שיחת משתמש:Talfraz

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Talfraz, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Lionster‏ • שיחה 18:20, 24 בנובמבר 2013 (IST)

קובץ:הכניסה למושב 1947.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום טל, התמונה הזאת הועלתה על ידך כאילו היא נוצרה על ידך, מה שבוודאי לא נכון. תמונות היסטוריות שצולמו בארץ ישראל עד ה-31 לדצמבר 1965, אפשר להעלותן ברישיון {{PD-Israel}}, כי זכויות היוצרים פגו. מה מקורה של התמונה הזאת? חשוב לציין זאת בפרטי התמונה ולתת קרדיט למקור. אני אתקן את הרישיון. בנוסף, הקטגוריות בוויקישיתוף הן באנגלית, ולבית לחם הגלילית יש קטגוריה בוויקישיתוף. אטפל גם בזה. והערה אחרונה, שם של קובץ צריך להיות יותר ייחודי, יש הרבה כניסות למושבים, בשם הקובץ רצוי שיופיעה שמה של בית לחם הגליית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 13:58, 25 בינואר 2016 (IST)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

שלום, בויקיפדיה נהוג שיש זמן לדיון כאשר מעבירים ומשנים שם של ערך שקיים זמן רב. הנוהג הקיים הוא לשים תבנית {{שינוי שם}} כדי שויקיפדים אחרים ישימו לב לשינוי המוצע. בנוסף, כאשר מעבירים ערך יש אפשרות להעביר את דף השיחה איתו יחדיו. עוד עזרה תוכל למצוא כאן: עזרה:איך לשנות שם של דף. נא להקפיד להבא. בברכה אמא של גולן - שיחה 15:58, 1 בספטמבר 2017 (IDT)

אין בעיה, תודה Talfraz - שיחה 10:54, 2 בספטמבר 2017 (IDT)talfraz

דיונים על תבניות[עריכת קוד מקור]

הי, בויקיפדיה נהוג לעשות דיון על פתיחה של תבניות חדשות, כדי לראות שיש הסכמה על הפרמטרים שלהם ועל צורתם. אנא פתח דיון חדש בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים על התבנית תבנית:במוזיקה. נראה שיש שם גם שגיאות פרמטרים. בברכה אמא של גולן - שיחה 09:22, 3 בספטמבר 2017 (IDT)