לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "דודה קלרה"

נוספו 366 בתים ,  לפני 9 חודשים
(איות)
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד
הסרט עוקב אחר מעלליה של [[משפחה]] בת שלוש אחיות ממוצא פולני - לאה, רוז'ה וקלרה, המנהלות יחד חנות ומתפרה ל[[שמלת כלה|שמלות כלה]]. לאה מוצגת כאחות קנאית; רוז'ה היא היחידה מבין האחיות שלה [[ילד]]ה; וקלרה, הגדולה מבין האחיות, מנסה לפתור [[קונפליקט]]ים במשפחה, להחליט ולקבוע עבור כולם מה לעשות.
 
עלילת הסרט מתחילה כאשר קלרה מחליטה לשלוח את זיווה׳לה, בתה של רוז'ה, ללימודים ב[[אנגליהלונדון]] אצל אחיהן הגדול והנערץ של האחיות, מאיר. זיווהל'ה מאוהבת בדודיק, שמצטייר כשטחי מדי בעיני דודותיה, והיא נאלצת להיפרד ממנו ולנסוע לאנגליהל[[אנגליה]] בהוראת קלרה. כאשר זיווה חוזרת לארץ היא מתאחדת עם דודיק, והשניים מחליטים [[חתונה|להתחתן]]. פער התרבויות והמעמד הסוציו-אקונומי בין הוריו של דודיק לבין קלרה ואחיותיה מחריד אותן, אך האחיות מחליטות לסייע ולהוציא את החתונה אל הפועל, בעיקא יש ספק שזיווה בהריון ממנו, מכך שיצאו תקופה ארוכה טרם טסה לדודה מאיר. קלרה מוצאת עצמה מתמודדת בעת ובעונה אחת לא רק עם החתונה, אלא גם עם גיסה האחד שסובל מ[[קלפטומניה]], וגיסה האחר הסובל מ[[מחלה כרונית]].
לבסוף מתברר שזיווה לא בהריון, אך האחיות מקבלות את דודיק ואת משפחתו, והזוג מתחתן, כאשר גם הדוד מאיר מגיע לארץ לחתונתה של זיווה.
 
==שחקנים==