לדלג לתוכן

שוברי גלים – הבדלי גרסאות

נוספו 41 בתים ,  לפני 5 שנים
*'''מקסים בוקובסקי''' ([[דולב מסיקה]]) (עונה 1 אורח בעונה 2 כאשר מוצג בטלפון של ניקו): תמיד ינסה להצחיק ולהרים את מצב הרוח. בגלל סכסוך הוריו, כי הם עומדים להתגרש, צריך לקבוע מהו המקום אליו יעבור לגור, בורח מהבית, תחילה ישן במועדון ואז ישן ברחוב. ניקו מגלה זאת, מספרת לחבורה והם מנסים לעזור לו. לבסוף הם מצליחים ואביו מסכים לו לבלות עם המועדון. מאוהב בניקו. איים על בוני שלא יתקרב לניקו. בעונה השנייה עובר לאילת.
*'''ניקו''' ([[אלה ארמוני]]): הנערה הקשוחה של החבורה. לא אוהבת כשמעצבנים אותה. ישנה במועדון הגלישה של החבורה, כי אין לה מקום לישון בו. מאוהבת בבוני. צמחונית, בעונה השנייה גוצ'י ניסה להפליל אותה. בהמשך ניקו וגוצי מתקרבים. בסוף הפרק הסיום של חצי העונה לפני ההפסקה מצאו את אחת מאבני החושן ושקירבו אותה לניקו עיניה זהרו והיא ראתה ב״חיזיון״ שהמועדון החדש עומד להישרף מה שמכיד שכנראה היא הנצר ל״רבי דובי״ מצפת. מלבד זאת, ניקו היא הנצר ל"רבי דובי" מצפת מפני שהנצר צריך להיות מישהו שחשבו שהוא מת אבל הוא חי. ניקו נולדה ביום שבדיוק נשרף ארכיון המדינה ולכן לא נרשמה ברישומי המדינה ומבחינת המדינה היא לא קיימת, לא חיה, לפחות כך חושבים אבל היא כן חיה - משמע היא הנצר.
*'''אלי "בנזין" בנזינו''' ([[נתנאל טרבלסי]]): בריון טוב לב, נדלקהחבר הכי טוב של עומרי ונדלק במהירות. אח של שחר. מאוהב ברומי. הזמין את רומי לסרט, אבל היא חשבה שהוא התכוון לערב סרט עם כולם, לבסוף ארגן להם ארוחה. ורומי סיפרה לו שהיא אוהבת מישהו אחר. הפך את השולחן ויצא לגלוש בלילה. בסוף מתגלה שרומי אוהבת את עומרי. הוא ורומי נהיים זוג בחצי השני של העונה הראשונה, אך הם נפרדים. בעונה שנייה עובד בחנות אצל צפריר.
*'''שחר בנזינו''' ([[הילה הרוש]]): אחותו של בנזין. הילדה הכי צעירה בחבורת הגולשים. מעריצה את נאור.
*'''אסיה''' ([[מירן מנקס]]) (עונה 2) - חברתם הטובה של דפני וגוצ'י, ובת זוגו של אריאל. בתה החורגת של עופרה. אריאל נפרד ממנה לאחר שראה תמונה מזויפת שלה מתנשקת עם עומרי, מתאהבת בעומרי ובסוף החצי הריאשון הופכים להיות זוג
משתמש אלמוני