שיחת משתמש:A sham

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, A sham, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
הידרו 18:02, 4 במרץ 2007 (IST)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

כדאי להכניס את הקוד המתאים לתבנית {{בעבודה}} לערך שעובדים עליו. כדי שידעו שהערך בשלבי עבודה. חוסך התנגשויות עריכה ואי נעימויות נוספות. בברכה, יוסישיחה 20:05, 27 במרץ 2010 (IDT)

ראטקו מלאדיץ'[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום A sham,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ראטקו מלאדיץ'" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:A sham/‏ראטקו מלאדיץ'". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! מוטי - שיחה 00:29, 28 במרץ 2010 (IDT)

מלחמת העצמאות של קרואטיה[עריכת קוד מקור]

אהלן,
אם אתה לא רוצה שיפריעו לך אתה יכול להניח {{בעבודה}} בראש הערך עד לסיומו • עודד (Damzow)שיחהמתנדבי אלסטר! הדיוויזיה ה-16 קוראת לכם! • 20:42, 22 באפריל 2010 (IDT)

תחרות הכתיבה[עריכת קוד מקור]

שלום,

ראשית, ברכות על הרשמתך לתחרות.

האם אתה מתכוון להתחרות עם הערכים כמקבץ או כערכים העומדים בפני עצמם? קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 08:36, 20 ביולי 2010 (IDT)

אני לא יודע, אני לא מתמצא כל כך בעניין. מה המשמעות של הרשמה כמקבץ? האם אוכל להוסיף ערכים אליו? (אני אפילו לא יודע איך להגיב נכון בדפי שיחה...) A sham - שיחה 08:41, 20 ביולי 2010 (IDT)
בינתיים הגבת נכון בדף השיחהFace-smile.svg. אגב, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת - נהוג להוסיף זוג אחד נוסף.
לגופו של עניין: מקבץ ערכים הוא הרשמה מראש של סדרת ערכים כמועמד יחיד, אך למיטב ידיעתי לא הוחלט רשמית שהדבר מותר. אני מבין שאתה מתכוון להירשם לתחרות עם 2 ערכים נפרדים (?), כך שתיקנתי את התבנית לתבנית:מועמד בתחרות. תקן אותי בבקשה אם אני טועה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 08:54, 20 ביולי 2010 (IDT)
אני חושב שעדיף ךהירשם בערכים נפרדים, ואם תזכה ויקיפדיה לקבוצת ערכים טובים- מה טוב.A sham - שיחה 09:02, 20 ביולי 2010 (IDT)
ההחלטה בידך, ואינני יכול לומר מעבר לזה כיוון שאני שופט בבית שבו אתה מתחרה. שים לב גם כי מותר לרשום עד שלושה ערכים נפרדים לתחרות. אני חושב שמקבצים אינם מותרים בשלב זה (אולי בתחרות הבאה) כיוון שהנושא שלהם לא הוסדר בכללים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:10, 20 ביולי 2010 (IDT)

שלום לך.
בקשר למקבצי הערכים, מאחר שהצהרנו על כך מראש, ומאחר שהדבר זכה לתמיכת ויקיפדים, כולל לתמיכת המזכירים, מקבצי ערכים מותרים בתחרות זו - בהתאם למה שנוסח בדף השיחה של התחרות, בתנאי ששופטי הבית יסכימו לכך.
אנו מודעים לכך שהערכת חמישה ערכים טובים (אף אם לא ארוכים ומובחרים) היא משמעותית עבודה קשה יותר לשיפוט (ואף לכתיבה), ואנו מודעים לקושי האובייקטיבי בשיפוט "מקבץ ערכים", שעדין לא היה כמותו בתחרות הכתיבה.
לכן: אנו מאפשרים לשופטים בכל בית לקבל החלטה בקשר למקבץ ערכים ספציפי ומעבירים אליהם את ההחלטה. אם ברצונך להעלות מקבץ ערכים השנה - פנה לשופטים של הבית עם הצעה קונקרטית, והם ידונו ויקבעו על פי הפניה לגופה. בברכה, דני. ‏Danny-w‏ 09:51, 20 ביולי 2010 (IDT)

שלום. אני מעדיף להעמיד לתחרות את שני הערכים בנפרד.A sham - שיחה 10:20, 20 ביולי 2010 (IDT)

כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום A sham,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל/י להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:A sham". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד/ית מן המניין.

בברכה, Hanay שיחה 09:42, 20 ביולי 2010 (IDT)

המלחמה הקרואטית-בוסנית[עריכת קוד מקור]

שלום A sham, נרשמת לתחרות מקצרמר למובחר בבית השלישי עם הערך המלחמה הקרואטית-בוסנית. אתה מתבקש בדף השיחה של הערך לכתוב את רשימת הערכים הנוספים שנכתבו כדי להכחיל קישורים לערך, או הרחבות ותרומות משמעותיות בערכים קיימים הקשורים לערך. תודה Hanay שיחה 11:52, 4 באוגוסט 2010 (IDT)

תחרות הכתיבה השביעית מתקרבת לסיומה![עריכת קוד מקור]

שלום,

ראיתי שאתה מתחרה בבית שבו אני, Hanay וברי"א שופטים. רציתי רק לתזכר אותך שהמועד האחרון להגשת גרסאות הערכים לשיפוט שלנו הוא ה-31 באוגוסט (עוד 11 ימים) בשעה 12:00. מומלץ לסיים עם הערך כבר בימים הקרובים על מנת שיישאר מספיק זמן לצורך עמיתים (אפשר גם לפנות דרך לוח המודעות הכללי) ולשיפורים נוספים, על מנת להביא את הערך לרמה הגבוהה ביותר האפשרית. שים לב כי כשופטים בבית אנו מנועים מהגשת עזרה בתחום התוכני של הערך, ובמקרים כאלה יש לפנות אל מזכירי התחרות (Danny-w, גילגמש ואביר המתמטיקה).

בהצלחה ממני ומשני השופטים האחרים בבית, קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 11:18, 20 באוגוסט 2010 (IDT)

שאלה לי אליך: האם קראת את כל הספרים המצוינים בהערות השוליים? ברי"אשיחה • כ"ז באלול ה'תש"ע • 20:47, 5 בספטמבר 2010 (IDT)
אני? פחות או יותר.A sham - שיחה 20:59, 5 בספטמבר 2010 (IDT)
שריידר? בורג ושופ? לוקיץ' (?) ולינץ'? קמרון? ומה עם התיקים: תיק קורדיץ'-צ'רקז, תיק חלילוביץ', ראייץ', פרליץ'? ברי"אשיחה • כ"ז באלול ה'תש"ע • 21:05, 5 בספטמבר 2010 (IDT)
כן, ולו את החלקים שהיו זמינים לי בגוגל ספרים.A sham - שיחה 06:39, 6 בספטמבר 2010 (IDT)

התמר בישראל[עריכת קוד מקור]

למה צריך על זה ערך עצמאי? מה רע בפרק בתוך הערך תמר (עץ)? אנדר-ויק • 20:04, 7 בספטמבר 2010 (IDT)

בין היתר, זה אמור להיות מקביל לערך בויקיפדיה האנגלית Judean date palm.A sham - שיחה 20:06, 7 בספטמבר 2010 (IDT)

שלום. העברתי את הערך משתמש:A sham/ארגז חול. שאני אשפשף?! * שיחה 22:08, 19 בנובמבר 2010 (IST)

העם הישראלי - התרבות האבודה[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "העם הישראלי - התרבות האבודה" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 12:38, 8 בדצמבר 2013 (IST)

העברתי את הערך לארגז חול, משתמש:A sham/העם הישראלי - התרבות האבודה. במצבו הנוכחי הוא אינו בשל להופיע במרחב הערכים. לפני שממשיכים לעבוד על הערך יש לקחת בחשבון גם את העובדה שחשיבותו האנציקלופדית של ספר עיון זה מוטלת בספק, וייתכן שהערך יימחק בשל אי הבהרת חשיבות. Lostam - שיחה 12:30, 9 בדצמבר 2013 (IST)