שיחת משתמש:ערן ורד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ערן ורד, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Orel zion 16:46, 19 באפריל 2007 (IDT)

יס"מ[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
    ברוקולישיחה 01:48, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

יס"ם[עריכת קוד מקור]

אנא - הפסק לערוך את הערך. אם אתה רוצה להוסיף את הקישור פתח דיון אודותיו בדף השיחה של הערך - אם תקבל תמיכה ויקיפד אחר יוסיף את הקישור. ‏ costello • ‏ שיחה 01:49, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

בהמשך לאותו עניין - כינוי משתמש אחר "פאשיסט" היא התנהגות שאינה מקובלת בויקיפדיה ומובילה לחסימה. כיוון שהדברים נאמרו הפעם במסגרת מלחמת עריכה בה הטונים מצד שני המשתתפים עלו, וכיוון שאתה כותב חדש לא נחסמת הפעם - אך דע לך שבפעם הבאה התבטאות כזו תביא לחסימתך מעריכה בוויקיפדיה. ‏ costello • ‏ שיחה 01:57, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

עלה ירוק - אזהרה[עריכת קוד מקור]

אל תנסה להכניס שוב את הקישור לסרטונים הללו. בפעם הבאה שתיכנס למלחמת עריכה, תיחסם. נראה שלא באת לכאן בשם כוונות לשיפור האנציקלופדיה. שים לב, ההגיון הפשוט מאפשר לנו גם לזהות כשאתה משחית כשאינך מחובר לחשבונך, כלומר מכתובות אנונימיות. אם נזהה גם עריכות כאלה (כלומר, מכתובות אנונימיות ששייכות לך), גם אז תיחסם. ירוןשיחה 15:13, 1 באוקטובר 2007 (IST)

http://eranvered.com

אזהרה - גיא מרוז[עריכת קוד מקור]

אם משתמש משחזר אותך, גש לדף השיחה ונסה לקיים דיון, אל תשחזר אותו. הקישור לבלוג, אגב, לא היה במקום. מכיוון שדף השיחה שלך מלא באזהרות כדאי שתשקול שינוי חד באופי פעילותך פה. אם תמשיך להפריע - תיחסם. יוסאריאןשיחה 14:25, 2 בדצמבר 2009 (IST)

מאיר שטרית[עריכת קוד מקור]

שלום ערן, הסרתי קישור שהוספת לאתר שהצגת כ"בלוג של מאיר שטרית" אך באמת משמיץ אותו. אנא הימנע מכך בעתיד. תודה, ‏עמיחישיחה 20:36, 2 בפברואר 2010 (IST)

ליל הבדולח הראשון בישראל[עריכת קוד מקור]

אני מבין את עוצמת הרגשות, אבל מציע לערוך דיון בין החברים טרם הצבת הערך. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:24, 24 במאי 2012 (IDT)

נא לא להיכנס למלחמת עריכה - דון בדף השיחה! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:41, 24 במאי 2012 (IDT)

ליל הבדולח הראשון בישראל[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך ליל הבדולח הראשון בישראל שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, , נא לשים לב שויקיפדיה אינה מקור ראשון, אנו לא מטביעים פה מושגים. Itzuvit - שיחה 07:46, 24 במאי 2012 (IDT)