שיחת משתמש:Delfinermichael

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Delfinermichael, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
--• איקס איקס - שיחה 11:02, 6 באפריל 2018 (IDT)

משיח שקר[עריכת קוד מקור]

שלום לך.

קיים ערך על יעקב וינשל. מקובל כאן, לתאר בערך על האדם, את מחקריו, לפיכך אתה מוזמן להוסיף את התוספת בערך המתאים.

אני מאחל לך השתלבות קלה בויקיפדיה. --• איקס איקס - שיחה 23:35, 6 באפריל 2018 (IDT)

גם אני מאחל לך השתלבות קלה.

אופק המדיני - ריאל פוליטיק, ניצול מצבים גיאופוליטיים אף הם היו חלק ממסכת שיקוליהם של המכונים 'משיח שקר'. להצביע על העדרם של המרכיבים הללו בניתוח תופעת 'משיחי השקר' היא לא גחמה אישית של וינשל אלא ביקורת לגיטימית ומייצגת הבאה לאזן עמדה של ממסד רבני שמטרתו הוקעת פורצי גדר ההלכה. ולכן מקומו של הפרק בערך משיח שקר. Delfinermichael - שיחה 07:15, 7 באפריל 2018 (IDT)

מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום, אתה עורך חדש ולכן לטובתך אני חוזר שוב על דבריי בשיחה:משיח שקר: אתה נכנס למלחמת עריכה. עליך להשיג הסכמה בדף השיחה שם, ולא לחזור שוב ושוב על אותה עריכה. אם תחזור על העריכה בלי דיון בדף השיחה, תיחסם. ראה הוזהרת. אביעדוסשיחה 22:20, 7 באפריל 2018 (IDT)

חבר, אני לא מכיר את המחלוקת שלכם בכלל, רק ראיתי את שמך מופיע בבקשות לחסימה. יש כאן כלל אצבע לפיו במקרי מחלוקת שומרים על גרסה יציבה, ורק אחר הסכמה בדף השיחה ניתן להשיב את התוכן. משכך, תוספת התוכן שלך - שנתקלה בהתנגדות - תוסר שוב מהערך שלך עד להסכמה בדף השיחה. אם תוסיף אותה שוב ושוב יחסמו אותך מלערוך עד שתחדל מכך. אז מה הרציונל להשיב את העריכה? לא תועיל בה כלום, אלא רק עילה לחסימתך וסיפוק מתנגדיך על ידי חסימתך. לטובתך, נא הימנע שוב מהשבת העריכה. אם תרצה הרחבה והסברים בעניין, אתה מוזמן אליי לדף שיחתי או בדוא"ל שלי. תרגיש חופשי. קובץ על ידשיחה ♦ 22:57, 8 באפריל 2018 (IDT)
רק אבהיר כי את העריכה שלך ניתן תמיד להוסיף לערך, גם בעוד יום וגם בעוד חודש, ושום דבר לא בורח. אין - ולא יהיה - מנוס מלדון על כך בדף השיחה. אני מבין מאוד ללבך, הייתי שם אף אני בראשית דרכי, אך אני מתחנן לפניך: נהג בזהירות ואל בפזיזות. קובץ על ידשיחה ♦ 23:01, 8 באפריל 2018 (IDT)

חסימה[עריכת קוד מקור]

הוזהרת בצורה ברורה, אך בחרת להתעלם ולחזור על עריכתך. אי לכך חסמתי אותך ליום. כפי שציינתי בדף השיחה של הערך, זה לא האתר הפרטי שלך, ואתה נדרש לציית לכללים. מקווה שתפנים את המסר. בברכה, אביעדוסשיחה 23:33, 8 באפריל 2018 (IDT)

באותו עניין[עריכת קוד מקור]

שלום דניאל.

באמת שאין לי מושג למה גילגמש התנגד לתוספת שהצעת. אבל בהמשך לכך שבעצמו כתב "אין חובה להקדים דיון לשינוי", אז במקום להכנס איתו לויכוח בנושאי נהלים, אני מציע שתוסיף לערך (פעם אחת) את הפסקה כולל כל המקורות שהצטברו בינתיים, ומניח שלא יהיה ניתן להאשים אותך על כך במלחמת עריכה. אם הוא או מישהו אחר יבחר למחוק הכל, אני מקווה שהוא יטרח להסביר למה. ובין אם יהיה ובין אם לא יהיה הסבר לשחזור, תוכל לפרסם הפניה ניטרלית לדיון בוק:לוח מודעות ואולי תהיה תמיכה בתוספת. לחילופין, תוכל לבחור לערוך ערכים אחרים, כולל ערכים קשורים, ואני מאמין שלא תמיד ישחזרו אותך. אז אם אתה חדש, בבקשה לא להתייאש עדיין מוויקיפדיה. בהצלחה! בברכה, גנדלף - 18:00, 16/04/18

בר כוכבא[עריכת קוד מקור]

היי,
בערך "משיח שקר" מחקת שתי פסקאות. אני לא רואה בעיה עם העובדה שבכל זאת הפסקאות האלה ימשיכו להופיע בערך, למרות ההפניה לערך המורחב "בר כוכבא". אלדדשיחה 12:00, 8 במאי 2018 (IDT)

שלום,
בשביל מה להרחיב את הביוש של הדמות? לא זו בלבד שהדעות על היותו משיח שקר חלוקות כפי שנכתב בפסקה ישנו הערך המורחב למי שירצה להרחיב. Delfinermichael - שיחה 12:11, 8 במאי 2018 (IDT)

ישראל אלדד[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת  בדף ישראל אלדד שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה. עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, היידן 17:50, 9 במאי 2018 (IDT)

למה יש לו הזכות למחוק אותי מבלי לנמק? למה אני צריך לבקש ממנו לנמק את מחיקתי? Delfinermichael - שיחה 19:59, 9 במאי 2018 (IDT)
הוא נימק בתקציר. איני צד בעיניין. יש לדון בדף השיחה ולהגיע להסכמה.--היידן 20:05, 9 במאי 2018 (IDT)
זו התגלמות הזלזול בעבודת האחר. אלימות בכסות של תרבות. ואם אינך צד מדוע אתה חש צורך להציב תבניות בדף השיחה שלי? Delfinermichael - שיחה 20:34, 9 במאי 2018 (IDT)