שיחת משתמש:Alon112/ארכיון 2

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

בנוגע לשאלתך[עריכת קוד מקור]

אלון,

מה שקורה זה שכשנכנסים לערך HOT (חברת תקשורת) דרך הנייד מופיע משפט תחת שם הערך. אם תיכנס מהנייד תראה.

עכשיו, לאחר חיפושים הבנתי שזה מגיע מויקינתונים ונכנסתי לשם ושיניתי.

אבל כל מי שנכנס לערך מהנייד מוסר לי שעדיין המלים הבוטות מופיעות.

השאלה אם זה אמור לעבור אישור או משהו. טאליס (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

טאליס, אז נכנסתי עכשיו ופשוט כתוב "חברת תקשורת" בתצוגת ניידים, כמו בעריכה שלך בוויקינתונים. ככל הנראה העריכה הזו פתרה את הבעיה. אם אתה יודע שהיא נמשכת כעת, תעדכן אותי. Alon112 - שיחה 21:02, 5 במאי 2020 (IDT)

אלון, אני בודק מטלפון נייד אחר ונראה שלא נפתר

אלון, הסתדר. תודה רבה. טאליס (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

בראול סטארס הגנה[עריכת קוד מקור]

אלון נכון אתה מכיר את המשתמש שהשחית אז אפשר הגנה כדי שרק משתמשים שיש להם עריכה אוטומתית שהם יבדקו מי משחית? Bxd738 - שיחה 16:38, 6 במאי 2020 (IDT)

Bxd738, תוכל לפנות לויקיפדיה:בקשות ממפעילים על מנת לבקש הגנה על הערך. Alon112 - שיחה 17:56, 6 במאי 2020 (IDT)

סליחה היתה טעות Bxdk - שיחה 13:37, 13 ביוני 2020 (IDT)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
על הניטור המתמשך שביצענו יחד כנגד הטרול. הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 18:28, 7 במאי 2020 (IDT)
תודה רבה Face-smile.svg מגיע גם לך. תמשיך ככה. Alon112 - שיחה 20:52, 7 במאי 2020 (IDT)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

ראיתי שסימנת למישהו תבנית ברוך הבא ולאחר מכן הזהרת אותו. אם הוא עורך חדש עושה עריכות בעייתיות, לא מברכים אותו בברוך הבא Nirvadel - שיחה 15:03, 9 במאי 2020 (IDT)

Nirvadel, לא הזהרתי אותו, הודעתי לו שביטלתי את העריכה שלו. אין שום פסול בלהניח למשתמש שנרשם {{בה}}, גם אם העריכה הראשונה שלו הייתה לא מתאימה לוויקיפדיה. העריכות הראשונות של רוב המשתמשים לא מתאימות ומבוטלות, זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לברך אותם ולהראות להם את המדריכים שמסבירים איך כן צריך לערוך. איך אנחנו מצפים ממשתמשים להבין מה הדרך הנכונה אחרת? התבנית לחלוטין לא פוגעת, אז לא מוצא את הבעיה כאן. הייתי שמח שהיינו מדברים על זה לפני שהיית עורך את דבריי. Alon112 - שיחה 15:07, 9 במאי 2020 (IDT)
הנה למשל דוגמה למשתמש שנרשם שלא שמים לו {{בה}}. אני חושב שיש הבדל רציני בין שתי הדוגמאות והדבר נתון לשיקול דעת. אשמח שיקבלו גם את שיקול הדעת שלי. Alon112 - שיחה 15:12, 9 במאי 2020 (IDT)
לא נהוג לשים בה אחרי עריכה אחת Nirvadel - שיחה 00:04, 10 במאי 2020 (IDT)

שלום רב Alon112. נא היכנס לדיון[עריכת קוד מקור]

שלום. תודה רבה לך על שאתה עובד על הערך שיצרתי הנקרא תסמונת נוירולפטית ממארת (אמנם,את הערך לקחתי בשלימותו מאיך שהוא היה כתוב בתוך קטע תופעות לוואי שבערך תרופות אנטי פסיכוטיות, ואכן זה לא מספק איך שהוא היה כתוב שם וצריך השלמות (למשל אודות השכיחות, שאפרטה בהמשך, וכן הרבה מידע שחסר) ומקורות, אך מטרתי ביצירת הערך הייתה שמי שמחפש בגוגל מידע על התסמונת, יוכל להגיע בקלות למידע מבלי שיצטרך לקרוא את כל הערך תרופות אנטי פסיכוטיות (שכמעט כולו אינו רלוונטי לתסמונת זו) או בכלל להיכנס לערך שאינו על התסמונת או לראות שאין את הערך בויקיפדיה כביכול (אף שיש, אמנם בתוך ערך אחר) ולהתבלבל כתוצאה מזה.

בכל מקרה, כל הכבוד שאתה עובד על ערך זה ותודתי נתונה לך. הנה קישור שיש בו מידע רב (אמנם הרוב — בלי מקורות, שאותם אין לי זמן כרגע לחפש כמו שאין לי זמן לערוך את הערך בכלל. אני בסוג של חופשת ויקי מחוסר זמן.. אף שלא הצהרתי על כך רשמית 😉) על התסמונת: https://he.thpanorama.com/articles/trastornos-mentalespsicopatologa/sndrome-neurolptico-maligno-sntomas-causas-y-tratamiento.html

אשמח אם תשאב מידע משם ומעוד הרבה מאוד מקורות הקיימים באינטרנט בשפע [מטבע הדברים- יש יותר מידע באתרים באנגלית, ששם יש גם מקורות מהימנים. תמיד אפשר לתרגם את האתרים בגוגל translate באם אתה לא מקצועי באנגלית..] בשביל העריכה.

מקווה שהבנתי נכון ואתה עובד על הערך (?)... באם לא, אשמח שתעדכן אותי ואולי אעבוד, בעתיד אמנם, בעצמי על הערך. בקישור שהבאתי יש משום השלמה רבה לערך (אף שכנ״ל ללא מקורות).

בהצלחה. מנדל אסולין - שיחה 10:45, 14 במאי 2020 (IDT)

מנדל אסולין, תודה רבה לך! מעריך מאוד את ההשקעה ואת הרצון שיהיה מידע על הנושא ומאוד מעריך את הפירוט שהבאת כאן! אני בוודאי אשתמש בו. אני אעבוד על הערך כמה ימים באמצעות מקורות שונים ואשמח אם תסתכל עליו לאחר מכן, תתקן ותוסיף מידע במידת הצורך. סופ"ש נעים! Alon112 - שיחה 10:49, 14 במאי 2020 (IDT)

תודה לך 😉 שמחתי כמובן לשמוע שאתה אכן עובד ומשקיע על הערך, ובודאי שאשמח להוסיף עריכה משלי לערך לאחר שתגמור (—עד אז כמובן שלא אגע בערך, כפי שהצהרת בראש העמוד. אערוך כשאראה שהורדת את התבנית (-אוסיף את הדף לדפי המעקב האישיים שלי על מנת לחסוך ממך את הטירחה לעדכן אותי). סוף שבוע נעים גם לך ! מנדל אסולין - שיחה 10:54, 14 במאי 2020 (IDT)

סליחה, שכחתי לעשות הזחה...😱 מנדל אסולין - שיחה 10:54, 14 במאי 2020 (IDT)
אגב, (משהו אחרון..) בקישור שהבאתי יש גם את השכיחות של התופעה (היא אכן נדירה לכל הדיעות..) אך השכיחות שבארה״ב בלבד, מה גם שזה בלי מקור. הבאתי את הקישור שלמעלה כמקור-זמני בלבד להסתמך עליו, עד שתמצא מקורות יותר טובים מכך, ואני בטוח שתמצא 😉 (כי כנ״ל: יש באינטרנט מקורות ותיעודים והוכחות — בשפע על תסמונת זו, על אף נדירותה יחסית. בעיקר משום חומרתה הרבה..) מנדל אסולין - שיחה 10:59, 14 במאי 2020 (IDT)
מנדל אסולין, מעולה, לוקח לתשומת ליבי. סופ"ש נעים! Face-smile.svg Alon112 - שיחה 20:35, 14 במאי 2020 (IDT)
Alon112, שוב שלום. בטח קיבלת תודתי בהודעות על העריכה הנפלאה של הערך תסמונת נוירולפטית ממארת. יש לציין אגב, שהתודה אינה, בעיקר, משום שאני יצרתי את הערך; מכמה סיבות:
  1. ראשית, לא אני ממש יצרתי אותו; בסך הכל העתקתי אותו כלשונו (בעריכה קלה המוכרחת) מערך תרופות אנטי-פסיכוטיות שיצר מישהו אחר, כך שאני ממש לא לוקח את הקרדיט עליו, מלבד היצירה הטכנית שלו.
  2. שנית, אין השוואה בכלל בין הגרסאות שלי ושלך; בשלך יש כבר את כל המידע הבסיסי על התסמונת (אף שאני מבין, מזה שלא הסרת את תבנית הבעבודה, שאתה מתכוון להמשיך ולהוסיף כהנה וכהנה), דבר שהיה נרגש החסר שלו ביותר בגרסה שאני יצרתי.
אם כן, תודתי היא מסיבה אחרת, שהיא — : הנחיצות של הערך על התסמונת, הידועה ביותר בספרות הרפואית והצריכה כמובן להיות ידועה גם בקרב גולשי וקוראי ויקיפדיה. רק רציתי להסביר מדוע מבחינתי עשית דבר חשוב מאוד בעריכה כערך כזה. תודה רבה והמשך שבוע טוב ונעים ! ;) מנדל אסולין - שיחה 17:54, 17 במאי 2020 (IDT)
מנדל אסולין, כן, אני מתכוון להמשיך לעבוד עליו עוד קצת על מנת לכסות את כל המידע ההכרחי. אני מודה לך על ההערכה! שבוע טוב Face-smile.svg Alon112 - שיחה 22:24, 18 במאי 2020 (IDT)
גם לך! ובהצלחה מנדל אסולין - שיחה 22:26, 18 במאי 2020 (IDT)

הערך 1968[עריכת קוד מקור]

אפשר בבקשה שתחזיר את מה שהוספתי בצורה יותר טובה, עשיתי את עריכתי כדי להוציא ערך מרשימת ערכים יתומים, אשמח אם תוסיף את עריכתי עם תאריך הלידה המדויק.אריאל בן נתן - שיחה 11:55, 14 במאי 2020 (IDT)

אריאל בן נתן, אם אינני טועה, ישנו בוט ששולף באופן אוטומטי את שמות האישים מערכי התאריכים (למשל ה-22 בינואר) לערכי השנים, ואין צורך להוסיף דבר בערכים אלו באופן ידני. אולם, כמו שאני רואה, בערך ינון מועלם אין תאריך לידה ויש רק שנה. בערך 1968, כמו בשאר ערכי השנים, תאריכי הלידה מחולקים לפי חודשים ולא ניתן להוסיף אדם באופן רנדומלי. לכן, לדעתי לא ניתן להוסיף את הערך לרשימה. Alon112 - שיחה 20:31, 14 במאי 2020 (IDT)

בקשה לסיוע מאלון[עריכת קוד מקור]

אלון שלום. לאחרונה ניסיתי לבצע עריכת משפט המצוי בדף של 'גדוד חרב', אך קיבלתי ממך הערה הנוגעת כנראה לסטנדרט הנוסח המוצע.

לצורך הבהרת תוכן: כאשר סיימתי קורס קצינים נשלחתי, ביחד עם יוסי טוביאס, כדי שנשמש כשני קציני החי"ר הראשונים ממוצא יהודי ביחידת חוד זו. יחד עימנו שירת אז ביחידה גם חובש גדודי ממוצא יהודי (ד"ר ברק). מאחר ורק השניים האחרים (טוביאס, ברק) מוזכרים בדף ערך 'גדוד חרב', הצעתי להשלים את המשפט המציין האמור לעיל, אך כאמור הצעתי נמחקה.

מאחר ואינני מתמצא בנהלי העריכה, ומאחר וכל רצוני הוא לשינוי במשפט אחד בדף, אשמח לכל סיוע (עריכתי או אחר) ואודה אם מתוכל לחזור אלַי בבקשה בענין זה.

תודה, רפאל מלא-רון. מלארפי - שיחה 22:54, 26 באפריל 2020 (IDT). מלארפי (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

מלארפי תודה על ההסבר. לפי מה שאני רואה במשפט הזה, "הלכו קצינים רבים בעקבותיו", וביניהם אתה. האם המשפט הזה לא נכון? האם היית הקצין היחיד שהלך בעקבותיו? כי אם קצינים רבים הלכו בעקבותיו, אין טעם לציין כל אחד מהם. אם באמת הייתם רק שלושתכם, אז המשפט לא נכון וצריך לשנותו. אשמח להתייחסותך, Alon112 - שיחה 20:34, 14 במאי 2020 (IDT)
אלון שלום, תודה על שאלתך. להלן הבהרה: יוסי טוביאס ואנוכי היינו שני הקצינים היהודיים היחידים, והראשונים, שהגיעו באותו מועד לשרת ביחידה מיוחדת זו. אינני יודע מי הלך בעקבותינו בחלוף שנה ולאחר שפרשתי מיחידה זו, אך במהלך אותה שנה (1972), וביחד עם החובש ברק, שימשנו כאנשי צוות יהודיים יחידים וראשונים ביחידה זו.
טוביאס ואני הגענו ליחידה זו מייד בסיום קורס הקצינים (ינואר 1972) ומאחר ובמשך כל השנה הראשונה היינו רק שני קצינים שהגיעו יחד ושירתו יחד, ראיתי לנכון לתקן הכתוב.
יש לציין כי לא רציתי לפגוע בניסוח המקורי הכתוב בדף הויקיפדיה הזה (אינני יודע מי ניסח אותו ומתי), אך אני לא הלכתי בעקבות איש: בינואר 1972 נשלחתי כקצין ליחידה והתברר, די מהר, כי פרצנו דרך לקצינים ואנשי צוות נוספים להצטרף ליחידה בתקופות הבאות אחרינו.
הניסוח המתוקן הבא יהיה אם נכון ומדוייק יותר:
בפלס"ר שחר שרתו חובשים וקצינים יהודיים יוצאי יחידות חי"ר מובחרות. תחילה לא ששו בוגרי בה"ד 1 היהודים שהגיעו מיחידות אחרות לשרת בפלס"ר שחר, אך כאשר יוסי טוביאס, בנו של סגן-אלוף מרסל טוביאס, התנדב לשרת בפלס"ר, ואיתו רפי מלא-רון מסיירת שקד, בוגר אותו קורס קצינים ולימים איש מערכת הביטחון, אשר שירת עם טוביאס כקצין סיור ביחידה, הלכו קצינים רבים בעקבותיהם. שמעון ברק, לימים רופא ילדים, יו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית, היה חובש ביחידה ושימש אחר כך החובש הפלוגתי. אחרי פרישתו של שמס מונה כמפקד הגזרה רס"ן (לימים אל"ם) אסעד אסעד – מי שהיה אחר כך לח"כ ודיפלומט מצליח.
מקוה שעתה זה ברור ומדוייק יותר. תודה, רפאל מלא-רון (מלארפי), 14 מאי 2020 מלארפי - שיחה 21:29, 14 במאי 2020 (IDT)
היי מלארפי, תודה רבה לך על ההסבר. שיניתי את הפסקה בערך, תראה בבקשה שהפרטים נכונים. Alon112 - שיחה 21:44, 14 במאי 2020 (IDT)
אלון תודה על השינוי שאכן משקף עתה טוב יותר את שהתרחש ביחידה בתחילת 1972 והוביל להצטרפות קצינים נוספים בתקופות שאחרינו. הערה לגבי ד"ר שמעון ברק, לגביו מחקתָ את הסיומת שהיתה כתובה במקור לפיה שימש לימים כרופא ילדים וכיו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית. אולי ראוי לשמור לגביו את הנוסח הקודם, ואני ממליץ לכתוב כמו שכתבתם במקור, כי... עם טוביאס ומלא-רון שירת ביחידה גם שמעון ברק (לימים רופא ילדים ויו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית) כחובש ביחידה ולאחר מכן כחובש פלוגתי - שלושתם היהודים הראשונים לשרת ביחידה זו.
בכל מקרה תודה על המענה המהיר וסופ"ש נעים, רפי מלא-רון (מלארפי) מלארפי - שיחה 23:16, 14 במאי 2020 (IDT)
אלון לילה טוב, סליחה על הפנייה הנוספת, פשוט קראתי את הגירסה המתוקנת (ראה הערתי למעלה) ונראה לי יותר הנוסח הבא ברשותך, המשמר גם את ההתפתחות המקצועית של ד"ר ברק כפי שהיה כתוב בדף הערך גם עד כה. ולכן אני מציע (אם תסכים) את הנוסח המתוקן הבא: ...תחילה לא ששו בוגרי בה"ד 1 היהודים שהגיעו מיחידות אחרות לשרת בפלס"ר שחר, אך כאשר התנדבו אליו יוסי טוביאס מהצנחנים, בנו של סגן-אלוף מרסל טוביאס, ורפי מלא-רון מסיירת שקד, לימים איש מערכת הביטחון, הלכו עוד קצינים מיחידות מובחרות בעקבותיהם. באותה עת הוצב ביחידה החובש שמעון ברק, לימים רופא ילדים ויו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית, וביחד עם טוביאס ומלא-רון היו הם היהודים הראשונים לשרת ביחידה זו. שוב - תודה על השינוי שאכן משקף עתה טוב יותר את שהתרחש ביחידה בתחילת 1972 והוביל להצטרפות קצינים נוספים בתקופות שאחרינו, תודה על הסבלנות וסופ"ש נעים, רפי מלא-רון (מלארפי) מלארפי - שיחה 00:12, 15 במאי 2020 (IDT)
מלארפי, אני חושב שההצעה מצוינת ושיניתי בערך בהתאם. מקווה שזה לשביעות רצונך. תודה רבה! Alon112 - שיחה 21:16, 15 במאי 2020 (IDT)

אלון , איך אפשר ליצור איתך קשר ? לשוחח טלפונית או בצ׳אט . תודה , נוף אלוני נוף אלוני (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

עוד שניה[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחת משתמש:יונתן770י#מהצד השני עם גיא זהר

שינויים בדף של שרון אפק, הפרקליט הצבאי הראשי[עריכת קוד מקור]

אלון שלום, אשמח להבהרות להחזרת הגרסא הקודמת היום לפנות בוקר. השינויים שנערכו בעמוד של הפצ"ר, שרון אפק, מדויקים ומשקפים את המציאות, תוך הפניה למקורות. השמטרת נושאים - לרבות לדוגמה, מאמרו האחרון - לא היו מובנים לי. אודה להסבר.

תודה!

Eli Levertov - שיחה 09:22, 16 במאי 2020 (IDT)

עניתי לך בדף שיחתך. Alon112 - שיחה 12:02, 16 במאי 2020 (IDT)

מחיקת פסקאות[עריכת קוד מקור]

בערך מהצד השני עם גיא זהר מחקת פסקאות שהיו קיימים בגרסה מ־08:53, 15 במאי 2020. אשמח לדעת את הסיבה כדי להשתפר יותר פעמים הבאות. {יונתן770י - שיחה 22:48, 16 במאי 2020 (IDT)}

יונתן770י, אין צורך להביא מקור לכך שהתכנית היא טור יומי, המאמר שפרסמת שאמור להיות מקור ל"איתור העיוותים ואי־דיוקים עובדתיים מהתקשורת שמתפרסמים "נחשפים" על ידי גיא זהר בסיוע צוות שעובד מסביב לשעון" הוא מאמר דעה ולא כתבה, הפסקה שלאחריה כתובה באופן לא אנציקלופדי וכך גם המקור שצירפת, המקור של התכנית שבועית לא הוסף כמו שצריך - לא צריך לצטט את הציוץ שלו. בכל מקרה, המידע לא נחוץ בערך כרגע - כשתצא התכנית השבועית הדבר ייכתב. Alon112 - שיחה 22:56, 16 במאי 2020 (IDT)
סבבה(יונתן770י - שיחה 23:00, 16 במאי 2020 (IDT))

בקשה לסיוע מאלון - תודה[עריכת קוד מקור]

אלון תודה רבה על הטיפול המהיר והענייני מלארפי - שיחה 14:58, 17 במאי 2020 (IDT)

מחיקה[עריכת קוד מקור]

שלום אלון למה אתה מחקת את כל העריכות?. תסתכל קודם לפני שאתה מוחק. אני חולק עליך בכמה דברים. מגזין יהלום - שיחה 19:26, 18 במאי 2020 (IDT)

מגזין יהלום, אני עונה לך בדף השיחה שלך. Alon112 - שיחה 19:34, 18 במאי 2020 (IDT)
טוב מגזין יהלום - שיחה 19:36, 18 במאי 2020 (IDT)

מיזם העיטור השבועי יוצא לדרך![עריכת קוד מקור]

היי אלון, מה שלומך? רצית להזמין אותך להשתתף במיזם חדש שפתחתי, מיזם העיטור השבועי, שמטרתו היא שיפור האווירה בקהילת ויקיפדיה. אחת לשבוע, ייבחר על ידי הצבעה "העורך השבועי המצטיין" ויוענק לו עיטור מיוחד. אני מאמין כי בדרך זו תחושת השייכות לקהילה בקרב העורכים תגבר ובין חברי הקהילה תהיה אווירה טובה. כמו כן, בסוף כל חודש ייבחר גם "העורך החודשי המצטיין" ובסוף כל שנה "העורך השנתי המצטיין". אשמח אם תשתתף, הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 19:56, 18 במאי 2020 (IDT)

Believe It[עריכת קוד מקור]

היי, אני מבין את הכוונה הטובה שלך אך למה אתה מסיר פה Believe It את כל הערך ? כאלו באמת המידע קיים בערך באנגלית הוא מספר על עבודת השיר וגם הסרת את מוצאת הזמרת שנהוג לכתוב אמריקאי או בריטי? אני מבטל את העריכה אם לא מתאים לך שים תבנית תרגמת מצידי אבל להסיר את כל התוכן זה מוגזם כבר. King G.A - נא התנהגו בהתאם 20:51, 18 במאי 2020 (IDT)

King G.A, החזרתי את העריכה שלי, אבל לבקשתך החזרתי את אחת הפסקאות שהורדתי ואת המדינה ממנה מגיעים הזמרים. "נהוג לכתוב אמריקאי או בריטי", לא מכיר מנהגים כאלו, וגם אם הם קיימים, אני חושב שזה מיותר לגמרי אם זה פוגע בתחביר של המשפט, אבל בכל מקרה החזרתי. את שאר תיקוני הניסוחים אין שום סיבה שתבטל, ולכן החזרתי אותם. לגבי הפסקה על ספוטיפיי, הייתה הסכמה במזנון שלא מציינים את העובדה הזו בערכים, אז הורדתי אותה בשנית. תמשיך לעקוב אחרי התיקונים בבקשה. Alon112 - שיחה 20:57, 18 במאי 2020 (IDT)
ראיתי מה שכתבת על הספוטיפיי - מקבל. Alon112 - שיחה 20:58, 18 במאי 2020 (IDT)
שים לב בערך באנגלית של השיר אך כתוב אפילו את מוצא הזמרים לא יודע למה זה נהג שנים על גבי שנים. King G.A - נא התנהגו בהתאם 20:59, 18 במאי 2020 (IDT)
King G.A, זה לא משנה מה כתוב בערך באנגלית או מה נהוג שם. שוב, כמו שהסברתי לך, התחביר באנגלית שונה בתכלית מזה שבעברית וגם הנהלים בוויקי באנגלית שונים ממה שיש כאן. אבל אם אתה רואה בזה חשיבות, אני מכבד את זה ואשאיר את זה גם בעתיד. Alon112 - שיחה 21:01, 18 במאי 2020 (IDT)

בת ים[עריכת קוד מקור]

בס"ד ראיתי את עריכת האנונימי שם, והתלבטתי מה לעשות, תודה שפתרת את הבעיה. אני ויקיפדית ותיקה, וחזרתי מחופשת ויקי ארוכה. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:10, 21 במאי 2020 (IDT)

היי ליאת, ברוכה השבה. בעיניי העריכה בבירור לא תורמת לערך. לא ברור מה הכוונה ב"שכונתית", ולא ברור על סמך מה הדברים נאמרו. בכל מקרה, מקומם לא בפתיח הערך. סופ"ש נעים, Alon112 - שיחה 23:12, 21 במאי 2020 (IDT)
בס"ד זה נכון מאד, יש אנשים שכותבים סתם, ההערה הזו לא מתאימה גם לדף השיחה. תודה על הברכות.ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:16, 21 במאי 2020 (IDT)

halifax[עריכת קוד מקור]

שלום לך אני מאוד אשמח עם תפסיק למחוק ולהתערב לי בערך אני גר בעיר הזאת ורוצה שלישראלים יהיה מספיק מידע לפני שהם עושים הגירה תודה. 142.245.59.16 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

שלום. כפי שכתבתי בדף שיחתך, המידע שהוספת לערך הוא תרגום מכונה ועל כן הוא מזיק לקוראים יותר מאשר מועיל להם. עדיף שיהיה ערך מתומצת וכתוב היטב מאשר ערך מלא הכתוב בסגנון שאינו אנציקלופדי בעליל. כפי שהצעתי, אתה מוזמן להעביר את התוכן שכתבת לטיוטה, לעבוד עליו שם מבחינת התרגום והמבנה האנציקלופדי. בבוא העת, נוכל להעבירו לערך עצמו על מנת שהמידע יופיע לטובת הקוראים בעברית. Alon112 - שיחה 22:17, 23 במאי 2020 (IDT)

תיק אוכף[עריכת קוד מקור]

שלום אבקש לשוחח עמך על הערך תיק אוכף Hayaofek - שיחה 10:52, 25 במאי 2020 (IDT)

Hayaofek, שלום, אשמח לדבר על הערך. תוכלי לכתוב לי כאן את מה שתרצי להגיד ואענה לך. Alon112 - שיחה 23:45, 25 במאי 2020 (IDT)

[הכוונה בתיק אוכף היא בעיקר למושג באופנה] Hayaofek - שיחה 09:47, 26 במאי 2020 (IDT)

לא ענית לי 77.125.65.7 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

הערכים שלי (Assaf tal4)[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה Alon112 וסליחה על הזמן שנילקח לי לענות (אני עדיין לומד את העבודה באתרי הויקי), אשמח ליצור איתך קשר וללמוד ממך על דרכי העבודה הנכונה והמקצועית באתר ורציתי לשאול כיצד אפשר ליצור איתך קשר? בברכה Assaf tal4 - שיחה 19:33, 26 במאי 2020 (IDT).

היי Assaf tal4, אתה יכול ליצור איתי קשר כאן, בדף שיחה זה. לגבי דרכי הכתיבה, הסברתי לך בדף שיחתך כבר פעמיים את עמדתי ואת הבעיות שאני מוצא בכתיבה שלך. אשמח לפרט על כך עוד, אך ראשית עלייך לקרוא את הדברים שנכתבו שם. Alon112 - שיחה 10:48, 28 במאי 2020 (IDT)

מחיקת העריכה בערך - טל סונדק[עריכת קוד מקור]

היי אלון, תודה שערכת את הערך של טל סונדק. ראיתי שמחקת כמעט את כל הפסקה האחרונה שהוספתי, לגבי האלבום החדש "שירתם". תוכל להסביר בבקשה מדוע והאם יש דרך יותר נכונה להוסיף את התוכן הזה, או חלקים ממנו ? בברכה, Zigboom - שיחה 10:49, 31 במאי 2020 (IDT)

שלום, הניסוח של הפסקה היה לא אנציקלופדי והועתק במלואו מכאן. לא ניתן להפר זכויות יוצרים בוויקיפדיה. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. Alon112 - שיחה 23:41, 1 ביוני 2020 (IDT)

עריכת הדף "כאן חדשות"[עריכת קוד מקור]

Alon112, רציתי לשאול אותך למה מחקת את הפסקה שעשיתי על אולפני כאן חדשות? Mgolnik - שיחה 20:01, 3 ביוני 2020 (IDT)

באיזו עריכה מדובר? אני רואה שלא ערכת בערך הזה מעולם. Alon112 - שיחה 23:14, 4 ביוני 2020 (IDT)

הוספתי שם את אולפני חטיבת החדשות וזה מראה לי שמחקת את כל הפסקה Mgolnik - שיחה 07:23, 8 ביוני 2020 (IDT)

Don't Let the Sun Go Down on Me[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Alon112,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "Don't Let the Sun Go Down on Me" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 16:42, 18 ביוני 2020 (IDT)

הצעה בשבילך להיות מפעיל מערכת[עריכת קוד מקור]

היי, אלון

אני רואה שאתה משקיע בניטורים אז יש לי הצעה בשבילך שהאם אתה רוצה להיות מפעיל מערכת? (זה הזכות השלך).

Bxd738 שיחה 21:23, 30 ביוני 2020 (IDT)

Bxd738, לי יש הצעה מוצלחת יותר: לך לערוך ערכים ואל תשבש עורכים אחרים עם הצעות ברוח זו. דגש חזק - שיחה 21:37, 30 ביוני 2020 (IDT)
אוקיי Bxd738 שיחה 21:23, 30 ביוני 2020 (IDT)

אייוואליק[עריכת קוד מקור]

שלום, שיפרתי הערך משתמש:Rakoon/אייוואליק, אשמח אם תעלה אותו. תודה, Rakoon - שיחה 16:59, 21 ביולי 2020 (IDT)

ג'ורג' השישי, מלך הממלכה המאוחדת[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Alon112,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "ג'ורג' השישי, מלך הממלכה המאוחדת" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ט"ז באב ה'תש"ף • 16:15, 6 באוגוסט 2020 (IDT)

נראה שהעבודה נפסקה, הסרתי את התבנית. שבת שלום, ידידיה צבאןשיחה • ח' באלול ה'תש"ף • 18:41, 28 באוגוסט 2020 (IDT)
תודה רבה, ידידיהצבאן. Alon112 - שיחה 19:27, 1 באוקטובר 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Alon112/ארכיון 2,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:50, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

הפניות JUMBO[עריכת קוד מקור]

בס"ד

אלון112 שלום וברכה

הנידון: שינוי נושא הפניות להערות שוליים

אלון הרבה אנשים מתכתבים איתי ואומרים לי שהם לא מבינים מה זה "הערות שוליים" וצריך להגיד את זה בצורה שאנשים בישראל מבינים אז אני שיניתי את שם הנושא לפי מה שהיה רשום באתר היווני ושם היה כתוב "Παραπομπές" ואם אדוני היה מבין יוונית הוא היה יודע שזה, ואני מתרגם "הפניות" אז אני מבקש להבין גם את רוב האנשים המתחילים בהתעניינות וויקיפדיה ולכתוב הפניות או קישורים וכו'

המשך יום טוב ארז אנטה Έρεζ ανετα erez aneta

שלום ארז. ראשית, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. שנית, זה לא משנה איך קוראים למושג בוויקיפדיה ביוונית, מאחר שכאן, בוויקיפדיה העברית, הפסקה מכונה "הערות שוליים". הערך הנ"ל לא יכול להיות שונה משאר הערכים. נא לא לשנות את הכותרת בשנית. בברכה, Alon112 - שיחה 23:31, 3 באוקטובר 2020 (IDT)

1.המילה "נהוג" מסמלת נורמה מסוימת שלא כתובה כחובה זאת אומרת שאני לא מחויב להקשיב לנורמה

2.אני מצטער מאוד אבל לא יכול להיות שבגלל דקדוק עברי חצי מישראל לא יבינו את הכתוב. זה החלטה הפוגעת באוכלוסייה שלא מבינה כתב עברי תקין

Enteerez - שיחה 23:45, 3 באוקטובר 2020 (IDT)
Enteerez, אז לא הבנת אותי נכון. זה לא נוהג, זה כלל בוויקיפדיה ועלייך להישמע לו. אנא קרא את ויקיפדיה:הערות שוליים ואם אתה צריך עוד מידע בנושא, אנא קרא את עזרה:הערת שוליים. "אוכלוסייה שלא מבינה כתב עברי תקין"? זו ויקיפדיה העברית, אנו מחוייבים בכתב עברי תקין. אני חוזר על בקשתי לא לשנות את הכותרת בשנית, מאחר שזה הוא הכלל המחייב בוויקיפדיה העברית. Alon112 - שיחה 23:49, 3 באוקטובר 2020 (IDT)

עכשיו אני שמתי לב שאני טעיתי כשאני רשמתי הפניות התכוונתי "קישורים חיצוניים" זה שם הפסקה הנכונה והוא כתוב בויקיפדיה העברית לדוגמה בערך הויקיפדיה: חדשות 13 Enteerez - שיחה 23:55, 3 באוקטובר 2020 (IDT)

Enteerez, אז גם לא, ואני אסביר. "הערות שוליים" הם קישורים למקורות מחוץ לוויקיפדיה שמטרתם לסמך טענות מסויימות שנכתבו בערך - יכולים להיות אתרים, ספרים, מאמרים וכו'... קישורים חיצוניים הם אתרים כלליים אחרים, שמטרתם להוסיף מידע על הכתוב בערך. אנא קרא את ויקיפדיה:הערות שוליים וויקיפדיה:קישורים חיצוניים על מנת להבין את ההבדל לעומק. הפסקה בערך JUMBO היא הערות שוליים, מאחר שהקישורים שנמצאים בה מסמכים את הטענות אודות מספר הסניפים בכל מדינה בטבלה. אם יש קישורים נוספים, שלא מופיעים בהערות השוליים שאתה מעוניין להוסיף, באפשרותך להוסיף אותם תחת פסקת "קישורים חיצוניים". Alon112 - שיחה 23:58, 3 באוקטובר 2020 (IDT)

אז סליחה על ההטרדה ותודה על זה שאתה מלמד אותי על ויקיפדיה כי זה עוזר לי להתקדם בנושא זה וגם אני דיי חדש בעריכת ויקיפדיה ואני שמח שיש אנשים כמוך הנותנים הסבר ועזרה כללית באתר

שוב תודה ולילה טוב Enteerez - שיחה 00:05, 4 באוקטובר 2020 (IDT)

אווטאר[עריכת קוד מקור]

ראיתי את עריכותיך בדף אווטאר (סדרת טלוויזיה) וחשבתי שתתעניין בהצבעה שלו לערך מומלץ. Fr.dror - דברו איתי‏ 11:35, 4 באוקטובר 2020 (IDT)

ערכי הטיוטה שלי[עריכת קוד מקור]

שלום אלון, כתבתי לך אתמול בנוגע לערך טיוטה שלי - משתמש:אסף טל דורון 317/תוכנית הגרעין של פקיסטן, אשמח אם תגיב בחזרה כי נכון לעכשיו עצרתי את כל כתיבת הערכים שלי בויקיפדיה ואני חושב שאשאר כך עד שאוכל לפרסם מחדש את הערכים. אסף טל דורון 317 - שיחה 18:31, 12 בנובמבר 2020 (IST)

שלום אסף טל דורון 317. כפי שכבר כתבתי לך, יש עוד ערכים רבים שכתבת בעבר שבעיניי חשוב שתעבור עליהם בקפידה לפני שתמשיך הלאה בכל מקרה. הליך הלמידה שאני מדבר עליו כולל ביקורת עצמית מרובה והפקת לקחים מתיקון של הכתיבה של עצמך. כמו כן, כפי שכתבתי לך, אני ממליץ לך לפנות לחממה במטרה למצוא חונך לפני שתפרסם כל ערך נוסף. חוץ מזה, מעבר לתכנית הגרעין של פקיסטן, יש לך ערכים נוספים בטיוטה שעלייך לעבור עליהם. אין סיבה שתמתין עד לתשובתי על ערך זה לפני שתיגש לתקן את הערכים האחרים שכבר כתבת. אני מבין שאתה רוצה לכתוב ערכים חדשים, אבל כפי שכבר כתבתי לך, ראשית עלייך לוודא שערכייך הישנים כתובים כראוי, ולא לחכות שמישהו אחר יעיר לך על כך. סדר העדיפויות כאמור כולל ערכים רבים שעלייך לעבור עליהם, על כן, העבודה מרובה. על הערך הספציפי הזה אעבור מחר. ערב טוב, Alon112 - שיחה 22:10, 12 בנובמבר 2020 (IST)