שיחת משתמש:Tifrumkin

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Tifrumkin, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
בנישיחה • ט' בשבט ה'תשע"ט • 11:46, 15 בינואר 2019 (IST)

עריכות שלך[עריכת קוד מקור]

שלום, עברתי על העריכות שלך, וראיתי שכולן נותרו בדיוק כפי שאת שינית אותן. איש לא שחזר אותן או שינה. בהצלחה בהמשך!--‏Yoavd‏ • שיחה 23:14, 18 בינואר 2019 (IST)

שלום יואב, תודה רבה! כיף לשמוע. Tifrumkin - שיחה 13:31, 20 בינואר 2019 (IST)

שלום יואב, מאז שבדקת לאחרונה את העריכות שלי קיבלתי את ההודעות האלה:

Please do not add promotional material to Wikipedia. While objective prose about beliefs, organisations, people, products or services is acceptable, Wikipedia is not intended to be a vehicle for soapboxing, advertising or promotion. Thank you. Mean as custard (talk) 11:23, 4 February 2019 (UTC)
Please do not add inappropriate external links to Wikipedia. Wikipedia is not a collection of links, nor should it be used for advertising or promotion. Inappropriate links include, but are not limited to, links to personal websites, links to websites with which you are affiliated (whether as a link in article text, or a citation in an article), and links that attract visitors to a website or promote a product. See the external links guideline and spam guideline for further explanations. Because Wikipedia uses the nofollow attribute value, its external links are disregarded by most search engines. If you feel the link should be added to the page, please discuss it on the associated talk page rather than re-adding it. Thank you. Mean as custard (talk) 09:21, 5 February 2019 (UTC)

מה כדאי לי לעשות? להפסיק עם הוספת הלינקים שעשיתי עד עכשיו? תדוה על העזרה Tifrumkin - שיחה 12:06, 10 בפברואר 2019 (IST)

שלום, מספר הערות.
  • אנא כתבי הודעות שלך בדף השיחה שלי, אז אני מייד מקבל חווי על כך. כשאת כותבת בדף שיחתך אינני מודע לכך.
  • אני מבין שההערה הגיעה מהויקיפדיה האנגלית, שם אינני מפעיל, אך אוכל לבדוק את העריכה אם תפני אותי לערכים בהם את חושבת שהמחיקה לא מוצדקת.
  • מאוד חשוב שתפתחי לעעמך דף משתמש גם באנגלית, אז יכירו אותך ואת הרקע שלך. אז הסיכוי שאלמוני ימחוק את העריכות שלך קטן בהרבה. תשתדלי שיהיה קצת יותר מושקע מדף המשתמש שלך בעברית.
  • ניסיתי אך לא הצלחתי להשיג אותך בטלפון, הכי נוח להסביר תוך כדי דיבור מול המחשב, במקום להתכתב.

--‏Yoavd‏ • שיחה 17:11, 10 בפברואר 2019 (IST)

יהדות פלובדיב[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יהדות פלובדיב. הסיבה לכך היא: תודה על העריכה. אך נאלצתי לבטל בגלל הכפילות. החומר שהוספת כבר היה כתוב בפסקה הקודמת: "נסיגת האימפריה העות'מאנית". העברתי לשם את המקור שהוספת.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Assayas - שיחה 12:12, 18 בפברואר 2019 (IST)

כוכב להיסטוריון![עריכת קוד מקור]

Epic Barnstar Hires.png כוכב היסטורי
שמתי לב לתרומתך הגדולה לערכי הקהילות היהודיות. שמחה שהצטרפת אלינו :)
תלם - שיחה 21:10, 26 במרץ 2019 (IST)

תודה רבה! שמחה לקחת חלק :) Tifrumkin - שיחה 09:54, 27 במרץ 2019 (IST)

רציתי בנוסף לשלוח לך דוא"ל, רק שלא נראה לי שהכנסת את הדוא"ל שלך לאתר. אם מתאים לך, אשמח שתשלחי אליי דוא"ל, דרך חשבון המשתמש שלי. תודה! תלם - שיחה 11:31, 27 במרץ 2019 (IST)

שלחתי לך דוא"ל :) אשמח לשמוע ממך. Tifrumkin - שיחה 11:11, 28 במרץ 2019 (IST)

מעולה תודה. ראיתי גם שהוספת דוא"ל במערכת - זה תמיד טוב שאנשים יוכלו להשיג אותך גם באופן אישי, לפעמים יש שיחות שאת רוצה להמשיך במרחב פרטי יותר. ואגב טיפ: בשיחה נהוג להוסיף נקודותיים בתחילת הטקסט שאת כותבת, תמיד אחד יותר מזה שכתב לפנייך. כך התשובה מוזחת מעט יותר פנימה מדברי קודמך, ונשמר הסדר בשיחה. שבת שלום! תלם - שיחה 13:35, 29 במרץ 2019 (IDT)

כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

על כל התוספות. בדגש על יהדות פראג. ביקורת - שיחה 12:50, 5 ביולי 2019 (IDT)