שיחת משתמש:חרדי ישראלי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, חרדי ישראלי, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 09:58, 14 בפברואר 2017 (IST)

העברת תמונות לוויקישיתוף[עריכת קוד מקור]

שלום לך, ראיתי שהעברת מספר תמונות לוויקישיתוף האמצעות בוט. אפשר לראות את הקבצים שהעברת כאן. בדיקת הקבצים מראה שלא השלמת את הטיפול בהעברה, בחלק מהקבצים יש סימני שגיאה, הקבצים לא הוכנסו לקטגוריות ועוד. אני מבקשת שתשלים את הטיפול בקבצים האלה. אני מתייגת את גיאה שפעיל מאד בנושא, כדי שינחה אותך מה נדרש לעשות. לפני טיפול בקבצים האלה, אני מבקשת שלא תעביר קבצים נוספים. ובנוסף אל תבקש מחיקת קובץ בוויקיפדיה העברית לפני שטיפלת בקובץ במלואו בוויקישיתוף.

עובד, ראיתי שהקבצים המקומיים נמחקו על ידך,חשוב לבדוק לפני מחיקה, האם הקובץ שהועבר לוויקישיתוף, טופל שם כמו שצריך.

בנוסף, בדקתי את עריכותיך בוויקיפדיה העברית והן מעטות, לכן הפתיע אותי שבין פעולותיך הראשונות, בחרת להעביר קבצים אלה שעיקרן שייך לסדנה לגרפיקה. האם ערכת בעבר בוויקיפדיה העברית תחת שם משתמש אחר? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 09:58, 14 בפברואר 2017 (IST)

חנה, עברתי על הקבצים ותיקנתי בכולם. מחוץ לנושא ניקיון שיש לעשות לאחר העברה יש לבדוק שהקבצים שעליהם מבוססים עבודות הסדנה אכן מופיעות. זה לא מופיע בכולן לכן אני מציע לשחזר מקומית את הקבצים הבאים (זה לא שהם מפירים זכויות יוצרים אלא שמדובר ביצירות נגזרות וצריך לתת קרדיט גם ליוצרים המקוריים):
אני גם מציע לא לבקש למחוק בוויקישיתוף. פשוט להשאיר עותק מקומי עד שאולי הדברים החסרים ימצאו. Geagea - שיחה 11:47, 14 בפברואר 2017 (IST)
Geagea , איזה בלגן, הוא גם החליף שמות של קבצים קובץ:Sadnabank2.svg בוויקישיתוף ראה כאן קיבל שם של קובץ שהיה קיים בוויקיפדיה העברית. לא הצלחתי לאתר אותו. אני צריכה לשחזר את כל התמונות שנמחקו ביוזמתו, אני מתייגת את המפעילים‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏. אנא קראו את הדיון הזה. אני מבקשת לא למחוק תמונות בוויקיפדיה העברית שהועברו על ידי עורך חדש שאינו מנוסה, יש לבדוק את הבקשות לפני כן בצורה מסודרת. גם שינוי השמות הוא בעייתי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:12, 14 בפברואר 2017 (IST)
הקובץ המקורי הוא קובץ:Sadnabank.svg. עכשיו צריך לראות להיכן יש להחזירו. לא רק שהשמות שונו, אלא חלק מהשמות היו שייכים לקבצים אחרים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:18, 14 בפברואר 2017 (IST)
חנה Geagea להבא לא אבקש מחיקה ולא אשנה שמות של תמונות בויקיפדיה, חשבתי שזה יעזור אני רואה שלא. רציתי להשתמש בתמונות במיזם ויקי אחר לכן העברתי לויקישיתוף. העברתי תמונה זו והבוט ביקש שאחליף את שם התמונה מפני שהיה קיים בויקישתוף תמונה בשם דומה, הוספתי את הספרה 2 לשם התמונה וביקשתי מחיקה כמו שהבוט מציע אוטומטית, לאחר שבוצע המחיקה של התמונה בשמה הקודם ללא הספרה 2 שיניתי את השם שלה גם במקום היחיד בויקיפדיה בה התמונה הייתה מוטמעת כאן, אלא ששמתי לב שקיים שם כזה לתמונה אחרת, נלחצתי ולכן כשהעברתי גם את התמונה השנייה לויקישתוף הוספתי את הספרה 0 לפני המספר 2 ובמקום 2 נתתי לה שם 02 ובמקביל שיניתי גם בויקיפדיה במקום היחיד בה התמונה הייתה מוטמעת . וכך חשבתי שהוחזר הסדר למקום.
  • גיאה אשמח שתדריך אותי מה נדרש לעשות בכדי להשלים את הפעולה בויקישתוף למפרע ולהבא. כמובן שאני מקבל את הנחיתכם ולא אבקש מחיקה של תמונה כשאני מעברי לויקישיתוף, אלא אם תדריכו אתו כן לעשות זאת. תודה על ההדרכה המפורטת, לאחר שהסברתי את פעולתי אשמח אם תדריכו אותי מה יש לשנות בה להבא.--חרדי ישראלי - שיחה 13:46, 14 בפברואר 2017 (IST)

הבעיה בקבצים האלה הייתה שאלה לא תמונות רגילות, אלא עיבוד של קבצים. לאיזה ויקי אחר רצית להשתמש בקבצים האלה? שים לב שהם לא נמחקו מוויקישיתוף, אבל שוחזרו כאן. בתמונות רגילות שאין בהן בעיות, כן מוחקים כאן את הקבצים. לא ענית לשאלתי האם ערכת בעבר בוויקיפדיה העברית בשם אחר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:21, 14 בפברואר 2017 (IST)

Hanay, לויקי המכלול, המכלול הוקם מפני שרובו של המיינסטרים החרדי מתנזר מידע כללי ככל שאינו מותאם לנקודת המבט החרדית, וכן מתנזר מאינטרנט חופשי שאינו מסונן באופן קפדני, וכנגזר מכך – אף ויקיפדיה חסומה ברוב המסננים של המיינסטרים החרדי. 'מכון חכמת התורה' (חל"צ) הקים לאחרונה את אתר המכלול המתבסס על ויקיפדיה העברית (כמובן בשמירה על מתן קרדיט לעורכי ויקיפדיה העברית כנדרש ורישיון cc לערכים שמויקיפדיה) תוך התאמת הערכים לנקודת מבט חרדית. דבר זה מאפשר לחברה החרדית מבלי לאבד את זהותה וערכיה להשתתף בחזון הגדול של ויקיפדיה "לאפשר לכל אדם גישה לכלל הידע האנושי". ערכתי בעבר בשם בן ישראל ירושלמי אלא ששכחתי את הססמה ולא היה לי דרך לשחזר כי לא הזנתי מייל במשתמש הקודם (גוגל זוכר את הססמה אבל בשביל להזין מייל נדרשתי להקיש את הססמה שוב). חנה, יש מצב למזג את החשבונות תחת השם החדש? תודה. (אגב. מה גורם לך להתעניין לאיזה אתר ויקי)--חרדי ישראלי - שיחה 20:53, 14 בפברואר 2017 (IST)
האתר שאתה מציין לא שייך לקרן ויקימדיה, אז איך העברה של הקבצים לוויקישיתוף מסייעת לך להשתמש בקבצים באתר הזה? אין אפשרות למזג את החשבונות, אפשר לעשות הפניה מדף המשתמש של החשבון הישן לדף המשתמש הנוכחי. בוויקיפדיה יש עורכים חרדים רבים והם מסתדרים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:06, 14 בפברואר 2017 (IST)
Hanay נכון אבל קרן ויקימדיה הוא נדבנית ורחבת אופקים וכל הקבצים שבוויקישיתוף מוצגים בכל אתרי ויקי גם שאינם של הקרן. נכון וגם אני לפעמים עורך קלות בווקיפדה אבל כאמור רובו של המיינסטרים החרדי מתנזר מידע כללי ככל שאינו מותאם לנקודת המבט החרדית, וויקיפדיה חסומה ברוב המסננים של המיינסטרים החרדי. אם רצוננו להגשים את החזון של ויקיפדה הדרך היא להקים אתר נפרד, זה כצת כמו שויקיפדיה העברית מתבססת על האחות הגדולה ויקיפדיה באנגלית אבל ויקיפדיה העברית היא אתר עצמאי המתנהל על פי הערכים התרבותיים והשפה של קהילת הויקיפדים העברית. (אבל שוב מסקרנות מה גורם לך כל כך להתעניין בנו) תודה לך חנה על ההתעניינות--חרדי ישראלי - שיחה 22:54, 14 בפברואר 2017 (IST)
לא ידעתי שהקרן מאפשרת להשתמש ישירות בקבצים שלה בכל אתרי ויקי. התעניינתי כי סיפרת סיפור שרציתי להבין. אם להבא תרצה להעביר קובץ, אז כדאי שתתייעץ קודם אם אין אתו בעיה. יש קבצים שאיננו מעבירים לוויקישיתוף. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:01, 14 בפברואר 2017 (IST)
Hanay, מאה אחוז, אתייעץ. (אני רואה כאן שכמו הקרן גם את נדבנית רחבת אופקים ופלורליסטית) שוב תודה--חרדי ישראלי - שיחה 23:11, 14 בפברואר 2017 (IST)

שלום רב גיאה הבנתי שאתה אלוף בתמונות וזכויות יוצרים. העברתי תמונה זו מויקיפדיה לכאן בויקישתוף יש שם מספר הודעות שנדרש השלמת המידע, איך אני משלים אותו. בעקבות כל הנאמר כאן למעלה, להוסיף בויקיפדיה בקובץ הודעת בקשת מחיקה?. --חרדי ישראלי - שיחה 15:15, 19 בפברואר 2017 (IST)

סידרתי בינתיים. תבדוק שהנתונים נכונים. אסתכל על זה שוב יותר מאוחר. בבקשה לפני שאתה מעביר תמלא את השדות הרלוונטיים בתבנית המידע כאן בוויקיפדיה. הרישיון כמובן לא היה נכון. הנחתי תבנית רישיון מדוייקת בוויקישיתוף. כאן אנחנו מסתפקים ב- {{PD-old}}. ‏Geagea - שיחה 15:24, 19 בפברואר 2017 (IST)