שיחת משתמש:Naveh011208

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום. ראיתי שהוספת מספר תמונות של תוכניות טלוויזיה לוויקישיתוף, תוך הצהרה שאתה היוצר שלהן. נא לשים לב שלוויקישיתוף מותר להעלות רק תוכן חופשי, שבעלי זכויות היוצרים עליו נתנו את האישור לשחרר אותו תחת תנאי הרשיון החופשי שבשימוש ע"י קרן ויקימדיה. אסור להעלות לוויקישיתוף תמונות שמצאת ברשת ולא אתה יצרת (וגם אז יש להעביר אישור מסודר). במקרה המסויים של לוגו של תוכנית, אפשר להעלות את התמונה לוויקיפדיה העברית בלבד (ולא לוויקישיתוף), תחת תנאי "שימוש הוגן" (כלומר, לא לכתוב שהתמונה היא יצירתך אלא לציין את המקור האמיתי, ותחת רשיון שימוש לבחור בשימוש הוגן מסיבה של לוגו, והגבלת השימוש בתמונה לערך יחיד). ראה עוד כאן: עזרה:העלאת תמונה ברישיון שימוש הוגן. בברכה, Dovno - שיחה 10:01, 10 באפריל 2019 (IDT)

שוב: נא להפסיק להעלות תמונות מפרות זכויות יוצרים לוויקישיתוף. גם הן יימחקו. תודה, Dovno - שיחה 21:55, 10 באפריל 2019 (IDT)

בני גנץ[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף בני גנץ בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, ישראל - שיחה 17:13, 30 באפריל 2019 (IDT)

טיוטה:רן חדוותי[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Naveh011208,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "רן חדוותי" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:רן חדוותי" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! --דוד-- Cumputer guyשיחה • ט"ו בשבט ה'תש"ף • 18:05, 9 בפברואר 2020 (IST)

Cumputer guy, הערך נוצר דקות בודדות לפני שהעברת אותו לטיוטה. ניכר שיוצר הערך עדיין עובד עליו. מן הראוי לתת לפחות חצי שעה לפני שמעבירים ערך טרי טרי לטיוטה. Dovno - שיחה 18:12, 9 בפברואר 2020 (IST)
Dovno, הערך היה ריק כשהעברתי אותו! אין שום סיבה מיוחדת שהוא יעבוד על הערך במרחב הערכים ולא כטיוטה. --דוד-- Cumputer guyשיחה • ט"ו בשבט ה'תש"ף • 18:14, 9 בפברואר 2020 (IST)
יש עורכים המוספים תוכן טיפין טיפין ולא בבת אחת. ברור שאם היה נשאר ריק היה צריך להעביר אותו. אולם מן הנימוס לתת לעורכים הזדמנות. חצי שעה זה זמן די מקובל כדי לראות אם יוצר הערך עובד עליו בזמן אמת ויוצק לתוכו את התוכן שאמור להיות בו. Dovno - שיחה 18:16, 9 בפברואר 2020 (IST)
ואני רואה שעכשיו הוא העביר בחזרה למרחב הערכים. תגיד לי אתה זה נראה לך כמו ערך לעבודה במרחב הערכים? --דוד-- Cumputer guyשיחה • ט"ו בשבט ה'תש"ף • 18:17, 9 בפברואר 2020 (IST)
אני מסכים איתך שיש עורכים כאלה, אבל שיערכו במרחב טיוטה. (גם אני עובד ככה, אבל אני עובד בטיוטה). --דוד-- Cumputer guyשיחה • ט"ו בשבט ה'תש"ף • 18:20, 9 בפברואר 2020 (IST)
אני לא מעביר בחזרה רק כי ביקשת ממני. תגיד לי/תעביר את הדף מתי שנראה לך. --דוד-- Cumputer guyשיחה • ט"ו בשבט ה'תש"ף • 18:22, 9 בפברואר 2020 (IST)
כמובן שאם הערך לא מתייצב לגרסה ראויה יש להעבירו לטיוטה (כפי שאני רואה שאכן נעשה). כפי שכתבתי, מקובל לתת ליוצר ערך חדש כחצי שעה כדי לראות שנוצר ערך סביר ולא להעביר תוך דקות בודדות (בהנחה שהתוכן אינו הבל גמור, כמובן). דרך להסתכל על זה היא לחשוב שעל הערך הטרי מונחת תבנית עבודה בחצי שעה הראשונה ליצירתו - פסק זמן כדי לראות אם יוצרו עובד על שיפורו באופן פעיל או לא. זו לא מדיניות מחייבת - פשוט מה שנהוג (ומנומס). תודה על הניטור. Dovno - שיחה 22:35, 9 בפברואר 2020 (IST)

Naveh011208, נא לשים לב: הדף שיצרת נטול תוכן ממשי. במצבו הוא אינו יכול להיות ערך אנציקלופדי. נא לשפר את הדף במרחב הטיוטה, ולאחר שיהיה מוכן נא לבקש את העברתו למרחב הערכים בדף ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה. תודה, 14:29, 10 בפברואר 2020 (IST)

תשומת לב[עריכת קוד מקור]

שלום. ביצעת מספר עריכות בעייתיות היום:

  1. שיבשת את רשימת האישים בדף עין שמר
  2. יצרת שוב ושוב ערך ריק מתוכן ממשי על רן חדוותי (תמיד עדיף ליצור ערך חדש בטיוטה עד שיהיה מוכן למרחב הערכים)
  3. הכנסת תבנית מיון קטגוריות בצורה לא נכונה לערך החדשות עם יעקב אילון
  4. הוספת תבנית ריקה מתוכן לערך מוזיאון החצר הישנה עין שמר

שום נזק לא קרה והעריכות האלו בוטלו ע"י משתמשים אחרים, אולם אבקש שתקפיד יותר מעט יותר כדי לא לשבש תוכן במרחב הערכים. אם הסתבכת עם פעולה מסויימת שניסית לעשות, אפשר לבקש עזרה בדלפק הייעוץ. בברכה, Dovno - שיחה 22:40, 9 בפברואר 2020 (IST)