שיחת משתמש:Talfraz

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Talfraz, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Lionster‏ • שיחה 18:20, 24 בנובמבר 2013 (IST)

קובץ:הכניסה למושב 1947.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום טל, התמונה הזאת הועלתה על ידך כאילו היא נוצרה על ידך, מה שבוודאי לא נכון. תמונות היסטוריות שצולמו בארץ ישראל עד ה-31 לדצמבר 1965, אפשר להעלותן ברישיון {{PD-Israel}}, כי זכויות היוצרים פגו. מה מקורה של התמונה הזאת? חשוב לציין זאת בפרטי התמונה ולתת קרדיט למקור. אני אתקן את הרישיון. בנוסף, הקטגוריות בוויקישיתוף הן באנגלית, ולבית לחם הגלילית יש קטגוריה בוויקישיתוף. אטפל גם בזה. והערה אחרונה, שם של קובץ צריך להיות יותר ייחודי, יש הרבה כניסות למושבים, בשם הקובץ רצוי שיופיעה שמה של בית לחם הגליית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 13:58, 25 בינואר 2016 (IST)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

שלום, בויקיפדיה נהוג שיש זמן לדיון כאשר מעבירים ומשנים שם של ערך שקיים זמן רב. הנוהג הקיים הוא לשים תבנית {{שינוי שם}} כדי שויקיפדים אחרים ישימו לב לשינוי המוצע. בנוסף, כאשר מעבירים ערך יש אפשרות להעביר את דף השיחה איתו יחדיו. עוד עזרה תוכל למצוא כאן: עזרה:איך לשנות שם של דף. נא להקפיד להבא. בברכה אמא של גולן - שיחה 15:58, 1 בספטמבר 2017 (IDT)

אין בעיה, תודה Talfraz - שיחה 10:54, 2 בספטמבר 2017 (IDT)talfraz

דיונים על תבניות[עריכת קוד מקור]

הי, בויקיפדיה נהוג לעשות דיון על פתיחה של תבניות חדשות, כדי לראות שיש הסכמה על הפרמטרים שלהם ועל צורתם. אנא פתח דיון חדש בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים על התבנית תבנית:במוזיקה. נראה שיש שם גם שגיאות פרמטרים. בברכה אמא של גולן - שיחה 09:22, 3 בספטמבר 2017 (IDT)

קצרמר[עריכת קוד מקור]

שלום Talfraz. ראיתי שהנחת {{קצרמר}} במספר ערכים, בהם באהלה הלוי וברות איילון. רציתי להביא לידיעתך שהגדרת ערך כקצרמר אינה תלויה רק באורכו האובייקטיבי של הערך, אלא, כמו שכתוב בויקיפדיה:קצרמר: "כינוי לערך קצרצר בוויקיפדיה שאינו מכיל די מידע בקשר לנושא בו הוא עוסק ודרושה בו הרחבה רבה."

כלומר, אם הערך הוא די קצר, אך הוא מכיל כמעט את כל המידע הרלוונטי לגביו, אין סיבה לשים בו {{קצרמר}}. מאידך, גם ערך ארוך יחסית עשוי להיות קצרמר, אם מדובר בערך שראוי להרחיב עליו הרבה יותר (למשל, הערך האומות המאוחדות היה מוגדר כקצרמר גם אם אורכו היה פי 3 מהאורך של הערכים בהם שמת את התבנית...).

אם אתה חושב שהערכים בהם שמת את התבנית כבר כוללים את כל או הרוב הגדול של המידע הרלוונטי לגביהם, עדיף שתסיר מהם את התבנית. בברכה, אוריאל, Orielno - שיחה 17:42, 23 בדצמבר 2017 (IST)