שיחת משתמש:חיים 7

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
IKhitron כתב את ההודעה האחרונה
בתאריך כ"ז בסיוון ה'תשע"ח

גודל הדף כעת הוא 5.9 ק"ב

ח' באב ה'תשע"ח - 09:40
המשפט היומי:
אל תטביע את החיוך בצער, למד אותו שחיה..

דף הבית בית

הודעה בדף שיחה הודעה

שלח מייל דואר

רשימת תרומות תרומות

מונה תרומות מונה

תבניות שיצרתי תבניות

תיבות שונות שונות

ארכיב המדינה ארכיב


לשמור על נימוס בבקשה

תבניות הגנה[עריכת קוד מקור]

היי. כשתבוא בפעם הבאה, מה דעתך שנדבר על אפשרות איחוד ארבעת תבניות ההגנה לתבנית אחת שמציגה את ארבעת האפשרויות, והוספת אזהרה "נותרו פחות מ-72 שעות עד סיום ההגנה, לבדוקי אוטומטית ומעלה? תודה, יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:44, 6 ביוני 2018 (IDT)

היי יגאל, הרגשתי שאתה מחפש אותי אז הגעתי. אני לא הבנתי למה כוונתך, אשמח להסבר • חיים 7שיחה • 21:09, 6 ביוני 2018 (IDT)
מצויין. יש ארבע תבניות שמוצגות בתחתית דפים מוגנים, לפי סוג ההגנה - מנעול אדום, צהוב וכך הלאה. פתחתי את אחת התבניות וראיתי שכתבת אותה, אז באתי אליך. הקוד של ארבעת התבניות כמעט זהה, למה לא לאחד אותן?
וגם: נגיד מגינים ערך לחודש, ואז, אם ההשחתות ימשיכו, יגנו עוד. אבל יכולים פשוט לשכוח מזה. כדי להעלות עת הסיכוי שלא ישכחו, אני מציע להוסיף לקוד התבניות הללו משפט, שיופיע בתנאי שנותרו שלושה ימים לכל היותר לסוף ההגנה, ויציג הודעה שההגנה תפוג בקרוב. כדי לא לעודד השחתות, רק בדוקי אוטומטית ומעלה יראה את זה. מה דעתך? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 22:45, 6 ביוני 2018 (IDT)
היי, לעניין איחוד הקוד, לפני בדיקה מדגמית שלי, לא אני יצרתי את התבניות מלבד {{הגנת ממשק}} שהיא תבנית מראה לתבניות האחיות (-{{מוגן}} {{מוגן חלקית}} {{הגנה מוגברת}}). בכל מקרה מבחינה טכנית בוודאי שזה אפשרי. ניתן ליצור תבנית הגנה, והפרמטרים יהיו =חלקית/מלאה/ממשק/אקטואלי וכו' (יש לוודא כי לא מאבדים חלקי קוד באיחוד).
לעניין התזכורת, לא בטוח שירדתי לסוף דעתך, הרי הרעיון הבסיסי הוא לתמוך באנציקלופדיה חופשית ועריכה לכולם, ולכן ההגבלות הינן זמניות להגן על הערכים, במידה וההשחתות נמשכות מבצעים הגנה מחדש, אני מעט פוחד לתזכר אנשים שיששו לרוץ ולחדש הגנה גם כאשר היא איננה נחוצה, אני סבור שלא הבנתי אותך נכון, באם הבנתי נכון, אשמח אם תסביר לי מדוע זה נחוץ. לילה טוב • חיים 7שיחה • 02:15, 7 ביוני 2018 (IDT)
הבנת אותי נכון. אבל זה לא נעשה כדי להזכיר להגן מחדש. אם מישהו הגן לחצי שנה וכשזה נגמר רוצה לזכור להגן לעוד חצי שנה, הוא היה יכול פשוט להגן לשנה מלכתחילה. זה נעשה כדי לאותת: תהיו זהירים, אולי ההשחתות יחזרו, צריך לא לפספס אותן אם כן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:38, 7 ביוני 2018 (IDT)
כמו שיש משחיתים שחוזרים להשחית ברגע שחסימתם מסתיימת. חזרתישיחה 04:20, 7 ביוני 2018 (IDT)
הבנתי, דומני שדבר כזה יצטרך לעבור דרך סקריפט או יחידה, איני יודע כיצד ניתן לבצע בלא זאת, אולי אחרים ידעו יותר. לגבי האיחוד כפי שכתבתי זה פשוט מאד, רק לוודא שזה לא יפגע בשום דבר ונוכל לאחד את הקוד • חיים 7שיחה • 13:15, 7 ביוני 2018 (IDT)
למה סקריפט או יחידה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 13:28, 7 ביוני 2018 (IDT)
אני לא מכיר תנאי או מילת קסם שיודעת לזהות מי צופה בדף ולהציג לו הודעות בהתאם, במידה ויש אשמח לדעת על כך • חיים 7שיחה • 13:30, 7 ביוני 2018 (IDT)
אתה מכיר את class="registered-only", למשל? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 13:42, 7 ביוני 2018 (IDT)
וואלה,
אתה מצליח לראות את הטקסט הזה מחוץ לחשבון?
מצאתי משהו • חיים 7שיחה • 15:56, 10 ביוני 2018 (IDT)
לא, רק בחשבון. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:28, 10 ביוני 2018 (IDT)