שיחת משתמש:Safeinthelife

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

צפניה בן כושי[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת  בדף צפניה בן כושי שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, היידן 08:17, 25 בספטמבר 2018 (IDT)

לא הבנתי למה אתה ממשיך למחוק את העריכה שכוללת מקורות ללא כל נימוק?

--Safeinthelife - שיחה 09:48, 25 בספטמבר 2018 (IDT)


Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת  בדף אפיון גזעי שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, למען הסר ספק, האיסור על חזרה על עריכה חל גם על עריכות מחוץ לחשבון. בברכה, גנדלף - 13:03, 17/12/18

תענה בדף השיחה של הערך--Safeinthelife - שיחה 14:33, 17 בדצמבר 2018 (IST)

אזהרה אחרונה[עריכת קוד מקור]

חזרה נוספת על עריכה ששוחזרה תגרור את חסימתך מוויקיפדיה. אין לעשות פעולה אסורה זו. עליך לנהל דיון בדף שיחה בלי לגעת בגרסה היציבה של הערך. אם תשיג הסכמה או רוב בדף שיחה תוכל לבצע את עריכתך. אם תחזור על העריכה בלי לקבל הסכמה או רוב תחסם מעריכה. גילגמש שיחה 06:41, 19 בדצמבר 2018 (IST)

אני מנהל שם שיחה ואין תגובה. אני מזכיר שאני הוספתי לערך את כל את כל הפסקה ההיא, לא רק את התוספת המדוברת. הוא בחר למחוק רק את התוספת.--Safeinthelife - שיחה 13:48, 19 בדצמבר 2018 (IST)
הייתה תגובה. הוא לא הסכים לניסוח שלך. עד שלא תצבור רוב של בעלי זכות הצבעה, אסור לך לבצע את העריכה שלך. הוא לא חייב להגיב לכל פנייה ופנייה. חזרה על עריכה בלי שהשגת רוב תגרור חסימה. אלה הכללים שלנו לעריכה. גילגמש שיחה 13:50, 19 בדצמבר 2018 (IST)
שיניתי את הניסוח ל'אין הוכחה' והוא עדיין המשיך למחוק. ואני חוזר שוב, כל הפסקה הזאת שלי, אני ישבתי ורשמתי אותה מלכתחילה. אם הוא לא מגיב לדיון בדף איך אני יכול לנהל שם דיון?--Safeinthelife - שיחה 13:53, 19 בדצמבר 2018 (IST)
יתכן שזה לא היה ברור אבל הפסקה אינה שלך. לא חשוב אם כתבת אותה או לא. אין בעלות על ערכים בוויקיפדיה. ברגע שהקלדת משהו ולחצת על "שמירה ופרסום" הסכמת לרשיון השימוש והייחוס של ויקיפדיה. אין לך בעלות או זכות קניינית על העריכה שלך. מותר לשנותה, למחוק אותה או להשאירה אותה כמו שהיא. אין לך בתור כותב התוכן שום השפעה או העדפה לעומת כל משתמש אחר. אם זה יקל עליך, תניח שהוא כתב את התוכן הזה. היחס הוא בדיוק אותו דבר. לכן, אסור לך לעשות שום דבר כשיש התנגדות לעריכה שלך. עליך להשיג הסכמה או רוב. בלי זה אין אפשרות להתקדם. באפשרותך להזמין משתתפים נוספים לדיון בעזרת לוח מודעות. כמו כן, אציין שניסיתי להבין את מהות המחלוקת ואף כתבתי על כך פעם או פעמיים בדיון אבל אף אחד מכם לא טרח להסביר אז הפסקתי להגיב. יתכן שניסוח מסודר יותר של העמדה שלך יעזור לך לשכנע משתתפים נוספים שאתה צודק והוא טועה. אם זה יקרה, תוכל לשנות את הערך בהתאם למה שאתה רוצה. אם לא אז לא. בנוסף לכך, כפי שאמרתי הוא לא חייב לנהל איתך דיון. הוא אמר שהוא מתנגד וזהו. זאת זכותו המלאה להתנגד. עליך לנסות לגבש רוב נגד עמדתו. כפי שציינתי לעיל אתה יכול להזמין משתתפים נוספים על ידי הוספעת הודעה בלוח המודעות. גילגמש שיחה 13:58, 19 בדצמבר 2018 (IST)
לא הבנת. הוא טען שמי שהוסיף את לערך הוא זה שצריך להוכיח את הטענה השלילית, ואני מצביע על זה שאני כתבתי את כל הפסקה והוא מחק רק את החלק שהתחשק לו למרות שזה (ההיגיון המוזר שלו) תקף גם על שאר הפסקה שאותה הוא השאיר.--Safeinthelife - שיחה 14:24, 19 בדצמבר 2018 (IST)
אתה לא "מצביע", אלא טוען שאתה כתבת את כל הפסקה. היא נכתבה באפריל באנונימיות. בכל אופן החלק הישן הגיוני, גם אם יש בו בעיית מקורות, ואילו ההיסק שבתוספת החדשה אינו הגיוני. ממילא אין לו מקורות. בברכה, גנדלף - 14:34, 19/12/18
אני מצביע במהלך השיחה בדף הכוונה. את הפסקה ההיא כתבתי מזמן ללא ליוזר כמו לא מעט עריכות שלי.המטרה שלה הייתה להציג את שני הצדדים; המתנגדים והתומכים, והוא למעשה מחק את החלק המתנגד והוציא אותה מהקשר המקורי --Safeinthelife - שיחה 21:20, 19 בדצמבר 2018 (IST)