שיחה:אליעזר ראוכברגר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

חשיבותו האנציקלופדית של נשוא הערך אינה מובהרת בערך[עריכת קוד מקור]

סגן ראש עיר ופעיל מרכזי במפלגה מבוססת ובמוסדותיה הוא אדם משפיע ללא ספק, אבל השאלה היא האם יש לו חשיבות אנציקלופדית במובן אותו אנו מכירים ושהגדרנו לאישים, ובמיוחד לפוליטיקאים. מה דעתכם? Ldorfmanשיחה 14:16, 1 במאי 2019 (IDT)

בחודשים האחרונים חל שינוי במעמדו המזכה אותו לערך, כפי שהוסכם בדף השיחה של מאיר תורג'מן. בויקיפדיה קיימים ערכים על אישי ציבור זוטרים ממנו כדוגמת: יוסי דייטש, יוסי חביליו, עופר ברקוביץ (פוליטיקאי), פפה אללו, ציפי ברנד, יניב ויצמן, מיטל להבי, איתי פנקס ארד, נתן וולוך, שלמה מסלאוי וארנון גלעדי. המוסכמה המקובלת הינה שחבר מועצה וסגן ראש עיר אינו זכאי לערך, אך יו"ר ועדה מקומית החולשת על 10% מכלל אזרחי המדינה הינה מקרה יוצא דופן וחריג. במידה ונסכים כעת שגם תואר זה אינו מזכה בערך, שורת הדין תחייב למחוק את רוב הערכים שציינתי לעיל. בברכה, יוני דוד - שיחה 14:37, 1 במאי 2019 (IDT)
אחרי שכלו כל הקצין בהצפת הרבנים, עתה יש לנו הצפת עסקנים. למחוק ויפה שעה אחת קודם. אם אחד מהללו שהוזכרו זוטר ממנו, למחוק גם אותם. AddMore-III - שיחה 15:36, 1 במאי 2019 (IDT)
חלק ממי שהוזכרו מפורסמים יותר. עם זאת, אני נוטה לומר שסגן ראש העיר שהוא גם יו"ר ועדת הבנייה (כמדומני החשובה ביותר) זכאי לערך. נרו יאירשיחה • כ"ו בניסן ה'תשע"ט • 15:45, 1 במאי 2019 (IDT)
Ldorfman, AddMore-III, נרו יאיר, חיים 7 -רק אציין שנשוא הערך היה במשך 30 שנה עיתונאי בכיר בעיתון מוביל בציבור החרדי. אם נגדיר כעת את כללי ויקיפדיה ולפיהן עיתונאי בעיתון חרדי אינו זכאי לערך, נאלץ בשם ההגינות למחוק ערכים דומים (כמו אריה ארליך ויוסי אליטוב). אני בכל פעם מתלבט מחדש מה עדיף - ויקיפדיה עם כמות מצומצמת אבל עם ערכים על אישים חשובים ביותר או להשאיר את ויקיפדיה איך שהיא היום ולספק פלטפורמה הגונה לכל איש ציבור ישראלי. לאור השלכות הדיון אני מתייג את דוד שי לדיון. יוני דוד - שיחה 16:01, 1 במאי 2019 (IDT)

אציין שתפקידו כממלא מקום וסגן הוא תפקיד יחודי מול 7 הסגנים האחרים בנוסף להיותו יו"ר הוועדה המקומית שהוא תפקיד בר השפעה אדירה על תושבי ירושלים כולה והתפתחותה אם בבניית שכונות נוספות כרכס לבן אם בהתחדשות עירונית.אנונימי/ת לא חתם/ה

איני רואה חשיבות אנציקלופדית, ואכן הם יש כמותו מאלו שהוזכרו יש למחוק גם אותם • חיים 7שיחה • 18:23, 1 במאי 2019 (IDT)
חושב שלערך יש חשיבות - כתוב בצורה טובה, מגובה במקורות, והוא עשה די בחייו כדי לקבל ערך בויקיפדיה. ניב - שיחה 20:05, 1 במאי 2019 (IDT)
אם יוליה שטראים עברה בהצבעה - קל וחומר בן בנו של קל וחומר שראוכברגר עובר את הרף. מי שמפריע לו הרף הנמוך הזה היה צריך להיזכר בזמן, לא להתפלא עכשיו כשמדובר באדם בכיר יותר, בעיר הכי גדולה בישראל. נרו יאירשיחה • כ"ו בניסן ה'תשע"ט • 20:19, 1 במאי 2019 (IDT)

אני לא חושב שצריך למחוק את הערך, יש בויקיפדיה מספיק מקום גם לערכים שלא מענינים את כולם ויש אנשים שערך זה מעניין אותם הרבה יותר מערך על היסטוריה של יפן או על עיר באינדונזיה. אני נגד מחיקת הערך. בברכה הוספתי תוכן - שיחה 20:59, 1 במאי 2019 (IDT)

לא קשור כלל להיותו עסקן או סגן ראש עיר ירושלים שזה בפני עצמו מעביר מעל הרף, מושא הערך הנוכחי הוא מבכירי העיותנאים של יתד נאמן כ-30 שנה. יש לנו את "קטגוריה:סגל יתד נאמן" הכוולת 17 עיתונאים, הוא בוודאי מהבכירים בקטגוריה זו. אי לכך הוא עובר את רף החשיבות ללא ספק. יעלי - שיחה 21:34, 1 במאי 2019 (IDT)

מעבר לסיבות שהוזכרו לעיל על חשיבות הערך (היותו עיתונאי בכיר קרוב ל-30 שנה, היותו יו"ר ועדת תכנון ובניה שנחשבת לוועדה החשובה ביותר והיותו סגן מיוחד שהוא גם ממלא מקום ראש העיר) יש לציין שמושא הערך משמש כיושב ראש סיעת דגל התורה שלה 6 מנדטים במועצת העיר. מדובר בסיעה השניה בגודלה במועצת העיר ובסיעה החרדית הגדולה במועצת העיר. נראה כי בהתחשב בכל סיבה בפני עצמה מושא הערך עובר את רף החשיבות וקל וחומר בהצטברות כל הסיבות והנסיבות יחדיו. יונתן מתן - שיחה 12:44, 6 במאי 2019 (IDT)

חשד להז"י[עריכת קוד מקור]

רוב הערך מבוסס על זה בשינויי נוסח אני לא יודע אם זה נקרא הפרה אבל כדאי לבדוק את זה. קפדניקו - שיחה

קפדניקו היקר, אתה ברצינות השוות עכשיו בין משהו שנראה כמועתק מהביטאון המפלגתי של מפלגת דגל התורה לבין הערך שכתבתי? הערך כאן כולל את קורות חייו של בעל הערך בצורה מקצועית, בעיני, כראוי לויקיפדיה וללא דברי שבח והלל מיותרים המופיעים בקישור שהבאת (אגב, בערך כאן יש תוספת דברים שלא מובאים שם). מעבר לכך, ברור שאם משווים בין 2 ערכים על קורות חיים של אדם אחד תיווצר חפיפה מסויימת בין הערכים. בצורה מפורשת יותר: לצורך כתיבת הערך נעזרתי במכר של נשוא הערך וללא סיוע מהקישור שהבאת. יוני דוד - שיחה 19:35, 1 במאי 2019 (IDT)
אוקיי, האמת שלא עברתי עליהם מילה מילה, אני לוקח את דברי בחזרה. קפדניקו - שיחה 08:05, 2 במאי 2019 (IDT)