שיחת משתמש:Debresser

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Debresser, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דוד שי - שיחה 08:13, 8 באוגוסט 2010 (IDT)

אנקה[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, חי ◣ 22.06.2011, 12:59 (שיחה)

יש לי כ-60,000 עריכות בוויקיפדיה האנגלית... ככה שהודעתך היתה די מיותרת. אני התכוונתי ל"שמנה" מיני שרצים הידועים בתודה, ונפלה לי טעות כתיבה. Debresser - שיחה 02:10, 28 ביוני 2011 (IDT)

הכנסת[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף הכנסת. הסיבה לכך היא: כך מקובל בוויקיפדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 20:57, 15 באפריל 2017 (IDT)

בדף ההוא לא כתוב כלום אודות צורת כתיבת חוקים בויקיפדיה. האם יש לך קישור יותר ספציפי? Debresser - שיחה 21:17, 15 באפריל 2017 (IDT)
מתנצל. מסתבר שלא רק בויקיפדיה האנגלית נפגעים מכך קריצה. פשוט הסתכלתי בדף התרומות שלך וראיתי עריכות רק לעיתים רחוקות, לא ידעתי על תרומותיך (הרבות מאוד יש לציין) בויקיפדיה האנגלית. בנוגע לשינוי, אני לא חושב שיש לך מקור כתוב, אבל כך נכתבים חוקים בכל הערכים. זו מדיניות, ואם תרצה לשנותה, תצטרך לדון על כך במזנון. בברכת חג שמח, Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 00:13, 16 באפריל 2017 (IDT)
הם. אם זו מדיניות, היא היתה צריכה להיות כתובה... בכל מקרה, אני הספקתי לראות בינתיים שאכן זה המנהג, ועל כן לא החזרתי את גרסתי. להעיר שעל פי כללי האזכור האחיד מנהג זה לא תיקני. במקרה הזה, הסיבה שהוספתי את השנה היא שאחרת לא ברור כל כך מה חלק משם החוק ומה חלק מהמשפט, ולא בעיקר בגלל הקפדה על הכללים. Debresser - שיחה 00:20, 16 באפריל 2017 (IDT)
לא מצאתי את המקום המדויק שעליו אתה מדבר. מה שכן מצאתי שב"מקורות בעברית, 2.1" דווקא כן מוזכר כתיבת השנה באזכור חוקים. אגב, אני לא יודע איך זה בוויקיפדיה האנגלית, אבל כאן הולכים לפי הכללים, ולא לפי הדעה האישית, ולא משנה כמה אתה בטוח שאתה צודק. אם אתה חושב אחרת מהכלל הקיים, פתח דיון במקום המתאים. Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 01:02, 16 באפריל 2017 (IDT)
לפרק ההוא התכוונתי, ומשם שהשנה היתה צריכה להיות כתובה. אבל כאן בויקיפדיה המנהג כפי שאמרת. אכן, בויקיפדיה הולכים לפי הכללים של ויקיפדיה. אני כמעט ולא עורך בעברית, כך שאני מוותר על ניסיון לשנות את הנוהג, מה גם שזה לא דבר רע, או משהו כזה. Debresser - שיחה 01:12, 16 באפריל 2017 (IDT)