שיחה:ערן גלובוס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות?[עריכת קוד מקור]

אני בטוח שתפקיד יו"ר הבית הפתוח הוא תפקיד חשוב, אך סבוור שרחוקו מחשיבות אנציקלופדית. Eladti - שיחה 00:27, 6 בנובמבר 2018 (IST)

מתייג את Danny-w, 1Or, Pelegbl, צור החלמיש, BAswim, דוג'רית, אילון אבנרי,Carpatianlynx, YuvalNehemia , נרו יאירבעלי הידע בלהט"ב. יוניון ג'ק - שיחה 01:05, 6 בנובמבר 2018 (IST)
אם התפקיד הוא לא אינדיקציה - ליו"רים קודמים יש ערכים. אולי ניתן לטעון שזה בזכות דברים אחרים (מאי פלג שהיה לה מאבק מתוקשר על משמורת ילדיה ושהתאבדה, נועה סתת כי הייתה גם מנכ"לית אחר כך וכיום פעילה בהקשרי יהדות רפורמית), אבל בכל זאת מדובר בדמות מרכזית בקהילה בשנים האחרונות עם כך וכך הופעות בתקשורת. OBZR - שיחה 19:44, 6 בנובמבר 2018 (IST)
TMagen, מה דעתך? יוניון ג'ק - שיחה 00:36, 8 בנובמבר 2018 (IST)
אני מכלילנית מטבעי, אז קשה לי להגיד שלא חשוב, אך מסכימה עם מה שנאמר פה כבר - מצד אחד יו"ר הבית הפתוח זה תפקיד חשוב. הנקודה המרכזית שהייתי מציינת בהקשר הזה היא שמי שמקבל את התפקיד, הוא בדרך כלל כבר דמות מובילה בקהילת הלהט"ב, וזה בעיניי מקנה חשיבות. עם זאת, זה נכון שאין לגלובוס את הביוגרפיה הייחודית של מאי פלג או העשייה הנוספת של נועה סתת - עדיין. זה הופך את זה לגבולי, אך עם זאת, אני מנחשת שגם אם עכשיו זה גבולי או חסר, תוך X זמן הביוגרפיה המקצועית תתמלא. בעיניי עדיף להשאיר מאשר להתווכח על שחזור מאוחר יותר. אז אני נותנת תמיכה (מודה שחלשה) להישארות הערך מטעמי "לא אוכל לא שותה". בקיצור, לא יכולה להגן עליו בחריפות, אך חבל לי שיימחק. לא יודעת אם זו דעה שמסייעת, אך עונה מכיוון שתוייגתי :) ‏TMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 10:29, 8 בנובמבר 2018 (IST)
TMagen, שתי הערות אגב: (א) נכון לעכשיו, ל-"ערן גלובוס" יש יותר תוצאות חיפוש בגוגל מאשר ל-"נועה סתת". (ב) אני מאמין שערן גלובוס יעלה לכותרות בשבועות הקרובים, בגלל התנגדות הבית הפתוח למינוי צ'יקו אדרי לתפקיד המפכ"ל הבא. יוניון ג'ק - שיחה 21:49, 8 בנובמבר 2018 (IST)

לא ייתכן שיו"ר הבית הפתוח הוא תפקיד שמקנה חשיבות אוטומטית. בעד הצבעה אם יהיה צורך. נרו יאירשיחה • ל' בחשוון ה'תשע"ט • 21:03, 8 בנובמבר 2018 (IST)

אני נוטה להסכים. יש להמציא מקורות המעידים על פעולות שביצע במסגרת תפקידו, המצדיקות את השארת הערך. יוניון ג'ק - שיחה 21:49, 8 בנובמבר 2018 (IST)
לא הייתה כאן, בדיון הקצר, הבהרת חשיבות מנומקת. בשלב זה הערך נמחק. אם יהיה שינוי נסיבות בעתיד כמובן שניתן יהיה לדון מחדש בחשיבות ולשחזר במידת הצורך. Lostam - שיחה 10:41, 12 בנובמבר 2018 (IST)