שיחת משתמש:חיים 7

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
דגש חזק כתב את ההודעה האחרונה
בתאריך 19 בינואר 2020 (כ"ב בטבת ה'תש"ף)

גודל הדף כעת הוא 13.06 ק"ב

19 בינואר 2020 - כ"ב בטבת ה'תש"ף
המשפט היומי:
שנראה כל אחד מעלת חברינו.

דף הבית בית

הודעה בדף שיחה הודעה

שלח מייל דואר

רשימת תרומות תרומות

מונה תרומות מונה

תבניות שיצרתי תבניות

תיבות שונות שונות

ארכיב המדינה ארכיב


לשמור על נימוס בבקשה

בית הנייר[עריכת קוד מקור]

היי, שבת שלום. רציתי לדעת אם תוכל לעזור לי בערך בית הנייר לשנות את הטבלה של העונה לכמו שמופיע בערך באנגלית אני לא הצלחתי וניסיתי מספר פעמים ולא יצא לי טוב. אשמח לעזרתך. King G.A - נא הקלד לשיחה 16:58, 22 בנובמבר 2019 (IST)

שבוע טוב, כמו שעשיתי בדף השיחה של הערך? • חיים 7שיחה • 17:31, 23 בנובמבר 2019 (IST)
שבוע טוב ומבורך. כן שיניתי לאך שאמור להיות רק הצבעים חסרים ובכל מקרה אין אפשרות ליצור את הטבלה כפי שבאמת אמורה להיות ולא בהעתקה.? King G.A - נא הקלד לשיחה 17:32, 23 בנובמבר 2019 (IST)
אני לא בטוח שהבנתי, ראה את עריכתי האחרונה, לזה כוונת? • חיים 7שיחה • 17:40, 23 בנובמבר 2019 (IST)
כפי שציינתי תודה רבה על העזרה. אבקש אם תוכל בבקשה להגיב בדף השיחה של הסדרה בשביל להסביר לו מדוע ואך נהוג תראה הטבלה שיצרת כי הוא אינו מבין זאת ומתעקש על דברים שלא נכונים לדף עצמו. King G.A - נא הקלד לשיחה 18:46, 24 בנובמבר 2019 (IST)

העברת דף[עריכת קוד מקור]

העברת את הדף אניסוקוריה לשם חדש. אממה? לא תיקנת את הקישורים מההפניה ולא בגוף הערך. לא מתאים לך... מבוכה אגב, יש לך את הודעת העריכה הכי חמודה ever. לגמרי אשמח להעתיק אותה, ברשותך כמובן. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:17, 3 בדצמבר 2019 (IST)

בגוף הערך זו כמובן טעות, את הקישורים האחרים יש בוט שעושה זאת בצורה מהירה ונפלאה. תוכל להעתיק בשמחה, היא נמצאת כאןחיים 7שיחה • 19:32, 3 בדצמבר 2019 (IST)
אגב הודעה חמודה: "למי שיש זמן". צ"ל: "למי יש זמן". ביקורת - שיחה
רק אל תשכח לטפל בזה בסוף... איזה בוט מטפל בזה? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:59, 4 בדצמבר 2019 (IST)
חיים. אין בוט שעושה תיקון קישורים להפניות. מי שמשנה שם דף צריך לעשות את זה (חובה כאשר לא משאירים הפניה ומומלץ מאוד גם אם משאירים הפניה). באותו נושא, אתמול עברת על רשימת הערכים עם תבנית שינוי שם ודי רוקנת אותה שזה מבורך מאוד. הבעיה היא שגם הסרת את התבנית מערכים שלא טופלו למשל שיחה:אנטלוגנאתוס פרימורדיאליס. צריך לשנות את השם ולהסיר את התבנית בגלל שלא ניתן שם חלופי זה לא טוב. אני מקווה שאין עוד ערכים שהסרת את התבנית בגלל "בעיות טכניות" אלא רק אם בצעת את השינוי או אם לא היתה הסכמה לשינוי. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:57, 4 בדצמבר 2019 (IST)
ביקורת תודה, תוקן.
התו השמיני זה הבוט > משתמש:Xqbot
יונה תיקון קישורים אם אינני טועה ישנם מספר בוטים שעושים זאת בנוסף לצ'אקטי. לגבי השיחה שציינת, אין לאן להתקדם כאשר לא מציעים שם חלופי, ומכיוון ומדובר באנונימי קשה לדעת את מי לתייג, וזו הסיבה שם להסרת התבנית. איני זוכר בעיות טכניות במקרים אחרים שגרמו להסרת התבנית מלבד התנגדות • חיים 7שיחה • 15:33, 6 בדצמבר 2019 (IST)
אין שום בוט שמתקן קישורים פנימיים יש רק בוט שמשנה הפניה לדף הפניה. האם בדקת את ההסיטוריה של אותו אנונימי? עד אתמול הוא עדין כתב ערכים. ובכל מקרה, ובקש משהו ולהסיר את התבנית לשינוי שם הוא לדעתי שגוי. תן לאנונימי או לאחרים להציע שם ואם לא יהיו הצעות אז אפשר לסגור את הדיון. שבוע טוב ופורה לך ולכולם, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 22:06, 7 בדצמבר 2019 (IST)

תסכים לסייע לי פעם בשבוע?[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב חיים,
הוטלה מגבלה קשה על האפשרות שלי לתרום לויקיפדיה, אבל נאמר במפורש שאין כל מניעה שאבקש ממשתמש לאחר להכניס את התוכן למרחב הראשי אם התוכן בעל חשיבות בעיניו.
האם תסכים שפעם בשבוע אציג לעיונך פיסקה שלדעתי ראויה להיכלל בערך מסויים, וככל שהיא (או חלק ממנה) יהיה בעל חשיבות בעיניך - תכניס אותה בעצמך לאותו ערך? בן נחום - שיחה 21:43, 7 בדצמבר 2019 (IST)

שבוע טוב, אני די טרוד לאחרונה, אני מגיח לפרקי זמן מוגבלים, יהיה לי קשה להתעמק. לטובתך אני ממליץ כי תמצא מישהו אחר שיוכל להועיל לך באמת. שבוע נפלא • חיים 7שיחה • 21:45, 7 בדצמבר 2019 (IST)

וק:רשימת מועמדים למחיקה/קטגוריה:דמויות בדיוניות לפי עיסוק מגדרי[עריכת קוד מקור]

שלום ותודה על הצבעתך,
עקב טעות, לא נוספה בגרסה המקורית של ההצבעה הקט' האם של הקט' הזו, קט:דמויות בדיוניות לפי מקצוע ומגדר. קט' זו מכילה רק את הקט' שתחתיה, המועמדת למחיקה, ועל כן מוצע למחוק גם אותה. למותר לציין שכל הנימוקים למחיקת הקט' הראשונה תקפים גם לגבי הקט' האם לענ"ד. הקט' האם נוספה לדף ההצבעה, ואני מיידע אותך כדי שתוכל לבחון מחדש את הצבעתך. בן עדריאלשיחה • י"ב בכסלו ה'תש"ף 23:27, 9 בדצמבר 2019 (IST)

תודה על ההודעה. עדיין הצבעתי נשארת בתוקף • חיים 7שיחה • 15:25, 10 בדצמבר 2019 (IST)

העברות דפים[עריכת קוד מקור]

הי, יש לך אפשרות לבחור להעביר גם את הדף שיחה ולא ליצור הפנייה. האם לא שמת לב? כמו כן, שים לב שצריך שבוע לדיון שינוי שם אמא של גולן - שיחה 13:28, 18 בדצמבר 2019 (IST)

הי חיים, כמו כן, שים לב אם אתה משנה שם - כמו באליפות קוריאה הפתוחה, צריך לשנות גם את בכל הדפים שהפנו לשם הקודם - לדוגמא מיוחד:דפים_המקושרים_לכאן/אליפות_קוריאה_הפתוחה. אמא של גולן - שיחה 13:30, 18 בדצמבר 2019 (IST)
היי, כאשר דף השיחה מועבר נוצרת אוטומטית הפנייה, רק מפעיל מערכת יכול לא ליצור אותה (נדרשת הרשאה מחיקה). אני ממתין בדרך כלל כשבוע מסיום הדיון, אבל אין מדיניות כזו על שינוי שם. לגבי שינוי ההפניות ראי #העברת דף בדף שיחה זה • חיים 7שיחה • 13:52, 18 בדצמבר 2019 (IST)
הי חיים, אין בוט שמעביר הפניות באופן אוטומטי, ולכן תמיד הכאב ראש כשיוצרים דף פירושונים אמא של גולן - שיחה 14:23, 18 בדצמבר 2019 (IST)

תבנית מחק[עריכת קוד מקור]

תבנית {{למחוק}} נועדה לסמן דפים לא נחוצים במרחב המשתמש. ערכי הבל חדשים שראויים למחיקה מהירה אין לסמן בתבנית זו, אלא יש לפנות לדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים. סימון הדף בתבנית מאט את תהליך המחיקה, משום שהוא מחייב את מפעילי המערכת לבדוק את הגרסאות הקודמות של הדף ולוודא שאכן מדובר בהבל. בברכה, הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) 19:21, 25 בדצמבר 2019 (IST)

בויקיפדיה קובעים כללים בהצבעה ולא על פי החלטה של משתמש אחד, יום נפלא שיהיה לך • חיים 7שיחה • 11:49, 26 בדצמבר 2019 (IST)
אני לא חושב שיש פה עניין של "כללים", אבל אכן בהחלט עדיף לבקש מחיקה בדף הבקשות ממפעילים במקום להניח תבנית "למחוק" על הדף שכן זה מקל מאוד על עבודת המפעילים (הסבר בדף שיחת התבנית). אם רוצים לחסוך טירחה בלגשת לדף הבקשות ממפעילים ולבקש שם, אפשר להשתמש בגאדג'ט המאפשר לשלוח בקשה כזו בלחיצת כפתור.
  • מתוך תבנית:למחוק: "רצוי להימנע משימוש בתבנית בערכי הבל חדשים. במקרים אלו ניתן לגשת לדף הבקשות ממפעילים."
  • מתוך ויקיפדיה:מדיניות המחיקה: "ניתן לבקש מחיקה של דפים לפי נוהל מחיקה מהירה בדף בקשות ממפעילים או באמצעות הצבת תבנית {{למחוק}} עליהם כשמדובר בטיוטה פרטית (מטעמים טכניים, עדיף לכתוב את הבקשה בבקשות ממפעילים כאשר מדובר בערכים חדשים)"
בברכה, Dovno - שיחה 12:01, 26 בדצמבר 2019 (IST)
אין ספק שיש הבדל בין רצוי לבין קביעה למה תבנית נועדה, בקשה זה משהו שניתן לשקול ולהחליט אם לקבלה או לא, כללים אינם ניתנים לשיקול דעת • חיים 7שיחה • 12:03, 26 בדצמבר 2019 (IST)

בקשה קטנה[עריכת קוד מקור]

ראשית כול, אני מתנצל על השימוש במילה "חבלה", םשוט הפעולה שביצעת הייתה מוזרה והתקציר שליווה אותה עוד יותר.

שנית, אתה יכול ליצור מסנן שימנע את הוספת המילה "רדיקלי" לערך עוצמה יהודית? דגש חזק - שיחה 13:14, 19 בינואר 2020 (IST)