לדלג לתוכן

פאסטליין (2021)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
פאסטליין (2021)
מידע
ארגון WWE
מותג (ים) Raw
סמאקדאון
תאריך 21 במרץ 2021
עיר סיינט פיטרסברג, פלורידה
אולם טרופיקנה פילד
מספר צופים 0 (מאחורי דלתיים סגורות)[א]
סדרת אירועי שלם וצפה של ה-WWE
תא ההדחות פאסטליין
(2021)
:NXT TakeOver
Stand & Deliver
סדרת אירועי פאסטליין
2019 פאסטליין
(2021)

פאסטליין (2021) היה אחד מאירועי הצפייה בתשלום של ארגון ההיאבקות האמריקאי, ה-WWE, ששודר בערוץ של ה-WWE Network. האירוע כלל את שני המותגים (Raw וסמאקדאון), ונערך ב-21 במרץ 2021, באולם הטרופיקנה פילד שבסיינט פיטרסברג, פלורידה. האירוע היה האירוע השישי בסדרת אירועי פאסטליין והראשון מאז שנת 2019. האירוע היה האירוע הראשון ששודר בגרסה האמריקאית של ה-WWE Network לאחר ההתמזגות עם שירות הזרמת המדיה, Peacock.

האירוע כלל קרבות שנבעו מעלילות מתוסרטות גם מ-Raw וגם מסמאקדאון.

באירוע TLC: שולחנות, סולמות וכיסאות, שנערך בדצמבר 2020, רנדי אורטון ניצח את "השד" בריי וויאט בקרב Firefly Inferno. לאחר הקרב, אורטון העלה את גופו של "השד" באש, כששפך עליו דלק. לאחר המקרה, אלכסה בליס, שחברה לשורותיו של "השד" במשך חודשים, החלה לרדוף אחר אורטון במתכונת שבועית, ואף גרמה לו להפסיד במספר קרבות. ב-15 במרץ בפרק של התוכנית Raw, בליס אתגרה את אורטון לקרב בין מגדרי באירוע פאסטליין, אתגר שאליו אורטון נענה בחיוב.

באירוע תא ההדחות, רידל זכה באליפות ארצות הברית לאחר שניצח את האלוף לשעבר, בובי לאשלי, ואת ג'ון מוריסון בקרב משולש. ב-1 במרץ בפרק של התוכנית Raw, מנהיג קבוצת רטרביושן, מוסטפא עלי, ניצח את רידל בקרב שאינו היה על התואר. כתוצאה מכך, הוא קיבל הזדמנות להתמודד על אליפות ארצות הברית נגד רידל שבועיים לאחר מכן בתוכנית, כאשר במקרה זה הוא כשל בניסיונו לזכות בתואר. לאחר מכן, עלי איתגר את רידל לקרב נוסף על תוארו של האחרון דרך הרשת החברתית, טוויטר, אתגר שבסופו של דבר הפך לקרב רשמי בין השניים. אז, הוכרז שקרב זה יהיה חלק מהמופע המקדים לאירוע.

מס' תוצאות התניות זמן
P1 רידל (א) ניצח את מוסטפא עלי (עם רטרביושן) קרב יחידים על אליפות ארצות הברית 09:16
2 ניה ג'קס ושיינה בייזלר (א) (עם רג'ינלד) ניצחו את ביאנקה בלאייר וסשה בנקס קרב זוגות על אליפות זוגות הנשים של ה-WWE[1] 09:45
3 ביג אי (א) ניצח את אפולו קרוז קרב יחידים על האליפות הבין יבשתית[2] 05:45
4 ברון סטרומן ניצח את אליאס (עם ג'קסון רייקר) קרב יחידים 03:50
5 סת' רולינס ניצח את שינסקה נקאמורה קרב יחידים[3] 12:55
6 דרו מקינטייר ניצח את שיימוס קרב ללא חוקים[4] 19:40
7 אלכסה בליס ניצחה את רנדי אורטון קרב בין מגדרי[5] 04:45
8 רומן ריינס (א) (עם פול היימן) ניצח את דניאל בריאן קרב יחידים על האליפות האוניברסלית (אדג' שימש כאוכף החוקים המיוחד)[6] 30:00
(א) - מתייחס למתאבק/מתאבקים שהגיעו לקרב כאלוף/אלופים
P - מציין שהקרב התקיים במופע המקדים לאירוע

קישורים חיצוניים

[עריכת קוד מקור | עריכה]
  1. ^ האירוע התקיים ללא קהל ששילם כרטיס עקב מגפת הקורונה בארצות הברית, אף על פי שהאירוע הכיל קהל וירטואלי כחלק מחווית הצפייה ThunderDome.

הערות שוליים

[עריכת קוד מקור | עריכה]