שיחת משתמש:פטנגייה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מבצע קיפוד[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף מבצע קיפוד. הסיבה לכך היא: ביטלתי לצערי כמה מעריכותיך האחרונות. מספיק בבקשה להחליף את כל ה- ב:. כדאי שתקרא את "ברוכים הבאים לויקיפדיה".. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:55, 22 בינואר 2019 (IST)

פאודה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "פאודה". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

פאודה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף פאודה. הסיבה לכך היא: נא לא למחוק רווחים. הם שם כי הם צריכים להיות שם.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:06, 19 ביוני 2019 (IDT)

אלישע (סדרת טלוויזיה)[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום פטנגייה,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:פטנגייה". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 21:17, 24 ביוני 2019 (IDT)

אלישע (סדרת טלוויזיה)[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף אלישע (סדרת טלוויזיה). הסיבה לכך היא: בבקשה תפסיק למחוק רווחים שנמצאים בכותרות. אם אתה רוצה למחוק - תפנה למזנון ותנסה לשנות את המדיניות. אם תמשיך ככה אאלץ לבקש את חסימתך.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 21:18, 24 ביוני 2019 (IDT)

יומני החופש הגדול[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יומני החופש הגדול. הסיבה לכך היא: בבקשה תפסיק למחוק רווחים שנמצאים בכותרות. אם אתה רוצה למחוק - תפנה למזנון ותנסה לשנות את המדיניות. אם תמשיך ככה אאלץ לבקש את חסימתך. ראה אזהרה זו כאחרונה בהחלט.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 01:50, 8 ביולי 2019 (IDT)

הסרת רווח[עריכת קוד מקור]

אהלן, רציתי לדעת מדוע את/ה מסירים כל פעם רווח שקיים בכוונה בערכים ? King G.A - נא הקלד לשיחה 00:25, 22 במרץ 2020 (IST)