שיחת משתמש:Galititalia

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הערה[עריכת קוד מקור]

עם כזה שם מפואר, היה צפוי שתכתוב/תבי ערכים, ולא רק הערות סרקסטיות בדפי שיחה של ערכים. ביקורת - שיחה 22:55, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

אתה טרול?[עריכת קוד מקור]

אתה טרול? ברעזרא - שיחה 21:01, 20 באוקטובר 2016 (IDT)

חס וחלילה? אני כבר יותר משנה כותב פה. למה אתה חושב?חד וחלק - שיחה 09:34, 21 באוקטובר 2016 (IDT)
העלת בי חשש כזה, מקווה שאתבדה. ברעזרא - שיחה 14:48, 21 באוקטובר 2016 (IDT)
רק למען שאשפר את דרכי, אמור נא לי בבקשה מדוע חשד זה עלה בך? אני עורך ביום כמה ערכים, לא נכנס לוויכוחים מיותרים, ומנסה להועיל. לכן, מסקרן אותי במה שגיתי. חד וחלק - שיחה 18:26, 21 באוקטובר 2016 (IDT)

האם אתה עורך מטעם או בתשלום??[עריכת קוד מקור]

אני שואל מכיוון שראיתי שאתה מוסיף קישורים אך ורק למאמרים של עו"ד יוסף ויצמן מאתר כיכר השבת.--כ.אלון - שיחה 11:40, 29 באוקטובר 2016 (IDT)

אני לא עורך מטעם, ולא בתשלום. אני עורך להנאתי, ולכן ביצעתי כבר הרבה עריכות ללא קשר למישהו מסוים. אני מכניס קישורים בתחומים מסוימים בהם אני מבין. ראה את מגוון העריכות שלי, ותראה שאין בהם קשר מסוים. חד וחלק - שיחה 20:35, 29 באוקטובר 2016 (IDT)
הערת אגב: אתה נוהג להוסיף קישורים פנימיים. שים לב שאם כבר מקושר לאותו ערך מערך זה, אין טעם לקשר שוב. זה לא מקובל ואין לעשות זאת. ביקורת - שיחה 01:30, 30 באוקטובר 2016 (IDT)
תודה רבה על ההערה החשובה. לתומי חשבתי שיש צורך להוסיף קישורים פנימיים בכל מצב.חד וחלק - שיחה 06:51, 30 באוקטובר 2016 (IST)

אז אם אתה לא עורך מטעם, אנא הבא סימוכין למשפט "הצעת החוק זכתה לתמיכה רחבה של חברי הכנסת ללא קשר להשתייכות פוליטית. הצעת החוק צפויה להידון במהלך שנת 2017". האם "תמיכה רחבה" היא ארבעת חברי "השדולה להליכי גבייה הוגנים בהוצאה לפועל"? לפחות תיתן הפניה לנוסח הצעת החוק שבאתר הכנסת. ההפניה למאמר משנת 2014 חסרת תוקף למשפט זה.--Gideon Raveh - שיחה 06:19, 6 בדצמבר 2017 (IST)

מגדל טראמפ[עריכת קוד מקור]

למה אתה עורך בנושא שאינך מבין בו? "עירוב שימושים" הוא מושג בסיסי באדריכלות עירונית.שחזר את עצמך בבקשה--כ.אלון - שיחה 18:59, 11 בנובמבר 2016 (IST)

יתכן ואתה צודק, אין בויקיפדיה ערך על עירוב שימושים. לכן נראה לי שכדאי לתת הסבר יותר מניח את הדעת. בכל מקרה הערך זקוק שם לתוספות מה שניסיתי לעשות. עם זאת, אתה מוזמן לבטל את העריכה שלי ולעשות מחדש לפי ראות עינך. זה אחד הדברים היפים שיש פה. חד וחלק - שיחה 10:19, 12 בנובמבר 2016 (IST)
ולמה לדעתך מישהו אחר צריך לתקן משהו שאתה קילקלת?--כ.אלון - שיחה 21:20, 12 בנובמבר 2016 (IST)

לצערי, אינך בעל זכות הצבעה בשלב זה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:הספרייה העירונית של קריית מוצקין". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, Ldorfmanשיחה 22:58, 22 בפברואר 2017 (IST)

פניה לGalititalia ממשתמש:Eyal Elron[עריכת קוד מקור]

--- העברה משיחת משתמש:Eyal Elron ---
שלום משתמש:Galititalia ראיתי שנוצר ערך חדש על שם אבא שלי יוסף אלרון וממה שראיתי בעריכות השם שלך הופיע (אני לא מבין בזה יותר מדי וכל העניין די חדש לי) בעיקרון כבר הכנתי ערך בעצמי שאני עמל עליו בשבועות האחרונים אז רציתי להפנות אותך אליו ואם את רוצה לעשות בו שינויים אז את יכולה רק תסבירי לי איך יוצרים הרשאה שזה משהו שהבנתי ממשתמש:Ldorfman שצריך לעשות. בכל מקרה אני סקרן לדעת מאיפה הנתון שאבא שלי "יוצא יהדות מרוקו" ;-) מחכה לשמוע ממך:) אייל Eyal Elron - שיחה 09:20, 23 בפברואר 2017 (IST)

אייל, פנייה לכותב משאירים בדף השיחה שלו/שלה. לא מצופה מכותבים אצלנו לפקוד באופן קבוע דפי שיחה של אחרים כדי לאתר הודעות שהושארו להם. מנגנון ה"תיוג" שלנו באמת מסייע בהפניית תשומת הלב, אולם עדיין, ראוי להשאיר פנייה במקום הרלוונטי. לא נורא - העברתי לפה ואתה למדת משהו חדש, "על הדרך".
לעניין ההרשאה למחוק ערך/להחליף ערך קיים בדף טיוטה, זו ניתנה רק לכמה עשרות עורכים המוגדרים כ"מפעילי מערכת". במקרה, אני אחד מהם, כך שכפי שכתבתי בדף השיחה שלך, אטפל בהקדם בכל העניין.
בנוגע לשאלה אודות ארץ המוצא של אביך, זה משהו שגלית היא זו שוודאי תדע לענות עליה. להשתמע, Ldorfmanשיחה 12:59, 23 בפברואר 2017 (IST)
משתמש:Ldorfmanתודה על ההבהרה
Eyal Elron - שיחה 13:09, 23 בפברואר 2017 (IST)
בשמחה. רק עוד דבר אחד: תיקנתי לעיל, אולם לידיעתך, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. Ldorfmanשיחה 13:12, 23 בפברואר 2017 (IST)
תודה,
שמתי לב לזה בהתכתבות השניה שלנו אבל פספסתי את זה כאן.
אני אקדיש לזה עכשיו יותר תשומת לב.
Eyal Elron - שיחה 13:27, 23 בפברואר 2017 (IST)
Eyal Elron שלום אייל, לא אני כתבתי שאבא שלך הוא יוצא מרוקו. ההפך, אביך סיפר לי בעצמו בהזדמנות כל שהיא שהוא יוצא עירק.. כך או אחרת אביך אדם נפלא וראוי לבית משפט העליוןחד וחלק - שיחה 21:39, 26 בפברואר 2017 (IST)
היה רשום שנעשתה עריכה על ידך אז חשבתי שאת רשמת את זה, בכל מקרה תודה לך על ההברה ותודה לך על המילים החמות.
Eyal Elron - שיחה 17:44, 27 בפברואר 2017 (IST)

אסא קיסר[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:אסא קיסר". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, חזרתישיחה 22:26, 19 באפריל 2017 (IDT)

רועי שניידר[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:רועי שניידר". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, חזרתישיחה 11:40, 6 במאי 2017 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום Galititalia, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:אדיר קולונה, טיוטה:איל שאול.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:02, 23 ביוני 2017 (IDT)