שיחה:תמיר סטפר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Keep tidy.svg
ערך זה נמחק ב-24.11.2020 לאחר שבמשך שבוע לא הובהר על ידי עורכי ויקיפדיה, בעלי זכות הצבעה, כי הערך עומד בקריטריונים להיכלל באנציקלופדיה.
אין ליצור מחדש ערך זה, אלא על פי מדיניות ויקיפדיה לשחזור ערכים שנמחקו.

חשיבות[עריכת קוד מקור]

כמוזיקאי הוציא אלבום אחד בהוצאה עצמאית, וכן לא התרשמתי ששאר העיסוקים שלו מקנים לו חשיבות אנציקלופדית. ללא קשר לשאלת החשיבות, הערך עמוס בפירוט יתר ועודף קישורים, ולא אתפלא אם הוא נכתב בתשלום ו/או לצורך פרסומת. יאירשיחה 19:55, 17 בנובמבר 2020 (IST)

יש גם אובר-קישורים. יש מלא קישורים שאני חושב שאין בהם צורך. בכל מקרה, לא רואה חשיבות אינצקלופדית. PRIDE! - שיחה 00:23, 18 בנובמבר 2020 (IST)
זהו ערך או פרסומת לא ברורה ? לא ברור לי על סמך מה הוא אמור לקבל חשיבות. King G.A - נא התנהגו בהתאם 17:05, 20 בנובמבר 2020 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: נתקלתי בתלונה של מושא הערך שטען שהתבנית הוצבה ממניעים לא טהורים. לאחר קריאת הערך אני חושב שגם אם זה היה המצב (ואין לי שום סיבה לחשוב שזה המצב), התבנית מוצדקת להפליא. מדובר בערך פרסומי לחלוטין ואין לו חשיבות אנציקלופדית. GHA - שיחה 19:23, 20 בנובמבר 2020 (IST)
אני אתמוך בחשיבות בשל הצירוף של על פעולותיוBalberg - שיחה 08:46, 21 בנובמבר 2020 (IST)
מדובר באמן ישראלי שפועל לאורך שנים, ואף עשו עליו סרט דוקומנטרי כך שבהחלט יש חשיבות לערך על אודותיו, ללא קשר למספר האלבומים אותם הוציא. דרך אגב, לדעתי הקריטריון של מספר אלבומים הוא מיושן, מכיוון שהוצאת האלבומים בעולם הולכת ודועכת, ופחות משקפת פעילות אומנותית מבעבר.Anatbc - שיחה 16:27, 21 בנובמבר 2020 (IST)
Anatbc, אני מסכים איתך שהקריטריון של הוצאת אלבום הוא מיושן, ובוודאי לא צריך להיות כיום קריטריון יחיד לחשיבות, אבל לא ההבנתי לפי איזה קריטריון חלופי את מציעה לבחון את חשיבותו של סטפר. זה שהוא פעיל לאורך שנים לא אומר דבר לגבי מידת הצלחתו וזכאותו לערך. יש הרבה אנשים שפועלים ועובדים במשך שנים ארוכות ואינם זכאים לערך. האם העובדה שמישהו החליט לעשות עליו סרט דוקומנטרי מקנה לו חשיבות אנציקלופדית? יש המון סרטים דוקומנטריים שנעשו על אנשים מעניינים ומרתקים, אך אין להם חשיבות אנציקלופדית. Lostam - שיחה 14:04, 22 בנובמבר 2020 (IST)
אני לא יכול לקבל את הטיעון שהושמע כאן. אז מה אם פעל לאורך זמן רב? זה לכשעצמו לא מעלה ולא מוריד. לגבי סרט דוקומטרי - יתכן שיש חשיבות לסרט אבל מה הקשר למר סטפר? גילגמש שיחה
גם לי לא ברור נימוק החשיבות. נרו יאירשיחה • ז' בכסלו ה'תשפ"א • 19:41, 23 בנובמבר 2020 (IST)

הורדת ערך בויקיפדיה (חשיבות) מסיבות לא טהורות[עריכת קוד מקור]

~הועבר מדלפק הייעוץ~ שלום,

לאחרונה נודע לי כי ערך שיצרו עליי בשם "תמיר סטפר" עומד לרדת מדפי האתר בימים הקרובים. המשתמש שמבקש את הורדת הערך ציין ששוחרר רק אלבום מוזיקה אחד (הערך מציין חשיבות רבה יותר מהנושא המוזיקלי) ומעבר לכך שזה לא נכון (שוחררו עוד 2 מיני אלבומים - מיקסטייפים) ולאחר בדיקה -נראה כי הוא בעצמו מגיע מסצנת ההיפ הופ ובעל אג'נדה אישית שככל הנראה השפיעה. אני מאמין שיש מקום לערך הזה במערכת ויקיפדיה, אחרי 15 שנים של פעילות ענפה בעולם הבמה, היזמות והריקוד הישראלי.

אשמח להבהרה ובדיקת הנושא לעומק, תמיר סטפר אנונימי/ת לא חתם/ה

אף אחד פה לא "בעל אג'נדה אישית" ואף אחד פה גם לא "מגיע מסצנת ההיפ הופ" - כן, אני בקיא בנושא, אך עד כמה אני "מגיע מסצנת ההיפ הופ" אני לא יודע. וכן, זה התחיל מכך, עיינתי בקטגוריה קט:ראפרים ישראלים, מתוכה אני מכיר את כל 80 הערכים בעל פה וראיתי שם לא מוכר, אז רציתי לבדוק את חשיבותו ומקריאה מעמיקה של הערך לצערי לא השתכנעתי ממנה. מקווה שאתה לא לוקח את זה אישית, אני מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך ומקווה שהערך יחזור בעתיד בנסיבות השונות. יאירשיחה 21:34, 20 בנובמבר 2020 (IST)