שיחת משתמש:MathKnight/ארכיון 11

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

טנזור או טנסור[עריכת קוד מקור]

באתר האקדמיה כתוב שיש לומר "טנסור". אני מציע לשנות את שם הערך בהתאם... שמירה 03:22, 21 ינואר 2006 (UTC)

זה מאוד מוזר, בהתחשב בזה שזה לעניות דעתי מקרה קלאסי של קריאה "אנגלית" של איות גרמני. לא הייתי נכנע פה לאקדמיה כ"כ מהר... Harel 07:16, 21 ינואר 2006 (UTC)
אני עם הראל. יש לומר ולכתוב "טנזור". זהו האיות המקובל והנפוץ ביותר. למעשה, כמעט לא פגשתי אף פעם אתהאיות "טנסור". בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 08:16, 21 ינואר 2006 (UTC)

בעיה[עריכת קוד מקור]

היי,
ראה בבקשה את שיחה:טיל נ"ט. בערך על הטיל כתוב שהוא מונחה בעזרת כבלים, אבל לא כתוב כיצד הוא מתביית. אולי אני לא מבין משהו, אבל נראה לי שיש סתירה בין מה שכתוב בערך "טיל נט" למה שכתוב בערך על הטיל. גילגמש שיחה 12:25, 21 ינואר 2006 (UTC)

אני מניח שאתה מדבר על טיל ספיציפי (הטאו במקרה זה). לא ברורה לי עד הסוף הבעיה, אבל נראה לי שבדף השיחה יש תשובה טובה. התיל עצמו לא משמש להנחייה אלא להעברת מידע בין המשגר-המנחה לטיל. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:11, 21 ינואר 2006 (UTC)

צבא ההגנה לישראל[עריכת קוד מקור]

אם עדיין לא שוחזר הערך, אנא בדוק השינוי שעשה האנונימי. אני לא מבין בענייני צבא. תודה, Yonidebest Ω Talk 00:01, 23 ינואר 2006 (UTC)

האלמוני לא טועה לגמרי, אבל הגרסה הקודמת יותר מדויקת. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 07:05, 23 ינואר 2006 (UTC)

משתמש:מוחק אות ו[עריכת קוד מקור]

מדובר במשחית סדרתי, שכל פעם בוחר לעצמו ניק שמתאר את צורת ההשחתה שלו. אין טעם להזהיר - ישר לחסום. נדב 19:16, 24 ינואר 2006 (UTC)

האזהרה נועדה כדי שמפעיל חדש לא ישחרר את החסימה בטעות. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:22, 24 ינואר 2006 (UTC)

בורר 2/2[עריכת קוד מקור]

היי ,יש לך ניק מאגניב. באמת..

שיחה:גיליוטינה ,רוצה לברור במשהו ארוך ,שטותי ומייסר ..?--Blondy שיחה 16:50, 25 ינואר 2006 (UTC)

בסדר. ספר לי בקצרה מהי המחלוקת. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:23, 25 ינואר 2006 (UTC)
המחלוקת היא איתי. אני מצטער, אך אני לא רוצה בוררות. ראה בדף שיחתו של טרול פרטים נוספים. גילגמש שיחה 17:24, 25 ינואר 2006 (UTC)
אוקיי, רק אל תגררו את המחלוקת לתוך הערך. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:31, 25 ינואר 2006 (UTC)

אנא החלף את israel flag large.png ב-Flag of Israel.svg בחתימתך[עריכת קוד מקור]

כיוון שמחליפים את התמונה israel flag large.png בתמונה Flag of Israel.svg מוויקישיתוף, אשמח אם תחליף אותה גם בחתימתך. – rotemlissשיחה 08:06, 26 ינואר 2006 (UTC)

אני דווקא מעדיף את התמונה הקודמת, הצבע יותר בהיר ופחות שחור. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 16:57, 26 ינואר 2006 (UTC)
הבעייה היא שהתמונה צפויה להימחק במוקדם או במאוחר, ואז זה ישבור את כל החתימות שלך. ‏– rotemlissשיחה 18:47, 1 פברואר 2006 (UTC)
למה אי אפשר להשאיר את התמונה? זה דגל ישראל, לא יזיק אם יהיו מספר גרסאות. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 18:50, 1 פברואר 2006 (UTC)

שלום לך אביר. אני פונה אלייך כדי לבקש ממך לשנות בחתימה שלך את התמונה "israel flag large.png" בתמונה החדשה "Flag of Israel.svg". הסיבה לכך היא המעבר של ויקישיתוף לפורמטים חופשיים (פורמט PNG החופשי עדיף על פני GIF ו JPG שמוגדרים כ"בעייתים") ופורמטים המשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות (פורמט SVG המועדף משתמש בגרפיקת הוקטורים בעוד ה PNG החופשי עדיין משתמש בגרפיקת הפיקסלים), לכן יש מגמה לשנות את התמונות ה"זהות" לפורמט SVG. כמו כן, ביקשתי זמן שימוש בבוט כדי לשנות את כל המקומות בהם מופיע התמונה הישנה, ככה שבכל שאר המקומות הבוט יעשה את שלו (חוץ מהחתימה האישית שלך, שם אין לו הרשאה לשנות). Ramiy 19:23, 1 פברואר 2006 (UTC)

שוב, אני לא מבין מדוע לא יכולים לדור השניים יחדיו. כדי לפתור את הבעיה הבוט והקומונס אני יכול להעלות את תמונת הדגל לויקי העברית בשם שונה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:26, 1 פברואר 2006 (UTC)
קודם כל הסברתי לך את ההבדל בין הפורמטים. שנית כל, יש מדיניות בויקישיתוף למחוק תמונות "זהות". והיות והתמונה Flag of Israel.svg היא בפורמט המועדף והיא עוצבה לפי הכללים והצבעים שפרסמה מדינת ישראל זהו הדגל המועדף. במוקדם או במאוחר התמונה הישנת תמחק ולנו תהיה בעיה בכל מקום מקום יופיע איקסים אדומים האומרים שהתמונה לא קיימת יותר. Ramiy 19:43, 1 פברואר 2006 (UTC)
בדקתי את התמונה הישנה, היא יושבת על השרת שלנו ולא על הויקיקומונס. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:48, 1 פברואר 2006 (UTC)
גם זה ידוע לנו. ולידיעתך, ויקישיתוף היה פרוייקט רדום שהחל להתעורר רק לאחרונה. כיום יש שיפוצים מאסיביים בכל ההיבטים של הפרוייקט, החל מקיטלוג התמונות, הפרדה לנושאים, שיפור תמונות והתאמתם לסטנדרטים (כמו הדגלים למשל) וכל מיני שיפוצים נוספים. המטרה היא להשאיר בויקיפדיות רק טקסטים ואילו את כל המדיות (תמונות, קולות ותרשימים) להעביר לויקישיתוף. זאת אומרת שיבוא הזמן וגם התמונה של דגל ישראל בויקי העברי תמחק. אנחנו, כמו שאר הפרוייקטים מנסים להקדים את התרופה למכה. Ramiy 19:54, 1 פברואר 2006 (UTC)
אני מבין את דבריך, אבל לא מסכים לכך שבויקישיתוף יכולה להיות רק תמונה אחת של דגל ישראל. אפשר להציב במקבל מספר תמונות של הדגל. גם יתרונותיו של ה-SVG על ה-PNG לא מהותיים לנושא זה. תמונת הדגל ב-PNG יפה למדי ואני לא רואה בה שום חסרון או פגם שיש לתקן. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:59, 1 פברואר 2006 (UTC)
את הדיון הזה יש לקיים שם. מחאתך פה לא תעזור כשימחקו את התמונה. גילגמש שיחה 20:04, 1 פברואר 2006 (UTC)
תוכל להסביר על המבנה של הויקישיתוף? האם יש סניף מקומי או שהכל מתנקז לסניף הבינלאומי? בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:10, 1 פברואר 2006 (UTC)
סניף בינ"ל אחד. המטרה היא לאגד את כל הדברים שהם שימוש חופשי, GNU ו-CC, כך שכל קובץ שאתה מוריד מוויקישיתוף יוכל לשמש כל אדם וכל אתר בכל העולם (בלי הגבלה של שימוש הוגן, שימוש חינוכי וכו'). צהוב עולה 20:13, 1 פברואר 2006 (UTC)
זה פרוייקט משותף לכל הויקיפדיות שמטרתו לאחר את כל המדיות במקום אחד. לפני הקמתו כל ויקיפדיה העלתה לפרוייקט שלה תמונה זהה של ארה"ב או ישראל ונוצרה כפילות מיותרת (משמעו שזה תפס הרבה מקום ולכן ביזבזו הרבה כסף על רכישת עוד מחשבים וכו וכו...) ואז החליטו לאחד הכל למקום אחד. Ramiy 20:13, 1 פברואר 2006 (UTC)

העליתי את תמונה:Flag of Israel light.svg, אם לא ימחקו את זה מוויקישיתוף (ולדעתי לא ימחקו כי יש דברים כאלה בשאר הדגלים שלהם) אני ממליץ לך להעביר לזה. צהוב עולה 20:13, 1 פברואר 2006 (UTC)

אני מסכים עם האביר, הוא יכול לשמור את התמונה PNG בוויקיפדיה העברית ולהשתמש בו. צהוב עולה, רמי, אם אתם לא רוצים להשתמש בתמונה, אל תשתמשו בה. העובדה היא שהוא רוצה אותה בשביל החתימה בדיוק כמו שאני רוצה את התמונה שיש לי בדף המשתמש שלי (ואתם לא תדרשו לשנות לי אותו לסוג אחר). הוא יכול לשמור את התמונה באותו השם, ואין צורך לשנות אותו, ואף אחד לא ידרוש למחוק את התמונה מהשרת שלנו, בדיוק כפי שלא דורשים למחוק את התמונה שלי ואת תמונות השימוש ההוגן (שלעולם ישארו על השרת שלנו). Yonidebest Ω Talk 20:20, 1 פברואר 2006 (UTC)
ליוני. בעתיד הרחוק, יש כוונה למחוק גם את התמונות בהם "בשימוש הוגן" (אבל זה עוד רחוק מאיתנו), בנוגע ליוזמה של צהוב עולה כל הכבוד. אני מקווה שהאביר לא יתנגד, השינוי שקוף למשתמש והוא מתבצע ברמת המערכת (שינוי שם קובץ). Ramiy 20:22, 1 פברואר 2006 (UTC)
צריך להיזהר. עדיין אין תחליף לתמונות שבשימוש הוגן, ולצערי, גם לא יהיה תחליף בעתיד הקרוב. המלחמה נגד תמונות השימוש ההוגן תפגע קשות בויקיפדיה, וחבל. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:30, 1 פברואר 2006 (UTC)
יוני, העניין ב-SVG הוא שכל דבר אפשר לעשות שם. הוא לא מרוצה מ-flag of israel.svg? עשיתי אחד יותר בהיר. הקווים בו דקים מדי? אפשר להגדיל אותם. אפשר לעשות הכל בקוד XML בלי לפתוח את צייר, וכך אין בעצם שימוש ל-PNG בדגלים. צהוב עולה 20:25, 1 פברואר 2006 (UTC)
יופי, אבל יצירת פורמט חדש לא דורשת בהכרח את מחיקת הפורמט הישן. אז ב-PNG קשה יותר לתקן, אבל כאשר בתמונה אין שום צורך בתיקון, זה לא כזה משנה. בייחוד שאף אחת מהן לא באה על חשבון השנייה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:30, 1 פברואר 2006 (UTC)

תמונת SVG בהירה יותר[עריכת קוד מקור]

העליתי את תמונה:Flag of Israel light.svg, אם לא ימחקו את זה מוויקישיתוף (ולדעתי לא ימחקו כי יש דברים כאלה בשאר הדגלים שלהם) אני ממליץ לך להעביר לזה. צהוב עולה 20:13, 1 פברואר 2006 (UTC)

תודה רבה על היוזמה. תוספת זו מבורכת ואני לא רואה שום סיבה מדוע לא יכונו יחדיו מספר גרסאות. אני בכל זאת מעדיף להישאר גם עם גרסאת ה-PNG הישנה (החדות שלה יותר טובה) ומאחר שמדובר בקובץ חופשי, אני לא רואה שום סיבה מדוע למחקו - הן מויקיפדיה והן מויקישיתוף. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:30, 1 פברואר 2006 (UTC)
אני שוב מדגיש, זה דיון מיותר. אתה יכול למחות עד מחר וזה לא ישנה דבר כי הם פשוט לא ידעו על מחאתך. הרי ברור שזאת מדיניות כללית שמחייבת את כל הוויקיפדיות ואם לא השנה, אז בשנה הבאה התמונה תמחק. אנא תעלה את זה בשיתוף ואולי תצליח לשנות את הכללים. גילגמש שיחה 20:33, 1 פברואר 2006 (UTC)
אביר למה אתה מתעקש? הצבעים נשארו כמו שביקשת. בנוגע לסיבה למה למחוק: ויקישיתוף הוציא מדיניות שתקפה לכל הויקיפדיות בה נאמר שקבצי SVG עדיפים על קבצי PNG. זה לא מספיק לך? Ramiy 20:34, 1 פברואר 2006 (UTC)
האם הייתה הנחייה מפורשת למחוק כל מה שלא SVG? הגרסה של צהוב עולה פותרת את רוב הבעיות, וכרגע שמתי אותה בחתימה כדי למנוע קלקול בעתיד הקרוב. ברם, התמונה הישנה חדה יותר ולטעמי יפה יותר, ולא נראה שקיימת איזשהי מדיניות שתוכל לאסור את השימוש בה ולאלץ שימוש בתמונה אחרת תחתיה. תמונת ה-SVG קיימת כאופציה (אולי אפילו מומלצת מבחינתם) ואין לי שום התנגדות. מאידך, אני מתנגד לשלילת אופציות אחרות. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:38, 1 פברואר 2006 (UTC)
Yoni.png
אתה בטוח שזה פחות מדויק? לקחתי את שתי התמונות מהחתימה שלך. בוא תראה השוואה בגודל של 800%. נראה כאילו ההבדל היחיד הוא דווקא האיכות הירודה יותר של ה-PNG, ששינתה את הלבן לאפור. צהוב עולה 20:48, 1 פברואר 2006 (UTC)
בחתימה קשה להבדיל. ובכל זאת, ל-PNG יש איכות mild שהופכת את הכל לפחות צורם, אולי זה גם בגלל הגבול (יש לגייר את תבנית border). לטעמי האישי, ה-PNG כאן יותר יפה. יש כאלה החושבים, ואולי בצדק, שה-SVG יותר יפה. אני מכבד זאת. מדוע לא יכולים לדור השניים יחדיו? אפילו בויקיקומונס? בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:55, 1 פברואר 2006 (UTC)
אז תשאל בקומונס. הדיון שלך פה מיותר לחלוטין. גילגמש שיחה 20:58, 1 פברואר 2006 (UTC)
אני לא משתמש רשום בקומונס, ואינני יודע היכן הם מנהלים את הדיונים או למי אפשר להפנות. האם המדיניות בקומונס יכולה להכתיב לויקיפדיות בשרתיהן המקומיים? בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 21:00, 1 פברואר 2006 (UTC)
אני כמעט שלא פעיל שם. העלתי כ-10 תמונות ולא נכנסתי לענייני מדיניות. אני מניח שהם כן יכולים להכתיב כי זה נועד לחסוך מקום על השרתים המרכזיים. הרי אין טעם בכפילות מיותרת. תמונות רבות משותפות לוויקיפדיות רבות וזה סתם תופס מקום לחינם. גילגמש שיחה 21:04, 1 פברואר 2006 (UTC)
אמרת שקשה להבחין ב"יתרון" של PNG בחתימה. אז אם מדברים על החתימה, אתה מסתדר עם ה-SVG? בינתיים קבל את Flag of Israel.svg (יש לשנות את שם התבנית כי היא לא נועדה רק לתמונות). צהוב עולה 21:15, 1 פברואר 2006 (UTC)

דרך אגב ראו commons:Image talk:Flag of Israel.svg צהוב עולה 21:35, 1 פברואר 2006 (UTC)

לגבי הדיון שם, ברוב המקרים את האתרים הממשלתיים בונים חברות חיצוניות שלא מודעות לחוקים של הדגל (פרופורציות וצבע מדוייק), אתרי דגלים שעוסקים בזה ברוב המקרים מתבססים על חוקים ולכן יש לרות אותם כמקור אמין יותר. רק שתדעו. Ramiy 21:43, 1 פברואר 2006 (UTC)
אם תיכנס לאתר שהם שלחו אותנו אליו, תראה שכתוב שם שאי אפשר לדעת, והחלטתם בנוגע ל-280 (לא יודע מה זה אומר אבל כנראה כחול כהה) נוגעת רק לספר אחד, שבו ישראל הייתה בצבע הזה. לא מספק. חוץ מזה הטענה שלי היא שאם בעירייה, במשרדי הממשלה, בכנסת ובבסיסי צבא הצבע הכחול בהיר, זה אומר שזה הצבע הרשמי, לא? צהוב עולה 21:46, 1 פברואר 2006 (UTC)
ברור לך שצבע הדגל איננו כהה כמו בתמונה. מתי ראית דגל ישראל עם כחול כזה כהה? הצבע הוא תכלת כהה או כחול יותר בהיר. אין ספק שאת הדגל הכהה יש לשנות ואני תומך בהצעתו של צהוב עולה להפוך אותו לקובץ הראשי ואת הגרסה הכהה לגרסה משנית. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 21:48, 1 פברואר 2006 (UTC)
הגוי השתכנע שהצבע הבהיר לא יפריע לאף אחד. מעצבן אותי שהוא אמר שאני "צריך בדיקת עיניים", מה הוא חושב שאני חבר שלו? צהוב עולה 14:25, 2 פברואר 2006 (UTC)

לסיכום הדיון[עריכת קוד מקור]

הוחלט שם להחליף את צבעי הדגל. שימו לב שיש לרענן את הדפדפן עם Ctrl+F5 או Shift+F5. לפיכך כדאי שתחליף את החתימה לתמונה:Flag of Israel.svg, הנראית כך: Flag of Israel.svg. (אם אתם רואים אותה כהה, בצעו Forced Refresh.) אני מחליף בדף הזה את Flag of Israel light.svg, שנוצר אך זה מקרוב, בתמונה הרגילה, ובקרוב אעלה שם את הצלב האדום (המודיע שהתמונה בוטלה ומועמדת למחיקה). ‏– rotemlissשיחה 15:47, 2 פברואר 2006 (UTC)

אוקיי. בחתימה שיניתי כרגע את התמונה לגרסה תמונה:Flag of Israel.svg . בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 15:53, 2 פברואר 2006 (UTC)
תודה רבה. ‏– rotemlissשיחה 16:24, 2 פברואר 2006 (UTC)

תמונה[עריכת קוד מקור]

עשה לי טובה ותסביר לי איך אני מצרף תמונות לויקי. לדוגמא: סיכת יהל"ם מisayeret כתחליף לסמל המצויר באתר, ובכלל תמונות נוספות לערכים. תודה רוביןהוד 13:14, 26 ינואר 2006 (UTC)

תיכנס לקישור (בצד) של העלה קובץ לשרת, ותעקוב אחרי ההוראות שם.
שים לב לא להפר זכויות יוצרים ע"י העלאת תמונה לשרת.רושם חכים 13:17, 26 ינואר 2006 (UTC)
שים לב שהתמונות של Isayeret מוגנות בזכויות יוצרים ואין לעשות בהן שימוש ללא רשות מפורשת ממנהלי האתר. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 16:58, 26 ינואר 2006 (UTC)

עיצוב חדש לתבניות מידע / אזהרה / מערכת[עריכת קוד מקור]

אשמח לשמוע את דעתך בנוגע לשינוי עיצוב תבניות המערכת במזנון # עיצוב חדש לתבניות מידע / אזהרה / מערכת. Ramiy 17:45, 26 ינואר 2006 (UTC)

הגבתי שם. קבל ח"ח על היוזמה ועל הביצוע. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 18:50, 26 ינואר 2006 (UTC)

ויקיפדיה:מדיניות הפרטיות[עריכת קוד מקור]

השלמתי את התרגום... אתה יכול לעבור עליו? טרול רפאים 22:02, 29 ינואר 2006 (UTC)

wedge product[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחה:מכפלת וודג'.

מעקב[עריכת קוד מקור]

היי,
ראה את השינוי הזה - [1]. גילגמש שיחה 09:42, 31 ינואר 2006 (UTC)

השינוי נכון. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 15:52, 31 ינואר 2006 (UTC)

מזמין אותך לשיחה[עריכת קוד מקור]

אהלן. אני מזמין אותך לשיחה שמתקיימת בשיחה:שמאל רדיקלי בישראל תחת הכותרת "הערות לעריכות שעשיתי". דרור טוען שם ש"גוש שלום", "אומץ לסרב" ואפילו חד"ש לא צריכות להחשב כארגונים שמאלנים רדיקליים ומנמק את דעתו. אני מסכים איתו ורוצה לשנות את ההגדרה גם בערכים עצמם, אבל מניח שתתנגד. אז אני רוצה להזמין אותך להגיב לו, לפני שאני משנה את ההגדרות בערכים הללו. תודה, אודו. Odonian 15:44, 1 פברואר 2006 (UTC)

מאמץ ההשתקה מצידו באמת עבר כל גבול. אם ארגונים אלה הם לא שמאל קיצוני אז מה כן? בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 16:03, 1 פברואר 2006 (UTC)

יצחק בן ישראל[עריכת קוד מקור]

ייתכן שמיהרתי להכריז על "מועתק מ..". אשמח אם תבדוק. מתנצל אם טעיתי והטעיתי.

חלק נכבד מהטקסט אכן מועתק. המאמר שנכתב עדיין לא נמחק, אלא רק "הוסתר" כדי לתת לכותב הזדמנות להגן מה שכתב ולהסביר מדוע לטענתו לא מדובר בהפרת זכויות יוצרים. אם תוך שבוע הוא לא יגיב, המאמר ימחק. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 16:21, 1 פברואר 2006 (UTC)
תודה.

בן חנן (תמונה)[עריכת קוד מקור]

תחת איזה רשיון העלית את התמונה? או אם להיות יותר חד: לא יתכן שיש לתמונה זו רשיון, וזהו אינו "שימוש הוגן". עמית 21:41, 1 פברואר 2006 (UTC)

לא אני העליתי את התמונה. מישהו אחר העלה אותה מויקיפדיה באנגלית. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 14:34, 2 פברואר 2006 (UTC)
ובתיאור התמונה כתוב שהיא מפרה זכויות יוצרים. מה זה הראש הקטן הזה? עמית 16:53, 2 פברואר 2006 (UTC)
יש למחוק את התמונה מהערכים שהיא מופיעה בהם. תראה מה כתוב בתיאור התמונה באנגלית: היא בגדר "שימוש הוגן" (אז ניתן להשתמש בה רק במאמר אחד), ומותר לשים אותה רק במאמר שדן על ההוצאה של המגזין, לא בנושא כמו "מלחמת ששת הימים" או האיש בתמונה. צהוב עולה 16:57, 2 פברואר 2006 (UTC)

חמאס[עריכת קוד מקור]

שים לב שלא בדקת את השינויים שנערכו, תמיד אחרי השחזור צריך לבדוק האם השתחזר השינוי הרצוי, השארת שם דברים שהיוו האשמת ישראל בפשעי מלחמה. טרול רפאים 20:04, 2 פברואר 2006 (UTC)

זה כנראה טעות. שחזרתי ואז הוספתי את השינוי וכנראה בזמן הוספת התמונה המשחית שוב שינה והשינוי שלי נשמר על ההשחתה שלו. תודה על הפניית תשומת ליבי לכך. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:07, 2 פברואר 2006 (UTC)

ערך חדש[עריכת קוד מקור]

שלום,
לאור תחומי העניין שלך כפי שהם משתקפים בערכים שאתה נוהג לכתוב לאחרונה, חשבתי שיעניין אותך לדעת שפתחתי ערך חדש: בנייה בלתי חוקית בישראל.
אוהד ל 00:11, 4 פברואר 2006 (UTC)

מחיקת תמונה[עריכת קוד מקור]

שלום,
תמחוק בבקשה את kohav_yarden_fortress.PNG, אני מנסה להעלות גרסה מעודכנת שלו ולא מצליח משום מה. אחרי שתמחוק אני אעלה מחדש.
תודה, אסף.צ 12:25, 5 פברואר 2006 (UTC)

צרף לינק ואשר בשנית, ואני אמחק. בעיקרון, אתה פשוט מעלה מחדש באותו שם ולוחץ refresh אחרי שהתמונה הועלתה והכנסת תיאור. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 12:27, 5 פברואר 2006 (UTC)
אני מכיר את השיטה אבל משום מה זה לא עובד. ראיתי שמחקת, תודה. אסף.צ 12:31, 5 פברואר 2006 (UTC)
אוקיי. אנא העלה גרסה מחודשת. עבודה יפה, אני חייב לציין. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 12:33, 5 פברואר 2006 (UTC)

תודה. אסף.צ 12:34, 5 פברואר 2006 (UTC)

הצעה: Wheel-loader02.jpg ודומיה לוויקישיתוף?[עריכת קוד מקור]

שלום אביר המתמטיקה,

מה דעתך להעלות תמונות כגון זו לוויקישיתוף, כדי לאפשר שימוש בהן בכל השפות?

כדי להשתמש בתמונה מוויקישיתוף כאן בוויקי העברית, פשוט כותבים "Image" במקום "תמונה".

בברכה, ריק-פ 15:59, 5 פברואר 2006 (UTC)

אין לי התנגדות להעלותה לויקישיתוף, אך יש מספר בעיות:
  1. אני רוצה שיובטח לי הקרדיט בדף תיאור התמונה (+קישור לדף המקורי).
  2. אין לי חשבון בויקישיתוף.
  3. אין לי מושג איך מעלים לשם תמונות.
בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 16:04, 5 פברואר 2006 (UTC)
הערה קטנה - אין שום צורך לכתוב image. אפשר לכתוב 'תמונה'. נדב 21:52, 5 פברואר 2006 (UTC)
תירשם כרגיל, כמו שאתה יודע זה לוקח שנייה (ואתה לא צריך לאמת את החשבון אימייל או משהו, אתה רק כותב את השם והסיסמה וזה ישר נכנס). תלחץ כאן לעמוד ההעלאה. תבחר את הקובץ, את סוג הרשיון מהרשימה שיש שם ותכתוב את התקציר בעצמך (זאת אומרת אתה יכול להחליט בעצמך על איך ייראה הקרדיט לך). צהוב עולה 21:55, 5 פברואר 2006 (UTC)
העליתי אותה ועוד מספר תמונות לויקישיתוף. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 11:06, 20 פברואר 2006 (UTC)

עוד פעם דגל ישראל...[עריכת קוד מקור]

אנא החלף את דגל ישראל פעמיים במשתמש:MathKnight: בסרגל הכלים ובתמונה מצד שמאל לגירסה החדשה. תודה, צהוב עולה 20:39, 5 פברואר 2006 (UTC)

שיניתי. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 21:39, 5 פברואר 2006 (UTC)
תודה. צהוב עולה 21:42, 5 פברואר 2006 (UTC)

חוק וסדר[עריכת קוד מקור]

אנא הפסק למחוק ערכים בניגוד למדיניות המחיקה. אני משחזר את הערכים האלה ומכין אותם לדיון מחיקה מסודר. עוזי ו. 00:10, 8 פברואר 2006 (UTC)

הבנתי את הפרינציפ. אני מוחק ערכים בהתאם למדיניות המחיקה וההגיון הסביר. אם יש ערך ספיציפי שמישהו חושב שלא היה צריך להימחק, הוא יכול לפנות את המפעיל שמחק ולשאול למה. הויכוח הזה מוצה ואין שום סיבה לנקוט בבריונות. מלחמת ירושלים-אוהיו הספיקה לנו. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 10:06, 8 פברואר 2006 (UTC)

מהי השחתה[עריכת קוד מקור]

"ברם, דף משתמש המכיל השחתה ברורה, תוכן לא-נאות או עבירה על חוקי המדינה (קללות, השמצות, פורנוגרפיה, הסתה וכו') יוכל להימחק במחיקה מהירה."

אני מסכים לגמרי עם השורה הזו, אבל לא מבין איך דף משתמש של מישהו יכול להיות מושחת על ידו. אולי תוכל לסייע לי להבין אחת ולתמיד את הפירוש של המילה "השחתה" בהקשר הויקיפדי שלה - אני תמיד חשבתי על השחתה בויקיפדיה כעל הסיטואציה שבה מישהו בא לערך קיים ומוסיף לו שטויות או מוחק ממנו דברים ללא צידוק. גדי אלכסנדרוביץ' 13:11, 8 פברואר 2006 (UTC)

ראשית, אחרים יכולים להשחית דף משתמש של משתמש שעדיין לא כתוב כלום על עצמו (כבר יצא לי לטפל במקרים כאלה). שנית, דף משתמש המכיל קללות על אחרים או התחזות, הוא מבחינתי השחתה של ויקיפדיה. אפשר להסתכל על דפי המשתמש כעל רשימת העורכים שיש בסוף אנציקלופדיה ולכן גם הם מחויבים למהוגנות בסיסית. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 13:18, 8 פברואר 2006 (UTC)

ערכי שנים[עריכת קוד מקור]

הוספת ערכים לערך 2006. הבוט של קוסטלו מעדכן אוטומטית את ערכי השנים לפי ערכי הימים (העדכון האחרון בוצע ב-3.2.06), לכן יש לעדכן גם בערכי הימים. ראה את עדכוניי ב-25 בינואר ו-1 בפברואר. צהוב עולה 16:49, 8 פברואר 2006 (UTC)

תודה רבה על ההערה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 16:54, 8 פברואר 2006 (UTC)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלום - אפשר בבקשה לחסום את אדון 88.152.142.18? תודה. קקון 16:56, 8 פברואר 2006 (UTC)

מה הוא עשה? דף התרומות שלו הוא כתב שקרים? צהוב עולה 16:59, 8 פברואר 2006 (UTC)
הוא השחית את תבנית:הבי מטאל ואם אתה מכיר אותו אז תגיד לו שיפסיק להפריע. הוא יכול לעזור במקום זה. קקון 17:04, 8 פברואר 2006 (UTC)
טעית בכתובת, זה 81.218.122.39. כדאי להיזהר בדברים האלה. צהוב עולה 17:07, 8 פברואר 2006 (UTC)
en:NPOV 81.218.122.39 17:09, 8 פברואר 2006 (UTC)
en:ACAB מה נקודת מבט נייטרלית קשורה לעניין? צהוב עולה 17:11, 8 פברואר 2006 (UTC)
העריכה עצמה היא לא השחתה מובהקת. לפני שמזהירים וחוסמים, נסה להסביר לו מדוע לדעתך העריכה שלו שגויה/מיותרת/מזיקה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:16, 8 פברואר 2006 (UTC)
אני חושב שאני אפתח בשביתה עד שגילגמש יחזור. מישהו רוצה להצטרף? קקון 17:24, 8 פברואר 2006 (UTC)
השארתי לו את ההודעה הבאה בדף השיחה
אנא לבן עם משתמש:קקון (ראה שיחת משתמש:קקון או שיחת תבנית:הבי מטאל) את העריכות שלך בתבנית:הבי מטאל. הוא עבד קשה על התבנית וסבור שהן אינן מתאימות. אנא דונו ביניכם על העניין לפני שאתה מבצע בה עריכות נוספות. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:32, 8 פברואר 2006 (UTC)
אנא הסבר לו את טענותיך נגד עריכתו ולבנו את העניין ביניכם. אני עוד מעט צריך ללכת, כך שאם יהיו בעיות תיאלץ לפנות למפעילים אחרים. אגב, לשבות זה לא הפתרון. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:32, 8 פברואר 2006 (UTC)

שיחת קדימה[עריכת קוד מקור]

שלום,
התקדמנו מעט בדיון. תהיה אפשרות לקרוא גם את דעתך בנושא בדף השיחה? אוהד ל 22:16, 8 פברואר 2006 (UTC)

ציינתי את דעתי גם קודם אבל אני אגיב על מה שכתבתם. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 23:06, 8 פברואר 2006 (UTC)

הישגיו של איינשטיין[עריכת קוד מקור]

שלום, בערך הוסף משפט על כך שפרדוקס EPR אינו פרדוקס. האם זה נכון? אם כן, האם לא צריך גם לערוך בהתאם את הערך של הפרדוקס? תודה, טומי (שיחה) 22:30, 8 פברואר 2006 (UTC)

בהקשר שההערה נכתבה, היא די נכונה. הניסוי שתיאר איינטשיין היה אמור להפריך את מכניקת הקוונטים כי המשמעות שלה הייתה קבלת מסקנה שסותרת כל הנחה סבירה לגבי הממשות (איינשטיין השתמש בניסוח דומה). דא עקא, הניסויים הוכיחו שדווקא מכניקת הקוונטים צודקת והעמידה בצרות צרורות את התפישה שלנו לגבי המציאות. בכל מקרה, אין כאן פרדוקס לוגי במלוא מובן המידה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 23:09, 8 פברואר 2006 (UTC)
מכיוון שאיני מבין בזה, תוכל לבדוק אם צריך גם לערוך את ערך הפרדוקס? לי לא נראה שהעובדה שאינו באמת פרדוקס מוזכרת שם. תודה מראש, טומי (שיחה) 23:11, 8 פברואר 2006 (UTC)
אני אטפל בזה כנראה רק מחר. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 23:19, 8 פברואר 2006 (UTC)

ציפי ליבני[עריכת קוד מקור]

שלום,

אני חושב שכדאי להפעיל הגנה זמנית על הערך. הוא מושחת בשיטתיות כבר אולי 12 פעמים, על ידי אייפי שונה.

בתודה, Pacman 13:22, 10 פברואר 2006 (UTC)

שחזרתי לגרסה הנכונה והפעלתי הגנה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 13:27, 10 פברואר 2006 (UTC)
תודה. Pacman 13:31, 10 פברואר 2006 (UTC)

פיזיקה[עריכת קוד מקור]

התחלתי לתרגם את הערך קפיץ ואז ראיתי שיש בזה פיזיקה, דבר שהוא כמו טונה בעיני (אני שונא דגים). במצב רגיל לא הייתי ממשיך לתרגם ולא הייתי מעלה אותו מכיוון שהוא מילא נראה לי דל יחסית, אבל משום מה המשכתי לתרגם. בכל מקרה, אודה אם תעבור על הערך ותתקן מושגים פיזיקאיים ואם אתה מרגיש שהערך קשה מנשוא, אל תחשוב פעמיים - מחק אותו :-) תודה, Yonidebest Ω Talk 18:50, 11 פברואר 2006 (UTC)

אני אעבור עליו. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 18:52, 11 פברואר 2006 (UTC)
עברתי על הערך. התרגום בסך הכל סביר, אבל הערך באנגלית לוקה בהרבה חסרים. השלמתי קצת מידע לגבי התיאוריה והמשמעות של חוק הוק, אבל עדיין חסר הרבה מידע (כגון שימושים). בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 19:05, 11 פברואר 2006 (UTC)

תבנית[עריכת קוד מקור]

שלום, איזו תבנית אני יכולה להכניס לאנונימי שמבצע שינויים כמו כאן? תודה Black widow spider 09:15, 12 פברואר 2006 (UTC)

נסי תבנית {{פוליטיזציה}} כי עריכותיו סובלות מחוסר נייטרליות. חוץ מזה, כאשר אין תבנית מתאימה תמיד אפשר להקליד מסר באופן ידני. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 09:22, 12 פברואר 2006 (UTC)
תודה Black widow spider 09:26, 12 פברואר 2006 (UTC)

מפגש[עריכת קוד מקור]

אם תרצה להגיע למפגש, שלח לשי או לי בבקשה דואל ותקבל את הכתובת. גילגמש שיחה 12:47, 12 פברואר 2006 (UTC)