שיחת משתמש:Aniligil

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, --היידן 17:04, 30 בדצמבר 2016 (IST)

טיוטה:יישעיהו דרזנר[עריכת קוד מקור]

שלום רב,
העברתי את הערך למרחב הטיוטה: טיוטה:יישעיהו דרזנר שם תוכל לעבוד עליו. אני ממליץ לקרוא ערכים על אישים בשביל שתוכל להתרשם כיתד כותבים במיזם. בהצלחה--היידן 17:37, 30 בדצמבר 2016 (IST) שלום אני מבקש עזרה בבניית הערך ישעיהו דרזנר תודה

תסתכל בבקשה בערך אליהו חכים ותוכל ללמוד איך מעצבים וכותבים בשביל התחלה.--היידן 17:58, 30 בדצמבר 2016 (IST)

נחלת אחים[עריכת קוד מקור]

RedX.svg
שלום רב,

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה ולא מדיום פרסומי. לפיכך, הוספת ערכים פרסומיים, פרסומות וקישורים שמטרתם לקדם אתר, רעיון, ארגון, עמותה או עסק מסחרי, שאינם מוסיפים ידע מהותי לקוראים, אינה מקובלת ועשויה להיחשב כהשחתה. העריכה שנעשתה על ידך בדף "נחלת אחים" היא פרסומית, והיא נמחקה כך ששום נזק לא נגרם, אולם להבא יש להימנע מהוספת תוכן פרסומי.

לתשומת לבך: ויקיפדיה איננה משפרת דירוג במנועי חיפוש.

אם לדעתך התוכן שהוספת אינו מהווה פרסומת, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
בר הראלשיחה 18:17, 30 בדצמבר 2016 (IST)


טיוטה:ישעיהו דרזנר[עריכת קוד מקור]

אבקשך לא להעביר את הטיוטה למרחב הערכים. שים לב להערות: הערך חסר מקורות ביבליוגרפיים וניסוחו אינו אנציקלופדי. --היידן 07:40, 31 בדצמבר 2016 (IST)

שלום לך,
אני מצטרף לבקשתו של היידן לעיל. אנא עבוד על הדף במרחב הטיוטה בלבד. מחקתי שוב את הדף שהעלית, וכרגע לא תוכל להעלות אותו שוב. בשלב הנוכחי הוא איננו בשל לעלייה למרחב הערכים בוויקיפדיה. אלדדשיחה 11:00, 31 בדצמבר 2016 (IST)
שלום Aniligil,
שאלת אותי מדוע מחקתי את הדף שלך. ובכן, ראה, הדף שלך נמחק על ידי היידן, והיידן כתב לך שתוכן הדף הועבר לטיוטה. אתה יכול להמשיך לעבוד על הדף שלך כאן: טיוטה:ישעיהו דרזנר. במצבו הנוכחי הוא איננו מתאים למרחב הערכים בוויקיפדיה, ולכן הוא הועבר למרחב טיוטה, שבו תוכל לעבוד עליו בינתיים. כרגע הוא איננו במצב אנציקלופדי, כך שהוא לא יכול היה להישאר במרחב הערכים. אלדדשיחה 19:18, 31 בדצמבר 2016 (IST)
לידיעתך, הסרתי את ההגנה מהדף שלך. אם הבאת אותו למצב שבו הוא יכול לעלות למרחב הערכים, תוכל להעביר אותו. אבל אם הוא עדיין איננו בשל למרחב הערכים, סביר ששוב ימחקו אותו והוא שוב יישאר בטיוטה. אלדדשיחה 19:25, 31 בדצמבר 2016 (IST)

אולי בטלפון? 046362013 תודה

יוסי גיל[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Aniligil,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "יוסי גיל" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Aniligil/‏יוסי גיל". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ‏Lionster‏ • שיחה 05:40, 10 בינואר 2017 (IST)

שים לב שאין למחוק הודעות מדף שיחתך. ראה את מה שנכתב. ‏Lionster‏ • שיחה 05:42, 10 בינואר 2017 (IST)

יוסי גיל מחנך אסטרולוג הוא נולד ב 20.11.39 בשכונת נחלת אחים בירושלים בן לשלמה גיל מבוני ירושלים ולאמו עמליה. ביוגרפיה:

הוא למד בבית הספר היסודי על שם מנחם אוסישקין. את למודי התיכון למד במוסד החינוכי על שם דוד הדני בקבוץ דן. בצבא היה מדריך גדנע והשתחרר בדרגת רב סמל.עבר קורס מדריכי נוער הדריך המוסררה והיה המדריך של חלק גדול מהפנתרים השחורים בניהם צרלי ביטון ובעדיה מרציאנו ז'ל הוא זה אשר דחף אותם לצאת בקריאה גדולה על הקיפוח העדתי.עד שנת 1988 עסק בהדרכת נוער בכפר הנוער בן שמן בבית הספר החקלאי בנההל ורכז הדרכה בבית הספר החקלאי הכנות.

יוסי גיל למד בבר אילן חינוך ומינהל חינוכי. בשנת 1973 נזדמן לעולמה של האסטרולוגיה ומאז זה עיסוקו. רבים נועצו ונעזרו בו כמו פואד בן אליעזר ז'ל שמעון פרס ז'ל חןא היחידי אשר ראה את רצח יצחק רבין ז'ל. ליוסי גל ששה ילדים ושנים עשר נכדים..

הערך נמחק פעם נוספת. העלאתו החוזרת במצבו הפרסומי, וללא כל הבהרה לעניין חשיבותו האנציקלופדית, תוביל לחסימת האפשרות שלך לערוך, וחבל. ‏Lionster‏ • שיחה 05:52, 10 בינואר 2017 (IST)

הוצאתי מאת הקישור עכשיו אין פרסומות!

הערך מנוסח בצורה לא אנציקלופדית, ובמצב כזה לא ניתן להעלותו למרחב הערכים. עליך קודם כל לעצב אותו בהתאם להנחיות שלמעלה, כמו ערכים דומים בוויקיפדיה. בלי זה לא ניתן להתחיל ולברר האם יש לו חשיבות אנציקלופדית. ‏Lionster‏ • שיחה 06:01, 10 בינואר 2017 (IST)

אני יכול לקבל הדרכה? תודה

ראה את ההסבר המפורט בהודעה למעלה. מכאן יש להתחיל. לאחר שתעצב את הערך, אם תרצה עזרה נוספת, אתה מוזמן לפנות לויקיפדיה:חממה. ‏Lionster‏ • שיחה 06:09, 10 בינואר 2017 (IST)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום Aniligil, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:יישעיהו דרזנר, טיוטה:ישעיהו דרזנר.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:54, 23 ביוני 2017 (IDT)