שיחת משתמש:Orilevy

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Orilevy, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור - שיחה 10:46, 10 באוגוסט 2008 (IDT)

עיתונאים[עריכת קוד מקור]

שם הערך אינו מתאים לנושאו, וכן מבנה הערך ותוכנו אינם עומדים בכללי ויקיפדיה. יש להביא אסמכתאות המעידות על נכונות האמור בערך וכן לערוך אותו וליצור קישורים פנימיים. בנתיים העברתי את הערך לארגז חול פרטי שלך. שתסיים לעבוד עליו נוכל להשיבו למרחב הערכים. דרור - שיחה 10:48, 10 באוגוסט 2008 (IDT)

טלילה לוי[עריכת קוד מקור]

העברתי את הערך לדף משתמש:Orilevy/טלילה לוי. במצבו הנוכחי הוא לא מתאים למרחב הערכים. אנא קרא/י את מדריכי העזרה שבהודעת ברוכים הבאים בראש הדף הזה ופעל/י. אם יש לך שאלה, ניתן להוסיף אותה בסוף השיחה שלי. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 11:36, 10 באוגוסט 2008 (IDT)

כנ"ל לגבי טלילה לוי בן זכאי שהועבר למשתמש:Orilevy/טלילה לוי בן זכאי. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 18:18, 10 באוגוסט 2008 (IDT)
ראית שהכנסת את התוכן של הערך לתוך דף הקטגוריה: עיתונאים עבריים. אני מניח שזה קרה בטעות, או מתוך מחשבה שהיא עיתונאית ישראלית. בכל מקרה - לא זאת הדרך לבצע הוספה של אדם לקטגוריה מסויימת וזה לא המקום המתאים להכנסה של תכנים של ערכים. לפיכך ביטלתי את ההכנסה של הטקסט הנ"ל לדף הקטגוריה. בנוסף, ראיתי שיש שתי מהדורות מאד דומות של הטקסט הנ"ל:האחת בדף המשתמש שלך משתמש:Orilevy והשניה בדף משתמש:Orilevy/טלילה לוי שנובע מהעברה שביצע ברוקולי. אני ממליץ לך לרוקן מתוכן את הדף עם הגרסא שאינה עדכנית, ומציע לך את עזרתי בעבודה על הערך, על מנת שיהיה מתאים למרחב הערכים הראשי. טבעת-זרם - שיחה 21:31, 10 באוגוסט 2008 (IDT)

טלילה לוי בן זכאי[עריכת קוד מקור]

שלום. כדי להחליף שם משתמש עליך לפנות לויקיפדיה:שינוי שם משתמש ולא ע"י העברה. סקרלטשיחה 15:24, 9 באוקטובר 2008 (IST)

תבניות[עריכת קוד מקור]

שחזרתי את עריכתך בדף תבנית:אין תמונה. שים לב לא לערוך תבניות. ראה גם עזרה:תפריט ראשי/תמונות וקבצים למידע אודות הוספת תמונות לערכים. בברכה, ‏Yonidebest Ω Talk‏ 16:03, 9 באוקטובר 2008 (IST)

תיאטרון גשר הקמה 1991[עריכת קוד מקור]

מחקתי ערך זה שיצרת, משום שהוא אוסף עדויות אישיות, שאין מקומן באנציקלופדיה. דוד שי - שיחה 11:23, 29 במאי 2009 (IDT)

טלילה לוי (2)[עריכת קוד מקור]

שלום, נאלצתי למחוק את המידע שהוספת. המידע על נישואיה לך נמצא כבר בערך, שמות נכדיה וודאי חשובים לכל סבא גאה אבל לא לקוראי הוויקיפדיה. שנילישיחה 19:16, 5 ביוני 2009 (IDT)

חיה יוסף-עיתונאית[עריכת קוד מקור]

חיה יוסף חיה יוסף עיתונאית חיה (לני) יוסף לבית בוצ'קו נולדה ב-1920 בגרמניה להורים יוצאי פולין. בשנת 1936 עלתה ארצה במסגרת עלית הנוער. בנעוריה למדה ריקוד אצל גרטרוד קראוס ומשחק אצל צבי פרידלנד. למחיתה עבדה כעוזרת בית, ובערבים השלימה את תעודת הבגרות. ב-1939 נישאה לעיתונאי חנן יוסף מ"על המשמר" ו ב-56 יצאו לשליחות בחו"ל. שם התוודעה לשיטת פלדנקרייז, לריפוי בתנועה ולידה טבעית שעוד לא היתה מקובלת בארץ. כן לקחה קורס של חצי שנה בצרכנות, שטח שיהפוך למקצוע המרכזי בחייה המקצועיים. בשובה פתחה בי"ס לריתמיקה לילדים ובמקביל החלה לכתוב ספורי ילדים שפורסמו ב"על המשמר" והוקראו בתכנית הרדיו לילדים בשבת בצהרים. חנן יוסף נפטר באופן פתאומי ב-1968, אך רק 10 שנים מאוחר יותר החלה חיה לכתוב למבוגרים.. מארק גפן, עורך העתון, התרשם ממכתב ששלחה למערכת והציע לה לקבל מדור קבוע בעתון במסגרת "דף למשפחה" ומאוחר יותר ב"חותם". חיה יוסף כותבת ב"על המשמר" עד סגירתו ב-1995, עוברת ל"דבר" שגם הוא נסגר שנה מאוחר יותר, היא הופכת לפרי לנסרית ומתמקדת יותר ברדיו וטלויזיה. גם כניסתה לרדיו החלה במקרה. לאחר שהתראיינה על קשיי הקליטה של עולים מגרמניה, כושר הביטוי שלה וההומור גרמו לעוגניה שמחוני להציע לה להשתתף בקביעות בתכנית הרדיו שלה "בקר טוב, אמא" ב"קול ישראל", למרות המבטא ה"ייקי" שלה – שלא השתנה עד היום . ומאז ועד היום היא לוקחת חלק בעשרות תכניות רדיו. עם הקמת הערוץ השני,שובצה בתכנית במסגרת הטלויזיה הנסיונית, ומשם הוזמנה ל"בין הכסאות" תכניתה של רבקה פרידמן-סנה בטלויזיה הלימודית. לכבוד שנת ה-50 למדינה ריאיינה 50 דמויות מרכזיות מחיי הארץ, ביניהם פוליטיקאים, אמנים, אנשי רוח. בשנים האחרונות לקחה חלק כמעט בכל תכנית שפנתה לגיל "הזהב", הן ברדיו והן בטלויזיה, לצידם של מנחים כגדעון רייכר, אלכס אנסקי וטליה ליפקין-שחק. חיה יוסף פירסמה ששה ספרים: "עצות מן השרוול" בהוצאת מודן, "המטבח שלי" בהוצאת מודן, "סבתא בישלה תרופה" בהוצאת ספרית הפועלים, "לידה טבעית" – ספרית הפועלים, "שלושה חודשים ויום" בהוצאת גולן. ו"ספורים קטנים על אנשים גדולים" אף הוא בהוצאת ירון גולן. ב2009 זכה ספרה "סבתא בישלה תרופה" למהדורה שלישית. חיה יוסף פותחת את יומה בשחיה (בעיקר בבריכת גורדון) ולא מחמיצה כמעט אף קונצרט בשבת בבקר ב"צוותא". היא ידועה כמארחת מושלמת ובשלנית מדופלמת. לחיה יש שני ילדים, ארבעה נכדים ושלושה נינים.

חיה יוסף[עריכת קוד מקור]

הערך חיה יוסף שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבה באנציקלופדיה. זו אינה הפעם הראשונה ונראה כי אינך מפנים את כללי האתר. כפי שנעשה בעבר, גם את ערך זה העברתי לארגז החול שלך. בברכה, אנדר-ויקשיחה 16:51, 10 באוקטובר 2009 (IST)

כתב צבע[עריכת קוד מקור]

מחקתי זאת. התוכן כבר נמצא פה - משתמש:Orilevy/ארגז חול/חיה יוסף. יש לעבוד עליו שם, הוא אינו מוכן כלל למרחב הערכים. נא לא להעלות זאת שוב למרחב הערכים. תודה, דורית 16:25, 6 בנובמבר 2009 (IST)

עודד פלדמן[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Orilevy,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "עודד פלדמן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Orilevy/‏עודד פלדמן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Itzuvitשיחההצטרפו למיזם המקורי! 20:37, 18 ביוני 2011 (IDT)

אורי שלום, אני רואה ששבת והעלית את הערך למרחב הערכים מבלי ששיפרת די את סגנונו כמתבקש. אנא הוסף לו קישורים פנימיים לערכים אחרים והתאם את צורתו כך שידמה לערכי אישים אחרים. אם אתה זקוק לעזרה טכנית תבקש אותה. תודה, Neuköln - ש 23:21, 19 ביוני 2011 (IDT)