שיחת משתמש: חזרתי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, חזרתי, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
לימור י - שיחה 03:51, 31 בינואר 2009 (IST)

הודעה זו נכתבה על־ידי בובת קש! ובמאי 2011 גיליתי זאת!!!

וב־18 בפברואר 2017 זכיתי לחשד הכי מופרך על ידי יוניון ג'ק שאני בובת קש. על זה נאמר: פחחחחחחחחחחח!


היום יום שלישי, כ"ד בטבת ה'תש"ף, 21 בינואר 2020

השעה כעת היא 03:12ב ר ו כ י ם   ה ב א י ם   ל ד ף   ה ש י ח ה   ש ל י !

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

לפתיחת שיחה חדשה: בבקשה ללחוץ על הלשונית פסקה חדשה, בראש הדף

או:


הוספת שיחה חדשה
כותרת השיחה:

  כדי להמשיך שיחה קיימת, ערכו אותה על ידי לחיצה על הקישור "עריכה", המופיע משמאל לכותרת השיחה המבוקשת  
  בבקשה לא להתחיל שיחה חדשה מתוך שיחה קיימת  


משתמש זה ביצע מעל ל-{{{1}}} עריכות עד כה.

עוד מונה
עוד אחד


חזרתי ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך 21/01/2020

גודל דף זה – 28,458 בתים

Robot rover icon.svg
Robot rover icon.svg
Robot rover icon.svg
Robot rover icon.svg
Robot rover icon.svg
Max Nordau.jpg
Sarah Aaronsohn, portrait 3.jpg
אברם שטרן (יאיר)
אהרן אהרנסון
שרגא פרידמן
PikiWiki Israel 7706 Hannah Senesh.jpg
Abie Nathan1961.jpg
EliCohen.jpg
AvshalomF.JPG


שינוי כותרת ערך[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:סלבה ברזילאי#שינוי כותרת ערך

הצבעת הפרלמנט[עריכת קוד מקור]

שמתי לב לכך שהצבעת רק בחלק הראשון, אבל לא בחלק השני. האם יש לכך סיבה? יוניון ג'ק - שיחה 20:03, 12 ביוני 2018 (IDT)

כן. שאלתי שם שאלה, עוד לא בדקתי האם יש תשובה. חזרתישיחה 20:13, 12 ביוני 2018 (IDT)
עד שתקבל תשובה שמספקת אותך - אתה יכול לבינתיים להצביע Symbol question.svg מתלבט או Symbol neutral vote.svg נמנע. אך ורק למען הסדר הטוב... (שכל מי שהצביע בא' הצביע גם בב', וכל מי שהצביע בב' הצביע גם בא'). יוניון ג'ק - שיחה 20:22, 12 ביוני 2018 (IDT)
אל דאגה – אצביע. חזרתישיחה 20:38, 12 ביוני 2018 (IDT)

המסלול האקדמי המכללה למינהל[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:המסלול האקדמי המכללה למינהל#המסלול האקדמי המכללה למינהל

התנהגות טיפה יותר ידידותית[עריכת קוד מקור]

אני חושב שהינך צריך טיפה יותר להתנסח נחמד ליוניון ג'ק (כוונתי לזה, רק דוגמא). חודש טוב, שבוע טוב. בנישיחהבואו להצביע ולהשפיע • ב' באלול ה'תשע"ח • 20:41, 12 באוגוסט 2018 (IDT)

עם עו"ד או בלי עו"ד[עריכת קוד מקור]

מה זה בכלל משנה כשזה שם של טיוטה?

גם ללמד את הכותב וגם אם וכאשר יועבר למרחב הערכים. חזרתישיחה 19:02, 3 בספטמבר 2018 (IDT)

היי אשמח לדעת מדוע מחקו לנו את הערך של "שרון נהרי"[עריכת קוד מקור]

מדוע הערך של שרון נהרי נמחק? העלנו את החשיבות של הערך הוא לא מקושר רק ללקוחותיו אלא גם בשל התקדימים שהוא אחראי עליהם ששיפרו את מעמדם של עצירים ואסירים. ניב הקיבוצניק (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום ניב הקיבוצניק, בעקבות דיון החשיבות שהתקיים בדף השיחה של הערך "שרון נהרי" (ראה את הדיון כאן, משנת 2009), הוחלט למחוק את הערך, כי אין לו חשיבות אנציקלופדית.
לאחר שערך נמחק בעקבות דיון חשיבות, לעיתים רחוקות עולה הדרישה ליצירתו מחדש, אם באמצעות שחזור הערך שנמחק ואם באמצעות כתיבתו מחדש. ערך כזה לא יחזור למרחב הערכים, אלא אם יתקיים קודם לכן דיון חשיבות נוסף בדף השיחה, שבו יינתן נימוק לשינוי נסיבות מהותי שחל מאז הדיון הקודם, ותושג הסכמה רחבה (אין צורך בהסכמה פה אחד) לכך שנימוק זה מצדיק את יצירת הערך מחדש. במהלך הדיון החוזר ניתן לשחזר את הערך זמנית לדף טיוטה, שיימחק אם לא תושג הסכמה לשחזור הערך. אתה יכול לבקש זאת בדף בקשות ממפעילים.
ערך שלא אושר לשחזור על בסיס דיון החשיבות עשוי להיות מאושר לשחזור על בסיס הצבעת שחזור אותה רשאים לפתוח בכפוף למספר תנאים כמצוין בויקיפדיה:מדיניות המחיקה#הצבעת שחזור.
בברכה, חזרתישיחה 20:04, 4 בספטמבר 2018 (IDT)

תודה על החלפת "שבור" ב"שאפור"[עריכת קוד מקור]

זר פרחים בשבילך הקדמת אותי. סיון ל - שיחה 09:20, 5 בספטמבר 2018 (IDT)

בכייף... דברים שבורים צריך לתקן... חזרתישיחה 11:08, 5 בספטמבר 2018 (IDT)

הטרול[עריכת קוד מקור]

ראשית לכל הרשה לי לברך אותך בברכת שנה טובה.
לגבי הטרול: כשמו כן הוא. פנייתו אלי היתה חצופה ובנימה של איום. מדידת זמן התגובה שלי אף היא חצופה. ועיקר מי שמך הטרול להחליט על מחיקה ? בעשרות ערכים שכתבתי ציינתי תאריכי לידה ופטירה השאובים מממקורות שונים ומעולם לא נדרשתי להמציא מקור. התוספת שלי בערך הייתה הוספת יום וחודש לשנת הלידה שהופיעה בערך.


השאלה איננה האמינות של המקור "האנונימי", אלא האמינות שלי. אני כותב בויקיפדיה משנת 2004 ומעריך, בכל הענווה, כי אמינותי מוכרת למשתמשים.


לאחר החג אעלה את העניין בפני הגורמים המוסמכים בקהילה.
אברהם אמיר - שיחה 10:13, 11 בספטמבר 2018 (IDT)
תודה על דבריך, ושנה טובה ומבורכת. חזרתישיחה 12:36, 11 בספטמבר 2018 (IDT)

לגבי כתיבת ערך באנגלית[עריכת קוד מקור]

אני מאוד מודה לך על תשובתך (סורי אינסוף, איני מוצא אפילו את התו של שמך כדי לענות לך), זה אני מיקרוז שלא מצליח לפתוח ערך באנגלית. ניסיתי לנקוט בצעד שאתה מציע, פתחתי את הדף מן הלינק שנתת לי וקיבלתי את הדף שכבר מוכר לי (שכן זה הדף אשר דיברתי עליו שאני מקבל כאשר אני מכניס שם חדש לשורת שם הערך) (איני יודע אם בציינך a1a1a1 התכוונך ממש לתוים a1a1a1 או ציינת אותם כדוגמה למשהו שעשוי להופיע בשורת שם הערך). מכל מקום הכנסתי לשורה זו שוב את שם הערך החדש שברצוני לערוך וקיבלתי את הדף הקודם שמציין לי את שם הערך החדש באדום ומאפשר לי create the page. אבל אם אני מנסה ליצור דף חדש עם מרחב ערכים של הערך החדש ולוחץ על שם הערך החדש שמצוין באדום, בזה מחזיר אותי שוב לדף שנתת לי בקישור שלך כך שלא התקדמנו לשום מקום. יש לי כבר חלק ניכר של הערך בsand box אבל עדיין אין קשב חוט קצה חוט איך אני אהיה מסוגל להעביר את הטקסט הזה לתוך מרחב הערכים של הערך החדש. בינתיים יש לי מספר בעיות בכתיבת רפרנסים (הערות שוליים ממוספרות) כי שונה קצת באנגלית מאשר בעברית. נתחיל אולי בזה שמישהו פה יעזור בעניין הזה. הייתי שמח מאוד להעביר את שיחות התמיכה האלו לדף שלי: "שיחת משתמש:מיקרוז" כי שם אני עד כמה שזכור לי מקבל התראה צהובה על כל הודעה שמאירים לי, וכך גם אוכל לרכז את העזרה שמכלול הויקיפידים עוזרים לי בבעייתי ואני לא צריך לדלג בין דפי המשתמש שלהם כדי למצוא את התשובות לשאלות שלי בנושא הנדון של כתיבת ערך חדש באנגלית. תודה רבה אינסוף על הנסיון לעזור לי, אנא המשיכו לעזור לי עד שאכתיר בהצלחה את הניסיון שלי ליצור ערך חדש באנגלית מיקרוז - שיחה 12:42, 12 בספטמבר 2018 (IDT)

שלום מיקרוז.
ניסיתי לראות מה קורה כשאני מחוץ לחשבון. בהודעה שקיבלתי כתוב:
Log in or create an account to start the <שם הערך> article, alternatively use the Article Wizard, or add a request for it.

אם זה מופיע לך, נסה את ה-Article Wizard שלהם, כאן, או ישר כאן.... להבנתי בסיום תיווצר לך טיוטה שם, כנראה משהו כמו פה. חזרתישיחה 17:36, 12 בספטמבר 2018 (IDT)

הבנק הפדרלי[עריכת קוד מקור]

דווקא התחלתי דיון בתחילת השבוע, אבל לא נראה שמישהו עמד להשיב. באופן כללי דפי השיחות של הערכים מרגישים קצת מתים לא? :( --Nngnna - שיחה 12:58, 21 בספטמבר 2018 (IDT)

מתים או גוססים – יש כללים. תבנית שינוי שם, מודעה בלוח המודעות, דיון, ואולי גם ייעוץ לשוני. חזרתישיחה 14:04, 21 בספטמבר 2018 (IDT)

תודה על ההערה לתו השמיני בעניין שחזור עריכה בצורה מהירה כאילו ומדובר בהשחתה[עריכת קוד מקור]

שלום חזרתי! Face-smile.svg

אני רוצה להודות לך על ההערה, היות ולפרק זמן קצר הייתה לי אזהרת משחיתים בדף השיחה שלי ולא הבנתי מדוע. יש לציין שהוא מחק אותה אחר כך, אבל בכל זאת ברגע הראשון זה הבהיל אותי קצת ואני מודה לך שאכפת לך מזה! האדם החושב - שיחה 06:15, 5 באוקטובר 2018 (IDT)

בכיף... חזרתישיחה 08:40, 5 באוקטובר 2018 (IDT)

סקרנות[עריכת קוד מקור]

שלום. לטובת מכונת כתיבה, חשקתי בתצלום טוב של מכונת שכפול "גסטטנר", ולהפתעתי נוכחתי שהתצלום היחיד בקומונז של מכונה פחות-או-יותר מודרנית הוא זה, תצלום שאתה העלית. הסתכלות מפורטת יותר, מעלה אובזרבציה מסקרנת: למיטב שיפוטי ה"מקצועי"[1], כרזת אצ"ל שמופיעה בתצלום, לא יכולה להיות תוצרת של גסטטנר, וכנראה הודפסה בדפוס שהשתמש בטכנולוגיה שונה. התואיל לספר לי היכן צולמה התמונה (ניחוש: מוזיאון כזה או אחר)? ובקשה: אם במקרה, יחד עם התמונה הזו צילמת עוד תמונות של המכונה השכפול, בין אם הכרזה נראית בהם ובין אם לאו, אודה לך אם תעלה גם אותן - לצרכיי, עדיפה תמונה מפרספקטיבה שחושפת לא רק את אחורי המכונה, אלא, במידת האפשר, גם את צידה. תודה - קיפודנחש 21:21, 14 באוקטובר 2018 (IDT)

תוספת מאוחרת: שבתי לתמונה, וראיתי שהמצלמה שלך מפרה באופן חצוף את פרטיותך, ומוסיפה לתמונות שאתה מצלם את הקוארדינטות. חפרתי ומצאתי שמדובר במוזיאון לח"י - בית יאיר, ברחוב אברהם שטרן 8, תל אביב... אם אתה בסביבה, ואם אין לך עוד תמונות, בקשתי החצופה היא שתשוב למוזיאון ותצלם תמונה/תמונות נוספות, שמתרכזות במכונה ולא בכרזה. ;) תודה - קיפודנחש 21:33, 14 באוקטובר 2018 (IDT)
אופסי - תוספת עודיותר מאוחרת: סקרנותי דחפתני לבדוק באתר המוזיאון, ומצאתי לתמהוני שהכניסה אינה בחינם. לאור ממצאים אלו, הריני מושכת את בקשתי הקודמת - לא התכוונתי להטיל עליך מעמסה כספית. קיפודנחש 21:38, 14 באוקטובר 2018 (IDT)
שלום לך קיפודנחש, כל מה שכתבת – נכון. אני מודע לכך שהנייד שלי יודע עלי הרבה יותר ממה שאני או מכיריי יודעים... עברתי על התמונות מאז, ולא צילמתי עוד תמונות ממנה. אם אהיה בסביבה – אולי אבקר שוב. אך אולי תמונה אחרת מאותו הביקור תמצא חן בעינייך ואולי אפשר להוסיפה לערך: קובץ:מכונת כתיבה מוזיאון הלח"י.jpg.
חזרתישיחה 23:49, 14 באוקטובר 2018 (IDT)
אין ביה. זה היה ניסיון לנסח בלצון מה שנראה לי נכון - לדעתי, עדיף שמוזיאון מסוג זה, יזמין מבקרים בלי לגבות כסף: אין שם עניין של "להרוויח", וממילא הניחוש שלי הוא שדמי הכניסה אפילו לא מכסים את עלויות ההפעלה, ונראה לי שעבור הארגון או הארגונים שמפעילים את המוזיאון, היה עדיף לשלם טיפה יותר ולוותר על דמי הכניסה, כדי להרוויח את הגידול במספר המבקרים. המילה "מניאקים" בהחלט לא הייתה במקום, אבל הביקורת על גביית דמי כניסה כן (אגב, כבר מזמן לא הייתי, ועוד הרבה זמן לא אהיה: ידוע לך במקרה אם למשל יד ושם, או בית התפוצות גובים דמי כניסה? אם כן, אז אותה ביקורת מתאימה). קיפודנחש 00:33, 15 באוקטובר 2018 (IDT)
(תוספת מאוחרת) - ראיתי שהוספת לדף זה את תצלום מכונת הכתיבה. כיוון שהעניין שלי הוא בחפצים הרבה יותר מאשר באנשים, ניסיתי כמובן לזהות את היצרן, אבל הבוהק שמופיע בתצלום לא איפשר זאת. כל השפיל הארוך רק כדי לספר משהו משעשע: הקשתי על התמונה, וביקשתי מדודה גוגל למצוא תמונות דומות, והתמונה הראשונה שקפצה היא תמונה של מכונת ההצפנה אניגמה... לל"ט. קיפודנחש 00:39, 15 באוקטובר 2018 (IDT)
תודה. יד ושם ללא תשלום; בית התפוצות 49 שקלים. חזרתישיחה 06:57, 15 באוקטובר 2018 (IDT)
שלום לשניכם, האם בדקתם את כמות התמונות הענפה שיש בויקישיתוף מתצוגות המוזאון? אמא של גולן - שיחה 09:13, 15 באוקטובר 2018 (IDT)

לא בטוח שאת כל "כמות התמונות הענפה". למשל תצלום מכונת הצילום שמופיע בפוסט שפותח את הסעיף הזה מקוטרג בשיתוף ב"בית לחי", אבל תצלום מכונת הכתיבה שחזרתי הוסיף, לא. חיפשתי לפי הקטגוריות הרלבנטיות, לפחות אלו שמצאתי, אבל לפי הראיות, יש תמונות מהמוזאון שלא מקוטרגות בהן, ואולי יש עוד קטגוריות דומות שלא מצאתי. קיפודנחש 15:05, 15 באוקטובר 2018 (IDT)

  1. ^ לא באמת מקצועי. אולי "חובבני מעמיק" יותר מתאים

אדוארד מוייברידג'[עריכת קוד מקור]

שלום. ראיתי שהעברת את הערך לשם אחר, למרות שרק אתמול פתחתי בדף השיחה שם דיון על התעתוק הראוי לערך, ובעלי הידע בתעתוק עוד לא הגיבו (ואלא אם מדובר בשגיאה ברורה נהוג לתת כשבוע לדיון כדי לשמוע אפשרויות שונות). אם העברת מתוך ידע מקצועי שלך שזהו בהכרח התעתוק הנכון לשם, אני מקבל לחלוטין את דעתך. אולם בתקציר העריכה כתבת שהעברת את השם "לפי התוכן", ומטרת פתיחת הדיון בדיוק היתה כדי לדון בין בעלי הידע האת התעתוק שהוכנס לתוכן אכן נכון. (לי, למשל, נראה ש"מויברידג'" נכון יותר, אולם בשביל זה פתחתי דיון). בברכה, Dovno - שיחה 08:22, 17 במרץ 2019 (IST)

"לפי התוכן"[עריכת קוד מקור]

שלום.

ראה עריכתך זו, עם התקציר "לפי התוכן". לפי התוכן זו סיבה עלובה לשינוי שם ערך ללא דיון - העורך שהציע את השינוי שינה את התוכן שתי דקות לפני זה, וזו לא סיבה מספיק טובה לעקוף את הנוהל המקובל של דיון בשינוי שם ערך.

ספציפית, העורך (שכמדומני הוא גם יוצר הערך, בשם השגוי), שגה גם בהצעת השם ה"נכון" - לעניות דעתי השם הנכון צריך להיות "מויברידג'", לא "מוייברידג'" (אין הצדקה להכפלת היו"ד). בהחלט יתכן שהצדק עמו והטעות עמי - לשם כך יש דיון, ולשם כך יש וק:יל. בברכה - קיפודנחש 18:21, 17 במרץ 2019 (IST)

(תוספת מאוחרת - לחצתי על "פסקה חדשה" בראש דף השיחה, בלי לרדת לסופו, ורק אחרי ששמרתי ראיתי את הפסקה הקודמת.... GMTA). בברכה - קיפודנחש 18:24, 17 במרץ 2019 (IST)

עוגייה בשבילך![עריכת קוד מקור]

Choco chip cookie.png תודה רבה על המענה המסור בדלפק הייעוץ - לי ולרבים אחרים. איש השום (Theshumai) - שיחה 01:07, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
חן חן. חזרתישיחה 01:09, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

אייבי נתן[עריכת קוד מקור]

בזכותך גיליתי שאייבי נתן היה טייס. אני גר בהרצליה ויש רחוב אייבי נתן בהרצליה. ידעתי שהוא היה פעיל למען השלום, הקים את קול השלום, ישב בכלא, אבל טייס בחיל האוויר? לא ידעתי.

גם בחיל האוויר המלכותי, גם בחיל האוויר הישראלי וגם באל על. חזרתישיחה 18:10, 18 באוקטובר 2019 (IDT)

אני רק הצעה[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי שאתה נאבק עם ההתראות האוטומטיות של "Tech News". ניסית להסיר את עצמך משם מהרשימה של אלה שמקבלים את זה (מניח שיש קישור לזה איפשהו)? וככה לא תצטרך למחוק כל פעם את ההתראות האלה (וזה אכן די ספאם).המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 22:34, 18 בנובמבר 2019 (IST)

תודה על תשומת הלב. אני לא נאבק – אלא קורא ומוחק. חזרתישיחה 19:28, 21 בנובמבר 2019 (IST)

רשימת תפוצה "חדשופדיה"[עריכת קוד מקור]

היי, רציתי להזמין אותך לצרף את עצמך לרשימת התפוצה של מיזם "חדשופדיה", (בקישור הזה) שמטרתו לתת תקציר של ידיעות חשובות בויקיפדיה (לערך המלא). הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) 20:33, 21 בנובמבר 2019 (IST)

הצטרפתי. חזרתישיחה 00:22, 25 בנובמבר 2019 (IST)