שיחת משתמש:Naamatt2

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Naamatt2, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Botend - שיחה 14:35, 29 בינואר 2012 (IST)

משחקי הרעב (סרט)[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך משחקי הרעב (סרט) שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, Lostam - שיחה 01:46, 5 בפברואר 2012 (IST)

ענתות ספרים[עריכת קוד מקור]

ברכות על הערך. לפי הקריטריונים בויקיפידה אין הצדקה לערך על הוצאת ספרים שהוציאה שני ספרים בלבד. האם אלו הנתונים המעודכנים? --Yoavd - שיחה 12:27, 3 ביולי 2012 (IDT)

כן, עד עכשיו יצאו לאור רק שני ספרים ב"ענתות ספרים". זה אומר שצריך למחוק את הערך?

Naamatt2 - שיחה 12:29, 3 ביולי 2012 (IDT)

אכן, לפי הכללים יש למחוק את הערך וכך עשיתי. חשוב להבהיר - יתכן ועוד עשור זו תהיה ההוצאה החשובה בעולם, אבל בשלב זה זו הוצאה מאוד קטנה שאין שום הצדקה להנציח אותה בויקיפדיה. ‏DGtal‏ 12:52, 3 ביולי 2012 (IDT)
תוכל רק לעשות העתק הדבק לערך לכאן? אני רוצה לשמור אותו בארגז החול שלי (או על המחשב שלי). Naamatt2 - שיחה 12:55, 3 ביולי 2012 (IDT)
הנה: משתמש:Naamatt2/ענתות ספרים. ‏DGtal‏ 13:08, 3 ביולי 2012 (IDT)