שיחת משתמש:Avitevel

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

טיילור סוויפט[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף טיילור סוויפט. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אלעדב. - שיחה 14:01, 21 בינואר 2019 (IST)

הכנסת קוד ויקי שגוי[עריכת קוד מקור]

שלום לך.

לא ברור אם התכוונת לכך אך שים לב כי בעריכותיך האחרונות הזרקת לתוך מספר ערכים "קוד ויקי" שמאובחן אצלינו כשגיאה. אנא הפסק לעשות זאת.
תודה.--eli - שיחה 15:03, 21 בינואר 2019 (IST)
שלום, אם לא תפסיק נצטרך לחסום. אתה יוצר בעיות בדפים רבים. אמא של גולן - שיחה 11:29, 22 בינואר 2019 (IST)

נחסמת לזמן קצר[עריכת קוד מקור]

שלום, אתה מכניס קוד ויקי שגוי בדפים רבים. הדבר גורם לשגיאות. האם אתה עורך מסנן אינטרנט או קוד חזותי? האם תוכל להסביר מה הסיבה לעריכות אלו? תודה אמא של גולן - שיחה 11:30, 22 בינואר 2019 (IST)

בקשה[עריכת קוד מקור]

הפסק ליצור רווחים לאחר מקף. אין בזה צורך. תודה. אלעדב. - שיחה 15:44, 29 בינואר 2019 (IST)

הבהרה/אזהרה[עריכת קוד מקור]

ויקיגמדיות זה דבר טוב, אבל לא כשזה כל הפעילות במגמה לא ברורה, ובנוסף לא כשהיא שגויה לפעמים. במקום של מקף מפריד אנו משאירים רווח מלפניו ולאחריו, ובמקום שהוא מחבר בין אותיות למספרים אנו לא משאירים כלל רווח. לא ברור לי מה מטרת עריכות אלו; אם פניהן לשלום ומתוך תום - אבקש בעדינות נא חדל, ואם מאחוריהן כוונה מוסתרת לא כשרה - אחתום באזהרה לפני חסימה. בתקווה להבנה, קובץ על ידשיחה • 22:06, 29 בינואר 2019 (IST)

אתה ממשיך להוסיף רווח מיותר אחרי הצירוף ב-[עריכת קוד מקור]

לא הגבת לפניות נוספות שלנו בדף השיחה שלך, ולכן אתה נחסם כעת לכמה ימים. אם תגיב כאן בדף השיחה, ותודיע שקיבלת את העניין ואינך מוסיף עוד רווחים (לדוגמה, בצירוף כמו "ב-1 ביוני"), אפשר יהיה להסיר את החסימה. אלדדשיחה 10:43, 30 בינואר 2019 (IST)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.

ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, ויש צורך בתגובה מצדך להערות מצד העורכים האחרים. במקרה שתמשיך לא להגיב בדף השיחה, החסימה תוארך לפרק זמן ממושך. אלדדשיחה 10:46, 30 בינואר 2019 (IST)