שיחת משתמש:חסיד עומד כנוע

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, חסיד עומד כנוע, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ביקורת - שיחה 23:34, 26 באוגוסט 2015 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלום רב. עושה רושם שאתה מתמקד בעריכות קטנות, במיוחד קישורים פנימיים. אני מבקש שתרכז עריכות יחד, אין צורך בחמש עריכות קטנטנות במשך שלוש דקות באותו ערך. ריכוז יחד מקל על הניטור. כמו כן, אנא השתדל לא לקשר יותר מדי (את רוב המילים אפשר לקשר לערך כלשהו, אבל זה לא יתרום לקוראים), ואנא הקפד לא לשנות כתיב בקישור, לפני שאתה מוודא שהערך אצלנו אכן נקרא אחרת (כוונתי לרבי הלל מפאריץ'). נרו יאירשיחה • י"ח באלול ה'תשע"ה • 15:12, 2 בספטמבר 2015 (IDT)

קובץ:Nachman-gershonovitz.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, חנה Hanayשיחהחג פסח שמח ואביבי 06:26, 18 באפריל 2017 (IDT)

שלום חנה Hanay אני מתנצל על אי הידיעה, האם יש אפשרות להעלות את התמונה בשימוש הוגן לערך הספציפי הזה מתוך ראיון בלעדי שהעניק כאן. זאבי ליפסקר - שיחה 00:10, 26 באפריל 2017 (IDT)
צר לי, אבל אי אשר להעלות תמונה של אדם חי בשימוש הוגן. אתה יכול לפנות אליהם ולקבל אישור לתמונה ברישיון חופשי על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. אודה לך אם להבא תתייג אותי כשאתה עונה ליץ ראה תבנית:תיוג. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 10:13, 26 באפריל 2017 (IDT)

הנסיך פיליפ פורש מהופעות פומביות[עריכת קוד מקור]

הי, שיניתי את עריכתך, כיוון שהנסיך לא סיים את תפקידו כנסיך, אלא פרש מהופעות פומביות ... ראה הודעת בית המלוכה לא יודעת אם אתה יכול "להפסיק" לכהן כנסיך. סליחה אם הטעתי אותך בהודעתי בכיכר העיר... בברכה אמא של גולן - שיחה 13:10, 4 במאי 2017 (IDT)