שיחה:סרט פיראטי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מי שיודע איך שיקשר ל- http://en.wikipedia.org/wiki/Pirated_movie_release_types .

הבהרת אי-חשיבות[עריכת קוד מקור]

אפשר לאחד לתוך גניבת סרטים. עוזי ו. - שיחה 22:08, 6 בנובמבר 2008 (IST)

מבחינת חשיבות אני לא חושב שיש מקום לערך שיעסוק בסוגים השונים, אבל יש לזה מקום כפרק בערך כללי יותר. אתמול רציתי להציע לאחד אותו לסרט פיראטי, ואז גיליתי שלמרבה ההפתעה אין לנו ערך כזה. אין Warez או תוכנה פיראטית. ערן - שיחה 09:17, 7 בנובמבר 2008 (IST)
שיניתי את שם הערך לסרט פיראטי. לדעתי שם זה (כמו גם תוכן הערך) מבהיר את חשיבות הערך. מובן שיש להשלים את הערך, אך אין ספק שזה נושא שראוי לעסוק בו. דוד שי - שיחה 09:41, 7 בנובמבר 2008 (IST)
אני מקווה שהערך יעסוק גם בשאלה מי טבע את המונח "סרט פיראטי", מה היו כוונותיו, ומה קרה למונח הזה ברבות הימים. הרי בגניבת סרט אין שום מעשה של פיראט המטיל אימתו על חברות הסרטים, וזה גם לא מעשה של מנהיג עשוי ללא חת המוביל את צוותו בחירוף נפש דרך סכנות הרשת. שני הדימויים הקלאסיים של הפיראט אינם רלוונטיים. מאידך גם גניבה פשוטה אין כאן, שהרי זה נהנה וזה לא חסר. "שימוש בלא רשות", זה הכל. עוזי ו. - שיחה 10:16, 7 בנובמבר 2008 (IST)

שם הערך[עריכת קוד מקור]

שם מוזר מאוד. לא מתרגמים release כשחרור, אלא אם כן מדובר על שחרור מהכלא. מלמד כץשיחה 00:29, 7 בנובמבר 2008 (IST)

תיקנתי, גם בגוף הערך. דוד שי - שיחה 09:42, 7 בנובמבר 2008 (IST)

PPVRip[עריכת קוד מקור]

PPVRip - מישהו יודע מה זה אומר? Yosichen - שיחה 21:02, 1 בפברואר 2011 (IST)

מצאתי בתפוז: (אתם מוזמנים להוסיף את זה לערך)
PPV = Pay-Per-View או בעברית: שלם וצפה. מדובר בקבוצה הפועלת מתוך בית מלון שבו מראים לדיירים סרטים חדשים שעדיין לא יצאו, הקבוצה מקליטה את הסרטים הללו ישירות ממכשיר הטלויזיה של בית המלון ומפיצה אותם באינטרנט. איכות סרטי הPPVRip דומה מאוד לאיכות סרטי הVHS-Screener, לשניהם יש את אותה רזולוציית המסך המלא של הVHS/TV.
ככל הנראה מדובר בPromotional VHS-Screener, עותקים שהאולפנים עצמם משחררים לאנשים מסויימים לצורך התרשמות מהסרט עוד לפני שהוא יוצא למסכי הקולנוע, עותקים אלה בעיקר נועדו לצורך קידומו ופירסומו של הסרט החדש, ורוב הסיכויים שחלקים מהסרט יוצגו בשחור/לבן. Yosichen - שיחה 21:10, 1 בפברואר 2011 (IST)

R6[עריכת קוד מקור]

מישהו יודע מה זה בדיוק האיכות 'R6' ? Yosichen - שיחה 06:51, 21 באוגוסט 2011 (IDT)

שם הערך[עריכת קוד מקור]

החזרתי את שם הערך כדי לשנותו יש לקיים דיון מתאים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:51, 5 באוגוסט 2012 (IDT)