שיחת משתמש:Roniblr

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Roniblr, וברוך בואך לוויקיפדיה! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיפדיה:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: ראשית כל, מומלץ לעיין במדריך הכתיבה למתחילים. לפני שמירת שינויים בערכים כדאי ללחוץ על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהשינוי תקין. את מהות השינוי יש להסביר בחלונית התקציר. למידע נוסף: תמיכה טכנית.
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף מופיעה לשונית "שיחה", המובילה לדף השיחה של הדף, שבו ניתן לדון בערך. בדפי השיחה יש להקפיד על כללי נימוס. בסוף כל הודעה יש לחתום על ידי הקלדת ארבע טילדות, כך: ~~~~.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיפדיה חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
Nuvola apps kdmconfig.png חונכות: אם ברצונך לקבל סיוע אישי מוויקיפדים בעלי ניסיון, יש להוסיף בדף המשתמש שלך את הצירוף {{חונכות}} ונפנה אליך בהקדם. לשאלות נקודתיות ניתן גם לפנות לדלפק הייעוץ.

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור 18:53, 1 בדצמבר 2007 (IST)

עבאס זכור[עריכת קוד מקור]

העברת בטעות את הערך לשם לא תקין. תיקנתי את הטעות, אך אבקשך לקרוא את ויקיפדיה:מתן שם לערך. ‏DGtal‏ 00:25, 30 בינואר 2008 (IST)

לא צריך לפתוח ערך חדש בשם מוטעה בשביל לערוך. בצע את העריכות בערך המקורי. אם אתה רוצה שלא יפריעו לך סמן אותו בעזרת {{תב|בעבודה} בראש הערך. ‏DGtal‏ 00:27, 30 בינואר 2008 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, המאבק על החוקה, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  עידושיחה 21:27, 18 בפברואר 2008 (IST)

מחקתי את הדף בשנית. ערך אנציקלופדי אינו בן משפט וחצי עם שגיאות כתיב. ‏odedee שיחה 22:04, 18 בפברואר 2008 (IST)

הפליטים היהודים ממדינות האסלאם[עריכת קוד מקור]

שלום, מתקיים דיון חשיבות על הערך בשף שיחתו, אשמח אם תצתרף Damzow - שיחה 11:58, 24 באוקטובר 2008 (IST)

איליה קפיטולינה[עריכת קוד מקור]

דיון על שינוי שם, ובמיוחד של ערך כה חשוב, נעשה בדף השיחה. בברכה, יעל י 00:31, 19 בפברואר 2012 (IST)

מאמר דעה[עריכת קוד מקור]

ובמיוחד מאמר דעה בעל צביון פוליטי מובהק, אין לו מקום בערך ויקיפדי. תודה וסליחה. יוסישיחה 17:52, 3 בנובמבר 2012 (IST)

ח'נפר[עריכת קוד מקור]

שלום רון, האם בכוונתך להרחיב את הערך או להשאירו במצבו הנוכחי? זה אולטראקצרמר, ולפי מדיניות הקהילה אין מקום לערכים הכוללים שורה אחת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:03, 3 בינואר 2013 (IST)

שלום חנה מה שלומך? :), אני ארחיב אותו בימים הקרובים EshelAvraham - שיחה 16:21, 3 בינואר 2013 (IST)

File:Ulysses-S-260 צלם ז'ראר אלון.jpg

מוזיקה מזרחית[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את ההעברה שעשית, אנחנו מעבירים שם של ערך אחרי דיון והסכמה בדף השיחה שפם אדום - שיחה 01:25, 30 ביוני 2013 (IDT)

תאריכים בוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

ערב טוב, רוני,
כשאתה מציין תאריך בוויקיפדיה, הנוסח המקובל הוא ב- ולא ל-. לדוגמה, 17 ביולי (ולא: 17 ליולי). אלדדשיחה 23:04, 23 ביולי 2013 (IDT)

פלסטינים[עריכת קוד מקור]

שלום לך. ביטלתי את עריכותיך בערך הנדון בשל מספר סיבות. ראשית, יהודים ונוצרים אינם מהווים קבוצות אתניות, כי אם דתיות. שנית, היו מספר שגיאות כתיב בטקסט שהוכנס. ושלישית - הפסקה בדבר ההשפעה על השפה הערבית מהווה כפילות, שכן הדבר מתואר במילים אחרות בהמשך הערך. לידיעתך. ‏Lionster‏ • שיחה 04:10, 14 באוגוסט 2013 (IDT)

פתיחת ערך לא ראויה[עריכת קוד מקור]

לעניות דעתי מיותר לרשום בתחילת הערך הפלסטינים הם "ערבים" ובני קבוצות אתניות נוספות: או שרושמים את כל היחידות האתניות שמרכיבות את החברה הפלשתינית-ארץ ישראלית בזמן המנדט (מצרים, יהודים, יוונים, ארמנים, מצרים, וכו וכו' או שרושמים שפלסטינים הם בני כל העמים ששכנו באזור הגאוגרפי שכונה "פלסטין" אחרת זה לא מדוייק ומוטה, תודה מראש EshelAvraham - שיחה 04:23, 14 באוגוסט 2013 (IDT)

אני לא מסכים איתך. אבל בכל מקרה, המקום הנכון לדיון בנושא הוא דף השיחה של הערך, מה שיאפשר דיון וקבלת חוות הדעת של משתמשים נוספים בסוגיה. אתה מוזמן לפתוח דיון בסוגיה, אם רצונך בכך. בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 04:33, 14 באוגוסט 2013 (IDT)