שיחת משתמש:62.0.206.1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
כתובת זאת שייכת לבית ספר בחולון

הפעם נחסמתם לתקופה ארוכה[עריכת קוד מקור]

למעוניינים לתרום מכתובת זו:

שלום לכם,
ידוע לנו שחלקכם מעוניינים לתרום מכתובת זו, וצר לנו על אי-הנעימות.

לצערנו, מן הכתובת הנוכחית מתבצעות שוב ושוב השחתות של דפים בוויקיפדיה, ולכן לא היה מנוס מחסימתה לתקופה ממושכת.
אם ברצונכם לתרום לוויקיפדיה, אתם מוזמנים ליצור לעצמכם שם משתמש (עדיף - מן המחשב בבית), ולתרום משם המשתמש הרשום. אם תרצו לתרום מן הכתובת הנוכחית, תוכלו לפנות אלינו כדי שנגן על שם המשתמש שלכם, וכך תוכלו להמשיך לתרום גם אם כתובת ה-IP הנוכחית תהיה חסומה. בהצלחה!


נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך. הסיבה לחסימתך היא: קללות וגסויות.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    --היידן 11:39, 11 במרץ 2016 (IST)
Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    בריאן - שיחה 13:34, 31 במרץ 2016 (IDT)

החסימה שוחררה לצורך סדנת עריכה[עריכת קוד מקור]

אם לאחר הסדנה ההשחתות יימשכו, החסימה תחודש. אלדדשיחה 14:28, 18 במאי 2016 (IDT)

אלדד, אני חושב שצריך לחדש את החסימה בסיום הסדנה בכל מקרה. אין סיבה להניח שקיום סדנה היום ימנע השחתות מחר. בריאן - שיחה 14:49, 18 במאי 2016 (IDT)
אני מסכימה, ולאחר ההדרכה אחסום מחדש. אם בית הספר רוצה גישה לעריכה של תלמידיו, שיחנך אותם וידבר על כך בשיעורי האזרחות, או שיעור מתאים אחר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 15:00, 18 במאי 2016 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: בריאן, אני מסכים אתך בהחלט. ולכן גם חזרתי לדף השיחה כעת (רק הרגע ראיתי שהזכרת את שמי בדף), כדי לבקש מן החברים החדשים שלנו כאן בבית הספר, שיירשמו ויתחילו לערוך במסגרת סדנת העריכה, לפנות אליך או אליי עם שם המשתמש שלהם, כדי שנוכל להגן עליהם בהמשך. סביר להניח שהמשחיתים ישובו וישחיתו דפים בוויקיפדיה, ואז לא יהיה מנוס מחסימת הכתובת הזאת. לכן נצטרך להגן על הוויקיפדים החדשים שיירשמו לצורך תרומה לוויקיפדיה, כדי שהם יוכלו להמשיך לתרום גם אם הכתובת הנוכחית תהיה חסומה. אלדדשיחה 15:01, 18 במאי 2016 (IDT)
חסמתי את הכתובת מחדש. אני מקווה שהמורה שעברה חוויה לא נעימה, תקרא את מה שכתוב כאן, ותפעל בנושא בבית הספר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:03, 18 במאי 2016 (IDT)

החסימה שוחררה לצורך סדנת עריכה[עריכת קוד מקור]

לאחר הסדנה אבקשכם להעביר אלינו את שמות המשתמשים של התלמידים שנרשמו לוויקיפדיה, כדי שנוכל להגן עליהם כך שיוכלו להמשיך לתרום. הכתובת הנוכחית מן הסתם תיחסם מחדש, אבל אם נגן על שמות המשתמשים של התורמים, הם יוכלו להמשיך לתרום למרות החסימה. אלדדשיחה 11:36, 25 במאי 2016 (IDT)

החזרתי את החסימה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:40, 25 במאי 2016 (IDT)
אם במקרה נרשמו אצלכם כמה מן התלמידים לוויקיפדיה, נשמח אם תודיעו לנו. אלדדשיחה 18:41, 25 במאי 2016 (IDT)

בית הספר חביב[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "בית הספר חביב". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה