שיחת משתמש:Galzigler

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Galzigler, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
odedee שיחה 08:17, 8 באפריל 2007 (IDT)

ניסויים[עריכת קוד מקור]

דף זה נועד להתכתבות עמך, אם ברצונך לערוך ניסויי עריכה, עשה זאת במשתמש:Galzigler/ארגז חול. הידרו 20:34, 21 בדצמבר 2007 (IST)

אני לא מצליח לסדר משהו, אפשר עזרה?[עריכת קוד מקור]

        ___   
        /\_ \   
  __   __ \//\ \  
 /'_ `\ /'__`\ \ \ \  
/\ \L\ \/\ \L\.\_ \_\ \_ 
\ \____ \ \__/.\_\/\____\
 \/___L\ \/__/\/_/\/____/
  /\____/        
  \_/__/

יש רווח לפני ה"___" שבשורה הראשונה של ציור האסקיי הזה, וכשאני מנסה להכניס אותו לדף של וויקיפדיה ה "___" מופיע בתחילת השורה (אני מיישר לשמאל ושם את זה בתוך קוד, כי אם לא זה עושה בעיות). איך לסדר את זה???

כך. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 02:49, 1 במרץ 2008 (IST)
נ.ב. יפה :-) עכשיו נראה אותך עושה את זה עם השם שלי ;-) ‏Yonidebest Ω Talk‏ 02:50, 1 במרץ 2008 (IST)
            __
           /\_\
           \/_/
 _ __  ____  ____ __
 / \/\ \ / __ \ / _ \/\ \
/\ \_\ \/\ \_\ \/\ / \ \ \ \
\ \____ \ \____/\ \_\ \_\ \_\
 \/___L\ \/___/ \/_/ /_/\/_/
  /\_____/
  \_/___/
איך זה? :-) ‏Yonidebest Ω Talk‏ 03:13, 1 במרץ 2008 (IST)

תודה :) (¯`gal´¯)‎ - שיחה 20:54, 1 במרץ 2008 (IST)

תבנית:מוגן[עריכת קוד מקור]

שלום לך. אנא הסר את תבנית:מוגן מדף המשתמש שלך, אין להציב תבנית זו בדפים שאינם מוגנים. תודה, ‏nevuer‏ • שיחה 21:10, 1 במרץ 2008 (IST)

היי, העתקת ממני - שמת ארגז חול כמו ששמתי בדפי המשתמש שלי[עריכת קוד מקור]

אבל לא שמת תבנית של "ארגז חול". (¯`gal´¯)‎ - שיחה 19:49, 8 במרץ 2008 (IST)

קלונדייק[עריכת קוד מקור]

שלום! למקרה שחיפשת, העברתי את הערך שכתבת לשם קלונדייק (משחק קלפים), לפי המקובל בוויקיפדיה. ראה גם ויקיפדיה:מתן שם לערך. בברכה, אביעד המקורישיחהבואו להתפעל 23:08, 23 ביוני 2008 (IDT)

לאור מצבו של הערך (כולו עדיין באנגלית פרט למשפט וחצי) ולעובדה שלא ערכת כלל למעלה משבוע מחקתי את הערך. אם ברצונך לשוב ולערוך אותו אנא בקש את שיחזורו לארגז חול שלך והמשך את העבודה עליו. בברכה, אורי שיחה 03:46, 3 ביולי 2008 (IDT)

מלחמת גוג ומגוג[עריכת קוד מקור]

שלום, בהקשר לעריכתך במלחמת העולם השלישית, למיטב ידיעתי אין שום מקור שזאת תהיה המלחמה הבאה, זה יכול להיות המלחמה החמישית השישית וגם העשירית באותה מידה. Rex - שיחה 01:39, 9 ביולי 2008 (IDT)

טוב, תודה שתיקנת. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 11:36, 15 באוקטובר 2008 (IST)

בחינת בגרות[עריכת קוד מקור]

שלום. ברשותך, החזרתי את ההפניה של בחינת בגרות לתעודת בגרות ולא לפסקה בתוכו. גם כיוון שיש טעם שמי שמחפשים את הערך יקראו את כולו וגם כיוון שמדובר בשם של סרט מוכר וההפניה נמצאת בראש הערך. שבת שלום, דורית 14:45, 12 בנובמבר 2011 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

אפשר לדעת מה העריכה הזאת הייתה אמורה להיות? • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 09:44, 15 בנובמבר 2011 (IST)

הקישור לא עולה (זה מתחיל הורדה של קובץ php). והקישור המקורי הוביל לדף בעל קישור אדום (גיליון 25 שלא קיים), לכן הפניתי אותו לדף הניווט שמכיל את כל הקישורים הקשורים בנושא. אני רואה שעשיתי טעות, כי הדף הזה אמור להציג את הגיליון האחרון, וכנראה שלא סיימו אותו בזמן שראיתי את הערך הזה. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 18:38, 15 בנובמבר 2011 (IST)

מחיקת דפים תחת דף השיחה שלי[עריכת קוד מקור]

איך מוחקים דף שנמצא תחת דף השיחה שלי? אני מתכוון למשהו כמו זה: משתמש:UserName/דף_אישי
(¯`gal´¯)‎ - שיחה 20:57, 15 בנובמבר 2011 (IST)

אתה יכול להניח בו את {{מחק}} ומפעיל מזדמן כבר ידאג למחקו • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 16:00, 18 בנובמבר 2011 (IST)
למה אין לי אפשרות למחוק בעצמי אם זה דף תחת דף המשתמש שלי? (¯`gal´¯)‎ - שיחה 22:44, 18 בנובמבר 2011 (IST)
אלו הן הגדרות המערכת... מחקתי את הדפים לבקשתך • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 23:34, 18 בנובמבר 2011 (IST)
מערכת מדיה-ויקי צריכה לעבור שדרוג רציני. גם בעניין של ה BBCode - שיתאפשר ניהול גרפי (אולי גם מבוסס WYSIWYM - LaTex, שמאפשר תצוגת עיצוב ותצוגת מקור), שיכלול רשימה צדדית של תבניות, והצעה אוטומטית לשים קישורים לערכים קשורים. בעניין של בוטים שיורצו כקוד על גבי השרת ולא ממחשבי משתמשים, כמו במערכות מוכנות אחרות. דפי השיחה צריכים לפעול יותר כמו במערכת פורומים, המשתמשים לא צריכים להתעסק עם הזחות וחתימות. דפי משתמש שאינם דפי שיחה צריכים להיות נעולים בפני משתמשים אחרים שאינם מפעילי מערכת (כמו שהיה פעם אצל דפי משתמש של מפעילי מערכת), ומן הסתם שיתאפשר למשתמש למחוק דפים שהם תחת דף המשתמש שלו. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 12:56, 19 בנובמבר 2011 (IST)

תבנית:ספרות[עריכת קוד מקור]

מדוע שינית את התבנית? למה לא קיימת דיון לפני שינוי שכזה? דניאל תרמו ערך 21:54, 15 בנובמבר 2011 (IST)

לא ידעתי שצריך לקיים דיון, והתאמתי אותו לסטנדרטים של וויקיפדיה - מה לא טוב בזה? (¯`gal´¯)‎ - שיחה 22:26, 15 בנובמבר 2011 (IST)

שיחה:תעודת בגרות[עריכת קוד מקור]

שלום, התוספת שהכנסת לדף השיחה מפרה זכויות יוצרים (ראו ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. על פי מדיניות האתר אין להעתיק תוכן המופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. בכל מקרה אם נתת לינק למקור אז אין סיבה להביא את כולו בדף השיחה (גם לא במצב מוסתר). לעצם דבריך אומר שלדעתי אין להוסיף את המידע שביקשת להוסיף כי זה ההבדל בין ערך אנציקלופדי לבין מדריך לנבחן. נויקלן - ש 03:39, 16 במרץ 2012 (IST)

המידע שם הוא פירוט חוקים לגבי בחינות בגרות, שלכל נבחן אמורה להיות האפשרות לדעת אותם. איך זה מוגן בזכויות יוצרים? בכל מקרה זה היה רק בדף שיחה, ולא התכוונתי להכניס את המידע בניסוח שבו הוא היה, אלא לקחת רק מה שלא נכתב עליו כבר כאן (או לא באותה רמת פירוט) ולהכניס לערך, כאשר התוכן מותאם לניסוח אנציקלופדי. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 18:05, 16 במרץ 2012 (IST)
בינתיים השיבו לך בדף השיחה. זה מוגן בזכויות יוצרים כי מישהו כתב את זה ולא שיחרר את זה ברישיון חופשי שמתאים לוויקיפדיה/או בכלל. זה נכון גם אם הוא חפץ בהפצת המידע. כאמור, ברגע שיש קישור אין שום סיבה להביא את המסה הזאת במלואה (עם זכויות או בלעדיהן). נויקלן - ש 18:20, 16 במרץ 2012 (IST)

מקצפת[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, דוגמת Google, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תמחקנה. על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, יש לפנות אליי. תודה, נויקלן 13:01, 16 בספטמבר 2012 (IDT)

קיבלת צל"ש![עריכת קוד מקור]

Copyeditor Barnstar Hires.png כוכב גמדי הוויקי
תודה על תרומתך להכנסת המקפים העליונים לוויקיפדיה! אוׂר־אֶלשיחה • כ"ב בתשרי ה'תשע"ג • רגע לפני תקיפה 23:33, 7 באוקטובר 2012 (IST)

קובץ:תעודת בוגר מיכא ל.PNG[עריכת קוד מקור]

שלום, יש מצב שתעלה מחדש, אך עם מלבנים לבנים ולא שחורים? נראה לי שיהיה יותר יפה. חזרתישיחה 18:36, 25 בינואר 2013 (IST)

המלבנים השחורים אמורים להראות איפה אמור להיות מודפס מידע אישי אודות מקבל התעודה. אם יוסר לחלוטין הטקסט ויוחלף ברקע לבן זה יראה כתעודה ריקה. אני יודע שיש דרכים יפות יותר לצנזר את התוכן הזה, אך אני לא מוכשר במיוחד בפוטושופ. אם תראה את התעודה כמוגדלת תראה גם שיש בעיות נוספות בסריקה, כמו: הדף מעט נטוי הצידה (לא הצלחתי לפתור את זה, ניסיתי כבר לסרוק את התעודה מספר פעמים), ועל חלק מן הקווים עליהם נכתב המידע יש קשקושים שנובעים מזה שחלק מן הטקסט הודפס עליהם מעט עקום. אם יש לך אפשרות לתקן את זה, אתה מוזמן לעשות את זה. בכל מקרה, אני חושב שהיה יותר ראוי שהשיחה הזאת תתקיים בדף השיחה של הערך. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 18:49, 25 בינואר 2013 (IST)

היי :)[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Galzigler,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, Itzuvit - שיחה סדנה 01:25, 5 בפברואר 2013 (IST)

קובץ:Cyberbully-gmail.JPG[עריכת קוד מקור]

שלום הקובץ הזה נוצר מתוך gmail זו הפרת זכויות יוצרים של גוגל, אינך יכול לתת לקובץ רישיון חופשי. אני מציעה שתשנה לרישיון הוגן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 10:45, 9 בפברואר 2013 (IST)

אסם חדש[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שאתה ויקיגמד לכן אני שמח להזמין אותך לעזור באסם חדש. נושא האסם הוא שדרוג ערכי האלבומים בויקיפדיה העברית - אך לא נדרש כל ידע במוזיקה, להצטרפות הוסף את שמך כאן, בברכה, Nurick - שיחה 22:16, 26 בפברואר 2013 (IST)

תבנית:נקה[עריכת קוד מקור]

שלום גל, התבנית מיותר כיוון שקיימת תבנית {{-}} ואחיותיה. אני אבקש את מחיקתה. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ מיפוי ויקיפדיה ♠ 00:16, 24 במרץ 2013 (IST)

התמונה בערך "מבחן נהיגה מעשי"[עריכת קוד מקור]

למה החלפת אותה? הרי התמונה הקודמת הראתה את אותו דבר בתוספת מידע: איך נראות הערות של בוחן. שדדשכשיחה • ט"ז באייר ה'תשע"ג • 18:01, 26 באפריל 2013 (IDT)

גרסה יותר נקייה, חשבתי שזה נראה יותר מקצועי. ההסבר על הדרך בה מוצגות הערות הבוחן מצויינת במקרא למטה. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 00:39, 27 באפריל 2013 (IDT)

דף המשתמש שלך[עריכת קוד מקור]

שלום, האם אתה מסכים לשנות את הדגל של אירן שבדף המשתמש שלך? לדגל עם האריה והחרב והשמש ? הדגל הנוכחי שכרגע הוא עם המילה אללאה בפרסית (וגם ערבית) שמייצג את המפכנים האיסלאמיסטים מ1979 ש"ניקו" את אירן מיהודייה.

הרשמה מוקדמת למפגש עורכים בנושא ברידג'[עריכת קוד מקור]

שלום, אני שמחה לבשר לך על פתיחת ההרשמה המוקדמת למפגש בנושא ברידג', אשר הוצע במסגרת מיזם מפגשי העורכים. נשמח לראותך Chenspec-WMIL - שיחה 12:47, 23 בפברואר 2015 (IST)

מיין קאמפף[עריכת קוד מקור]

הי, ראיתי שהתעניינת בעבר בספר מיין קאמפף. זה בטח לא רלוונטי עכשיו, אבל חשוב שמישהו יגיב לך בכל זאת אז הנה אני מגיב: ניתן למצוא תרגום של הספר הכולל בו פרקים נבחרים בהוצאת מאגנס. כרגע אין תרגום מלא. אבל אני סבור שישנם אנשים שעובדים על תרגום הספר. ויקטוריאנוס - שיחה 14:10, 25 ביולי 2017 (IDT)

זה נכתב די ממזמן. כן, ראיתי לגבי התרגום החלקי שקיים - זה מופיע בערך. לגבי התגובה שלי בדף השיחה, זה רק משהו ששמעתי עליו, ולא רציתי להוסיף כי לא הייתה לי דרך לוודא את האמיתות של המידע הזה. נראה לי שזה מכוון שלא יצאה מהדורה מתורגמת מלאה של זה, כנראה בגלל השנאה שזה מייצג, וגם כיום משמש להסטה כלפי יהודים. כיום נמכרים עותקים של הספר בשטחים פלסטינאים. עדיין מוזר שזה לא קיים לצורכי חקר השואה, הרי לא מזמן יצאה מהדורה שנייה, מלווה בהערות הכוללות בעיקר סתירות לתורת הגזע, של הספר. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 22:00, 9 באוגוסט 2017 (IDT)

הייי[עריכת קוד מקור]

אני רואה שאתה מכור למוזיקת פופ ועורך כבר כמה זמן בויקיפדיה, אז אני רוצה לבקש ממך ליצור ערכים ל-2 הזמרות האהובות אליי ליידי גאגא ומדונה. יש להם ערכים שצבועים באדום של סינגלים וסיבובי הופעות שצריך ליצור ובנוסף לתמונה של גאגא בתחילת הדף היא משנת 2015 צריך להחליף לתמונה חדשה.. ובאותו המקום בדף של מדונה צריך להוסיף את החתימה הרשמית שלה, תודה. --Itsnik14 - שיחה 02:50, 9 באוגוסט 2017 (IDT)

לא יצא לי לכתוב ערכים כאלה, הם די טכניים ויש בהם מבנה קבוע. גם לא ערכתי אף פעם ערכים בנושא מוזיקה או ביוגרפיה. אפשר גם להשתמש בגרסה המקבילה של הערכים באנגלית ולתרגם אותם לעברית. לגבי התמונות, גם שם יש בערך באנגלית תמונה יותר עדכנית, ואם אתה לא משתמש בה, אפשר להשתמש אולי בתמונה אחרת שהועלתה לוויקישיתוף. אחרת, תקפיד על זכויות יוצרים בהעלאה של התמונה. ראיתי שכבר ביצעת עריכות בעצמך בערכים האלו. ברוך הבא לוויקיפדיה ובהצלחה. (¯`gal´¯)‎ - שיחה 22:29, 9 באוגוסט 2017 (IDT)

מצב שאלה ב"הכה את המומחה"[עריכת קוד מקור]

האם הבעיה נפתרה? איזה כלי(ם) ניסית, ומה היו התוצאות? אילן שמעוני - שיחה [דרוש מקור] 20:52, 22 בנובמבר 2017 (IST)

הפרדת רשויות[עריכת קוד מקור]

אם יש רשות שניה לטלוויזיה ורדיו, היכן הרשות הראשונה לטלוויזיה ורדיו? זה צריך להיות מוסבר בגוף הערך. עוזי ו. - שיחה 23:00, 31 במרץ 2019 (IDT)

מסכים. יש מקום להסביר את השם. כנראה זה לא מובן מהניסוח. אולי מתאים יותר לכתוב זאת ברקע להקמה. בטוח שזו הסיבה לשם? יכול להיות שזה בגלל ערוץ 2, שהרשות נשאה את הסמל שלו בשנותיה הראשונות. גם קיים הבדל מהותי, הרשות השנייה מפקחת, רשות השידור ממש הייתה אחראית לערוץ. הרשות השנייה יותר קשורה במהותה למועצה לשידורי כבלים ולווין. (¯`gal´¯) - שיחה 15:41, 1 באפריל 2019 (IDT)

דוז פואה[עריכת קוד מקור]

אחרי צהריים טובים,
מה הקשר שלך אל משתמש Ronawe2, ומדוע ערכת את טיוטת דוז פואה ממרחב המשתמש שלו? האם כשהעתקת את הערך ממרחב המשתמש, ביצעת דריסה של הגרסה הקודמת שהייתה בערך, במקום לבקש ממפעיל לבצע מיזוג גרסאות?
בבקשה שים לב שהשארת שגיאה פרמטרית אחרי שעידכנת את הערך. דוריאןDGW – Talk 13:56, 29 במאי 2019 (IDT)

אין קשר, הבנתי שהערך הועבר ממרחב הערכים לטיוטה כיוון שהערך לא היה ברמה מספקת. אם כן, היכן הייתי אמור לערוך במידה והייתי רוצה לכתוב את הערך? לא הגיוני שיהיו כמה טיוטות לאותו ערך? לא הכרתי את הנוהל שהצגת פה, שבמקרה כזה לא ניתן לערוך את דף הטיוטה ללא אישור. הכרתי שבמקרים כאלה, בדרך כלל משתמשים במרחב "טיוטה", כך כולם יכולים לערוך את הדף. לא דרסתי את התוכן בדף במרחב הערכים, אלא הוספתי את מה שהיה חסר מתוך מה שנמצא בדף הטיוטה והוספתי גם עריכות נוספות שלי. גם חלק מן המידע בדף הטיוטה הוא עריכה שלי. האם נדרש אישור ממפעיל לבצע מיזוג דפים? בעבר ביצעתי מיזוג ולא נזקקתי לאישור, פרט להצבת תבנית מיזוג והמתנה של שבוע עבור התנגדויות למיזוג, אך זה במקרה של ערכים בעלי נושא שונה ולא העברת מידע מטיוטה לתוך ערך בעלי אותו נושא. (¯`gal´¯) - שיחה 02:41, 30 במאי 2019 (IDT)
אפשר לבקש ממפעיל העברה מטיוטה של משתמש לטיוטה כללית. כאן הראיתי את ההבדל בין הטיוטות. בעיקרון, משתמש אחד אינו רשאי לערוך במרחב של משתמש אחר, גם אם נמצאת שם טיוטה שהוא רוצה לערוך, וגם אם עורך שלישי העביר לשם את הטיוטה. אם ההעברה לטיוטה של אותו משתמש איננה נראית לך, אתה יכול להעתיק את הטיוטה למרחב המשתמש שלך, או לבקש ממפעיל להעביר אותה למרחב המשתמש שלך. גם בהעתקה שביצעת לערך דוז פואה, לא רואים את היסטוריית העריכה שביצעת בטיוטת הערך. אם מפעיל היה מבצע מיזוג, ההיסטוריה הייתה נשמרת. דוריאןDGW – Talk 02:10, 31 במאי 2019 (IDT)
אוקיי, להבא אני אדע. זה כל כך חשוב לשמר את היסטוריית הגרסאות מן הטיוטה? לכן ציינתי מאיפה העברתי. גם אם הטיוטה תימחק, היא עדיין מתועדת. גם הבנתי בעקבות הפנייה שלך שהמיזוג אפשרי רק כאשר תאריך הסיום של אחד הדפים מקדים את תאריך ההתחלה של דף אחר. זה לא המקרה פה, הם גם נערכו במקביל, כך שמיזוג לא אפשרי. לא הכרתי את האפשרות הזאת למיזוג. (¯`gal´¯) - שיחה 21:34, 31 במאי 2019 (IDT)

חברת החדשות[עריכת קוד מקור]

צר לי לספר לך גל, אבל ברגע ששמת את התבנית {{רשתות חברתיות}} בקישורים חיצוניים, הגישה לדף הפייסבוק של "החדשות" הפכה לבלתי זמינה. במילים אחרות - הקישור לדף הוא קישור שבור. בשל כך ביטלתי את השינוי שלך בערך. אל תיעלב, תבין אותי. Henb103 - שיחה 16:55, 20 בפברואר 2020 (IST)

אז למה לא עדכנת את המידע בוויקינתונים? חוץ מזה, ההפניה לדף הפייסבוק הייתה תקינה, לטוויטר לא. למעשה הייתה בעיה בימים האחרונים עם כל הקישורים שלהם, כי הם החליפו את שם החשבון של הדפים האלה. (¯`gal´¯) - שיחה 17:00, 20 בפברואר 2020 (IST)
אוקיי, ראיתי עכשיו שגם הקישור לפייסבוק לא תקין. הם החליפו פעם נוספת את השם. (¯`gal´¯) - שיחה 17:05, 20 בפברואר 2020 (IST)

דיון חשיבות על ערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

הערך דמוקרטtv שכתבת עומד לדיון חשיבות מ-14 יוני ועד ל-21 ביוני, אם לא ימצא ויקפד התומך בחשיבות הערך, הערך ימחק ויוכל להיות משוחזר רק לאחר הצבעת שחזור. בברכה--אלעד - שיחה 14:46, 15 ביוני 2020 (IDT)

דמוקרטtv[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Galzigler,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דמוקרטtv" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Galzigler/‏דמוקרטtv". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 18:51, 15 ביוני 2020 (IDT)