שיחת משתמש:שאול אריאל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, שאול אריאל, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, קובץ על ידשיחה הצטרפו לבעלי הידע - עשרות כבר משובצים! 02:54, 24 בינואר 2017 (IST)[תגובה]

קישורים פנימיים[עריכת קוד מקור]

ברוך הבא לויקיפדיה! בעניין הקישורים הפנימיים, הנוהג הוא לקשר פעם אחת בכל ערך לאותו דף. לדוגמה, אם בדף תעלת הימים מופיע קישור פנימי לבנק העולמי, בשאר המקומות בהם כתוב "הבנק העולמי" לא יהיה קישור. כמו כן, נהוג להוסיף קישורים רק למושגים שירחיבו את הידע על נושא הערך, ולא למילים שמובנן ידוע לכל. לדוגמה, בקטע הבא: "...המספר הרב של גורמים חזקים התומכים בהם והמתנגדים להם; הסיבוך הפוליטי עם מספר מדינות, הנמצאות בסכסוך, השותפות באזורים הגאוגרפיים, בהם אמורות לעבור התעלות; היקף ההוצאות הכרוך בהקמתן; היעדר מקורות מימון ברורים; והסיכונים הכרוכים בהקמתן..." אין צורך בקישורים הפנימיים למונחים "פוליטיקה", "מדינה" וכו', מפני שמשמעותן ידועה והם מהווים חלק מהשפה היומיומית.

כל טוב ובהצלחה בהמשך, נתנאל - שיחה 16:08, 13 בפברואר 2017 (IST)[תגובה]

גם אני מבקש שוב שלא תפריז בקישורים פנימיים. כמעט כל מילה אפשר לקשר לערך כלשהו, אבל זה מיותר, כי הקורא מבין גם בלי הקישור את המשמעות. אין צורך לקשר למילים כמו מחקר או מדען וגם לא לערכי שנים (אם כי מקובל לקשר לשנות הלידה והפטירה בפתיח). אודה לך אם בניגוד להתעלמותך מבקשתו של נתנאל תגיב עתה לבקשתי, זה יסמן את רצונך הטוב להשתלב במקובל בויקיפדיה העברית. נרו יאירשיחה • כ"ה בשבט ה'תשע"ז • 00:00, 21 בפברואר 2017 (IST)[תגובה]

היי[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום שאול אריאל,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:שאול אריאל". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, eli - שיחה 02:04, 24 בפברואר 2017 (IST)[תגובה]