שיחת משתמש:שמפו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שלום[עריכת קוד מקור]

היום יום שלישי, 8 בספטמבר 2009, ואני מצטרף לצוות ויקיפדיה.

כמי שנעזר המון באנציקלופדיה הזאת מצאתי את עצמי מהרהר בכך שמפעל אדיר כזה הוא כולו פרי עבודה התנדבותית של בני אדם. החלטתי שלקראת השנה החדשה מותר גם לי לתרום, ובטח זה יתן לי איזו נקודה טובה שם למעלה.

אני מתעניין במגוון תחומים ואקווה לתרום את חלקי. ודאי אעשה גם טעויות ושגיאות, אבל התרשמתי שהחברים הוותיקים מקבלים זאת בהבנה ובסלחנות ועוזרים לחדשים בתחילת דרכם. אז אני מודה לכם מראש ‏‏שמפו - שיחה 11:24, 8 בספטמבר 2009 (IDT)

ברוכים הבאים[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, שמפו, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
בברכת כתיבה וחתימה טובה, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חיוג מהיר 14:48, 8 בספטמבר 2009 (IDT)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום שמפו,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:שמפו". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, הדברים החמים שרשמת למעלה בדף, ממש מיועדים לדף המשתמש. השתמש בו, והעבר את דבריך לשם. בתקווה שעוד תתרום לאתר ויקיפדיה העברית תרומות אדירות, כפי המרץ הרב שניכר מדבריך הכנים. בברכת כתיבה וחתימה טובה, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חיוג מהיר 14:48, 8 בספטמבר 2009 (IDT)

תודה על קבלת הפנים החמה. אשתדל לא לאכזב... שמפו - שיחה 23:58, 8 בספטמבר 2009 (IDT)
Face-smile.svg בבקשה. בברכת כתיבה וחתימה טובה, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חיוג מהיר 00:00, 9 בספטמבר 2009 (IDT)
שלום לך שמפו,
סחטיין על הערך החדש. שים לב שבקישור בדף המשתמש שלך מופיע הקישור לדף הפירושונים דובר במקום דובר (מקצוע)עודד (Damzow)שיחהמשתמש זה הוא מובחר! 18:35, 15 בספטמבר 2009 (IDT)
תודה. תיקנתי. שמפו - שיחה 19:07, 15 בספטמבר 2009 (IDT)

חטיבת כפיר[עריכת קוד מקור]

שחזרתי את העריכה שלך לבינתיים, יש צורך בהסתכלות של כמה חודשים קדימה על מנת לראות אם לאירוע יהיה השפעה על הגדוד והחטיבה, להערכתי לא תהיה כזאת, ואם תהיה האירוע יכתב מנקודת מבט מדוייקת יותר לעבר. בברכה, נת- ה- - שיחה 12:43, 23 באוקטובר 2009 (IST)

ויקיפדיה:אל תגרמו למהומה כדי להדגיש עמדה[עריכת קוד מקור]

אני משחזר כעט את ערכותיך שעושות בדיוק מה שכתוב לא לעשות בדף מדיניות זה. הידרו - שיחה 23:27, 22 ביוני 2010 (IDT)

מדוע אתה רואה בזה "מהומה" ולא מאמץ ליצור אחידות בשיוך לקטגוריות? ואיפה אמור להתקיים דיון בנושא זה? אודה על תשובתך. שמפו - שיחה 12:26, 23 ביוני 2010 (IDT)

בורי[עריכת קוד מקור]

שלום שמפו, כתבת את הערך בורי. יש להוסיף לערך קטגוריה, קישורים לויקיפדיות זרות נקרא בינוויקי, ורצוי מאד גם תמונה. תסתכל בבקשה על ערכים על דגים. הם דוגמה טובה כיצד יש לערוך ערך. אני לרשותך אם יש לך שאלות Hanay שיחה 12:50, 11 ביולי 2010 (IDT)

הוספתי קטגוריות. מצאתי בויקישיתוף תמונות, אבל אינני יודע איך לוקחים משם. אשמח אם תשלימי זאת. שמפו - שיחה 13:17, 11 ביולי 2010 (IDT)
ראה תשובתי בדף השיחה שלי Hanay שיחה 17:58, 11 ביולי 2010 (IDT)
בורי הוא שמו העממי של הדג. יש לדג שם מדעי מקובל בעברית (קיפון גדול ראש) וכך יש לקרוא לערך בוויקיפדיה. העברת הערך לשם הנכון תיצור אוטומטית הפניה מהשם בורי לשם הנכון. להשלמת התהליך יש לכתוב בערך את השם העממי בנוסף לשם המדעי. אביהושיחה 18:44, 11 ביולי 2010 (IDT)
יצרתי ערך קיפון גדול ראש, אך אינני יודע איך מוחקים את הבורי. אשמח לעזרה. שמפו - שיחה 18:49, 11 ביולי 2010 (IDT)
יצרתי הפניה מהשם בורי לקיפון. להבא אם תרצה לשנות שם ערך תשתמש בבקשה בלשונית העברה. אני מציעה שתסתכל בערכי דגים אחרים ותכניס גם תבנית הכוללת את כל הפרמטרים המדעיים של הדג Hanay שיחה 18:57, 11 ביולי 2010 (IDT)

ליאור נרקיס[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ליאור נרקיס. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה,Drorallon - שיחה