שיחת משתמש:Zami s

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

כמה צריך אדם להיות חשוב כדי שיהיה לו ערך בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

<העברה מהמזנון> עוזי ו. 00:27, 18 באוקטובר 2006 (IST)

שלום. אני משווה את עצמי לאדם חשוב לא פחות משחקני הכדורגל שנכתבו עליהם ערכים. אם להם יש ערך בויקיפדיה אז למה לי אין? זה בגלל שהחבר'ה שכותבים פה לא מכירים אותי? אוקיי, אני אבקש ממשהו שמכיר אותי וכותב פה די הרבה לכתוב עלי ערך. שאלתי היא: האם הוא ימחק? ואם כן מאיזו סיבה? תודה למי שיענה. Zami s 23:16, 17 באוקטובר 2006 (IST)

כן, סביר להניח שהוא ימחק. אלא אם כן תפתיע אותי ותסביר לי כיצד אתה מתעלה על בחירה לכדורגלן השנה באירופה, שלוש אליפויות בליגה האיטלקית, שני גביעי ליגת האלופות ואליפות אירופה, בחירה לאחד מ-125 הכדורגלנים הטובים בעולם (אליבא ד'פלה) וקריירת אימון הזויה אך לא רעה במיוחד בליגה האנגלית. הזכרתי גם משחק ב-3 קבוצות מהצמרת האירופית, אימון שלוש וקהל מעריצים אדיר? זהר דרוקמן - אהמ - שלום עולמי 23:27, 17 באוקטובר 2006 (IST)
שלא לדבר על הראסטות. --> צ'כלברה . דבר . שב . צחק 23:30, 17 באוקטובר 2006 (IST)
אוקיי בחירה גרועה. חשבתי שאני אכתוב בחיפוש "כדורגל" ואמצא סתם מישהו בליגה ד'. במקרה נפלתי על אחד תותח.
לא מעניין אותי שאוהבים אותו בעולם, זו ויקיפדיה העיברית, אני יותר אנשים בישראל מכירים אותי מאשר אותו ולכן מגיע לי ערך.
אני חושב גם שמגיע לי ערך כמו שיש להרצל ולבן גוריון. אני גם אדם חשוב, אני תורם למדינה, הופעתי על השער של הירחון של בני עקיבא וכיכבתי בשער של האתר "תפוז" מספר פעמים.
שיכלתי להביא דוגמה פשוטה כמו מייקל לואיס, כשאומרים את שמו שומעים "מי זה?" מכל פינה ואני הרבה יותר מוכר ממנו.

Zami s 23:38, 17 באוקטובר 2006 (IST)

אם אתה מספיק חשוב מישהו שאתה לא מכיר כבר יכתוב עליך ערך.הידרו 23:41, 17 באוקטובר 2006 (IST)
ואם מישהו שאני לא מכיר יכתוב, ימחקו?
זאמי, קצת צניעות לא תזיק לך, אולי ברגע שאלפית ממי שמכירים את מייקל לואיס יכירו אותך, וברגע שאחד חלקי מיליון ממי שמכירים את רוד חוליט יכירו אותך, אולי אז תהיה לך זכות ביטוי. בנוגע לשאלתך, הערך יימחק אם אתה לא מספיק חשוב ויישאר אם הוא כתוב היטב ואתה מספיק חשוב וזה לא משנה מי כתב אותו: אתה או אחרים. הכוונה של הידרו היא שאם אתה מספיק חשוב אז מישהו אחר יכתוב עליך הערך, ולא שאם מישהו אחר יכתוב עליך ערך סימן שאתה מספיק חשוב. צהוב עולה 23:46, 17 באוקטובר 2006 (IST)
"אולי אז תהיה לך זכות ביטוי"?! זכות ביטוי תהיה לי תמיד.
אני מתחיל בכתיבת הערך, אתה יכול לתת לי טיפים מסויימים כדי שלא ימחקו אותו? זה יהיה כתוב בצורה אינציקלופדית לחלוטין.

Zami s 00:07, 18 באוקטובר 2006 (IST)

יש שתי דרכים שתוכל לקבל ערך: או שתהיה מפורסם (הכיוון של האנציקלופדיה המודרנית - התרבות הפופולרית) או שתהיה חשוב (הכיוון של האנציקלופדיה הקלאסית - ערכים על אישים חשובים). אם אתה לא מפורסם ולא חשוב, הערך עליך יימחק. צהוב עולה 00:09, 18 באוקטובר 2006 (IST)
אני מציע שתכתוב אותו במרחב המשתמש שלך. רוב הסיכויים שהוא יישאר שם, אבל מי יודע מי יתברר שאתה? emanשיחה(: \ ): 00:10, 18 באוקטובר 2006 (IST)
הכל יחסי, אני מפורסם בציבור מסויים. אני גם חשוב בציבור מסויים. הערך יימחק?
המרחב האישי זו שטות, אם על רבין לא כתבו במרחב האישי שלו גם עלי לא.

Zami s 00:46, 18 באוקטובר 2006 (IST)

אני פותח ערך על עצמי, תעבירו את הדיון הזה לשם בבקשה.

Zami s 00:46, 18 באוקטובר 2006 (IST)

הבהירו לך טוב מאוד שכתיבת ערך על עצמך לא תתקבל בעין יפה, ולכן היא תחשב כהשחתה שתביא לחסימתך מעריכה בוויקיפדיה. ‏pacmanשיחה 16:04, 18 באוקטובר 2006 (IST)
הוזהרת והעלית את הערך בכל זאת. בקרוב תחסם. ‏pacmanשיחה 17:09, 18 באוקטובר 2006 (IST)
וואט דה פאק?! הם אמרו שאם זה יהיה כתוב בצורה אינציקלופדית זה בסדר!
חוץ מזה, אתה טמבל? עדיין לא כתבתי שום ערך על עצמי! למה שאני אחסם?!

Zami s 17:15, 18 באוקטובר 2006 (IST)

כתיבת ערך על עצמך[עריכת קוד מקור]

שלום. ראה ויקיפדיה:אוטוביוגרפיה. ערןב 17:17, 18 באוקטובר 2006 (IST)

נחסמת לשעתיים[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך. הסיבה לחסימתך היא: בהעלאת ערך הבל למרות אזהרה מפורשת לא לעשות זאת.
 • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
 • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
  בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:18, 18 באוקטובר 2006 (IST)
חסמת אותי בלי לבדוק בכלל האם הבחור הזה דובר אמת! שאלתי שאלה מתוך תמימות במזנון, אנשים הגיבו, הגבתי בחזרה. לא היה שום דבר רע במעשיי. לא השחטתי שום ערך ולא פרסמתי ערכים סתם! אם אתה חוסם אותי מסיבה מסויימת אולי תתן איזה שהוא קישור לדף שהשחטתי או לערך הבל שיצרתי? אתה לא יכול! כי הערך שיצרתי הוא לא ערך הבל! יצרתי ערך על אחד מהשחקנים שמופיעים מדי יום על מסך הטלויזיה של המון בתים בישראל! חסמת אותי סתם!!!Zami s 17:30, 18 באוקטובר 2006 (IST)
מסתבר שהייתה טעות והערך שיצרת הוא אכן ערך על שחקן לגיטימי ולא על עצמך. אי לכך שיחררתי אותך מחסימתך. למרות זאת, אני ממליץ שתרד מנושא הערך על עצמך ואל תמשיך לדוש בנושא זה ולבזבז את זמנם של אחרים במזנון. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:41, 18 באוקטובר 2006 (IST)
קודם כל עוד לא שמעתי "סליחה". אני לא מזבז את הזמן, אני מתדיין והדיון הזה ימשך עד שצד אחד יוכיח לשני למה הוא טועה.Zami s 18:26, 18 באוקטובר 2006 (IST)
הדיון הזה הוא בזבוז זמן. הפסק אותו. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 18:56, 18 באוקטובר 2006 (IST)
יש לי עוד שאלה. מה הקטע עם החודשי מאסר?אנשים במדינה הזו דורסים קשישים ואותי יכניסו לכלא בגלל טקסט שכתבתי באינטרנט?Zami s 17:30, 18 באוקטובר 2006 (IST)
תקופת המאסר היא עונש למשחית חוזר ונשנה. גם ונזליזם באינטרנט הוא ונדליזם. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 17:41, 18 באוקטובר 2006 (IST)
צא מהסרט, לא יכניסו אותי לכלא ובמיוחד לא אם הטעות הייתה שלך ואני הייתי חף מפשע.Zami s 18:26, 18 באוקטובר 2006 (IST)
אזהרה אחרונה: המשך בזבוז הזמן של כולם פה יביא לחסימתך. אם אתה מעוניין להיות תורם מועיל - עשה זאת; ואם לא - תחסם מעריכה. ‏pacmanשיחה 18:27, 18 באוקטובר 2006 (IST)
למה אתה קורא לי טרול? למה אתה אומר שאני מבזבז את הזמן של כולם? אתה סתם נטפל אלי, לא עשיתי שום דבר רע. אני מעוניין להיות תורם מועיל אבל עומדים בדכרי אידיוטים שמבקשים ממנהלים לחסום אותי כי הם חשבו שאני הוא השחקן המפורסם יובל סמו, קודם כל תצבור ידע, אח"כ תחליט האם הוא מתאים לויקיפדיה ורק אח"כ תפרסם, אל תגרום לבלבול ומלחמות שלא היו נוצרות בלעדיך.87.68.66.85 19:56, 18 באוקטובר 2006 (IST)
הערך שהעלית נמחק בהתאם לויקיפדיה:מדיניות המחיקה#דפים שיימחקו במחיקה מהירה סעיף 4. ‏pacmanשיחה 20:22, 18 באוקטובר 2006 (IST)
נכנסתי ללניק. ראיתי שם את הסעיף גרם למחיקתי "דף קצר מאוד שתוכנו דורש שכתוב וערך שכתוב בצורה חסרת תקנה". אני לא אעשה זאת שוב (אני אעשה אבל הערך יוגדר קצרמר). במקום למחוק אותו, יכלת לערוך אותו ולהוסיף או להפוף אותו לקצרמר, אפשר לשאול למה לא עשית זאת? אה שכחתי! היית בטוח שאני הוא יובל סמו והערך הוא עלי! לפני שאתה ממליץ למחוק תבדוק באמת שאתה צודק כי במקרה הזה אתה גרמת להרבה בלאגן מיותר שלא רציתי שיקרה והכל בגלל שלא הכרת את יובל סמו, אם היית רואה מדי פעם את התוכנית "הרצועה" במקום כל היום להמליץ למחוק ערכים היית יודע את זה.Zami s 20:31, 18 באוקטובר 2006 (IST)
כבר אמר לך שאתה מילימטר מלהחסם לתקופה ארוכה מאוד, לא חבל? ‏pacmanשיחה 20:33, 18 באוקטובר 2006 (IST)
פקמן, טעית בנוגע לערך יובל סמו. בדקתי ומדובר בשחקן לגיטימי ולכן שחזרתי את הערך. מן הראוי שתתנצל בפני זמי ובכך נסגור את הפרשה. אין טעם עוד לדוש בזה, זה רק מעכיר את האווירה. בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:36, 18 באוקטובר 2006 (IST)
שהוא יודה שהוא טעה?! מה פתאום? הוא ויקיפד מוערך, כל דבר שהוא אומר - קדוש, לפחות קדוש מספיק כדי לשכנע מפעיל כזה או אחר לשלוח לי תמרור של אין כניסה. דרך אגב, אם במקרה אותו מפעיל רואה (והוא רואה) את השורות הללו אני חושב שגם ממנו מגיעה לי התנצלות ולא רק מפקמן כי אותו מפעיל חסם אותי מבלי לשאול בכלל (כי דבריו של פקמן קודש הם). פקמן, אתה יכול להמשיך לאיים, ברגע שתבקש מאחד המפעילים לחסום אותי הם פשוט לא ישימו עליך, אתה יודע שאני צודק (גם בדיון על יובל סמו וגם על הערך על עצמי) ולא נראה לי שיש עוד מפעיל שיחזור על השגיאה (לומדים מטעויות) ויחסום אותי מבלי לברר את העניין עד סופו וכל ויקיפד בנתיים שהתערב בדיון עבר בסוף לצד שלי.Zami s 00:27, 19 באוקטובר 2006 (IST)

סקנד לייף[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, ‏pacmanשיחה 22:41, 27 בנובמבר 2006 (IST)

מה? לכתוב בדף השיחה את סיבת העריכה אחרי שאני עורך?! אבל הויקיפד שערך לי את העריכה בפעם הקודמת לא כתב שום דבר לגבי הסיבה של העריכה! חייבים לחסום אותו! מהר! כנראה שהוא טרול! אההה, אופס, הוא מפעיל מערכת שבטוח שיש לו בעלות על ויקיפדיה ולכן הוא יכול למחוק עריכות בלי הסבר.

הראל, למה ערכת לי את העריכה? ולמה חסמת אותי?Zami s 22:47, 27 בנובמבר 2006 (IST)

המנע בבקשה מעריכות הבל בעתיד. אם אינך בטוח האם העריכה שאתה מתכוון לבצע תחשב להבל או לא, רצוי שתעלה לדיון את העריכה בדף השיחה של הערך, לפני ביצועה. תודה, ‏pacmanשיחה 22:48, 27 בנובמבר 2006 (IST)
בזכות עודד (שלימד אותי שכדאי לדבר בנימוס) החלטתי לוותר על התגובה "סתום ת'פה שלך חתיכת אידיוט! אני שואל את הראל! מה אתה נדחף פתאום לדיון?! הוא לא קשור אליך" ולבחור בתגובה "הייתי מעדיף לשמוע את זה מהראל".Zami s 23:49, 30 בנובמבר 2006 (IST)

שים לב[עריכת קוד מקור]

קריאה למשתמש אחר "טרול" היא פעולה שאין להקל בה ראש, ובמקרים שהיא נעשית שלא בצדק, היא נתפסת כעבירה על כללי התנהגות בין חברי הקהילה ומטופלת בחומרה. אם תכנה שוב את הראל, שהוא מהמשתמשים התורמים שלנו, טרול, תיחסם. ‏odedee שיחה 22:44, 30 בנובמבר 2006 (IST)

שטויות במיץ. גם לי קראו כמה פעמים טרול (והתנצלו על זה אח"כ, אתה יכול לקרוא פה בדף השיחה) ואף פעם חסמו את הויקיפד שקרא לי טרול. לדעתי, אתה אוכף את החוקים לפי שם המשתמש של העובר על החוק, בלי שמץ של שוויון .דווקא ממך הייתי מצפה שלא רק תצעק ברחובות ירושלים ססמאות על שוויון אלא גם תחיה את החיים שאתה מדבר עליהם ותנהג בשויוניות בין כל משתמשי וויקיפדיה. אני עוד אדבר עם כמה חבר'ה בויקיפדיה האנגלית לגבי התופעה שאני קורא לי "מפעיל-טרול" (מצפצף על החוקים למרות שהוא מפעיל ומנצל את סמכותו לכופף אותם לטובתו) ונראה האם הם יוכלו לעשות כמה עריפות ראשים בוויקיפדיה העיברית.Zami s 22:57, 30 בנובמבר 2006 (IST)
אינני צועק דבר ברחובות ירושלים, ואם תתייחס אלי שוב באופן כזה תמצא את עצמך חסום מפה - טרם נחסמת בחסד ולא בזכות. אל תאיים על אף אחד פה בכריתת ראשים, ואל תזעק בדף השיחה שלי על שערכתי את דף השיחה שלך - הוא לא רכושך. ראה זאת כאזהרה אחרונה לפני חסימה. ‏odedee שיחה 23:08, 30 בנובמבר 2006 (IST)
אני מבין שנפגעת. אני מבקש את סליחתך. אתה צודק, לא הייתי צריך להתבטא בצורה שבה התבטאתי ובטח שלא לאיים. אני לא טרול, אני סתם סטודנט שנמצא פה כדי לעזור וכדי להעמיד דברים על דיוקם. הבעייה היחידה שלי היא שאתה אחד היחידים פה מבין המפעילים שאפשר לנהל איתם דיון. השאר מחליטים להתעלם (לדעתי, אין להם תשובות.)Zami s 23:19, 30 בנובמבר 2006 (IST)
אפשר לנהל דיון עם כל המפעילים כאן בלי יוצא מן הכלל. הקפד לנהל את הדיון בלי מלחמות, ברוח טובה, במקום הנכון, בלשון נקייה ובאופן ענייני, ותראה שיתייחסו לדבריך. ‏odedee שיחה 23:27, 30 בנובמבר 2006 (IST)
מוזר שאתה אומר את זה. כבר 20 דקות אני מנסה לשלוח לך הודעה וכל הזמן מוחקים לי אותה( עוזי וסקרלט), מה יהיה? ועוד משהו שמוזר לי, שאלתי את המפעיל הראל שאלה והוא לא ענה לי.Zami s 23:38, 30 בנובמבר 2006 (IST)
הראל חסם אותך לשלושה ימים מפני שהכנסת שוב ושוב לערך סקנד לייף רשימה של שחקנים ישראלים. ‏pacmanשיחה 23:42, 30 בנובמבר 2006 (IST)
 1. אני סומך על הטלפתיה בינך לבין הראל אבל אני מעדיף לשמוע ממנו את הסיבה ולא ממך, מצטער.
 2. אני יודע את הסיבה שבגלל נחסמתי, מה שאני לא יודע הוא למה הראל לא טרח להסביר לי את הסיבה או להזהיר אותי.Zami s 23:45, 30 בנובמבר 2006 (IST)
אם אתה יודע מדוע נחסמת, מדוע אתה מתבקש שהראל יגיד לך את זה? חוץ מזה, אני מאמין שיכלת להבין שהעריכה מהווה השחתה מכך שהעריכה הזו שלך שוחזרה 5 פעמים לפני שנחסמת...‏pacmanשיחה 23:49, 30 בנובמבר 2006 (IST)
השחתה?! על מה אתה מדבר? אני שולח לבנאדם הודעה ומוחקים לי אותה לפני שהוא מספיק לקרוא אותה אז פשוט שלחתי שוב בתקווה שהוא יראה את ההודעה. מה הבעייה?Zami s 21:33, 5 בדצמבר 2006 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
 • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
 • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
 • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
  סקרלט 23:14, 30 בנובמבר 2006 (IST)
סקרלט, על איזו עריכה מדובר?Zami s 23:19, 30 בנובמבר 2006 (IST)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:של"פ". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, ‏pacmanשיחה 23:26, 30 בנובמבר 2006 (IST)

אופס, סליחה.
יש לי ותק של חודש, נרשמתי לויקיפדיה לפני המון זמן. אבל אין לי 100 עריכות במרחב הערכים. אני אצטרף להצבעה בעוד חודשZami s 23:30, 30 בנובמבר 2006 (IST)
אתה חייב שיהיו לך 100 עריכות, זה לא יעזור לך שאתה רשום מזה חודש או מזה שנה, 100 עריכות במרחב הראשי זה תנאי הסף.
אני יודע, בגלל זה כתבתי "אני אצטרף בעוד חודש".Zami s 23:50, 30 בנובמבר 2006 (IST)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
 • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
 • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
  סקרלט 00:08, 1 בדצמבר 2006 (IST)

מה??? למה?!Zami s 00:12, 1 בדצמבר 2006 (IST)

בוויקיפדיה אנחנו מקפידים על כללי התנהגות. מה שאתה עשית בהודעות שלך לעודדי ולפקמן זה הפרה של כללי התנהגות וגם תקצירי העריכה שלך גורמים לגירודים בכל הגוף. נחסמת ליום. עריצה שולטת עם שוט 00:25, 1 בדצמבר 2006 (IST)
את יכולה לפרט בבקשה מה עשיתי לעודד ופקמן, אני עדיין לא מבין למה נחסמתי. תודה.Zami s 12:26, 3 בדצמבר 2006 (IST)

לקרוס[עריכת קוד מקור]

בבקשה, אל תיצור ערכים שמורכבים ממשפט אחד וחסרי קישורים. וכשאתה שם תבנית {{עריכה}} בערך שיצרת, אתה בעצם אומר: "יצרתי ערך זבל". אם בכוונתך להמשיך בכתיבת הערך, אנא שים את התבנית {{בעבודה}}. בתודה, משתמש אנונימי.

סליחה, לא ידעתי.Zami s 12:42, 3 בדצמבר 2006 (IST)

חממות (משחק ילדים[עריכת קוד מקור]

שלום. מחקתי את הערך שנמחק בעבר כי חשיבותו לא הובהרה. סקרלט 22:48, 5 בדצמבר 2006 (IST)

איך אפשר להמנע מטעות כזו בעתיד?

Partition Magic[עריכת קוד מקור]

אנא, עבוד על ערכים בארגז חול אישי, תחת מרחב המשתמש שלך, ואל תעלה אותם במצב כזה (משפט אחד) למרחב הערכים. קומולוס 15:44, 8 בינואר 2007 (IST)

אחי, אתה יודע איך אומרים - "סמוך על סמוך" (או משהו כזה) תוך חצי שעה הערך גמור לתפארת ויקיפדיה העיברית!Zami s 15:48, 8 בינואר 2007 (IST)
מתי בדקת את השעון שלך? העברתי את הערך למשתמש:Zami s/Partition Magic. אי אפשר להשאירו במרחב הראשי במצב כזה. ‏odedee שיחה 18:20, 8 בינואר 2007 (IST)
בגלל החורף הדפוק הזה לא היה חשמל בבית, מצטער. המחשב כבה לי באמצע שעבדתי על הערך.
עודד, אתה שם עלי עין?Zami s 22:39, 8 בינואר 2007 (IST)
אני שם עין על כל ויקיפדיה, וויקיפדים חדשים זוכים לסיוע מוגבר. ‏odedee שיחה 01:15, 9 בינואר 2007 (IST)
אני ויקיפד חדש?Zami s 14:07, 10 בינואר 2007 (IST)
יחסית, כן. בכל מקרה, גם עריכות של מי שנמצא פה שנתיים נתונות לביקורת כמו כולם, איש אינו חסין. ‏odedee שיחה 19:42, 10 בינואר 2007 (IST)

דארן ארונופסקי[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ‏pacmanשיחה 16:17, 21 בינואר 2007 (IST)

תשחזר אותו לארגז חול ששלי, אני אוסיף לו תוכן מהויקי האנגליתZami s 00:06, 22 בינואר 2007 (IST)
תוכן הערך:

דארן ארונופסקי (נולד ב12.2.69 בברוקלין, ניו יורק). במאי עורך ומפיק סרטים אמריקאי.

תודה!Zami s 11:27, 23 בינואר 2007 (IST)

סרטים[עריכת קוד מקור]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור]

*[[קטגוריה:במאי קולנוע אמריקאים|ארונופסקי, דארן]] [[קטגוריה:יהודים אמריקאים|ארונופסקי, דארן]] [[Category:1969 births|Aronofsky, Darren]] [[Category:American film directors|Aronofsky, Darren]] [[Category:American screenwriters|Aronofsky, Darren]] [[Category:English-language film directors|Aronofsky, Darren]] [[Category:Jewish American film directors|Aronofsky, Darren]] [[Category:Living people|Aronofsky, Darren]] [[Category:People from Brooklyn|Aronofsky, Darren]] [[en:Darren Aronofsky]] [[da:Darren Aronofsky]] [[de:Darren Aronofsky]] [[es:Darren Aronofsky]] [[fr:Darren Aronofsky]] [[id:Darren Aronofsky]] [[it:Darren Aronofsky]] [[hu:Darren Aronofsky]] [[nl:Darren Aronofsky]] [[pl:Darren Aronofsky]] [[pt:Darren Aronofsky]] [[ru:Аронофски, Даррен]] [[sl:Darren Aronofsky]] [[tg:Даррен Ароновский]] [[tr:Darren Aronofsky]]

בברכה, ‏pacmanשיחה 16:32, 22 בינואר 2007 (IST)

זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

הערך [[בלקברי]] שערכת נחשד כמפר זכויות יוצרים, שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. על פי מדיניות האתר אין להעתיק תוכן המופיע במקורות אחרים ולהעלותו לוויקיפדיה, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. נראה שמקור הטקסט נמצא
לא צורף מקור – חובה להכניס מקור
.

אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומרים מקוריים משלך הוא מוזמן ומבורך.

תודה, ‏אלוןשיחה 20:19, 30 בינואר 2007 (IST)

זה חומר מקורי, אני כתבתי אותו לאתר הזה. אני אמור לכתוב לעצמי אישור בכתב?Zami s 16:29, 31 בינואר 2007 (IST)
אם אתה עמית שני, אתה מוזמן להחזיר את הערך למצבו המקורי, וכדאי שתציין בדף השיחה שאתה כתבת את המאמר המקורי. ואם כבר הכנת מאמר על המכשיר, למה כתבת ערך של שורה ולא משהו יותר מכובד? ‏אלוןשיחה 22:18, 31 בינואר 2007 (IST)

דרך אגב, אתה גם עידו אלחסיד במקרה? ‏אלוןשיחה 22:25, 31 בינואר 2007 (IST)

אני לא עמית ולא עידוץ אני מכיר את שניהם מהפורום של תפוז ופורום פוקט.Zami s 23:53, 31 בינואר 2007 (IST)
אז איך אתה יכול לטעון שזכויות היוצרים שלך, כשחתחומים על שני המאמרים אנשים שונים? ‏אלוןשיחה 23:57, 31 בינואר 2007 (IST)
אותה השאלה לגבי הערך סימביאן. אם לא תביא אישור לשימוש בחומר מהיוצרים, הערך יימחק. ‏odedee שיחה 02:54, 1 בפברואר 2007 (IST)

טימות'י נואה[עריכת קוד מקור]

זו בדיחה? הערך ימחק במחיקה מהירה. ‏pacmanשיחה 15:11, 6 במרץ 2007 (IST)

עוד לא סיימתי איתו. למה אתה רוצה למחוק? מאיזו סיבה? מה קרה לערך שלי על אחד נגד 100?Zami s 15:15, 6 במרץ 2007 (IST)
הערך טימות'י נואה נמחק מפני שהוא הכיל הבל מוחלט שהמצאת ("כתב בווישנגטון פוסט") ונפתח ממטרה רעה: "האנגלים ימחקו אותו, הוא כתב על זה בעיתון, בוא נפתח ערך עליו". ‏pacmanשיחה 15:17, 6 במרץ 2007 (IST)
מה? איזה בולשיט! הוא באמת היה כתב בוושינגטון פוסט! תגיד, האנגלים מחקו אותו? כי אם לא אז למה שאנחנו נמחק?Zami s 15:20, 6 במרץ 2007 (IST)
לא, הוא לא כתב בוושינגטון פוסט. ‏pacmanשיחה 15:23, 6 במרץ 2007 (IST)
כן, הוא כן! הנה! קודם כל - הערך עדיין קיים! Timothy Noah ורק כדי שתראה שלא המצאתי שום דבר תסתכל בכתבה הבאה [1]Zami s 15:25, 6 במרץ 2007 (IST)
איך הבנת שהוא היה כתב בווישנגטון פוסט? ‏pacmanשיחה 15:30, 6 במרץ 2007 (IST)
תסתכל קצת מתחת לכותרת. בדרך כלל רשום שם את השם של מי שכתב את המאמר ואת העיתון שבו הוא פירסם אותו. דרך אגב, יש לך מושג מה קרה לערך שכתבתי על שעשועון הטלויזיה "אחד נגד מאה"? מישהו פחדן מחק אותו וברח בלי להגיד מילה.Zami s 15:39, 6 במרץ 2007 (IST)
Zami s אני הפחדנית שמחקה לך את הערך וברחה. אל תנסה להשיג אותי, כי אני לא כאן. ‏סקרלטשיחה 15:40, 6 במרץ 2007 (IST)
זאת כנראה טעות שלהם, משום שעל פי הערך האנגלי הוא היה כתב ב-"The Washington Monthly" - עיתון זניח עם 16 פגיעות בגוגל. הוא לא מזכיר את הווישנגטון פוסט בכתבה. ‏pacmanשיחה 15:43, 6 במרץ 2007 (IST)
אז למה אמרת שזה "הבל מוחלט שהמצאתי"?
אני יודע שהוא לא מזכיר את הוושינגטון פוסט בכתבה, זה רק כתוב כתוב בכותרת.Zami s 16:02, 6 במרץ 2007 (IST)
תראה לי איפה כתוב "הבל מוחלט שהמצאת"? למה אתה סתם אומר? אה?! ‏סקרלטשיחה 16:04, 6 במרץ 2007 (IST)
כי הוא לא כתב בווישנגטון פוסט. ‏pacmanשיחה 16:05, 6 במרץ 2007 (IST)
לא המצאתי, לקחתי את זה מהכתבה! מגיעה לי התנצלות. וסקרלט, הוא אמר את זה בתחילת הדיוןZami s 16:08, 6 במרץ 2007 (IST)
זהו? אתה לא יכול להגיב? ניצחתי? שיחזרת את הערך? עוד לא? למה לא?Zami s 20:59, 6 במרץ 2007 (IST)
Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך בוחן מסלול שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 23:16, 14 במרץ 2008 (IST)

World of goo[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך World of goo שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, דולבשיחה 00:32, 29 באוקטובר 2008 (IST)

Thrill the World, טקטוניק[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, Shefshef : השיחה והחזון 23:30, 30 בספטמבר 2009 (IST)

אבל הערך על הטקטוניק היה בסדר גמור. אפילו עוד משתמש הצטרף ועזר ל לערוך אותו, למה למחוק? Zami s - שיחה 01:21, 1 באוקטובר 2009 (IST)
זה היה ערך מילוני - שורה וחצי. זה בפירוש קצר מדי. Shefshef : השיחה והחזון 08:26, 1 באוקטובר 2009 (IST)
אז למה למחוק? למה לא פשוט להפוך לקצרמר?Zami s - שיחה 08:53, 23 באוקטובר 2009 (IST)


Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך בוי א שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה,

הערךלא הכיל מידע של ממש...'Ori‏ • PTT‏ 12:33, 23 באוקטובר 2009 (IST)