שיחת משתמש:RaphaelB21

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מלחמת וייטנאם[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף מלחמת וייטנאם מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם קוראים.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, דגש - שיחה 13:30, 26 באוגוסט 2018 (IDT)

עדכון ראשי העיר החדשים בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
נעדכן בעקבות השינויים בכל ערך וערך רק כאשר ייכנסו לתוקף, בעוד שלושה שבועות. בינתיים הערכים נשארים כפי שהם, עם ראש העיר המכהן, במעמדו הנוכחי. אלדדשיחה 11:51, 1 בנובמבר 2018 (IST)

תומר גלאם[עריכת קוד מקור]

ראה את האמור בחטיבת השיחה הקודמת. הבהרתי לך שלא משנים דבר בערכים השונים עד לכניסתם של ראשי הערים או המועצות לתפקידם, באופן רשמי, בעוד שלושה שבועות. אלדדשיחה 14:57, 2 בנובמבר 2018 (IST)

כתבתי לך כבר פעמיים, עם בקשות מפורטות[עריכת קוד מקור]

פניתי אליך פעמיים, ואתה לא מגיב. אתמול חסמתי אותך לרבע שעה, עם בקשה שתקרא את דף השיחה שלך. לא הגבת. היום שוב שינית את מה שהתבקשת לא לשנות, בפעם השלישית. אם כך, אין מנוס מחסימה ארוכה יותר. אני חוסם אותך לשבוע ימים כדי שתקרא את דף השיחה שלך. אם תגיב, החסימה תשוחרר. אלדדשיחה 19:19, 3 בנובמבר 2018 (IST)

ממתין לתגובתך. אלדדשיחה 08:54, 4 בנובמבר 2018 (IST)
היות שאינך מגיב, החסימה תוארך עד לאחר כניסתם של ראשי הערים החדשים לתפקידם. אלדדשיחה 09:06, 6 בנובמבר 2018 (IST)

רפיק אל-חרירי[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
בפעמים הקודמות שפניתי אליך בדף השיחה, לא הגבת והתעלמת, ונאלצתי לחסום את שם המשתמש.

מקווה שהפעם בכל זאת תתייחס, כי אני מתייחס אליך. בערך "רפיק אל-חרירי" אין צורך להוסיף את שמו שוב בפתיח של הערך, כי הקוראים כבר יודעים במי מדובר. לכן די לכתוב בהמשך: "נרצח ... וכו'" בלי לחזור שוב על השם "רפיק אל-חרירי". לכן השמטנו את שמו בחלק זה של הפתיח. אלדדשיחה 21:31, 4 בדצמבר 2018 (IST)

הערה על עריכה[עריכת קוד מקור]

הי, בעריכה הזו לא עשית תיקון תקלדה או דקדוק אלא הוספת מספר משפטים. במקרה כזה צריך להיות יותר מדויק בתקציר העריכה שלך. בנוסף, להשתמש במשפטים "עד ימים אלו" זה לא מדוייק כיוון שהערכים נשארים שנים רבות ולא ברור מה זה "ימים אלו" ולמתי אתה מתייחס. אני אישית ממליצה לא להשתמש בביטויים כאלה אלא "עד סוף המאה ה.." "עד סוף העשור" או בלי ציון זמן. בברכה אמא של גולן - שיחה 13:42, 4 באפריל 2019 (IDT)

מלחמת עריכה בערך אירועי העימותים בגבול ישראל–רצועת עזה (2018–2019)[עריכת קוד מקור]

שלום.

המ שאתה עושה בערך אירועי העימותים בגבול ישראל–רצועת עזה (2018–2019), זו מלחמת עריכה. יש התנגדות לעריכות שלך, אנא הפסק להחזיר אותן ודון בדף השיחה. emanשיחה 10:18, 18 בנובמבר 2019 (IST)