שיחת משתמש:Amirhetsroni

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שם משתמש[עריכת קוד מקור]

X mark.svg

שלום לך Amirhetsroni.
על פי הקווים המנחים לבחירת שם המשתמש שם המשתמש שבחרת איננו מקובל ומקשה עלינו את התקשורת עמך. אם ברצונך להמשיך לתרום, עליך לשנותו.
ניתן לשנות את שם המשתמש בדף זה, או להירשם מחדש בדף זה. הנחיות לבחירת השם נמצאות כאן.
באם לא יוחלף השם, לא ניתן יהיה לאפשר את המשך פעולתך בוויקיפדיה תחת שם זה.
בברכה, YairMelamedשיחה 17:38, 25 באוגוסט 2020 (IDT)

לגבי תמונת מיכל מצוב[עריכת קוד מקור]

שלום לך.

התמונה לא יכולה להיות מוצגת כתמונה בשימוש הוגן שכן המצולמת בה עודנה מהלכת בינינו. הנוהל אצלנו הוא שכדי לעודד השגת תמונה חופשית של אדם אשר בין החיים, לא נשתמש בתמונה שלו בשימוש הוגן. במקרה כזה, ייתכן שהסימון המראה כי אין תמונה בערך העוסק בו, יעודד אנשים לצלמו ולמסור לנו תמונה, או שתמונה כזו תגיע מנשוא הערך עצמו (כפי שקורה פעמים רבות מאוד). כל עוד אותם אנשים בחיים, יש סיכוי טוב להשיג תמונה חופשית; לאחר מותם, זה הופך בעייתי יותר. לפיכך, אין מקום להצגת אותה תמונה. Ldorfmanשיחה 02:58, 26 באוגוסט 2020 (IDT)

המאבק על נחל האסי[עריכת קוד מקור]

שלום Amirhetsroni69. בדף השיחה של הערך מתנהל דיון לגבי הוספת קטע ובו תיאור ההתבטאויות הגזעניות מצד מתנגדי המאבק, וכן תיאור של אלימות חלק מהתושבים. מתחתיו מתנהל דיון נוסף לגבי טענות לאינטרסים פוליטיים, והוספת קטע המתאר שאנשי ימין הגדירו את המאבק כשמאל, ואנשי שמאל שהגדירו את המאבק כימין. אשמח אם תביע את דעתך שם. תודה. Refael747 - שיחה 15:10, 3 בספטמבר 2020 (IDT)

ניטור[עריכת קוד מקור]

היי. אם אתה רואה ערך ריק (או הבל) ואתה רוצה לעזור, אתה יכול לכתוב בויקיפדיה:בקשות ממפעילים#בקשות מחיקה. בבקשה אל תעביר ערך ריק או הבל לטיוטה, כי הוא בכל מקרה יימחק וכך יש יותר מקומות למחוק :)

נילס אנדרסן - שיחה 17:25, 3 בספטמבר 2020 (IDT)

קובץ:העולם היום 2020.jpeg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה שרישיונה הוא, על-פי הגדרתך, "שימוש הוגן", למרות שעל פי כללי ויקיפדיה העברית, התמונה לא יכולה להיות מוצגת בסטטוס זה. ניתן לעשות בה שימוש במיזם רק אם היא תמונה חופשית. לפיכך, אם התמונה אכן מתאימה להגדרה "חופשית", יש לתקן את הרישיון שנלווה לתמונה ולהחליפו ברישיון חופשי.
אם אינך בעל זכויות היוצרים, יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן להמשיך את השיחה כאן, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Geagea - שיחה 17:10, 19 בספטמבר 2020 (IDT)