שיחת משתמשת:דלית שווגר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, דלית שווגר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ldorfmanשיחה 16:49, 5 בפברואר 2014 (IST)

מטלה אקדמית[עריכת קוד מקור]

הי, בהמשך להדרכה היום, להלן קישורים לדף המיזם ודפי עזרה:

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה הזה. אני מזכירה לך שתוכלי להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" במעלה הדף. אם יש לך שאלות אני מבקשת לשאול אותן כאן, תלחצי על קישור [עריכת קוד מקור] ליד שם הפרק ותעני. אל תשכחי לחתום עם 4 טילדות. שיהיה בהצלחה פרח חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:58, 5 בפברואר 2014 (IST)

משתמשת:דלית שווגר/לינדה גורדון[עריכת קוד מקור]

הי דלית, העברתי את הטיוטה שלך לדף משתמשת:דלית שווגר/לינדה גורדון. כך יותר נוח כששם הטיוטה כשם הערך.

 1. לגבי קבלת תמונה ברישיון חופשי מלינדה גורדון, עליך לפנות אליה בדו"ל ולבקש את ממנה תמונה ואישור בכתב להעלות תמונה ברישיון חופשי לוויקיפדיה. רישיון Cc-by-sa-3.0. יש נוסח מסודר לבקשה באנגלית והוא נמצא בדף כאן הנוסח בריבוע השחור. לאחר שאת מקבלת את אישורה. תעלי את התמונה שקבלת ממנה לויקישיתוף (או שתאשר לך להוריד מאחד האתרים שלה) ותשלחי את האישור לכתובת הדוא"ל
  permissions-he@wikimedia.org. מרגע שהעלית את יכולה להוסיף לטיוטה
 2. תיקנתי לך את שני הקישורים החיצוניים שהיו לך בערך כי הם היו שבורים. תסתכלי במצב עריכה איך עושים זאת.
 3. שימי לב שכשמקשרים לערך קיים בוויקיפדיה העברית, לא כותבי את השם באנגלית, כי הוא קיים בערך. אבל אם הוא לא קיים אז חשוב לתת את השם באנגלית בסוגריים.
 4. את כל הספרים שלה שכתבת באותיות גדולות באנגלית, תמירי בבקשה לאותיות קטנות. זה יותר אסתטי.
 5. אני מתארת לעצמי שאת יודעת שהטיוטה שלך דורשת עוד עבודה, קישורים פנימיים, מקורות, הערות שוליים.

חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:12, 22 בפברואר 2014 (IST)

חנה שלום, מבקשת את הערותייך ותיקונייך, תודה דלית.דלית שווגר - שיחה 21:21, 10 במרץ 2014 (IST)
שלום דלית, להלן מספר הערות:
 1. בערך אין כמעט הערות שוליים התומכות במידע. ראי למשל "הייתה גורדון פעילה בקמפיין (הכושל) - יש לגבות את עובדת היותו של הקימפיין הכושל במקור. או למשל המשפט: גורדון זכתה בשני פרסים יוקרתיים על ספרה זה. ראשית ראוי לציין מהם הפרסים היוקרתיים ולהביא מקור. יש עוד פרסים המופיעים בערך
 2. ניסוחים בלשון הווה - ראי למשל המשפט " בו היא סוקרת את ההיסטוריה החברתית" הספרים שלה נכתבו בעבר, וכל הניסוחים ציריכם להיות בעבר. היא סקרה, ולא סוקרת. הניסוח בהווה מופיע במקומות נוספים.
 3. בערך מופיע רק שנת הלידה שלה. כדאי לברר את תאריך הלידה המלא.
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:31, 11 במרץ 2014 (IST)
דלית, החזרתי את שם הפרק "ספריה", פרק "לקריאה נוספת" מיועד למאמרים שנכתבו אודותיה. הפרק הזה הוא יצירתה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:33, 12 במרץ 2014 (IST)
חנה היי, הוספתי הערות וקישורים וגם תיקונים. לעיונך.דלית שווגר - שיחה 14:23, 29 במרץ 2014 (IDT)
עיצבתי את הערות השוליים ויצרתי פרק מפרסומיה ותחתיו שני תת פרקים ספריה ומאמריה. את הספרים שמתי לפני המאמרים. האם יש לך אפשרות לברר את תאריך הלידה המדויק שלה. לא התייחסת לזה. אם המידע אינו זמין, אז אפשר בלעדיו אבל רצוי תאריך לידה מלא. וחוץ מזה אין לי הערות נוספות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:25, 29 במרץ 2014 (IDT)
חנה היי, ראשית תודה גדולה על עזרתך עד כה, אני מתכוונת לפנות במייל ולבקש תמונה מלינדה גורדון ותאריך לידה מדוייק. שנית אני זקוקה לעזרתך בפתיחה של שני ערכים חדשים שאני מתכוונת לעבוד עליהם כחלק משני קורסים של סמסטר ב'. האחד הוא "משטר הביות" והשני הוא "אופנה בקבוץ".דלית שווגר - שיחה 10:27, 4 באפריל 2014 (IDT)

שלום דלית להלן קישורים לשתי טיוטות עתידיות. תלחצי על הקישור האדום וייפתח לך דף הטיוטה לעריכה. לאחר שתשמרי את התוכן שהוספת הדף ייוצר:

 1. משתמשת:דלית שווגר/משטר הביות
 2. משתמשת:דלית שווגר/אופנה בקיבוץ

שימי לב למבנה שם דף הטיוטה: מתחילים בצירוף של משתמשת:דלית שווגר לאחר מכן אלכסון / ולאחר מכן שם הערך העתידי. זה כל הפטנט. אני מבקשת לדעת מהו שם הקורס במסגרתו ייכתב כל ערך ומי המרצה. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:36, 4 באפריל 2014 (IDT)

הערך "משטר הביות" בקורס שוויון מגדרי בתעסוקה של ד"ר יפעת מצנר-חרותי והערך "אופנה בקבוץ" בקורס מגדר ואופנה של ד"ר שושי מרזל. האם פתיחת דף טיוטה יוצרת מסגרת מגן לערך/לעבודה שלי?דלית שווגר - שיחה 14:24, 4 באפריל 2014 (IDT)
לא הבנתי מה הכוונה "יוצרת מסגרת מגן". ההתנהלות היא בדיוק כמו הערך על לינדה גורדון. דף טיוטה נמצא במרחב משתמש לא במרחב הערכים, את כותבת ואני מסייעת לך עד שהמרצה מאשר להעלות את הערך למרחב הערכים. האם כתיבת הערכים האלה בוויקיפדיה הן מטלת חובה בקורסים האלה, או שאת ביקשת מהמרצות ביוזמתך לכתוב את הערכים בוויקיפדיה במקום להגיש להן עבודה על גבי וורד? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:25, 4 באפריל 2014 (IDT)
הי דלית, הטריד אותי מה זה "משטר הביות" בחיפוש ברשת מצאתי את זה. אם אני מבינה נכון את רוצה לכתוב ערך שעוסק בנושא והשפעתו על תעסוקת נשים. אם זה כך, אז ייתכן ושם הערך יצטרך להיות שונה. אבל זה נראה לפי מה שתכתבי. בכל אופן הערך צריך להסביר את המושג "משטר הביות". חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 11:32, 5 באפריל 2014 (IDT)
חנה שלום, מדובר במטלות שהן חובה כעבודות סיום בקורסים שלהלן, על שני הערכים התייעצתי עם המרצות. כמו כן, האם אני יכולה להעלות כבר את הערך של לינדה גורדון וכיצד עושים זאת. טרם קיבלתי תשובה ממנה לגבי תמונה ותאריך לידה מדוייק. תודה.דלית שווגר - שיחה 20:53, 8 באפריל 2014 (IDT)
אם יש לך אישור של שרון להעלות את הערך למרחב הערכים. להסבר טכני ראי ויקיפדיה:העברה. אל תשכחי לשנות בחלון הימני שייפתח ל"מרחב הערכים. אם תירצי אני יכולה לעשות זאת עבורך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:30, 8 באפריל 2014 (IDT)
הי דלית, לא ענית לשאלתי וגם לא העברת את הערך. האם את רוצה שהעביר במקומך? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 13:35, 17 באפריל 2014 (IDT)
חנה שלום, קיבלתי אישור משרון להעביר למרחב הערכים את הערך של לינדה גורדון, אודה לך מאוד אם תוכלי להעביר במקומי. לצערי לא קיבלתי מפרו'פ לינדה גורדון תשובה לפנייתי אליה בקשר לתאריך לידה מלא ותמונה.תודה.132.74.211.21 09:17, 30 באפריל 2014 (IDT)
העברתי ראי לינדה גורדון. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 11:13, 30 באפריל 2014 (IDT)
חנה שלום, נכנסתי היום לערך לינדה גורדון בעברית ובצד שמאל נפתח חלון שבו תמונה שלה ותאריך לידה מלא. האם לעדכן את הערך כעת בתאריך הלידה המלא, או שאין אפשרות כזאת?דלית שווגר - שיחה 15:31, 21 במאי 2014 (IDT)
שלום דלית, תמיד ניתן להרחיב ולעדכן את הערכים במרחב הערכים. ההיפך זה רצוי כך אנחנו משפרים את הערכים כל הזמן. לא הבנתי היכן ראית את התמונה שלה. בערך בוויקיפדיה העברית והאנגלית אין תמונה. האם תוכלי לתת קישור כדי שאבין? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 16:09, 21 במאי 2014 (IDT)
שלום דלית, לא ברור לי איפה ראית זאת, אבל בערך "לינדה גורדון" בוויקיפדיה העברית וגם בערך המקביל בוויקיפדיה האנגלית לא מצויין תאריך הלידה שלה.
בנוסף, אנא הוסיפי הבהרה למשפט הראשון בפרק "ביוגרפיה" בהקשר של "עיר מולדתה", או מחקי אותו. Ldorfmanשיחה 16:12, 21 במאי 2014 (IDT)
חנה היי, סליחה טעיתי, התכוונתי שאם רושמים בגוגל בעברית "לינדה גורדון", אז במקביל לערך בעברית עולה מצד שמאל חלון שגוגל הכניסו מתוך הערך שלי, עם תמונה שלה ותאריך לידה מלא, שאלו פרטים שלא היו בידי.דלית שווגר - שיחה 14:05, 24 במאי 2014 (IDT)
אין לנו מושג מהיכן גוגל שאב את המידע הזה ולכן אי אפשר להסתמך עליו. הוא לא מציין מקור. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:59, 24 במאי 2014 (IDT)

משתמשת:דלית שווגר/הורות פעילה[עריכת קוד מקור]

שלום דלית, במסגרת איזה קורס הערך נכתב? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 15:53, 30 ביולי 2014 (IDT)

שלום דליה, האם את יכולה לענות על שאלתי? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:23, 2 באוגוסט 2014 (IDT)
חנה שלום, מה שלומך? הערך הוחלף מ"משטר הביות" ל"הורות פעילה" ונכתב במסגרת הקורס שוויון מגדריבשוק העבודה, של ד"ר יפעת מצנר חרותי. השבוע אני מתכוונת לעבוד עליו, לאחר שהיא נתנה לי אישור לעשות אותו. תודה. דלית שווגר - שיחה 16:16, 9 באוגוסט 2014 (IDT)
העברתי את שם הטיוטה למשתמשת:דלית שווגר/הורות פעילה. שימי לב שבמצב עריכה המשפטים שלך קטועים כי העברת מוורד. יש לסדר זאת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 22:28, 9 באוגוסט 2014 (IDT)
תודה חנה. יש לי עוד המון עבודת עריכה, הערות וקישורים, רק היום התחלתי ואני אעבוד על זה בימים הקרובים.דלית שווגר - שיחה 22:35, 9 באוגוסט 2014 (IDT)
שלום דליה, מה קורה עם הטיוטה הזאת? נראה שזנחת אותה לחלוטין. עוד מעט מתחילה שנת לימודים חדשה ויהיו ערכים נוספים וסטודנטים שאצטרך לתת להם תשומת לב ולסייע. אני לא כל הזמן זמינה כאן, אני גם יוצאת לחופשות ויש לי עיסוקים נוספים. אני מזכירה לך שאני פועלת כאן בהתנדבות. חשוב שתשלימי את כתיבת הטיוטה מוקדם ככל האפשר. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך
שלום חנה, לא זנחתי את הטיוטה, אני נאלצתי באופן זמני לעבור לעבודה אחרת ואני אמשיך לעבוד גם על זאת, תודה. דלית שווגר - שיחה 21:34, 23 בספטמבר 2014 (IDT)
חנה היי, זקוקה להערות ותיקונים שלך, על מנת להשלים את העבודה על הערך. תודה, דלית.דלית שווגר - שיחה 09:43, 1 בנובמבר 2014 (IST)
חנה שלום, פונה אלייך שוב בבקשה להערות ותיקונים. חשוב לי להעלות את הערך למרחב הערכים. אודה לתשובתך. שבת שלום.דלית שווגר - שיחה 11:22, 14 בנובמבר 2014 (IST)
שלום דלית, פתחי את הערך למצב עריכה, תראי איך השורות מקוטעות. זאת העתקה מוורד שלא תוקנה. זה מקשה מאד בעת עריכת הערך למרות שבמצב תצוגה זה לא בולט. שימי לב לפרק לקריאה נוספת למה אינך משתמשת בכוכבית * במקום המקף -. זה לא ערך ראשון שלך, איני רואה סיבה להסביר שוב דברים שכבר הסברתי. לפני שאקרא את הערך אני מבקשת שכל הוויקיזציה הטכנית תהיה כמו שצריך. תשווי עם ערכים אחרים, קראי את ההערות הקודמות שכתבי לך בערכים אחרים ותבדקי אם בעיות שהערתי עליהן בעבר לא חוזרות גם בערך זה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:50, 18 בנובמבר 2014 (IST)
שלום דליה, מצאתי קישורים חיצוניים בתוך הטקסט. קישורים כאלה עושים רק בפרק קישורים חיצוניים או דרך הערות שוליים. תיקנתי אחד יש נוספים. תעבירי אותם בבקשה להערות שוליים. בנוסף כל הבלטת שמות החוקרים אינה מקובלת. תסירי בבקשה את הדגשת השמות. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 06:57, 20 בנובמבר 2014 (IST)
חנה שלום, אני מצטערת, אבל אינני מומחית ולא תמיד ערה לכך שיש קישורים חיצוניים בטקסט, אני מאוד רוצה לתקן, אבל לא יודעת איפה, בבקשה כווני אותי למקומות ספציפיים, הערך הזה מאוד חשוב לי. תודה.דלית שווגר - שיחה 22:59, 20 בנובמבר 2014 (IST).
דליה, כל מה שצריך זה לחפש בעין כתובת אינטרנט שאינה נמצאת בתוך תבנית הערה למשל: והרציונליות ([https://en.wikipedia.org/wiki/Separate_Spheres| Separate spheres]).. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 06:22, 21 בנובמבר 2014 (IST)
דרך אגב מה קורה עם הטיוטה שלך משתמשת:דלית שווגר/משטר הביות. האם את עדיין מתכוונת להשלימה? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 06:29, 21 בנובמבר 2014 (IST)
חנה היי, השתדלתי לתקן את כל הקישורים. הטיוטה של משטר הביות מיותרת, מאחר ובמקומה עשיתי את הערך של הורות פעילה. שבת שלום ותודה. דלית שווגר - שיחה 11:31, 21 בנובמבר 2014 (IST)
הי דליה, את מוזמנת להעביר את הערך למרחב הערכים. אנא הוסיפי לאחר העברה גם קטגוריות רלוונטיות, ראי ויקיפדיה:קטגוריה. תודה על כתיבת הערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 06:11, 22 בנובמבר 2014 (IST)

משתמשת:דלית שווגר/אופנה בקיבוץ[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
אנא קבצי הערות שוליים זהות בצורה המקובלת ליצירת הערת שוליים מרובת פניות. הסבר תמצאי בדף עזרה זה. פני אלי בכל שאלה או בעיה. בברכת גמר חתימה טובה, Ldorfmanשיחה 16:54, 4 באוקטובר 2014 (IDT)

אני ממליצה מאד להוסיף תמונות לערך הזה. זה ממש מתבקש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:17, 4 באוקטובר 2014 (IDT)
חנה שלום, אני מאוד מעוניינת להוסיף תמונות, אבל זקוקה לעזרתך. ניסיתי להבין איך לעשות זאת דרך צעד אחר צעד (עזרה) ודי הסתבכתי. באיזה מאגר תמונות אני יכולה להשתמש ואיך עורכים אותם? בבקשה תנחי אותי, תודה.דלית שווגר - שיחה 00:06, 5 באוקטובר 2014 (IDT)
שלום דלית, דף העזרה הבא וודאי יעזור לך: ויקיפדיה:באילו תמונות מותר לי להשתמש?. מלבד ההסבר, ראי בתחתית הדף הפניה למקורות אופציונליים. שבוע טוב ומוצלח, Ldorfmanשיחה 02:49, 5 באוקטובר 2014 (IDT)
איך אני מצרפת/מעלה תמונות לערך מאתר פיקיוויקי, לא הצלחתי בנתיים.דלית שווגר - שיחה 15:20, 9 באוקטובר 2014 (IDT)
כל התמונות שנמצאות בפיקוויקי מועלות באופן אוטומטי גם לויקישיתוף. חפשי אותן בבקשה שם. למדריך להוספת תמונה לערך ראי עזרה:הוספת תמונה לערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 07:44, 10 באוקטובר 2014 (IDT)
אני רואה שהצלחת. יפה מאד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:23, 10 באוקטובר 2014 (IDT)
תודה חנה. נראה לי שמבחינתי סיימתי את הערך. מחכה להערותייך. תודהדלית שווגר - שיחה 22:09, 10 באוקטובר 2014 (IDT)
הי דליה, עשיתי ויקיזציה קלה, מה שהעין שלי קלטה במהירות. אני בחופשה בחו"ל ואני נכנסת קצת לעזרה בסיסית, כך שאין לי את הזמן לקרוא את הערך ביסודיות. אולי לירון יוכל לעבור. בכל מקרה נראה לי שאת יכולה לפנות למרצה שלך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 00:37, 11 באוקטובר 2014 (IDT)
היי חנה, תבלי ותהני מחופשתך. נדבר כשתחזרי מחו"ל. בינתיים אני אעביר קישור למרצה שלי שתבדוק את העבודה מבחינתה ואם יהיו לך הערות ותיקונים אח"כ, אבצע אותם. שוב תודה רבה על הכל!דלית שווגר - שיחה 09:13, 11 באוקטובר 2014 (IDT)
חנה שלום, מקווה שחזרת לארץ בשלום. העברתי לד"ר שושי מרזל את הקישור לערך והיא בדקה , נתנה הערות, תיקנתי מה שהיא ביקשה וכעת אני ממתינה להערות שלך, כדי שאוכל להשלים את הערך סופית ולהעלות אותו למרחב הערכים. תודה, דלית.דלית שווגר - שיחה 09:42, 1 בנובמבר 2014 (IST)
חנה היי, מבקשת אישורך להעלות את הערך למרחב הערכים. תודה.דלית שווגר - שיחה 11:23, 14 בנובמבר 2014 (IST)
הי דליה, הורדתי שם ביטויים כמו יש לציין וכיום. לא מוצמד תאריך לערך. יש לך שם בקשת הבהרה למשפט: העוני של הקיבוצים כמוסד והחבר כפרט כפרמטר מרכזי [דרושה הבהרה].. המשפט לא ברור. נסחי אותו בבקשה ברור יותר. בסה"כ כתבת ערך יפה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:43, 14 בנובמבר 2014 (IST)
הי דליה, את מוזמנת להעביר את הערך למרחב הערכים. לתזכורת ראי ויקיפדיה:העברה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:04, 20 בנובמבר 2014 (IST)
חנה שלום, מה שלומך? אני רוצה להתחיל לכתוב ערך חדש על סוזי אורבך, במסגרת הקורס "מגדר ובריאות" של ד"ר מאיה מאור (החוג ללימודי נשים ומגדר, תואר שני, אונ' חיפה). האם תוכלי רק לפתוח לי דף טיוטה חדש כדי שאוכל להתחיל לעבוד עליו. תודה וסופשבוע נעים!דלית שווגר - שיחה 10:51, 7 בפברואר 2015 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום דלית שווגר,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוקת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 06:51, 21 בנובמבר 2014 (IST)

משתמשת:דלית שווגר/סוזי אורבך[עריכת קוד מקור]

הי דלית, יצרתי לך קישור אדום, אבל אין כל צורך להיעזר בי לנושא זה. שימי לב למבנה הטיוטה שהוא קבוע. בנוסף כשאת פונה אלי, אני מבקשת שתתייגי אותי ראי הסבר בתבנית:תיוג, זאת כדי להפנות את תשומת ליבי לפנייתך. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:28, 7 בפברואר 2015 (IST)

הי דלית. ראיתי שהתחלת לכתוב את הערך. במסגרת איזה קורס הערך נכתב? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:41, 7 במרץ 2015 (IST)
ערב טוב חנה, הערך נכתב במסגרת הקורס "מגדר ובריאות" של ד"ר מאיה מאור. אני בשלבים התחלתיים של הערך ויש לי עדיין המון תיקונים, הערות וקישורים להוסיף, אני עובדת עליו ומוסיפה כל יום משהו. תודהדלית שווגר - שיחה 22:02, 8 במרץ 2015 (IST)
חנה היי, האם אני יכולה לעשות קישורים לערך שקיים בוויקיפדיה האנגלית והאם תוכלי לכוון אותי איך, האם דרך וויקינתונים?דלית שווגר - שיחה 22:59, 8 במרץ 2015 (IST)
דליה. במקרה ראיתי את הפניה שלך אלי. אני מבקשת שכשאת פונה אלי תתייגי אותי ראי הסבר בדף תבנית:תיוג.
לשאלתך, את יכולה לקשר לערך בוויקיפדיה האנגלית דרך הערת שוליים ובתנאי שאין ערך בוויקיפדיה העברית.
יש לך הערות שוליים שבהן רואים את כתובת האינטרנט הערומה. אנא עצבי אותן בהתאם להסברים במדריך המקוצר בדף עזרה:הערת שוליים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:37, 17 במרץ 2015 (IST)
שימי לב שבפרק "מאמרים שכתבה" יש לסדר את הרשימה עם כוכבית * בלי רווח בין המאמרים. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 05:44, 18 במרץ 2015 (IST)
חנה היי, מבחינת המרצה שלי, ד"ר מאיה מאור, אין יותר הערות לערך. אבקש הערות ותיקונים שלך כדי לסיים אותו. תודה. חנה Hanayדלית שווגר - שיחה 09:01, 18 במאי 2015 (IDT)
הי דלית, אין לי הערות, את מוזמנת להעביר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 10:17, 19 במאי 2015 (IDT)
היי חנה, תודה על כל העזרה וההנחיה, אהיה איתך בקשר בתחילת יולי, לעניין הערך של אופנה בקיבוץ, תודה!דלית שווגר - שיחה 10:45, 24 במאי 2015 (IDT)

הערך אופנה בקיבוץ העלאה למומלצים[עריכת קוד מקור]

שלום דלית, חשבתי שכתבת ערך ממש טוב והעליתי אותו לדיון למומלצים. במסגרת דיון כזה מקבלים ביקורת עמיתים רא דיון בדף שיחה:אופנה בקיבוץ#הצעת הוספה למומלצים/הסרה מהמומלצים. האם תוכלי להתייחס להערות שם? חלקן דורשות שיפורים בערך. זה מאמץ שאינו קשור במטלה האקדמית שלך, אבל יהיה נחמד אם ניתן יהיה לשפר את הערך. מה דעתך? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:14, 27 באפריל 2015 (IDT)

חנה שלום, אני אשמח לשפר את הערך, זה הישג גדול בעיני שהמלצת על הערך שכתבתי. מקווה שיהיה לי זמן לעשות זאת, כי אני בימים אלה בסמסטר אחרון של הלימודים ושוקדת על עבודת סמינר גדולה שעלי להגישה עד לסוף סמסטר זה.בכל מקרה בחופש אהיה פנויה ועד אז אשתדל כמיטב יכולתי להתפנות לכך, בין העבודות הנוכחיות. ביניהם גם הערך שכתבתי על סוזי אורבך שכעת אני מוסיפה מספר נקודות שד"ר מאיה מאור, המרצה, ביקשה שאוסיף.תודה גדולה!דלית שווגר - שיחה 13:22, 1 במאי 2015 (IDT)
יפה, נחכה שתתפני. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 10:00, 2 במאי 2015 (IDT)