לדלג לתוכן

ערן סויסה – הבדלי גרסאות

נוספו 105 בתים ,  לפני שנתיים
←‏ביוגרפיה: תיקנתי פרטים לא נכונים אודות שירותו הצבאי של סוויסה בגלי צה״ל. שירתתי בתחנה בתקופה שבה הוא התנדב בה ומה שהיה כתוב קודם לכן היה לא נכון כלל.
(←‏ביוגרפיה: עריכה)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
(←‏ביוגרפיה: תיקנתי פרטים לא נכונים אודות שירותו הצבאי של סוויסה בגלי צה״ל. שירתתי בתחנה בתקופה שבה הוא התנדב בה ומה שהיה כתוב קודם לכן היה לא נכון כלל.)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
סויסה נולד למשפחה [[מרוקו|מרוקאית]]-דתית ב[[תל אביב-יפו]] וגדל ב[[בת ים]]. הוא השני מבין שלושה אחים ואחיות. סויסה היה חניך ומדריך ב[[תנועת נוער|תנועת הנוער]] "[[בני עקיבא]]".
 
לאחר תקופת התיכון, בשנת [[2001]], סויסה התגייסהצטרף ל[[צה"ל]].לגלי כחלקצה״ל משירותוכמתנדב הצבאיבארכיון, שירת״הסרטיה״. ב[[גליבמסגרת צה"ל]]תפקידו כ[[מפיקקיטלג (רדיו)|מפיק]]תכניות והוציא סרטים של תכניות ישנות. במהלךבשלב שירותומאוחר הפיקיותר שללהתנדב תוכניותסויסה אקטואליהלקחת ו[[מוזיקה]]חלק ופרויקטיםבהפקת שוניםתכניות בגלי צה״ל, דוגמת ״ציפורי לילה״ ותכניות אחרות, כגווןביניהן: עשור ל[[גלגלצ]], מצעד אחד-אחד, [[המילה האחרונה]], [[היום שהיה]] ו[[ציפורי לילה]] עם [[נסים גרמה]].
 
בשנת [[2005]], מונה סויסה לכתב באתר "[[Nrg]]", ולאחר חצי שנה עבר לעיתון [[מעריב]] בתפקיד כתב בידור וכותב מדור "מלך הביצה". במקביל הוא מונה לסגן עורך בשבועון "[[רייטינג (שבועון)|רייטינג]]" ועורך ערוץ הברנז'ה באתר "nrg מעריב".{{הערה|1=[https://www.bizportal.co.il/general/news/article/243734 מולטי טאלנט: כתב הבידור של 'מעריב' ערן סויסה מונה לעורך NRG ברנז'ה], אלכסנדר כץ, 11 באוגוסט 2010|ימין=כן}}
משתמש אלמוני