שיחת משתמש:To14go

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, To14go, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
DGtal‏ 00:31, 18 בנובמבר 2007 (IST)

שלום[עריכת קוד מקור]

ברכות על הערך פלסטינו. ביצעתי העברה מקלוב דפורטיבו פלסטינו מכיוון שלא נהוג לכתוב זאת בשם הערך, בדומה לריאל מדריד קלוב דה פוטבול, מנצ'סטר יונייטד פוטבול קלאב ועוד. מתןשיחה – 22:17, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

כמו כן מדוע העברת את ניואל'ס אולד בויס לניואלס אולד בויס? מתןשיחה – 12:18, 6 באוגוסט 2011 (IDT)
כי בעברית לא כותבים עם הגרש הזה בסוף - כמו שכותבים בשפות אחרות, ככה אף אחד לא היה מוצא את הערך הזה וכעת שני השמות מובילים לדף הזה. כמו כן הכיתוב לפי שם הערך קיים גם בקלוב דפורטיבו טנריפה ובפרימרה B נסיונל, אני לא הראשון שכותב כך - מה החלטת להיטפל אלי? To14go - שיחה 14:54, 6 באוגוסט 2011 (IDT)
דבר ראשון, לדעתי אנשים כן היו מוצאים את הערך, משום שבספרדית הקבוצה נכתבת Newell's, לכן הקורא העברי יחפש - ניואל'ס אולד בויס. כמובן שניתן ליצור הפניה מניואלס אולד בויס (לשם המחשה תסתכל על מקדונלד'ס ומקדונלדס).
דבר שני, אני חושש שהתבלבלת, מכיוון שהערך קלוב דפורטיבו טנריפה מפנה לטנריפה (כדורגל), כמו שאמור להיות (למען האמת - מי שיצר את ההפניה הזאת הוא משתמש בשם אורלינג שלאחרונה נחסם לצמיתות). לא נתקלתי בעוד ערכים בסגנון הזה, וכתבתי לך כבר שהוחלט לוותר על "קלוב דפורטיבו", "סטאד", "קלצ'יו" ושאר הדוגמאות בשאר השפות ולכן הפניתי את תשומת לבך.
שלחתי לך הודעה ידידותית כדי להודיע לך מה הנוהל וגם לברר אם יש סיבה מיוחדת כלשהי שאני לא מודע אליה. צר לי אם לא פירשת נכון את הודעתי. ברשותך אני אבקש ממפעיל מערכת להחזיר את הערך לניואל'ס אולד בויס. מתןשיחה – 23:11, 6 באוגוסט 2011 (IDT)
זה בסדר... העניין סגור והובהר... To14go - שיחה 12:56, 7 באוגוסט 2011 (IDT)

תודה![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לכדורגל בוויקיפדיה, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, Itzuvitשיחההמיזם המקורי! 17:10, 8 באוגוסט 2011 (IDT)

תודה לך על תשומת הלב ועל הפירגון! To14go - שיחה 17:13, 8 באוגוסט 2011 (IDT)

מומלצי פורטל ספורט[עריכת קוד מקור]

ברכות על הערך פלסטינו. נאלצתי לבטל את עריכתך בפורטל:ספורט/ערכים מומלצים ביטלתי. יש קריטריונים ויש תהליך. אין להוסיף ערכים לרשימת המומלצים ללא שעברו תהליך הצבעה וקיבלו את הסכמת הקהילה. • אמיר (שיחה) 00:18, 9 באוגוסט 2011 (IDT)

לא מקובל[עריכת קוד מקור]

שלום, לא מקובל למחוק שיחות מדף השיחה, ובוודאי שלא למחוק באופן סלקטיבי. שנילי - שיחה 07:04, 10 באוגוסט 2011 (IDT)

מזקקת מילק אנד האני[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום To14go,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך מזקקת מילק אנד האני שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה, ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 00:42, 9 במאי 2015 (IDT)