שיחת משתמש:Matanya/ארכיון 31

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

זהו ארכיון של שיחת משתמש:מתניה, דף זה אינו מנוטר ולכן אין להשאיר בו הודעות.

בקשות מפעילים[עריכת קוד מקור]

לאן העברת את בקשת ההסבר שלי מבקשות מפעילים? הואשמתי מעל הבימה הזו בכניסה למלחמת עריכה, האשמה חמורה מאוד בעיני (לפחות עד אתמול), ללא כל הסבר. היה ראוי שתעביר את השיחה ולא פשוט למחוק. Jys - שיחה 01:25, 3 בנובמבר 2010 (IST)

נינצ'ה הזמין אותך להמשיך את הדיון בדף שיחת הערך. אני מאמין שדיון האם השתתפת או שמא לא, במלחמת עריכה יכול להתקיים בדף שיחתו של נינצ'ה, אך מוטב שלא יערך. לא יצא מזה שום דבר טוב. לא כדאי לקיים דיונים ארוכים בבקשות, לזה נועד הדף ויקיפדיה:בירורים, לאור העובדה שנראה היה שהגעתם להסכמה לעבור לדף השיחה, מחקתי את הבקשה. מתניה שיחה 01:34, 3 בנובמבר 2010 (IST)

מוקדמות יורו 2000[עריכת קוד מקור]

זה טוב ויפה שאתה מתערב כדי לעצור את המשך ההצקות של אגסי (באמת הגיע הזמן שמישהו יעשה את זה), אך שגית קשות. ההסבר שיש כרגע בערך אינו מדויק כל צורכו, ואני תיקנתי זאת. השחזור היה שגוי. גרסה יציבה לא נועדה להגן מפני הכנסת תיקונים נחוצים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:00, 4 בנובמבר 2010 (IST)

כמובן שיתכן שטעיתי, אך בשטף השחזורים ושחזורי הנגד, קצת הסתבכתי. החזרתי לגרסה לפני התחלת השחזורים. תגיעו להסכמה, ואז תערוך את הערך. לא יקרה כלום אם התיקון הזה יחכה ולו למראית העין של עריכה תוך כדי מלחמת עריכה. מתניה שיחה 19:12, 4 בנובמבר 2010 (IST)
עמוד 6 במסמך הזה יסביר למה התיקון שלי היה נחוץ. אגסי מטריד אותי כבר זמן רב, ולא ייתכן שלא אוכל לשפר ערכים בגללו. זה ממש בית השלום2. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:14, 4 בנובמבר 2010 (IST)
תמתין בבקשה עד שתמצאו בורר. או שתפנה ליוסריאן שחסם אתכם, אני אשמח לשמוע את דעתו. לעניות דעתי לא ראוי שתערוך בערך כל עוד אתם מתכתשים שם. גם אם אתה מרגיש נרדף. מתניה שיחה 19:18, 4 בנובמבר 2010 (IST)
הערך נכתב לפני פחות מיומיים, אז בהחלט לא ניתן לדבר על גרסה יציבה. אין שום הצדקה לזה שהערך יהיה פחות מדויק רק כי אגסי עבר לערכים שאני כתבתי. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:20, 4 בנובמבר 2010 (IST)
אתה נשמע לי כעוס, בבקשה תרגע, לא יקרה דבר אם התיקון ימתין. גרסה יציבה היא הגרסה שלפני מלחמת העריכה, כך שגם בערך בן 5 דקות יכולה להיות גרסה יציבה. מתניה שיחה 19:24, 4 בנובמבר 2010 (IST)
בוודאי שאני כועס. המפעילים לא עושים כלום עם אגסי, ויש גבול כמה פעמים אפשר להסביר לו איך עובדים פה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 19:31, 4 בנובמבר 2010 (IST)

המערכה על נגבה[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה. מה כוונתך להעלות את פרטיו של החבלן מנגבה בדף תאור התמונה? האם תאור התמונה זה לא ההסבר שמתחתיה ? ROSENMAN424 - שיחה 19:43, 4 בנובמבר 2010 (IST)

לא, תאור התמונה הוא הדף המפרט את רשיון התמונה, מה מופיע וכו'. מגיעים אליו כאשר לוחצים על התמונה. מתניה שיחה 19:52, 4 בנובמבר 2010 (IST)

תמונה חשודה[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה. אודה לך אם תסביר מה היה חשוד בתמונה שהסרת מהערך רפאל בנבנשתי? Refael Benvenisti - שיחה 16:31, 6 בנובמבר 2010 (IST)

אני רואה שהבעיה נפתרה. מתניה שיחה 19:55, 6 בנובמבר 2010 (IST)

ארכיון "יד ושם"[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב מתניה. כי שאתה בוודאי יודע הארכיון הפדראלי הגרמני שחרר לרשות הציבור תמונות שהיו ברשותו וחלקן בעלי חשיבות היסטורית יוצאת דופן לתיעוד אירועי מלחמת העולם השנייה. תמונות אילו הועלו לויקי שיתוף וחלקן שולבו בערכים השונים. בארכיון יד ושם מצויות תמונות רבות עם חשיבות זהה, החל מחסידי אומות עולם, דרך פעילותם של פרטיזנים יהודים, תיעוד האירועים והמחנות ועוד ועוד. האם אין מקום שתהיה פנייה רשמית מהויקיפדיה ליד ושם, לשחרר תמונות אילו לציבור?. באם יש בעיית כוח אדם ותקציב לסריקה, אני מניח שיימצאו מתנדבים רבים שיהיו מוכנים לבצע את הסריקה והעלאת התמונות ועבדך הנאמן אחד מהם. איך מתניעים תהליך כזה? בברכה מוטי Assayas - שיחה 18:35, 6 בנובמבר 2010 (IST)

אני מציע שתפנה לעמותה, ותציע להם לעזור לך בנושא זה, יש שם אנשים עם נסיון בשחרור תמונות. מתניה שיחה 19:55, 6 בנובמבר 2010 (IST)
סליחה על הבורות. איך אני פונה לעמותה? Assayas - שיחה 20:11, 6 בנובמבר 2010 (IST)
תשלח אימייל לmail-at-wikimedia.org.il מתניה שיחה 20:19, 6 בנובמבר 2010 (IST)
תודה Assayas - שיחה 21:21, 6 בנובמבר 2010 (IST)

מיותר[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה.
אני חושב שמחיקת התמונה הזאת לא במקום. ראשית, מדובר בתמונה חופשית, מצרך שאינו מצוי בשפע, ומחיקת התמונה פוגעת במטרת העל של קרן ויקימדיה - הפצת מידע חופשי. אם כבר החלטת למחוק, לפחות תעלה אותה לוויקישיתוף. שנית, למיטב זכרוני מדובר בתמונה טובה ואפילו עדיפה על זאת שנמצאת כרגע בערך וינסנט אניימה משום שהתמונה שמחקת היא תמונת דיוקן. בנוסף, הסרת את התמונה מהערך שבו שובצה. לטעמי התמונה ראויה להופיע בערך, אבל מכיוון שמחקת את התמונה קיבעת את דעתך בשטח שכן אין אפשרות להשיב את התמונה לערך. אבל הדבר שהכי מעצבן זה תקציר המחיקה שלך - "מיותר". מישהו טרח לצלם את התמונה, ויתר על זכויות היוצרים והעלה אותה לוויקיפדיה ועל כך אתה כותב "מיותר". זה די מעליב. Crazy Ivanשיחה 18:38, 6 בנובמבר 2010 (IST)

קיבלתי את דעתך ושחזרתי את התמונה. מיותר - משמעותו כפילות, ולכן נמחק, לא הייתה כוונה להעליב. אתה מוזמן לשבץ אותה היכן שתראה לנכון, שבוע טוב. מתניה שיחה 19:55, 6 בנובמבר 2010 (IST)
לא הבנתי איפה הכפילות פה. בכל מקרה, תודה על השחזור (זה לא משהו טריוויאלי בוויקיפדיה). אתה כמובן עדיין מוזמן להעביר את התמונה לוויקישיתוף. Crazy Ivanשיחה 12:59, 9 בנובמבר 2010 (IST)
לא חשוב, שמח שנגמר בחיוב מבחינתך. עבר לשיתוף. מתניה שיחה 13:05, 9 בנובמבר 2010 (IST)

אולי אתה תדע[עריכת קוד מקור]

אולי אתה יכול להסביר לי מה הסיפור שלו בויקיפדיה:דלפק ייעוץ#הוא עובד עלי? תודה, ישרון - איך אני נוהג? 17:24, 8 בנובמבר 2010 (IST)

נמחק. מתניה שיחה 09:15, 9 בנובמבר 2010 (IST)

ערכים בארגז חול[עריכת קוד מקור]

מחקת ערך ללא הבהרת חשיבות בארגז חול. יש התנגדות לזה, כמו שאתה יכול לראות בדיון שמתקיים כעת במזנון. ‏Setresetשיחה 14:57, 9 בנובמבר 2010 (IST)

לא שמתי לב. אני מניח שאתה מתכוון לשיחת משתמש:נתיבות נעם/ציינו את שם הערך. זה דף שיחה, תוכל להבהיר בבקשה? מתניה שיחה 15:00, 9 בנובמבר 2010 (IST)
אם לא מוחקים את הערך, גם לא מוחקים את דף השיחה, לדעתי. לגבי מחיקת ארגזי חול צריך לחכות להחלטה במזנון. ‏Setresetשיחה 20:04, 9 בנובמבר 2010 (IST)
מסכים. מתניה שיחה 09:40, 10 בנובמבר 2010 (IST)

תמונה לוויקישיתוף[עריכת קוד מקור]

שלום לך, בזמנו, העליתי תמונה לוויקי העברית (התמונה העליונה במרקו פנטאני). את התמונה צילם עמית לפורום אינטרנטי בו אני משתתף, שנעתר לבקשתי ונתן לי אישור להעלות את התמונה לאחר שהסברתי לו שכל אחד יוכל להשתמש בה ולהעתיקה ולא יהיו לו זכויות בה. הוא אישר זאת ורק ביקש שיהיה מוזכר שהוא צילם את התמונה. עכשיו מתברר לי שכבר 3 שנים רוצים להעלות את התמונה לקומונס כדי שיהיה ניתן להשתמש בה בוויקי האנגלית והאחרות, אך לא יודעים איך להתקשר למעלה התמונה. כיוון שאין לי חשבון בוויקישיתוף פניתי למשתמש:חובבשירה שיעשה עבורי את העבודה השחורה והוא ענה לי שגם הוא לא יודע להעלות לקומונס תמונות שמישהו אחר (בעל זכויות יוצרים שמוותר עליהן) יצר. האם אתה יכול לסייע בנושא? ואיזה אישור בדיוק אני צריך לבקש מיוצר התמונה כדי שיהיה קביל על וויקישיתוף? תודה.אודי - שיחה 17:47, 9 בנובמבר 2010 (IST)

שלום וברכה, בהנחה שאתה בקשר איתו אנא בקש ממנו לשלוח לכתובת permissions-he-at-wikimedia.org אישור שהוא משחרר את הזכויות על הקובץ הנ"ל תחת רשיון CC-BY-SA-3.0. תוכל לקרוא עוד בויקיפדיה:OTRS. אם אין לך קשר איתו - תודיע לי בבקשה ואטפל בהתאם. מתניה שיחה 17:51, 9 בנובמבר 2010 (IST)
פניתי וביקשתי. נקווה לטוב.אודי - שיחה 18:57, 9 בנובמבר 2010 (IST)
שבוע טוב מתניה. כאמור, פניתי וביקשתי, אבל הבחור כותב לי "מצטער על האיחור . אני פשוט לא פותח את תיבת המסרים שלי ולכן .... כמובן אין שום בעיה מבחנתי לשימוש בתמונה. הלוואי והיא תחזיר לו חלק מהכבוד האבוד שמגיע לו. תודה ולהשתמע!!". אני מתאר לעצמי שזה לא מספיק. האם יש משפט באנגלית שאני יכול לשלוח לו ושהוא יכתוב לי בחזרה "אני מאשר"?.אודי - שיחה 18:21, 13 בנובמבר 2010 (IST)

קורס תורת הקבוצות - שיעור עשירי[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה,
עברנו כבר את מחצית הדרך. השיעור הבא בקורס "תורת הקבוצות" יתחיל ב-10 בנובמבר 2010, הנושא הוא "פונקציות". תוכן השיעור נמצא בדף הקורס. והערכים לקריאה נמצאים בכיתת הלימוד. אתה מוזמן להשתתף בשאלות והערות בדף השיעור.
בברכה, רחל - שיחה 20:01, 9 בנובמבר 2010 (IST)

אנונימי[עריכת קוד מקור]

אין חוק שאוסר על אנונימיים לכתוב את דעתם במפעיל נולד, יש כלל שאוסר על כינוי של כל משתמש כ"פחדן" גם אם הוא כותב כאנונימי, ואני לא רואה טעם במלחמת העריכה הזו, שיכתוב מה שהוא רוצה, מחיקת דבריו נראת רע ולא תורמת. נינצ'ה - שיחה (הזהרו מחיקויים!) 10:18, 10 בנובמבר 2010 (IST)

כנ"ל. לא רואה טעם במחיקת דבריו. שיכתוב מה שבא לו כל עוד זה לא פוגעני. דניאל ב. 10:20, 10 בנובמבר 2010 (IST)
אין חוק כתוב, אך מקובל ורצוי כאן מאוד לא לסכסך, לפלג, להתריס ולעצבן - ואז לברוח. זה מגעיל, מעורר חוסר אמון ומעכיר את השיח. גוונא שיחה פנים חדשות לערכי הלכה 10:21, 10 בנובמבר 2010 (IST)
אני לא מתכוון להתעסק איתו, אם הוא לא מספיק בוגר כדי לעמוד מאחורי דבריו. אין לי עניין להכנס לזה - נינצ'ה, הוסמכת לדון איתו, אני מושך את ידי מעיסוק בזה. מתניה שיחה 10:23, 10 בנובמבר 2010 (IST)

קטגוריית נולדו בימים[עריכת קוד מקור]

אני לא מבין מדוע מחקת את כדורגלני העבר בנבחרת ישראל שהוספתי. יש כבר הרבה מהם בקטגוריה הזאת והם בטח ראויים יותר מדמויות אחרות שיש כמו בדרנים למיניהם, שחקני קולנוע מדרג ג' ונגנים מדרג אף נמוך יותר. מן הראוי לתת יותר כבוד לדמויות ספורטיביות

שלום לך, מקובל להמשיך דיון בדף השיחה בו החל - במקרה זה הדף שלך, אך מטעמי נוחות נמשיך כאן. נולדו בימים אינה קטגוריה, אלא ערך לכל דבר שהוחלט שיופיעו בה דמויות הסטוריות בלבד, כדורגלנים אינם עונים על קריטריון זה. עוד הערה - בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה. . מתניה שיחה 13:23, 10 בנובמבר 2010 (IST)
מתניה, אני מסכים שעריכות רבות של אהוד אינן טובות, אך טענתך פשוט שגויה. מוצי ליאון, למשל, הוא אחד מהכדורגלנים הכי ידועים בהיסטוריה של הכדורגל בישראל, והוא בהחלט אינו היחיד. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 13:25, 10 בנובמבר 2010 (IST)
אם כך, זו בעיה. האם יש מקום לכדורגלנים ושאר ידוענים בערכי הימים? או במילים אחרות הם השאיפה היא שכל אדם או אירוע שיש עליו ערך רצוי שיופיע בדף הימים הרלוונטי? הייתי שמח לראות דיון מדיניות בנושא. רוצה לפתוח? מתניה שיחה 13:29, 10 בנובמבר 2010 (IST)
ברוקולי, מי כמוך יודע שיש נטייה להכניס לערכים לה דמויות רבות שבאמת אין להן מקום בערך זה. אנחנו יכולים למלא את הערכים ברשימות אינסופיות של אנשים לפי ימי ההולדת שלהם. כאשר מגיע ויקיפד חדש ומוסיף בשיטתיות ימי הולדת של כדורגלנים, זה קצת אומר דרשני. אני חשבתי שאולי כדאי להוסיף לערכים אלה תבנית המציינת אפיון לדמויות שיש להם מקום בערכים אלה. מה דעתכם? Hanay שיחה 13:33, 10 בנובמבר 2010 (IST)
אין לי בעיה לנטר את עריכותיו של אהוד ולשחזר את אלו שאינם מתאימים. אני מקווה שיש לכם אמון שאפעל בשיקול הדעת המתאים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 13:34, 10 בנובמבר 2010 (IST)
חנה, רעיון טוב. ברוקולי - ניטור זה טוב וחשוב, אך לא ענית לשאלה. מתניה שיחה 13:37, 10 בנובמבר 2010 (IST)
חנה - רק לא עוד תבניתFace-smile.svg.
מתניה - כל עוד יש סעיף "נולדו" יש גם מקום לכדורגלנים. כמובן שלא לכל כדורגלן. כשאחזור הביתה אעבור על עריכותיו ואראה מה לעשות איתן. מעיון זריז ברור לי שחלק מהן אכן מוצדקות. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 13:41, 10 בנובמבר 2010 (IST)
כלומר לדעתך יש מקום לכדורגלנים שם, הבנתי. מתניה שיחה 13:42, 10 בנובמבר 2010 (IST)

אני אומנם ויקיפד חדש ויש לי עדיין מה ללמוד, אבל לדעתי הרוב המוחלט של עריכותי היה במקום. זה שאני הוספתי שמות של כדורגלנים אומר דרשני מבחינה זו שאני חושב שספורט הוא תחום רציני במרחב שלנו וצריך להתייחס אליו בכבוד ובמקצועיות. אם לא מקובל להכניס ספורטאים, אנא עשו סינון רציני בערכים האלה ותוציאו עוד הרבה אנשים שלא ראויים אליהם אהודאהוד - שיחה 13:48, 10 בנובמבר 2010 (IST)

מקובל. על הדרך גם כדאי שתכיר את ההזחה, למען נוחות הקריאה מוסיפים נקודתיים לפני הטקסט כדי להזיח את דבריך ביחס לכותב שלפניך. מתניה שיחה 13:51, 10 בנובמבר 2010 (IST)

שחזור[עריכת קוד מקור]

אנא, אל תשחזר ויקיפדים בויקיפדיה:בקשות ממפעילים אחרי ביצוע פעולה לבקשתם. שחזור זו פעולה כוחנית, ואני משוכנע שלא התכננת לזה אחד שחושב - שיחה 21:58, 10 בנובמבר 2010 (IST)

כמובן, אתה צודק. טעות שלי. מתניה שיחה 22:14, 10 בנובמבר 2010 (IST)

מתניה[עריכת קוד מקור]

כדאי לחכות לסוף ההצבעה של אמנון. זה לא בוער ‏Ori‏ • PTT‏ 09:47, 11 בנובמבר 2010 (IST)

צודק, אבל אני מאמין שאנשים מסוגלים לבדוק תרומות של שני אנשים, לא ביג דיל. מתניה שיחה 09:50, 11 בנובמבר 2010 (IST)
כן, אבל לאמנון מגיעה במה מלאה. הוא גם ככה מתעלף בטח מכל שינוי בעמוד. ‏Ori‏ • PTT‏ 09:52, 11 בנובמבר 2010 (IST)
בטח, קשה לו עם כל ה"בעד"ים. Face-smile.svg מתניה שיחה 10:20, 11 בנובמבר 2010 (IST)

תמונות בערך זהרה רובין[עריכת קוד מקור]

הי מתניה, פנה אלי הידוען האלמוני בבקשת עזרה לעלות את התמונות לויקישיתוף. הנחיתי אותו כיצד לפעול בנושא אישור OTRS. ראיתי שהעלית חלק מהתמונות לויקישיתוף. האם אתה מתכוון לטפל בכולן?
שאלה נוספת: בזמנו כאשר תומר א. טיפל בנושא הוא תמיד שלח אלי מס' אישור OTRS ואני הוספתי את מס' האישור בויקישיתוף. אתה פועל אחרת, אתה שולח לקישור למערכת שלי אין כל גישה אליה, כך שאיני יכולה להוסיף את מס' האישור. האם לא עדיף לפעול בשיטה של תומר א. ? Hanay שיחה 11:36, 12 בנובמבר 2010 (IST)

שלום וברכה, העליתי את כולן. מכיוון שויקישיתוף שינו את התבנית של OTRS שיניתי גם את השיטה בהתאם ואני עובד עם סקריפט. עדיין ניתן לעבור לדף העריכה ולהעתיק את כל מה שמופיע בתבנית אחרי המילה ticket, זה מספר האישור. כמובן שניתן להעתיק את התבנית כולה אם מדובר בכמה קבצים תחת אישור זהה. מתניה שיחה 12:30, 14 בנובמבר 2010 (IST)

שאלה למועמדים לתפקיד הבודק[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה, כתבתי בדף שיחת ההצבעה (כאן) שאלה המופנית לכל המועמדים ואודה לך אם תוכל לענות עליה בטרם תיפתח ההצבעה. בתודה, אורי שיחה Go Jimbo Go! 19:34, 12 בנובמבר 2010 (IST)

נענתה. מתניה שיחה 12:39, 14 בנובמבר 2010 (IST)

גזירת מפה חפשית[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה. רציתי לשאול לדעתך. המפה בראש ערך זה היא חפשית. לפיכך, האם יהיה זה חוקי ליצור גרסה שלה שתכלול רק חלק ממנה, בו אני מעונין ? תודה. יואב ר. - שיחה 20:17, 13 בנובמבר 2010 (IST)

בוודאי. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 08:13, 14 בנובמבר 2010 (IST)
כמובן שתומר א. צודק. מתניה שיחה 12:39, 14 בנובמבר 2010 (IST)

מתן אזהרה למשתמש[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה, תציץ בגרסאות קודמות של ליאור ליובין. כדאי לתת אזהרה לעורך האלמוני שהכניס שם דברים חמורים (ולא נכונים בעליל) ומחק את עריכתו אחרי מספר דקות. גם עריכותיו הקודמות לא מזהירות במיוחד. כמו כן, שאלתי אותך שאלה נוספת לפני כיומיים בפסקה למעלה העוסקת בתמונות בוויקישיתוף. האם אין לך תשובה? או שפשוט לא שמת לב? תודה.אודי - שיחה 15:28, 15 בנובמבר 2010 (IST)

תודה, הוזהר. סליחה שלא השבתי, באמת לא שמתי לב. עדיף הניסוח שמופיע בקישור שנתתי לך, אבל אם צריך משפט יחיד, "אני מסכים לשחרר את היצירה (כאן תכתוב את שם היצירה) תחת רשיון cc-by-sa-3.0". מתניה שיחה 15:33, 15 בנובמבר 2010 (IST)


קארמניולה[עריכת קוד מקור]

קארמניולה שכחת למחוק בערך את התמונות כפי שעשיתה ביהדות פיזה ועוד ערכים רבים. תודה על שיתוף הפעולה.

תודה, בוצע. מתניה שיחה 15:04, 16 בנובמבר 2010 (IST)
לפחות תמונה אחת היית יכול להשאיר, אלא אם יש לך הוראה חד-משמעית "למחוק את שמי מעל דפי הויקיפדיה". שוב תודה על הציות העיוור.
אני מניח שאתה מר ונטורה. אין לי דבר נגדך, טובת הויקיפדיה לנגדי. מתניה שיחה 15:12, 16 בנובמבר 2010 (IST)
חג'ה אולי כאן אל תמחק הרי זה כפר ערבי ולא בית כנסת יהודי.
הודות לך תיקנתי שם תו מיותר. תודה. מתניה שיחה 17:55, 16 בנובמבר 2010 (IST)
כור (כפר פלסטיני) עוד אחד כנ"ל.
תודה. מתניה שיחה 18:11, 16 בנובמבר 2010 (IST)
אם תשים לב, "כור" - זה כפר רגיל ללא אפיון. המיוחד הוא :"המבצר של בני ג'יוס". ומה אתה עושה מוחק תמונות של המצודה החשובה ביותר במערב השומרון. זה מה שקורה למי שחושב כי "טובת הויקיפדיה לנגדי".

תמונה של אלי פולק[עריכת קוד מקור]

שלום, אשמח לדעת למה מחקת את התמונה שהעליתי, אני לא כל כך מבין בוויקיפדיה, אם צריך עוד פרטים כדי לאמת, אשמח לתת לך...

שים לב לתבנית {{מידע}}, בלעדיה אין לנו אפשרות להשתמש בקבצים. מתניה שיחה 22:19, 16 בנובמבר 2010 (IST)