שיחת משתמש:OmerTLC

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

Its a new dawn

It's a new day

It's a new life

and

I'm feeling good


Thank you Wiki World Face-smile.svg


OmerTLC - שיחה 21:01, 16 בינואר 2014 (IST)

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, OmerTLC, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:43, 20 בינואר 2014 (IST)

גיליתי אותך[עריכת קוד מקור]

ברגע שערכת בשומר Face-smile.svg. לא נתת הזדמנות לברך אותך בברוך הבא? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:43, 20 בינואר 2014 (IST)

לאחר שהסתכלתי שנית על כל הערכים שכתבת, נוכחתי לגלות שעוד לא הספקתי לקרוא את הכל, אבל אני עוד עובד על זהFace-smile.svg את גדולה מחיים!
חן חן. כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:03, 21 בינואר 2014 (IST)
אוקי, אני על זה --OmerTLC - שיחה 16:40, 21 בינואר 2014 (IST)

מפעל נשר חיפה[עריכת קוד מקור]

שלום עומר, במקרה גיליתי את הערך הזה שהעלית. חלקו הגדול של הערך נלקח מתוך הערך נשר מפעלי מלט ישראליים. חלק גדול מפרק ההיסטוריה בערך נכתב על ידי. הכלל בוויקיפדיה הוא שכאשר אתה מעתיק תוכן של ערך מערך אחר, עליך לתת קרדיט ליוצרים המקוריים בדף השיחה של הערך או בתקציר העריכה של הערך בעת העלאה כי זה ערך שלא עמלת עליו רק העתקת אותו. שים לב להערה שהוספה על ידי דוד שי בדף השיחה של הערך.

אם יש ערכים נוספים שיצרת מתוך עתקה גדולה מתוכן של ערך אחר, אני מבקשת שתוסיף את ההערה בדף השיחה של הערכים. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:25, 28 ביוני 2014 (IDT)

שלום לך חנה יריב היקרה,
ראשית, כידוע לך אני מעריץ גדול שלך ונהנה לקרוא את הערכים הרבים שרשמת - חלק נכבד מהרצון שלי להכנס ולתרום למשפחת ויקיפדיה - הוא בזכותך! תודה! Face-smile.svg
לגבי חלקים מתוך הערך 'מפעל נשר חיפה' שהעתקתי מתוך 'נשר מפעלי מלט ישראליים' - הסיבה טמונה ברצון לעשות סדר בכתוב ולחלק את החברה על המפעליה השונים בהיררכיה נכונה יותר. (חצי פורטל)
גילוי נאות, אני עובד במפעל נשר רמלה בתור מהנדס מערכות מידע ופיתוח טכנולוגי.
התחלתי לערוך באחד הכנסים של ויקיפדיה בספריה הלאומית באוניברסיטה העברית - משם המשכתי לערוך את הערכים של מפעלי נשר מאופן עצמאי, בזמני הפנוי, בסופי שבוע (לא על חשבון העבודה) זאת ללא כל תמורה מכל סוג שהוא מהארגון.
ההחלטה לערוך דווקא את מפעלי נשר היא מסיבה הפשוטה - אני מכיר את המפעלים היטב ויש לי הרבה מה להוסיף על ההיסטוריה של המפעלים השונים ועל תהליכי הייצור המורכבים.
ההעתקה/העברה של ההיסטוריה של מפעל נשר חיפה מתוך נשר מפעלי מלט ישראליים היא המקום היחידי שבצעתי פעולה כזאת. ראיתי את מה שרשם דוד שי הדף שיחה על הקרדיט - מקבל. עכשיו אני יודע..
לגבי שם הערך - 'מפעל נשר חיפה' --> חשוב להבין שבשנות ה-20 שהוקם המפעל - התיישבות הפועלים 'נשר', לימים העיר נשר כלל לא היה קיימת, בסמוך למפעל הייתה עיר גדולה בשם חיפה שהמפעל הוקם בסמוך אליה, לכן החליטו היזמים/בעלים לקרוא למפעל 'מפעל נשר חיפה'. כפי שגילגמש ציין בדף השיחה - הם יכלו לקרוא למפעל גם בשם 'מפעל נשר לונדון' באותה מידה..
בכל אופן, תודה לך על ההערות, אני מקבל את כולם ומבטיח להשתפר.
אם יום אחד תעברי בסביבה של מפעל נשר רמלה, אשמח לעשות לך סיור מקיף במפעל.
בברכה ובכבוד רב,
OmerTLC - שיחה 12:45, 9 ביולי 2014 (IDT)
שלום עומר, אני מתנצלת שלא שמתי לב לתשובתך קודם. יש לי דפים רבים במעקב. שוחחתי עכשיו עם עזריאל וסיכמנו על מפגש במפעל שגם אתה תשתתף בו. הורדתי את מס' הטלפון שלך מהדף. זאת רמת חשיפה שלא נהוגה בוויקיפדיה. זה רק לטובתך. תמיד אפשר לשלוח מידע אישי באופן פרטי דרך הקישור בצד ימין של המסך "שליחת דואר אלקטרוני" כשאתה נמצא בדף המשתמש שלי.. לגבי שם המפעל, נדבר על כך במפגש. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:16, 14 ביולי 2014 (IDT)
בסדר גמור, מצפה לראותך בקרוב. שיהיה לנו שבוע שקט. בברכה OmerTLC - שיחה 11:33, 20 ביולי 2014 (IDT)
הי עומר, זה יקרה רק אם אורנה תתאם ביקור. בינתיים היא עדיין לא עשתה זאת. שלחתי לה תזכורת. אולי אתה יכול לקדם את הנושא. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 12:55, 20 ביולי 2014 (IDT)
הי עומר, הפגישה בבית החרושת נקבעה ל-3בספטמבר שעה 12:00 במרכז המבקרים ברמלה. האם אתה מודע לכך? אשמח לראותך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 22:12, 20 באוגוסט 2014 (IDT)
הי חנה, אני מודע למפגש ומצפה לבואך (שלא נאמר מתרגש). אמנם, אצלי ביומן רשום שתגיעי ביום שלישי ה2.9 בשעה 12:00. אם את מתכוונת להגיע ביום רביעי ה3.9 כנראה שחלה טעות וצריך לעדכן את היומנים. נא עדכני. OmerTLC - שיחה 19:57, 28 באוגוסט 2014 (IDT)

שלם עומר[עריכת קוד מקור]

ראיתי שאתה מתעניין בתחומי היסטוריה לגווניהם. אשמח אם תרצה להצטרף אלינו למאמצי העת העתיקה. יש הרבה עבודה על אישים, מלחמות, קיסרים וכיוב'. אם אתה מעוניין - פנה אלי בזמנך הפנוי. המשך שבוע טוב, גארפילד - שיחה 13:04, 18 באוגוסט 2014 (IDT)

שלום לך מר גארפילד, אני חוקר אבולוציה של דתות, היסטוריה כללית ופילוסופיה באפרואסיה בדגש על המזרח התיכון. מדובר בתחביב אישי (אני מהנדס חשמל ומחשבים במקצוע). אמנם, אני כותב בויקיפדיה יותר בתקופת החורף.. הקיץ מלא במשימות לעייפה כך שאני לא מוצא נחת לשבת ולכתוב. אשמח לעזור בכל נושא שתבחר. אני מתכוון להגיע לסדנת עריכה שתתקיים ב13.10 - כך שאם יש לך רעיונות/ערכים שאתה מעוניין לקדם, לבטח אוכל להתחילם בסדנה. OmerTLC - שיחה 12:28, 19 באוגוסט 2014 (IDT)
השאלה היא אילו נושאים בעיקר מעניינים אותך. אני יכול לתת לך רשימות של קרבות ממלחמת הפלפונס שצריך לכתוב עליהם ערכים, או אישים שונים שיש להרחיב עד מאד את הערכים עליהם - נסה להגדיר את תחומי העניין שלך ברזולוציות ספציפיות ככל שניתן:אנשים מסויימים שאתה מתעניין בהם, תתי נושאים (למשל בנושא הגדול "דת" --> "מזרח התיכון" --> "נצרות" --> "תחילת הנצרות" --> "המחלוקת האריינית בנצרות במאות ה-2 וה-3"). גארפילד - שיחה 15:38, 19 באוגוסט 2014 (IDT)
שלום, גם אני מתעניין מאוד בהיסטוריה עתיקה ואשמח לשיתוף פעולה. יש לנו המון חורים לסתום. יש תרבויות שלמות שאין להן ערכים או לחלופין הערכים עליהן קצרים. אין אף תרבות שהכיסוי שלה מושלם. גילגמש שיחה 08:28, 20 באוגוסט 2014 (IDT)
שלום לך מר גילגמש, אפוס שלם אפשר לרשום על הדמות שלך.. שמח שיש אנשים כמוך, כמו גארפילד, כמו חנה יריב --> מבחינתי אתם גיבורי תרבות. יצא לי לחשוב על האפשרויות הכתיבה בסדנה שתתקיים ב 13.10 (הזדמנות טובה לפתוח את עונת החורף - עונת הכתיבה שלי). ככל הנראה אתרכז בהיסטוריה סביב ירושלים שהיא, כידוע, בירת העם היהודי לדורותיו. יש ספר מעולה של סיימון סבאג מונטיפיורי, "ירושלים: הביוגרפיה" שמאגד ומסכם מאד יפה את הידע בהקשר לעיר. לאחר קריאת חצי מהספר, החצי שמספר על ההיסטוריה הקדומה של העיר, יש לי הרבה מה להוסיף על עמים, דתות ותרבויות עתיקות כולל על העם היהודי וגלגוליו השונים בהקשר לעיר הנצחית הזאת. בנוסף, אשמח לעזור בכל מקום אחר שתבחרו. אני פה כדי לתרום Face-smile.svg OmerTLC - שיחה 19:57, 28 באוגוסט 2014 (IDT)
זה רעיון טוב :) גילגמש שיחה 20:28, 28 באוגוסט 2014 (IDT)

התמונות בערך מפעל נשר רמלה[עריכת קוד מקור]

שלום עומר, ראיתי שהעלית תמונות רבות לוויקישיתוף, אבל לא שייכת את התמונה לקטגוריה של המפעל. עליך להוסיף את הקטגוריה הבאה Category:Nesher factory, Ramla.
פותחים את התמונה למצב עריכה ומוסיפים כך [[Category:Nesher factory, Ramla]] ושומרים.

בעת העלאת קובץ יש לך מקום להוספת קטגוריה מתחת לתאריך חשוב לשיי לקטגוריה כך שהתמונות תהיינה מקושרות לערך הקישור בפרק קישורים חיצוניים. הוספתי את הקישור לשתי תמונות אני משאירה לך לתקן את היתר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:41, 3 בספטמבר 2014 (IDT)

שינוי בלוח הזמנים של הסדנה המתקדמת לעריכה[עריכת קוד מקור]

שלום, רציתי להודיע לך על שינוי בלוח הזמנים של הסדנה המתקדמת לעריכה - במקום שני מפגשים קצרים ומפוצלים הסדנה אוחדה למפגש אחד ארוך יותר, מהשעה 10:00 עד 16:00 באותו היום ובאותו המקום. אני מתנצלת מאוד אם נגרמה אי נעימות בעקבות השינוי, אם יש בעיה כלשהי ניתן ליצור איתי קשר ובמידת הצורך אפשר לעדכן את הרישום שלך בדף המפגש בהתאם ללוח הזמנים החדש. Chenspec-WMIL - שיחה 18:28, 1 באוקטובר 2014 (IDT)