שיחת משתמשת:TZivyA

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

על הלוח הזה

נמצאת בויקיפדיה בזמינות משתנה, בהתאם לעומסים המשתנים בחיים.

דואר אלקטרוני

קישור לארכיונים:
משתמשת:TZivyA/ארכיון 1
משתמשת:TZivyA/ארכיון 2

דגש חזק (שיחהתרומות)
תשובה ל"תיוג בתקצירי עריכה"
חסר תקנה (שיחהתרומות)

היה קישור לפורום נט-פרי, ושם הצהיר אחד המנהלים על הסיבה להפניה, ודגש חזק מחק אותו, קבלתי על כך בדף השיחה של הערך ללא הסכמה, חשבתי שלכל הפחות המידע הזה צריך להיכנס לערך, לשיפוטך. חסר תקנהשיחה • ג' באלול ה'תשע"ח • 20:26, 13 באוגוסט 2018 (IDT)

האוכל לפרש את חוסר תגובתך כהסכמה? חסר תקנהשיחה • ג' באלול ה'תשע"ח • 13:55, 14 באוגוסט 2018 (IDT)
TZivyA (שיחהתרומות)

ראשית, דיונים על ערכים כדאי לפתוח בדפי השיחה שלהם, כדי שמשתמשים אחרים יוכלו להביע את דעתם. שנית, כתוב כבר בהערה אחרת את אותו נימוק בדיוק. למה לחזור עליו?

תשובה ל"נטפרי"
נרשמתי כמה פעמים!! (שיחהתרומות)
  1. אתה רוצה מקור לגבי סרטי עולם ומלואו אני יביא - רק תגיד או תוסיף "דרוש מקור". 2. איפה מוזכר בערך שהבתחילת העשור נפסק התעשייה. 3. יש לציין שיגאל הושיאר הוא היוצר היחיד כיום - נתון חשוב. 4. לגבי גרובייס אני מסכים איתך שאולי מיותר. 5. לגבי רשימת היוצרים - לדעתי יש להשאיר לפחות את היוצרים הבולטים
TZivyA (שיחהתרומות)
  1. אני פשוט מניחה שזה קשקוש. מה זה "ציוד קולנוע מתקדם"? זה סופרלטיב חסר משמעות.
  2. פסקה שנייה בראשית הערך.
  3. לא חושבת שזה נתון חשוב. כנ"ל לגבי חמש.

בכל מקרה - המקום לדון על זה זה בדף השיחה.

נרשמתי כמה פעמים!! (שיחהתרומות)

בלי לפגוע, דבר ראשון אני לא חושב שיש לך את הידע שיש לי בנושא (כל אחד בתחומו). לגבי ציוד קולנוע מקצועי: אני דרך אגב צלם טלויזיה במקצועי והייתי מעורב בעבר בתעשיות הקולנוע הדתיות. אם את רוצה שאני יפרט לך מה זה אומר אני יכול, השאלה עם זה יעניין אותך. למשל אף אחד לא צילם עד אז במצלמות RED וARRI ALEXA וכל שכן לא ברזולוציות כ"כ גבוהות, ויש לזה עוד השלכות. בברכה ולילה טוב

TZivyA (שיחהתרומות)

זהו, שזה לא ממש נראה לי רלוונטי. זו גם אמירה מנותקת הקשר - היא מתייחסת רק לסרטים שנוצרו על ידי גברים, או גם על ידי נשים? העובדה שהציוד השתנה קשורה לשינויים בעולם הקולנוע באופן כללי, או ספציפית לעולם הקולנוע החרדי? מה המשמעות של השינוי הזה? אני לא רואה סיבה לציין את זה כלל. בהיסטוריה של הקולנוע העולמי יש משמעות לשינויים כאלה, אולי. לא בהקשר של נישה קולנועית. לא מדובר ברמה של מעבר מצילום שחור לבן לצבעוני.

תשובה ל"קולנוע חרדי"
MediaWiki message delivery (שיחהתרומות)

Hello,

You are receiving this message because you are a top user of Special:Block on this wiki. Thank you for the important work that you do. There is a discussion happening about plans to improve Special:Block with the ability to set new types of blocks. To get the best design and new functions added, it is essential that people who use the tool join the discussion and share their opinions about these changes.

Instead of a full site wide block, you would be able to set a Partial Block. A user could be blocked from a single page, multiple pages, one or more namespaces, from uploading files, etc. There are several different ways to add this feature to Special:Block. Right now Important decisions are being made about the design and function.

Please review the page on Meta and share your feedback on the discussion page. Or you can reach me by email Also, share this message with anyone else who might be interested in participating in the discussion.

I appreciate any time that you can give to assist with making improvements to this feature. Cheers, SPoore (WMF) (talk) , Trust and Safety Specialist, Community health initiative (talk) 04:58, 10 באוגוסט 2018 (IDT)

  • Apologizes for posting in English.
תשובה ל"Give your feedback about changes to Special:Block"
אביאל שכטר (שיחהתרומות)

שלום TZivyA

תוכלי להסביר לי למה מחקת את הערך?

(אני משתדל ללמוד מטעויות...)

אביאל שכטר

תשובה ל"דניאל חסידים"
Emgaz (שיחהתרומות)

תודה צביה, אני עורך את הערך בריאות הציבור בתור טיוטה, תחת הכותרת "משמש:emgaz/בריאות הציבור" אפשר למחוק את הערך "בריאות הציבור" ממרחב הערכים, כשאסיים את העריכה בטיוטה אעביר מחדש למרחב הערכים.

מודה על תשומת ליבך.

בבברכה

עמנואל

TZivyA (שיחהתרומות)

מחקתי. תודה על הערכים המעולים שאתה מעלה!

תשובה ל"בריאות הציבור"
DimaLevin (שיחהתרומות)
תשובה ל"אפשר עזרה?"
TMagen (שיחהתרומות)

הי צביה, בוודאי שבן דיין חיברה את הדוחות המדוברים, זה כתוב בערך. אני מחזירה אותם. בברכה,

TZivyA (שיחהתרומות)

לא שמתי לב לזה (למרות שנכנסתי אליהם...). בכל מקרה, זה אמור להופיע תחת "פרסומים" ולא "לקריאה נוספת" - שזה חלק שאמור להוסיף על המידע שמופיע בערך עצמו. באופן אישי אני בספק אם יש מקום לפרט על דו"חות שנכתבו על ידי נשוא הערך (בשונה ממאמר או מחקר שזה כבר יותר בגדר "יצירה"), אבל זה אולי עניין של טעם.

תשובה ל"דו"חות"
יעלי 1 (שיחהתרומות)
TZivyA (שיחהתרומות)

וואו לאנשים יש כל כך הרבה זמן פנוי שזה מדהים.

תשובה ל"התנא זרובבל טולקין"
עוזי ו. (שיחהתרומות)

לפני כמה חודשים מחקת את הערכים עץ סוסלין ואקסיומת יהלום בטענה שמדובר ב"אולטרה קצרמרים". זו טעות משולשת (לפחות). ראשית, אלו אינם אולטרה קצרמרים לפי שום הגדרה של המושג; בכל אחד מהם יש הסבר מלא וכמה משפטים בעלי תוכן. שנית, היה עלייך להתייעץ עם מישהו שיכול לקרוא את תוכן הערכים על מנת שיסביר מדוע הם נחוצים. שלישית, ביום המחיקה חסמת את הכותב לשעתיים, ללא שום הצדקה - הוא נעלב ופרש מעריכה באשמתך. ~~~~

TZivyA (שיחהתרומות)

בוא נדייק (עבר קצת זמן אך אני מקווה שאני זוכרת את העובדות):

א. חסמתי את כותב הערכים לאחר שהוא העלה שלושה ערכים קצרצרים ברצף ולא התייחס לדבריי תוך תקציר חסימה של "קרא את דף שיחתך". זוהי פרקטיקה מקובלת כאן עבור עורכים שלא מתייחסים להערות בדף שיחתם, והוא אכן הגיב לדבריי תוך פחות מעשר דקות. הסברתי לו באריכות רבה את הבעייתיות בערכים הללו, בצורה מכובדת ולא מזלזלת ואף הצעתי עזרה. החסימה שוחררה תוך פחות משעה לאחר דיון בדף שיחתו, והערכים הועברו לטיוטה. אם כל התהליך הזה גרם לו להיעלב ו"לפרוש מעריכה" (הוא ערך כאן בדיוק שעתיים) - זו לא בעיה שלי. יש אינספור עורכים שמגיעים לכאן לכתוב חצי ערך ופורשים כשהם מגלים שהם צריכים להתאים את עצמם לצורת כתיבה מסוימת. קרה, קורה ויקרה. אחרים, לעומת זאת, לומדים ונשארים. הוא אפילו לא ניסה.

ב. נהגתי כך ואמשיך לנהוג כך כלפי משתמשים שמעלים קצרמרים (כאן מדובר בערכים בני שניים גג שלושה משפטים) בצורה סיטונאית. זאת לא שאלה של חשיבות או נחיצות, אלא התנהלות כעורך.

תשובה ל"מחיקה חפוזה"