניסוי אך כיום הוא אינו נתמך בשירות.

yesHD[עריכת קוד מקור | עריכה]

ממיר של חברת yes

ממיר בסיסי שמאפשר צפייה בשידורי HD ושימוש בשירות ה-VOD של החברה.

yesMax[עריכת קוד מקור | עריכה]

ממיר מקליט אותו השיקה יס בשנת 2005. הממיר כולל נפח דיסק של 160GB. כיום הממיר משווק עם ממשק חדש וגם עם שירות VOD.

yesMaxTOTAL[עריכת קוד מקור | עריכה]

לאחר הכרזת Yes על שירות ה-VOD הוחלף ממיר YesMaxHD ב-YesMaxTotal. לממיר התווסף שירות ה-VOD של yes מסוג OTT‏ (Over The Top), כלומר מבוסס על חיבור לאינטרנט ולא על תווך השידור הרגיל של הממיר. בשונה מהתקנה רגילה של הממיר יש להתקין בנוסף לממיר קישוריות לנתב האינטרנט הביתי. מהירות האינטרנט הדרושה לשירות ה-VOD היא 2.5MB ומעלה בשביל תכנים רגילים ב-VOD, בשביל תוכני HD דרושה מהירות אינטרנט של כ-5MB ומעלה. לקוחות שרכשו את ממיר ה-YesMaxHD לפני ששירות ה-VOD הושק יכלו להתקשר למוקד השירות של יס ולבקש עדכון גרסה. בנובמבר 2011 הושק שירות ה-Yes Streamer המאפשר הזרמת תוכני מדיה כגון: מוזיקה סרטים ותמונות. בממירים המחוברים לשירות VOD וקיבלו עדכון גרסה, התאפשרה הזרמת המדיה. ביולי 2013 הושק שירות ה-MultiRoom המאפשר הזרמת תוכניות מוקלטות מממירי HD בחדרים אחרים בבית. בממירים המחוברים לשירות VOD וקיבלו את עדכון הגרסה שיצא עם יציאת השירות, התאפשר השירות.

yes Quattro[עריכת קוד מקור | עריכה]

ביולי 2015 הציגה yes ממיר חדש בשם Quattro שכולל 1TB אחסון, 1GB RAM ומהירות רשת אינטרנט עד 1Gbps. מאפייניה החדשים הם הקלטה ב-4 ערוצים בו זמנית וצפייה בערוץ חמישי, שירות Prime Time שמאפשר הקלטה של שני ערוצים שהצופה יבחר בשעות הפריים טיים לשבוע וממשק חדש ועדכני. הממיר הושק לכלל הלקוחות בספטמבר 2015.

yes Ultra[עריכת קוד מקור | עריכה]

ב-26 בספטמבר 2016 הכריזה yes על ממיר חדש בשם Yes Ultra אשר מאפשר צפייה בתכנים באיכות 4K UHD, בנוסף לכך הממיר החדש כולל 16 טיונרים פנימיים, זאת לעומת 8 בדגם הקודם. הממיר גם תומך בהצגת פורמט HDR10.

הממיר בעל יכולת הקלטה של 4 ערוצים בו זמנית בנוסף לערוץ צפייה שביעי ויכולת הקלטה עתידית של ערוצים נוספים. לדברי החברה, הממיר החדש מהיר יותר פי 2 מהדגם הקודם.

החברה חשפה כי הממיר יגיע בתום הניסויים ובתחילת 2017 לכלל לקוחות החברה וללקוחות חדשים. עוד חשפה החברה מהירות הגלישה המומלצת בחיבור האינטרנט הביתי כדי ליהנות משירות הוא 40 מגה-ביט.

הממיר מתוצרת Altech ופותח ביחד עם חברת סיסקו.

מפרט טכני: *מעבד ברוקום 7242. *1TB אחסון. *חיבור HDMI 2.0 עם HDCP 2.2 להגנה על תוכני ה-UHD.

STING TV[עריכת קוד מקור | עריכה]

ביולי 2017 נחשף ש-YES בשלבים אחרונים של פיתוח שירות משלה לסטרימינג בטלוויזיה בשם STING TV. השירות הושק באוקטובר 2017, מבוסס אינטרנט, באמצעות מערכת הפעלה של אנדרואיד.[1]. ניתן להתחבר באמצעות טלוויזיות חכמות או הזמנת סטרימר ייעודי. השירות מציע חבילות מצומצמות שכוללות את ערוצי עידן+, ערוצי סדרות וסרטים של- YES ותכני VOD באיכות HD ו-4K.[6] בעבר, פורסם שזוהי למעשה חברת-בת שעומדת בפניה עצמה.[2].

בספטמבר 2017 הושק שלט קולי המאפשר לבחור תוכן בעזרת חיפוש על ידי דיבור.

שירותי VOD[עריכת קוד מקור | עריכה]

לyes ישנם מספר שרותי VOD (ראשי התיבות של Video-On-Demand) הפועלים כל אחד בצורה שונה ובמקביל אחד לשני.

 • yes VOD: הושק ב-2010, כמעט 5 שנים לאחר השקת השירות המקביל בחברת הכבלים HOT, השירות הדומה ל-VOD של בכבלים, אך בשונה ממנה, הוא שירות מסוג OTT המתבסס על שילוב של תקשורת באמצעות הלוויין ואינטנט אלחוטי. השירות הוא וכולל מגוון תכנים, ביניהם סרטים, סדרות, תוכניות פנאי ובידור ואף תוכני HD. על פי דבריו של מנכ"ל yes שירות ה-VOD של yes הוא שירות ה-IPTV השני בעולם. ניתן לגשת אליו גם עם ממירי yesHD ללא הקלטה.
 • DVDbox (לשעבר Video Box ; yes Show - שירות NearVOD המאפשר הזמנה אישית בתשלום למגוון סרטים המשודרים בערוצי 900 כאשר כל 10 דקות מתחיל סרט חדש, השירות מאפשר הזמנת סרטים דרך הטלפון או דרך השלט. עם כניסת שירות ה-VOD פחת השימוש בו בקרב המשתמשים ובהתאם צומצם מספר ערוצי ה- DVDbox. כיום מכיל רק ערוץ אחד של סרטים וערוץ אחד של אירוטיקה.
 • חלק מערוצי YES
  ערוצי yes drama, yes comedy, yes oh ו-yes action
  MaxMovies (בוטל() - שירות PushVOD הנגיש רק לממירי Max, השירות מוריד לדיסק הקשיח של ממיר ה-Max מדי לילה סרטים בהם הלקוח יכול לראותם כל הזמן עד לירידתם, יש מגוון של תכנים כגון סרטים נבחרים, פרקים של סדרות מקור, קדימונים ואף תכנים המוצעים בחינם. ב-4 במאי 2015 הופסק שירות זה.

ערוצים בולטים ב-yes[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • yes 1: ערוץ סרטי דרמה וקומדיה.
 • yes 2: ערוץ צעיר ברוחו המשדר קומדיות, סרטי אימה, מתח, מדע בדיוני.
 • yes 3: ערוץ סרטי קולנוע עולמי.
 • yes 4: ערוץ סרטי אקשן ואמנויות לחימה.
 • yes 5 (בעבר יסבבה): ערוץ סרטי משפחה.
 • yes קולנוע ישראלי: ערוץ סרטי משפחה ישראליים.
 • yes DVD box: סרטים חדשים בהזמנה אישית 24 שעות ביממה.
 • yes דוקו: ערוץ תעודה הכולל הפקות מקור עטורות פרסים ואת מיטב סרטי התעודה מהעולם.
 • yes Comedy: סדרות קומדיה, בידור ותוכניות אירוח.
 • yes Drama: סדרות דרמה, דרמות נעורים, ריאליטי וסגנון חיים.
 • yes Action: סדרות מתח ופעולה.
 • yes Oh: סדרות איכות זרות במיוחד של רשת HBO.
 • yes Edge: סדרות מבית רשתות שואוטיים וFX. חלק מהסדרות שיעלו הן סדרות חדשות לחלוטין. יעלה ב31 בדצמבר 2017.
 • ערוץ האוכל: ערוץ שכולו ריחות וטעמים, מדריכי בישול ועוד.
 • ערוץ הטיולים: המדריך הטלויזיוני לטיולים בארץ ובעולם.
 • Kidz: ערוץ ילדים ונוער מבית סלוצקי, שעלה בינואר 2017 והחליף את ערוץ הילדים.
 • WIZ!: ערוץ המשדר תוכני מדע ותוכניות העשרה אשר תוכנם הוא העברת לקחים מוסריים וחינוכיים מעולמות מתוכן הבאים: מדע, מתמטיקה, טבע וסביבה, אומנות ויצירה, תרבויות עולם ועוד. החליף את לוגי
 • ניקלודיאון: ערוץ אמריקאי מבית אולפני ניקלודיאון. בערוץ משודרות גם סדרות אמריקאיות בלילה.
 • Teennick: ערוץ נוער אמריקאי מבית ניקלודיאון. בערוץ משודרות סדרות אמריקאיות במשך כל היום ובנוסף, שידורים חוזרים של החממה וכדברא.
 • ערוץ ג'וניור: ערוץ המשדר תוכניות וסדרות ישנות ואהובות כמו - נילס הולגרסון, הלב והפנתר הוורוד, ומיועד בעיקר לקהל הילדים הצעירים.
 • ערוץ דיסני: ערוץ המשדר סדרות וסרטים מקוריים של חברת וולט דיסני שקהל היעד שלהם הוא ילדים ובני נוער.
 • ZOOM: ערוץ ילדים לגילאי 6–14 מבית היוצר של חיים סבן.
 • ערוץ הבריאות: ערוץ המתמחה בנושאי בריאות, תזונה ואיכות חיים.
 • ערוץ דיסקברי: ערוץ מדע וטבע, אקולוגיה, תרבויות העולם והיסטוריה.
 • בית ומשפחה: ערוץ שעוסק בעיצוב הבית, גידול ילדים, הורות, זוגיות ועוד.
 • בייבי: ערוץ העשרה לתינוקות עד גיל 3.
 • Jim Jam: ערוץ בריטי לגיל הרך והמשפחה.
 • דיסני ג'וניור: ערוץ המשדר תכנים וסדרות מבית דיסני המופנים בעיקר לגילאי 2–7.
 • ערוץ הכוכבים: ערוץ המשדר תכנים לילדים עם כוכבי הילדים הישראליים
 • MTV Music :ערוץ מבית MTV.
 • Music Box: תוכניות קליפים ומוזיקה.
 • Adult Channel: ערוץ אירוטי עם מגוון תוכניות.
 • ערוץ הקבלה: ערוץ רוחניות.
 • בלומברג: ערוץ הכלכלה והעסקים המוביל בעולם.
 • yes India: ערוץ סרטים הודיים.
 • CNN: ערוץ חדשות בינלאומי.
 • Mezzo: ערוץ צרפתי המשדר מוזיקה קלאסית, בלט וג'אז.
 • Dozhd: ערוץ חדשות, פוליטיקה, פיננסים, אקטואליה, תרבות וקולנוע בשפה הרוסית.
 • yes רדוגה: סדרות והפקות מקור ישראליות, סרטים דוקומנטריים, סרטים ישראלים, רוסים וסרטים מכל העולם מדובבים ומתורגמים לרוסית.
 • פלנטה ספורט: ערוץ ספורט בינלאומי בשפה הרוסית.
 • yes Pulse: ערוץ אינטראקטיבי בשפה הרוסית.
 • yes Teleclub: ערוץ סרטים וסדרות בשפה הרוסית לכל המשפחה.
 • ערוץ ONE: ערוץ ספורט המשדר משחקים מהליגה הלאומית בכדורסל, ליגת העל בכדורסל נשים, הליגה הסקוטית בכדורגל ועוד.
 • ערוץ 25: ערוץ ים תיכוני.
 • yes ערוץ משחקי הכס: ערוץ ייעודי לסדרה "משחקי הכס" שעולה מאז 2016 לקראת עלייתה של עונה חדשה ומשדר באפיק 16.
 • AMC: ערוץ סרטים וסדרות מבית רשת AMC האמריקאית, עם כתוביות תרגום.
 • Lifetime: ערוץ סדרות וסרטים אמריקאי.
 • CBS Reality: ערוץ תוכניות מציאות אמריקאי, עם כתוביות תרגום.
 • BBC Entertainment: ערוץ סדרות ותוכניות בידור בריטי, עם כתוביות תרגום.

ערוצי HD[עריכת קוד מקור | עריכה]

מסוף שנת 2007 החלה yes לספק שידורי טלוויזיה בהפרדה גבוהה, על ידי שימוש בממיר מיוחד. עד לשנת 2009, ממיר yesMax לא היה יכול לשדר ולהקליט שידורי HD, ואילו באפריל 2009 השיקה yes את הממיר yesMAX HD. ממיר מקליט בנפח של 320GB. נכון לשנת 2014 החברה משווקת את הממיר עם כונן קשיח פנימי בנפח של 1000GB. החברה משדרת נכון לשנת 2017 ערוצי HD:

 • yes1 HD: ערוץ סרטי דרמה וקומדיה.
 • yes2 HD: ערוץ צעיר ברוחו המשדר קומדיות, סרטי אימה, מתח, מדע בדיוני.
 • yes3 HD: ערוץ סרטי קולנוע עולמי.
 • yes4 HD: ערוץ סרטי אקשן ואמנויות לחימה.
 • yes5 HD: ערוץ סרטים לילדים ולכל המשפחה.
 • yes דוקו HD: ערוץ המשדר תוכניות תעודה וסרטים דוקומנטריים.
 • yes Drama HD: סדרות דרמה, דרמות נעורים, ריאליטי וסגנון חיים.
 • yes Action HD: סדרות מתח ופעולה.
 • yes Oh HD: סדרות איכות זרות במיוחד של רשת HBO.
 • yes Comedy HD: סדרות קומדיה, בידור ותוכניות אירוח.
 • נשיונל ג'אוגרפיק HD: מדע וטבע.

ערוצים בעבר[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • +yes: ערוץ בו שודרו מאז תחילת שידורי YES. בתחילתו שידר סדרות איכות, ברובן סדרות בריטיות, ובהמשך גם פעולה, מדע בדיוני ודרמה, הערוץ שינה את שמו ל-yes stars 1.
 • ערוץ 3 ב-yes (ערוץ 3): בשנים הראשונות לשידורי YES ערוץ 3 נחלק בין חברות הכבלים ל-YES שידר במשותף סדרות מחו"ל, ובעת שידור סדרות מקור של הכבלים שודרו סדרות מקור של YES או סדרות מחו"ל. הערוץ שינה את שמו ל-yes stars 3 והפך לערוץ שמשדר תוכני YES בלבד.
 • ערוץ הקולנוע ישראלי: ערוץ בו שודרו רק סרטים ישראלים ואחר כך תוכניות ישראליות, הערוץ שינה את שמו ל yes 6 ישראלי
 • yes stars ישראלי: ערוץ שכל תכניו דיברו עברית. בערוץ שודרו סרטים ותוכניות ישראליות בהפקת החברה או עבורה.
 • yes Weekend: ערוץ בו שודרו בסופי שבוע בלבד סדרות של מדע בדיוני, מתח וריאליטי, הערוץ הפך ל-yesSTARS.
 • yesSTARS: ערוץ בו שודרו תוכניות רכש מכל הסוגים. הערוץ הורחב לשלושה ערוצים, כהוא הפך להיות yes stars 2.
 • yes Next: סדרות מכל הז'אנרים המיועדות לצעירים.
 • yes SCI FI: ערוץ בו שודרו סדרות מדע בדיוני. הערוץ הוחלף על ידי yes Oh
 • Yes Base: ערוץ בו שודרו סדרות רכש מפורסמות לכל המשפחה. שודר גם בהוט בשם "Hot Family"
 • YTV: ערוץ בו שודרו מאז תחילת שידורי YES תוכניות ריאליטי, פעולה וקומדיה לצעירים, אחר כך השם השתנה ל-yes Y.
 • yes Anime: ערוץ שמשדר תוכניות אנימה ביפנית ובאנגלית עם תרגום עברית ורוסית.
 • סטאר וורלד: ערוץ בידור אמריקאי ובריטי המשדר תוכניות, סדרות פעולה, דרמה, קומדיה ותוכניות אירוח ועוד.
 • yes Show: סרטים חדשים בהזמנה אישית 24 שעות ביממה עם פרסומות רחבים של הסרטים, השתנה ל-yes Video box ובהמשך ל- DVD Box.
 • Cartoon Network: ערוץ הסדרות המצוירות המפורסם בעולם, המשדר סדרות וסרטים מצוירים 24 שעות ביממה.
 • יסבבה: ערוץ סרטים ותוכניות למשפחה. הערוץ הפך ל-yes 5.
 • ערוץ הסרטים 4: בשנים הראשונות של שידורי YES ערוץ 4 שידר במשותף בכבלים וב-YES.
 • yes Movies: ערוץ בו שודרו סרטים מצליחים שזכו בפרסי אוסקר ועוד.
 • yes movies HD ערוץ סרטים ב- HD. פוצל ל-2 ערוצים ובוטל.
 • Discovery Science: ערוץ אירופאי אשר משדר 24 שעות ביממה ועוסק במדע במגוון תחומיו כמו טכנולוגיה, ביולוגיה אסטרונומיה ועוד.
 • MTV2: ערוץ האחות של MTV שמשדר קליפים, מוזיקה ותוכניות קומדיה.
 • MCM TOP: ערוץ מוזיקה עכשווית לצעירים המשודר מצרפת.
 • בריזה: מהערוצים ששידרו עם פתיחת שידורי YES, ערוץ 'ים תיכוני' שידר תוכן ישראלי וסדרות
 • ספורט 5 3D: ערוץ בו שודרו משחקים בשיטת התלת מימד.
 • הולמרק: ערוץ של סדרות וסרטי דרמה לכל המשפחה.
 • MGM HD: סרטים אמריקאיים מבית אולפני MGM.
 • TCM: ערוץ סרטים קלאסיים ששודר בלוויין עד 2013.
 • ערוץ הביוגרפיה: סיפורי החיים של מנהיגים, סלבריטאים ומפורסמים מרחבי העולם.
 • ערוץ הילדים: ערוץ המיועד לקהל הילדים ומשדר בעיקר סדרות מצליחות ואהובות ותוכניות לכל קהל הגילאים. סיים את שידוריו ב-yes בינואר 2017 בעקבות סכסוך.
 • לוגי: ערוץ המשדר תוכני מדע ותוכניות העשרה אשר תוכנם הוא העברת לקחים מוסריים וחינוכיים הקשורים למדע, תוך כדי הדגמת שיטות מדעיות למיניהן. סיים את שידוריו בינואר 2017.
 • Game One: תוכניות של משחקי מחשב ווידאו.

ראו גם[עריכת קוד מקור | עריכה]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ אפרת אהרוני, ‏השוואה בין yes ל-HOT - איזו חברה עדיפה בשירות, טכנולוגיה, תכנים ומחירי החבילות?, באתר גלובס, 7 ביולי 2010
 2. ^ אמיתי זיו, yes שוב מעלה תעריפים: תייקר את חבילת הבסיס בסוף החודש ב-3%, באתר TheMarker‏, 14 במרץ 2010
 3. ^ שלומי דונר, yes פותחת את כל הערוצים בחינם לשלושה חודשים, באתר ynet, 16 באוקטובר 2007
 4. ^ אמיר טייג, אושר המיזוג בין yes ובזק בתנאים מגבילים, באתר ynet, 4 בפברואר 2009
 5. ^ שחר שושן, yesGo - הטלוויזיה בדרכים, באתר ynet, 20 במרץ 2014
 6. ^ "הדבש והעוקץ: בדקנו את STING TV, שירות הטלוויזיה החדש של יס". גיקטיים (בעברית). 11 בנובמבר 2017. בדיקה אחרונה ב-11 בנובמבר 2017.