אליפות אירופה בשחייה 2012

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

עיינו גם בפורטל

Swimming portal.png

פורטל השחייה הוא שער לכל הערכים והנושאים הקשורים לשחייה תחרותית. הפורטל מציג את כל האלופים האולימפיים, אלופי העולם, את שיאי העולם, את אליפויות אירופה וכן את כל שחייני העלית הישראלים לדורותיהם.


אליפות אירופה בשחייה נערכה בדברצן, הונגריה ובאיינדהובן, הולנד בין ה-14 במאי ל-27 במאי 2012. תחרות השחייה של האליפות הייתה אמורה להיערך באנטוורפן, בלגיה אך הועתקה לדברצן בתאריך המתוכנן. תחרויות הקפיצה למים והשחייה צורנית התקיימו באיינדהובן בהולנד. בתחילה הייתה אמורה להיערך האליפות בווינה, אוסטריה אך בשל המשבר הכלכלי היא הועברה לאנטוורפן.

אליפות אירופה בכדורמים נערכה ב-16 בינואר - 29 בינואר 2012 באיינדהובן.

שחייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

נשים[עריכת קוד מקור | עריכה]

גברים[עריכת קוד מקור | עריכה]

טבלת המנצחים בשחייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

נשים[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחרות

Gouden medaille.svg
Zilveren medaille.svg
Bronzen medaille.svg
50 מטר חופשי בריטה שטפן
גרמניהגרמניה  גרמניה
24.37 שניות הינקלין סחרודר
הולנדהולנד  הולנד
24.78 שניות נרי מנטי ניאנגוארה
יווןיוון  יוון
24.93 שניות
100 מטר חופשי שרה שסטרם
שוודיהשוודיה  שוודיה
53.61 שניות בריטה שטפן
גרמניהגרמניה  גרמניה
54.15 שניות דניאלה שרייבר
גרמניהגרמניה  גרמניה
54.41 שניות
200 מטר חופשי פדריקה פלגריני
איטליהאיטליה  איטליה
1:56.76 דקות זילקה ליפוק
גרמניהגרמניה  גרמניה
1:58.19 דקות אופלי סירייל אטיין
צרפתצרפת  צרפת
1:58.23 דקות
400 מטר חופשי קורלי בלמי
צרפתצרפת  צרפת
4:05.31 דקות מיריה בלמונטה
ספרדספרד  ספרד
4:05.45 דקות אופלי סירייל אטיין
צרפתצרפת  צרפת
4:07.47 דקות
800 מטר חופשי בוגלרקה קפש
הונגריההונגריה  הונגריה
8:26.49 דקות קורלי בלמי
צרפתצרפת  צרפת
8:27.79 דקות אווה ריסטוב
הונגריההונגריה  הונגריה
8:27.87 דקות
1500 מטר חופשי מיריה בלמונטה
ספרדספרד  ספרד
16:05.34 דקות אווה ריסטוב
הונגריההונגריה  הונגריה
16:10.04 דקות אריקה וילאייסיחה
ספרדספרד  ספרד
16:15.85 דקות
50 מטר גב מרסדס פריס
ספרדספרד  ספרד
28.25 שניות אריאנה ברביירי
איטליהאיטליה  איטליה
סניה יובנוביץ'
קרואטיהקרואטיה  קרואטיה
28.31 שניות
לא חולק
100 מטר גב ג'ני מנסינג
גרמניהגרמניה  גרמניה
1:00.08 דקות אריאנה ברביירי
איטליהאיטליה  איטליה
1:00.54 דקות סימונה באומרטובה
צ'כיהצ'כיה  צ'כיה
1:00.57 דקות
200 מטר גב אלכסיין קסטל
צרפתצרפת  צרפת
2:08.41 דקות ג'ני מנסינג
גרמניהגרמניה  גרמניה
2:09.55 דקות דואנה דה רוצ'ה מרסה
ספרדספרד  ספרד
2:09.56 דקות
50 מטר חזה פטרה חוצובה
צ'כיהצ'כיה  צ'כיה
31.25 שניות סיסריקה מקמהון
אירלנדאירלנד  אירלנד
31.27 שניות קרולין רונאו
גרמניהגרמניה  גרמניה
31.35 שניות
100 מטר חזה שרה פווה
גרמניהגרמניה  גרמניה
1:07.33 דקות יני יוהנסון
שוודיהשוודיה  שוודיה
1:07.85 דקות מרינה גרסיה אורסיינקי
ספרדספרד  ספרד
1:07.91 דקות
200 מטר חזה שרה נורדנסטם
נורווגיהנורווגיה  נורווגיה
2:26.91 דקות אירינה נוביקובה
רוסיהרוסיה  רוסיה
2:27.25 דקות שרה פווה
גרמניהגרמניה  גרמניה
2:27.80 דקות
50 מטר פרפר שרה שסטרם
שוודיהשוודיה  שוודיה
25.64 שניות טרין אליאנד
אסטוניהאסטוניה  אסטוניה
25.92 שניות אינגווילד סנילדל
נורווגיהנורווגיה  נורווגיה
26.12 שניות
100 מטר פרפר אינגוילד סנילדל
נורווגיהנורווגיה  נורווגיה
58.04 שניות מרטינה גרנסטרם
שוודיהשוודיה  שוודיה
58.07 שניות עמית עברי
ישראלישראל  ישראל
58.78 שניות
200 מטר פרפר קטינקה הוסו
הונגריההונגריה  הונגריה
2:07.28 דקות ז'וז'נה יקבוש
הונגריההונגריה  הונגריה
2:07.86 דקות מרטינה גרנסטרם
שוודיהשוודיה  שוודיה
2:08.22
200 מטר מעורב אישי קטינקה הוסו
הונגריההונגריה  הונגריה
2:10.84 דקות סופי אלן
בריטניהבריטניה  בריטניה
2:11.49 דקות אוולין וראסטו
הונגריההונגריה  הונגריה
2:11.63 דקות
400 מטר מעורב אישי קטינקה הוסו
הונגריההונגריה  הונגריה
4:33.76 דקות ז'וז'נה יקבוש
הונגריההונגריה  הונגריה
4:35.68 דקות ברבורה זבדובה
צ'כיהצ'כיה  צ'כיה
4:38.07 דקות
4x100 מטר חופשי גרמניהגרמניה  גרמניה
בריטה שטפן
סילקה ליפוק
ליזה ויטינג
דניאלה שרייבר
3:37.98 דקות שוודיהשוודיה  שוודיה
אידה מרקו-ורגה
מיכלה קולמן
שרה שסטרם
גבריאלה פגונדס
3:38.40 דקות איטליהאיטליה  איטליה
אליס מיצאו
פדריקה פלגריני
אריקה בורטו
אריקה פראיולי
3:39.84 דקות
4x200 מטר חופשי איטליהאיטליה  איטליה
אליס מיצאו
אליס נסטי
דילטה קרלי
פדריקה פלגריני
7:52.90 דקות הונגריההונגריה  הונגריה
ז'וז'נה יאקבוש
אוולין וראסטו
אגנס מוטינה
קטינקה הוסו
7:54.70 דקות סלובניהסלובניה  סלובניה
שרה איזקוביץ'
אניה קלינר
אורסה בזן
מויקה סגמייסטר
7:59.73 דקות
4x100 מטר מעורב גרמניהגרמניה  גרמניה
ג'ני מנסינג
שרה פווה
אלכסנדרה ונק
בריטה שטפן
3:58.43 דקות איטליהאיטליה  איטליה
אריאנה ברביירי
אילריה ביאנקי
קיארה בוג'אטו
אליס מיצאו
4:01.92 דקות שוודיהשוודיה  שוודיה
תרסה סוונדסן
יולין הוסטמן
מרטיהנה גרנסטרם
נטלי לינדבורג
4:05.58 דקות

גברים[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחרות

Gouden medaille.svg
Zilveren medaille.svg
Bronzen medaille.svg
50 מטר חופשי פרד בוסקה
צרפתצרפת  צרפת
21.80 שניות סטפן ניסטרנד
שוודיהשוודיה  שוודיה
22.04 שניות אנדריי הובורוב
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
22.18 שניות
100 מטר חופשי פיליפו מאניני
איטליהאיטליה  איטליה
48.77 שניות אלן ברנאר
צרפתצרפת  צרפת
48.95 שניות נורברט טרנדפיר
רומניהרומניה  רומניה
49.13 שניות
200 מטר חופשי פאול בידרמן
גרמניהגרמניה  גרמניה
1:46.27 דקות אמורי לבו
צרפתצרפת  צרפת
1:47.69 דקות דומיניק קוזמה
הונגריההונגריה  הונגריה
1:47.72 דקות
400 מטר חופשי פאול בידרמן
גרמניהגרמניה  גרמניה
3:47.84 דקות גרגה קיש
הונגריההונגריה  הונגריה
3:48.09 דקות סמואל פיצטי
איטליהאיטליה  איטליה
3:48.66 דקות
800 מטר חופשי גרגה קיש
הונגריההונגריה  הונגריה
7:49.46 דקות גרגוריו פלטריניירי
איטליהאיטליה  איטליה
7:52.23 דקות סרגיי פרולוב
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
7:52.81 דקות
1500 מטר חופשי גרגוריו פלטריניירי
איטליהאיטליה  איטליה
14:48.92 דקות גרגה קיש
הונגריההונגריה  הונגריה
14:58.15 דקות גרגיי גיורטה
הונגריההונגריה  הונגריה
15:04.38 דקות
50 מטר גב יונתן קופלב
ישראלישראל  ישראל
24.73 שניות מירקו די טורה
איטליהאיטליה  איטליה
24.95 שניות דוריה גנדה
צרפתצרפת  צרפת
גיא ברנע
ישראלישראל  ישראל
ריכרד בוהוש
הונגריההונגריה  הונגריה
25.14 שניות
100 מטר גב אריסטידיס גריגוריאדיס
יווןיוון  יוון
53.86 שניות הלגה מיו
גרמניהגרמניה  גרמניה
54.06 שניות יעקב טומרקין
ישראלישראל  ישראל
54.14 שניות
200 מטר גב רדוסלב קבנצקי
פוליןפולין  פולין
1:55.28 דקות פיטר ברנק
הונגריההונגריה  הונגריה
1:55.88 דקות יעקב טומרקין
ישראלישראל  ישראל
1:57.35 דקות
50 מטר חזה דמיר דוגוניק
סלובניהסלובניה  סלובניה
27.32 שניות פביו סקוצולי
איטליהאיטליה  איטליה
27.49 שניות פנגיוטיס סמילידיס
יווןיוון  יוון
27.64 שניות
100 מטר חזה פביו סקוצולי
איטליהאיטליה  איטליה
1:00.55 דקות ולרי דימו
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
1:00.68 דקות מתיה פשה
איטליהאיטליה  איטליה
1:00.93 דקות
200 מטר חזה דניאל גיורטה
הונגריההונגריה  הונגריה
2:08.60 דקות מרקו קוך
גרמניהגרמניה  גרמניה
2:09.26 דקות פנגיוטיס סמילידיס
יווןיוון  יוון
2:09.72 דקות
50 מטר פרפר רפאל מוניוס
ספרדספרד  ספרד
23.16 שניות פרד בוסקה
צרפתצרפת  צרפת
23.30 שניות יוהאן צורקין
בלארוסבלארוס  בלארוס
23.3 שניות
100 מטר פרפר מילוראד צ'אביץ'
סרביהסרביה  סרביה
51.45 שניות לאסלו צ'ה
הונגריההונגריה  הונגריה
51.77 שניות מטאו ריוולטה
איטליהאיטליה  איטליה
52.40 שניות
200 מטר פרפר לאסלו צ'ה
הונגריההונגריה  הונגריה
1:54.95 דקות בנצה ביצו
הונגריההונגריה  הונגריה
1:55.85 דקות יאניס דרימונקוס
יווןיוון  יוון
1:56.48 דקות
200 מטר מעורב אישי לאסלו צ'ה
הונגריההונגריה  הונגריה
1:56.66 דקות ג'יימס גודרד
בריטניהבריטניה  בריטניה
1:57.84 דקות מרקוס רוגן
אוסטריהאוסטריה  אוסטריה
1:59.39 דקות
400 מטר מעורב אישי לאסלו צ'ה
הונגריההונגריה  הונגריה
4:12.17 דקות דוד וראסטו
הונגריההונגריה  הונגריה
4:14.23 דקות יאניס דרימונקוס
יווןיוון  יוון
4:14.41 דקות
4x100 מטר חופשי צרפתצרפת  צרפת
אמורי לבו
אלן ברנאר
פרד בוסקה
ז'רמי סטרבו
3:13.55 דקות איטליהאיטליה  איטליה
אנדריאה רולה
מרקו אורסי
מיקלה סנטוצ'י
פיליפו מאניני
3:14.71 דקות רוסיהרוסיה  רוסיה
ויטלי סירינקוב
אולג טיחובייב
ניקיטה קונובלוב
ויאצ'סלב אנדרוסנקו
3:15.13 דקות
4x200 מטר חופשי גרמניהגרמניה  גרמניה
פאול בידרמן
דימיטרי קולופב
קלמנס ראפ
טים ואלבורגר
7:09.17 דקות איטליהאיטליה  איטליה
ג'יאנלוקה מליה
ריכרדו מאסטרי
סמואל פיצטי
פיליפו מאניני
7:13.10 דקות הונגריההונגריה  הונגריה
דומיניק קוזמה
גרגה קיש
פיטר ברנק
לאסלו צ'ה
7:13.60 דקות
4x100 מטר מעורב איטליהאיטליה  איטליה
מירקו די טורה
פביו סקוצולי
מטאו ריוולטה
פיליפו מאניני
3:32.80 דקות גרמניהגרמניה  גרמניה
הלגה מיו
כריסטיאן פום לן
שטפן דייבלר
מרקו די קרלי
3:34.41 דקות הונגריההונגריה  הונגריה
פיטר ברנק
דניאל גיורטה
לאסלו צ'ה
דומיניק קוזמה
3:34.57 דקות

טבלת מדליות בשחייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקום מדינה  זהב   כסף ארד סך הכל  
1 הונגריההונגריה  הונגריה 9 10 7 26
2 גרמניהגרמניה  גרמניה 8 6 3 17
3 איטליהאיטליה  איטליה 6 8 4 18
4 צרפתצרפת  צרפת 4 4 3 11
5 ספרדספרד  ספרד 3 1 3 7
6 שוודיהשוודיה  שוודיה 2 4 2 8
7 נורווגיהנורווגיה  נורווגיה 2 0 1 3
8 יווןיוון  יוון 1 0 5 6
9 ישראלישראל  ישראל 1 0 4 5
10 צ'כיהצ'כיה  צ'כיה 1 0 2 3
11 סלובניהסלובניה  סלובניה 1 0 1 2
12 פוליןפולין  פולין 1 0 0 1
סרביהסרביה  סרביה 1 0 0 1
14 בריטניהבריטניה  בריטניה 0 2 0 2
15 אוקראינהאוקראינה  אוקראינה 0 1 2 3
16 רוסיהרוסיה  רוסיה 0 1 1 2
17 קרואטיהקרואטיה  קרואטיה 0 1 0 1
אסטוניהאסטוניה  אסטוניה 0 1 0 1
אירלנדאירלנד  אירלנד 0 1 0 1
הולנדהולנד  הולנד 0 1 0 1
21 אוסטריהאוסטריה  אוסטריה 0 0 1 1
בלארוסבלארוס  בלארוס 0 0 1 1
רומניהרומניה  רומניה 0 0 1 1
סך הכל 39 40 40 119

קפיצה למים[עריכת קוד מקור | עריכה]

נשים[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחרות

Gouden medaille.svg
Zilveren medaille.svg
Bronzen medaille.svg
מקפצה גמישה ממטר אחד אנה לינדברג
שוודיהשוודיה  שוודיה
301.35 נק' טניה קגנוטו
איטליהאיטליה  איטליה
281.30 נק' נדזדה בזינה
רוסיהרוסיה  רוסיה
275.15 נק'
מקפצה גמישה מ-3 מטר אנה לינדברג
שוודיהשוודיה  שוודיה
342.75 נק' אושי פרייטאג
גרמניהגרמניה  גרמניה
321.40 נק' אולנה פדורובה
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
315.00 נק'
קפיצה סינכרונית ממקפצה גמישה מ-3 מטר פרנצ'סקה דלפה
טניה קגנוטו
איטליהאיטליה  איטליה
325.50 נק' האנה פיזמנסקה
אולנה פדורובה
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
302.10 נק' קטיה דייקוב
אושי פרייטאג
גרמניהגרמניה  גרמניה
296.70 נק'
פלטפורמה קשיחה מ-10 מטר יוליה פרוקופצ'וק
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
321.55 נק' נועמי בטקי
איטליהאיטליה  איטליה
315.60 נק' מריה קוריו
גרמניהגרמניה  גרמניה
312.65 נק'
קפיצה סינכרונית מפלטפורמה קשיחה מ-10 מטר טוניה קאוץ'
שרה בארו
בריטניהבריטניה  בריטניה
319.56 נק' ויקטוריה פטייכינה
יוליה פרוקופצ'וק
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
310.68 נק' נורה סבשינסקי
כריסטין שטואר
גרמניהגרמניה  גרמניה
303.93 נק'

גברים[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחרות

Gouden medaille.svg
Zilveren medaille.svg
Bronzen medaille.svg
מקפצה גמישה ממטר אחד איליה קבשה
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
430.50 נק' ייבגני קוזנצוב
רוסיהרוסיה  רוסיה
412.65 נק' מתיו רוסה
צרפתצרפת  צרפת
403.95 נק'
מקפצה גמישה מ-3 מטר מתיו רוסה
צרפתצרפת  צרפת
504.00 נק' פטריק האוזדינג
גרמניהגרמניה  גרמניה
502.75 נק' איליה זכרוב
רוסיהרוסיה  רוסיה
493.80 נק'
קפיצה סינכרונית ממקפצה גמישה מ-3 מטר ייבגני קונצוב
איליה זכרוב
רוסיהרוסיה  רוסיה
445.92 נק' פטריק האוזדינג
שטפן פק
גרמניהגרמניה  גרמניה
433.68 נק' אלכסיי פריגורוב
איליה קבשה
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
432.48 נק'
פלטפורמה קשיחה מ-10 מטר טום דיילי
בריטניהבריטניה  בריטניה
565.05 נק' ויקטור מיניבייב
רוסיהרוסיה  רוסיה
515.40 נק' גלב גלפרין
רוסיהרוסיה  רוסיה
511.55 נק'
קפיצה סינכרונית מפלטפורמה קשיחה מ-10 מטר סשה קליין
פטריק האוזדינג
גרמניהגרמניה  גרמניה
463.08 נק' איליה זכרוב
ויקטור מיניבייב
רוסיהרוסיה  רוסיה
458.07 נק' אלכסנדר בונדר
אלכסנדר גורשקובוזוב
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
437.79 נק'

קבוצתי[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחרות

Gouden medaille.svg
Zilveren medaille.svg
Bronzen medaille.svg
תחרות קבוצתית אודרי לאבו
מתיו רוסה
צרפתצרפת  צרפת
416.50 נק' אולנה פדורובה
אלכסנדר בונדר
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
387.85 נק' נדזדה בזינה
ארטם צ'סקוב
רוסיהרוסיה  רוסיה
384.30 נק'

טבלת מדליות בקפיצות למים[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקום מדינה  זהב   כסף ארד סך הכל  
1 אוקראינהאוקראינה  אוקראינה 2 3 3 8
2 צרפתצרפת  צרפת 2 0 1 3
3 בריטניהבריטניה  בריטניה 2 0 0 2
שוודיהשוודיה  שוודיה 2 0 0 2
5 רוסיהרוסיה  רוסיה 1 3 4 8
6 גרמניהגרמניה  גרמניה 1 3 3 7
7 איטליהאיטליה  איטליה 1 2 0 3
סך הכל 11 11 11 33

שחייה צורנית[עריכת קוד מקור | עריכה]

התחרות

Gouden medaille.svg
Zilveren medaille.svg
Bronzen medaille.svg
יחידה נטליה אישצ'נקו
רוסיהרוסיה  רוסיה
97.810 נק' אנדריאה פואנטס
ספרדספרד  ספרד
95.900 נק' לוליטה אננסובה
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
92.250 נק'
דואט נטליה אישצ'נקו
סבטלנה רומשינה
רוסיהרוסיה  רוסיה
97.860 נק' אונה קרבונל
אנדריאה פואנטס
ספרדספרד  ספרד
95.980 נק' דריה יושקו
קסניה סידורנקו
אוקראינהאוקראינה  אוקראינה
92.950 נק'
קבוצתי ספרדספרד  ספרד 96.210 נק' אוקראינהאוקראינה  אוקראינה 93.660 נק' איטליהאיטליה  איטליה 90.530 נק'
קבוצתי קומבינציה ספרדספרד  ספרד 95.600 נק' אוקראינהאוקראינה  אוקראינה 93.420 נק' איטליהאיטליה  איטליה 90.440 נק'

טבלת מדליות בשחייה צורנית[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקום מדינה  זהב   כסף ארד סך הכל  
1 ספרדספרד 2 2 0 4
2 רוסיהרוסיה  רוסיה 2 0 0 2
3 רוסיהרוסיה  רוסיה 0 2 2 4
4 איטליהאיטליה  איטליה 0 0 2 2
סך הכל 4 4 4 12

ישראלישראל ישראל באליפות אירופה בשחייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

שחייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

2 שחייניות ו-14 שחיינים השתתפו באליפות אירופה בשחייה.

נבחרת השחייה של ישראל זכתה ב-5 מדליות, מדליית זהב אחת ו-4 מדליות ארד. לראשונה זכה שחיין ישראלי במדליית זהב באליפות אירופה, לאחר ניצחונו של יונתן קופלב במשחה ל-50 מטר גב. באותו משחה זכה גם גיא ברנע במדליית ארד. הייתה זו הפעם הראשונה ששני שחיינים ישראלים זוכים בשתי מדליות במשחה אחד. יעקב טומרקין זכה בשתי מדליות ארד במשחים ל-100 מטר גב ו-200 מטר גב בהם קבע שיאים ישראליים חדשים. עמית עברי זכתה במדליית ארד במשחה ל-100 מטר פרפר שבו קבעה את הקריטריון לאולימפיאדת לונדון.

גל נבו סיים במקום רביעי במשחה ל-200 ול-400 מטר מעורב אישי, אמרי גניאל שסיים במקום שישי במשחה ל-100 מטר חזה, קבע בשלב המוקדמות את התוצאה המהירה ביותר בשיא ישראלי חדש ובמשחה שליחים 4X100 מטר מעורב סיימה הנבחרת במקום שביעי.

נשים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם השחיינית משחה שיא אישי
לפני התחרות
שלב בתחרות תוצאה מיקום
אנה וולצ'קוב 50 מטר גב 30.55 שניות מוקדמות 30.97 שניות 39
100 מטר גב 1:02.75 דקות מוקדמות 1:04.20 דקות 28
200 מטר גב 2:14.89 דקות מוקדמות 2:18.18 דקות 22
עמית עברי 50 מטר פרפר 26.36 שניות מוקדמות 27.20 שניות 13
חצי גמר 26.68 שניות 8
גמר 26.77 שניות 8
100 מטר פרפר 58.21 שניות מוקדמות 58.64 שניות 3
חצי גמר 59.01 שניות 6
גמר 58.78 שניות Bronzen medaille.svg מדליית ארד
200 מטר מעורב אישי 2:15.69 דקות מוקדמות 2:14.69 דקות (שיא ישראלי) 4
חצי גמר 2:13.77 דקות (שיא ישראלי) 6
גמר נמחקה מהגמר 9 (בעקבות המחיקה)

גברים[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם השחיין משחה שיא אישי
לפני התחרות
שלב בתחרות תוצאה מיקום
גיא ברנע 50 מטר גב 24.64 שניות מוקדמות 25.44 שניות 4
חצי גמר 25.29 שניות 3
גמר 25.14 שניות Bronzen medaille.svg מדליית ארד
100 מטר גב 54.29 שניות מוקדמות 54.44 שניות 2
חצי גמר 54.95 שניות 10
דוד גמבורג 50 מטר גב 26.04 שניות מוקדמות 25.86 שניות 14
200 מטר גב 2:02.53 דקות מוקדמות 2:03.71 דקות 33
אמרי גניאל 50 מטר חזה 28.18 שניות מוקדמות 28.78 שניות 33
100 מטר חזה 1:02.53 דקות מוקדמות 1:00.96 דקות (שיא ישראלי) 1
חצי גמר 1:01.01 דקות 4
גמר 1:01.33 דקות 6
200 מטר חזה 2:16.65 דקות מוקדמות 2:15.76 דקות 23
טל חנני 100 מטר חופשי 53.57 שניות מוקדמות 53.32 שניות 57
200 מטר חזה 2:23.97 דקות מוקדמות 2:23.73 דקות 36
200 מטר מעורב אישי 2:03.14 דקות מוקדמות 2:05.65 דקות 32
400 מטר מעורב אישי 4:25.94 דקות מוקדמות 4:36.12 דקות 30
יעקב טומרקין 100 מטר גב 54.91 שניות מוקדמות 54.22 שניות (השוואת שיא ישראל) 1
חצי גמר 54.26 שניות 3
גמר 54.14 שניות (שיא ישראלי) Bronzen medaille.svg מדליית ארד
200 מטר גב 1:58.21 דקות מוקדמות 2:00.93 דקות 13
חצי גמר 1:58.33 דקות 4
גמר 1:57.35 דקות (שיא ישראלי) Bronzen medaille.svg מדליית ארד
אבי כהן 50 מטר פרפר 25.95 שניות מוקדמות 25.90 שניות 42
100 מטר פרפר 56.32 שניות מוקדמות 55.91 שניות 53
200 מטר פרפר 2:00.73 דקות מוקדמות 2:02.35 דקות 27
אלון מנדל 50 מטר חופשי מוקדמות 23.31 שניות 36
50 מטר פרפר 23.90 שניות מוקדמות 24.05 שניות 12
חצי גמר 24.05 שניות 15
100 מטר פרפר 52.56 שניות מוקדמות 53.57 שניות 22
200 מטר פרפר 1:59.27 דקות מוקדמות 2:02.02 דקות 25
גל נבו 100 מטר חזה 1:02.32 דקות מוקדמות 1:01.95 דקות 22
200 מטר מעורב אישי 1:58.25 דקות מוקדמות 2:01.35 דקות 8
חצי גמר 1:59.62 דקות 3
גמר 1:59.74 דקות 4
400 מטר מעורב אישי 4:11:51 דקות מוקדמות 4:16:55 דקות 2
גמר 4:16.14 דקות 4
איתי צ'מה 50 מטר גב 26.67 שניות מוקדמות 26.34 שניות 27
200 מטר גב 2:00.93 דקות מוקדמות 2:01.05 דקות 14
ג'ואן קופטי 50 מטר חזה 29.27 שניות מוקדמות 29.53 שניות 47
100 מטר חזה 1:02.43 דקות מוקדמות פסול -
200 מטר חזה 2:16.28 דקות מוקדמות 2:16.72 דקות 25
יונתן קופלב 50 מטר גב 25.12 שניות מוקדמות 25.24 שניות 2
חצי גמר 24.98 שניות 1
גמר 24.73 שניות Gouden medaille.svg מדליית זהב
100 מטר גב 54.54 שניות מוקדמות 54.61 שניות 4
תום קרמר 50 מטר פרפר מוקדמות 24.27 שניות 17
חצי גמר 24.20 שניות 16
100 מטר פרפר 54.61 שניות מוקדמות 53.97 שניות 29
200 מטר פרפר 1:58.34 דקות מוקדמות 1:59.50 דקות 12
חצי גמר 1:59.51 דקות 14
200 מטר מעורב אישי 2:02.89 דקות מוקדמות 2:03.42 דקות 21
ירון שגלוב 50 מטר חזה 28.50 שניות מוקדמות 28.61 שניות 30
100 מטר חזה 1:03.01 דקות מוקדמות 1:03.34 דקות 44
200 מטר חזה 2:16.65 דקות מוקדמות 2:15.76 דקות 23
נמרוד שפירא בר אור 200 מטר חופשי 1:47.78 דקות מוקדמות 1:48.93 דקות 3
חצי גמר 1:49.69 דקות 12
100 מטר גב 54.61 שניות מוקדמות 55.01 שניות 12
200 מטר גב 1:59.99 דקות מוקדמות 2:00.25 דקות 11
חצי גמר 1:59.58 דקות 9
200 מטר פרפר 2:02.41 דקות מוקדמות 1:58.97 דקות 8
חצי גמר 1:59.09 דקות 11
שליחים
יעקב טומרקין
אמרי גניאל
אלון מנדל
נמרוד שפירא בר אור
4X100 מטר מעורב 3:36.23 דקות מוקדמות 3:38.04 דקות
54.97
1:00.95
53.10
49.02
4
גמר 3:37.77 דקות
54.67
1:00.88
52.65
49.57
7

שחייה צורנית[עריכת קוד מקור | עריכה]

שם השחיינית שלב תוצאה מיקום
דואט
אנסטסיה גלושקוב
אינה יופה
טכני 82.400 נקודות 10
חופשי 83.090 נקודות 11
גמר 82.740 נקודות 11

טבלת המדליות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקום מדינה  זהב   כסף ארד סך הכל  
1 הונגריההונגריה  הונגריה 9 10 7 26
2 גרמניהגרמניה  גרמניה 9 9 6 24
3 איטליהאיטליה  איטליה 7 10 6 23
4 צרפתצרפת  צרפת 6 4 4 14
5 ספרדספרד  ספרד 5 3 3 11
6 שוודיהשוודיה  שוודיה 4 4 2 10
7 רוסיהרוסיה  רוסיה 3 4 5 12
8 אוקראינהאוקראינה  אוקראינה 2 6 7 15
9 בריטניהבריטניה  בריטניה 2 2 0 4
10 נורווגיהנורווגיה  נורווגיה 2 0 1 3
11 יווןיוון  יוון 1 0 5 6
12 ישראלישראל  ישראל 1 0 4 5
13 צ'כיהצ'כיה  צ'כיה 1 0 2 3
14 סלובניהסלובניה  סלובניה 1 0 1 2
15 פוליןפולין  פולין 1 0 0 1
סרביהסרביה  סרביה 1 0 0 1
17 קרואטיהקרואטיה  קרואטיה 0 1 0 1
אסטוניהאסטוניה  אסטוניה 0 1 0 1
אירלנדאירלנד  אירלנד 0 1 0 1
הולנדהולנד  הולנד 0 1 0 1
21 אוסטריהאוסטריה  אוסטריה 0 0 1 1
בלארוסבלארוס  בלארוס 0 0 1 1
רומניהרומניה  רומניה 0 0 1 1
סך הכל 55 56 56 167

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]