שיחת משתמש:דירק ג'נטלי

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום דירק ג'נטלי, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך...
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה,--עמית 22:11, 5 מאי 2006 (IDT)

  קצרמרים[עריכת קוד מקור]

  כשאתה כותב ערך קטן, ללא פירוט רב, כמו תבה, בבקשה תשים תבנית קצרמר מתאים. ניתן למצוא את הרשימה של תבניות קצרמר פה. אם לא מצאת משהו מתאים, תשים את התבנית {{קצרמר}}. בברכה, אלי פ (שיחה) 19:39, 15 מאי 2006 (IDT)

  אקרה[עריכת קוד מקור]

  כתבת שכתבת את אקרה (ברזיל), אבל הערך לא נכתב מעולם. אז מה קורה פה בעצם? Harel - שיחה 13:12, 19 מאי 2006 (IDT)

  ויקיפדיה:מתקפת איכות/ברזיל[עריכת קוד מקור]

  שלום, הבחנתי בתרומתך הניכרת לערכי המדינות בברזיל. כל הכבוד וישר כח. בקשתי, אם במהלך עבודתך השיטתית על המדינות אתה נתקל בערכים חשובים פוטנציאליים, אנא הוסף אותם לרשימת הערכים הדרושים במתקפת האיכות עצמה. אין הכוונה לכל אישיות או עיר, אלא רק ערכים מרכזיים או מעניינים במיוחד. בברכה, --אורי 11:12, 21 מאי 2006 (IDT)

  ויקיפדיה:מתקפת איכות/ברזיל - ישורת אחרונה![עריכת קוד מקור]

  שלום!

  בשעה טובה הגיעה מתקפת האיכות על ברזיל ללא פחות מ- 158 ערכים חדשים. יחד עם זאת זה הזמן לשנס מותניים לקראת ימיה האחרונים של המתקפה. העבודה עודנה מרובה ולאחר המאמץ הרב שהושקע במתקפה כולנו רוצים שהיא תסוכם לא רק ככמותית (מה שחשוב בפני עצמו), אלא גם כאיכותית. אנא שימו לב לעדכון האחרון בויקיפדיה:מתקפת איכות/ברזיל#מצבה הנוכחי של המתקפה. עוד כמה ימים ונוכל לטפוח לעצמנו על השכם בלב שקט, בברכה ובהערכה רבה, אורי 00:28, 4 יוני 2006 (IDT)

  מטבח ברזילאי[עריכת קוד מקור]

  שלום, לאחר שכבר יש לנו ערך מורחב, כדאי גם לכתוב פסקה או שתיים בערך הראשי - ברזיל. תוכלי לסכם בתמציתיות (סוגי מאכלים עיקריים, אזורים וכדומה) לברזיל#אוכל? בברכה, Pacman 12:20, 9 יוני 2006 (IDT) - לא חשוב, אני כבר מטפל בזה. Pacman 18:13, 9 יוני 2006 (IDT)

  תודה על תרומתך למתקפת האיכות על ברזיל[עריכת קוד מקור]

  שלום!
  לפני יומיים הסתיימה באופן רשמי מתקפת האיכות על ברזיל. המפעל המשותף הניב כמעט 200 ערכים חדשים, רובם, כך אני מעריך, ייחודיים בשפה העברית ברשת. אני רוצה להודות לך על תרומתך להצלחת המתקפה וכולי תקווה שמצאת סיפוק והנאה בתהליך.
  אשמח אם משתתפי המתקפה ימשיכו לתרום לערכים הקשורים בברזיל גם לאחר סיום המתקפה, שכן המלאכה לא הסתיימה. את תוצאות המאמץ המשותף ניתן לראות בפורטל:ברזיל, שיושלם גם הוא בימים הקרובים. כמו כן, אשמח לתגובות ולקחים למתקפה בדף השיחה שלה, על מנת להביא את הפרוייקט על סיומו ולהעביר לקחים למתקפות האיכות הבאות.
  בתודה ובהערכה רבה, --אורי 23:16, 12 יוני 2006 (IDT)

  סמיילי[עריכת קוד מקור]

  שלום, ראיתי שיצרת הפניה מהציור של סמיילי לערך סמיילי. איך אפשר ליצור רת התו הזה. (אמרו לי פעם שצריך ללחוץ על alt יחד עם עוד מקשים, אבל לא הבנתי איך.) דוד 21:29, 15 יוני 2006 (IDT)

  מקפים[עריכת קוד מקור]

  אל תשנה בבקשה את שמות הערכים. גילגמש שיחה 14:24, 21 יוני 2006 (IDT)

  וגם אל תשנה את המקפים במקומות אחרים. emanשיחה 14:57, 21 יוני 2006 (IDT)
  אז לשם מה נמצא קישור למקף (־) בסימני הפיסוק שבתחתית דף העריכה? האם זה מפריע שאני מתקן את המקפים? --דירק ג'נטלי 15:00, 21 יוני 2006 (IDT)
  א. דיון שהתחיל בדף שיחה מסויים, עדיף שישאר שם, ובודאי שלא יקפץ בין דפים.
  ב.לגופו של עיניין. אני לא יודע למה יש את זה שם, ועדיין זה לא פותר את הבעיה בצורה נוחה. למשל מה אם מישהו כותב ערך בדפדפן, ואז מעתיק? עכשיו הוא ייצטרך לעבור מקף מקף? הקיצור זה סתם טורח מיותר. אנא הפסק להתעסק במקפים. emanשיחה 15:03, 21 יוני 2006 (IDT)

  ויקיפדיה אבל בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

  ויקיפדיה נכתבת עם שני ו"וים כשלפניה אות מקשרת כלשהי. בברכה, Yonidebest Ω Talk 01:30, 22 יוני 2006 (IDT)

  ג'ייס ארל ריי[עריכת קוד מקור]

  ראה בעיות(?) בדף השיחה. תודה, יאיר ח.

  הפניות[עריכת קוד מקור]

  שלום, שים לב שביצירת הפניות עדיף להשתמש ב"הפניה" ולא ב-REDIRECT. תודה, ‏odedee שיחה 23:06, 17 בדצמבר 2007 (IST)Reply[תגובה]