שיחה:סילבי קשת

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שמתי לב לכתבה הזו רק לאחר הסרתה. אולי היא חריפה מדי אך יש בה סקירה מקיפה, בעיקר של נושאי ומושאי כתיבתה ושל הקריירה שלה מתחילתה ועד היום - אך אולי אני טועה. אשמח לקרוא דעות נוספות. ALC • ח' בטבת ה'תשע"ב • 01:43, 3 בינואר 2012 (IST)

בכתבה יש אכן מעט מידע עובדתי על סילבי קשת, אך מידע זה עטוף בכל כך הרבה קש וגבבה - אגו טריפ מטורף של הכותב יחד יחד עם המון הבלים רכילותיים - שראוי לא לקשר אליה. זהו הבדל חשוב בין הסעיף "קישורים חיצוניים" לבין גוגל. דוד שי - שיחה 07:18, 3 בינואר 2012 (IST)

טומי לפיד[עריכת קוד מקור]

האם יש להוסיף לתוכן הערך אודות אישומיה כנגד טומי לפיד? מצד אחד זה גילוי משמעותי שהיה לו פולואפ בתקשורת. מצד שני איזכור בערך פוגע בזכר לפיד, כל עוד מדובר בטענה של מישהי אחת כנגדו Nirvadel - שיחה 09:52, 4 בנובמבר 2017 (IST)

ראוי להוסיף מידע זה לערך סילבי קשת, שהרי אין ספק שקשת סיפרה אותו. אין צורך להוסיף אותו לערך של יוסף לפיד, משום שאין לנו דרך לברר את האמת. דוד שי - שיחה 10:57, 4 בנובמבר 2017 (IST)
שאלתי על ערך זה, אינני חושב שיש להוסיף בערך על לפיד, אלא אם יהיו עדויות נוספות או התפתחויות משמעותיות.Nirvadel - שיחה 12:29, 4 בנובמבר 2017 (IST)