אפריל מנדז

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
יש לשכתב ערך זה. ייתכן שהערך מכיל טעויות, או שהניסוח וצורת הכתיבה שלו אינם מתאימים.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. ייתכן שתמצאו פירוט בדף השיחה.
אפריל ג'נט מנדז
לידה 19 במרץ 1987 (בת 36)
יוניון סיטי שבניו ג'רזי
שם במה AJ לי
AJ
אפריל לי
מיס אפריל
כינוי האלמנה השחורה
בחורה משוגעת
משקל 52 ק"ג
גובה 1.57 מטר
מקום מגורים

אילינוי, שיקגו

מילווקי, ויסקונסין
לאום אמריקאי
קריירה מקצוענית 29 בספטמבר 2007 – 3 באפריל 2015 (7 שנים ו־26 שבועות)
מאמנים ג'יי ליטל
תרגילי סיום Black widow
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית

אפריל ג'נט מנדז (נולדה ב-19 במרץ 1987) היא מתאבקת מקצועית אמריקאית לשעבר. היא הייתה מתאבקת בארגון ה-WWE תחת שם הבמה AJ Lee, לפני שנכנסה ל-WWE, מנדז התאבקה בארגוני היאבקות קטנים תחת שם הבמה מיס אפריל, וביניהם ארגון ה-WSU, ששם היא זכתה באליפות הזוגות של הארגון פעם אחת.

לאחר שחתמה על חוזה עם WWE ב-2009, AJ הצטרפה לעונה השלישית של NXT ב-2010, והגיעה למקום השלישי. ב-2012, לאחר ש-AJ הייתה מעורבת במערכות יחסים שונות עם מתאבקים שהיו קשורים בדרך כלשהי לאליפות ה-WWE ולאליפות העולם במשקל כבד, וגם הייתה המנהלת הכללית של התוכנית "Raw" במשך שלושה חודשים, היא זכתה בפרס סלאמי על "דיוות השנה". ביוני 2013, AJ הפכה בפעם הראשונה לאלופת הדיוות של ה-WWE לאחר שניצחה את קייטלין כשזכתה פעם שנייה באליפות היא חזרה לאחר חופשה וניצחה את האלופה לשעבר, פייג', בפעם השלישית של כהונתה היא ניצחה בקרב משולש בלילה של אלופים את ניקי בלה ואת האלופה פייג'.

קריירת ההיאבקות[עריכת קוד מקור | עריכה]

אימונים (2007)[עריכת קוד מקור | עריכה]

זמן קצר לאחר שסיימה את לימודיה באוניברסיטה, מנדז חיפשה בתי ספר להיאבקות שקרובים לבית שלה. במרץ 2007, החל המתאבק ג'יי לית'ל לאמן אותה. ב-29 בספטמבר 2007, מנדז הופיעה לראשונה, תחת שם הבמה מיס אפריל, בארגון היאבקות קטן בניו ג'רזי.

(WSU (2008-2009[עריכת קוד מקור | עריכה]

ב-10 באוקטובר 2008, מיס אפריל עשתה את הופעת הבכורה שלה בארגון ה-Women Superstars Uncensored) WSU). והפסידה בקרב מול ג'נה. ערב אחרי זה, מיס אפריל הצטרפה לטורניר על אליפות הזוגות של ה-WSU עם מליה הוסקה. הן ניצחו את ג'נה ולטשה בסבב הראשון, והן הפסידו לרוקסי קוטון ואני סוציאל בסבב השני. מיס אפריל הקימה צוות ביחד עם ברוק קארטר, וב-7 בפברואר 2009, הן ניצחו את רוקסי קוטון ואני סוציאל והפכו לאלופות הזוגות של ה-WSU.

ב-10 באפריל, מיס אפריל הצטרפה לטורניר "J-Cup", ובסבב הראשון, היא ניצחה את רוקסי קוטון, אבל הפסידה לריין בסבב השני. ערב אחרי זה, מיס אפריל והמאמן שלה ג'יי לית'ל הצטרפו לטורניר השנתי של "מלך ומלכת הזירה" וניצחו בו, לאחר שהם ניצחו את ג'נה ודני דמנטו בגמר. במאי 2009, מיס אפריל עזבה את WSU ופינתה את מקומה בתור אחת מאלופות הזוגות של WSU.

WWE[עריכת קוד מקור | עריכה]

(FCW (2009-2011[עריכת קוד מקור | עריכה]

לאחר שמנדז עזבה את WSU היא חתמה על חוזה עם WWE ונכנסה ל-Florida Championship Wrestling) FCW), ליגת הפיתוח של WWE. ב-13 באוגוסט מנדז ערכה את הופעת הבכורה שלה תחת שם הבמה אפריל לי, בקרב מרובע שבו סרינה מנצ'יני ניצחה. בספטמבר, מנדז שינתה את שם הבמה שלה ל-AJ לי. ב-4 בפברואר 2010, AJ ניצחה את סרינה וזכתה בתואר "מלכת FCW".

AJ הצטרפה לטורניר על אליפות הדיוות של FCW, ובסבב הראשון ניצחה את טמינה, ובחצי הגמר הפסידה לסרינה ב-6 ביוני. מאוחר יותר, AJ זימנה את אלופת הדיוות של ה-FCW, נעמי נייט לקרב על התואר, ושתיהן נלחמו ב-4 ביולי ו-AJ הפסידה בקרב. שבוע אחרי זה, AJ וסירנה התפרצו לראיון של נעמי, ושם סרינה תקפה את נעמי ו-AJ הסתכלה עליהן ולא עשתה כלום, ואחרי זה AJ הפכה לדמות רעה (Heel). אחרי זה, התקיים קרב משולש בין נעמי, AJ וסרינה על אליפות הדיוות של ה-FCW, שבו נעמי ניצחה. ב-29 באוגוסט בפרק ה-100 של התוכנית FCW TV התקיים קרב בין AJ לנעמי ובקרב המנצחת תזכה בתואר "מלכת FCW" וגם באליפות הדיוות של ה-FCW, אף אחת לא ניצחה בקרב מכיוון ששתיהן היו מחוץ לזירה יותר מ-10 שניות. חודש לאחר מכן, AJ הפסידה לנעמי בקרב "לאמברג'יל", שסיים את הפיוד ביניהן.

באמצע נובמבר, AJ הפסידה את התואר "מלכת FCW" לרוזה מנדז. ב-16 בדצמבר, AJ ניצחה את נעמי והפכה לאלופת הדיוות של FCW, והיא נחשבת לדיווה הראשונה שהחזיקה גם בתואר "מלכת FCW" וגם באליפות הדיוות של ה-FCW. ב-7 באפריל 2011, AJ הפסידה את האליפות לאקסנה.

NXT וצוות עם קייטלין (2010–2011)[עריכת קוד מקור | עריכה]

AJ לאחר שהודחה מ-NXT בנובמבר 2010

ב-31 באוגוסט 2010, AJ הצטרפה לעונה השלישית של NXT, והמתאבק המקצועי שהוצמד אליה היה פרימו. ב-7 בספטמבר, AJ ערכה את הופעת הבכורה שלה ב-NXT בקרב זוגות עם פרימו נגד אקסנה וגולדאסט, שבסופו AJ ופרימו ניצחו. שבוע אחרי זה, AJ ופרימו התחרו בקרב זוגות נוסף מול דולף זיגלר וקייטלין והפסידו. במהלך שלושת השבועות אחרי זה, AJ ניצחה בקרב את מקסין ועברה שלושה אתגרים. ב-5 באוקטובר הקהל היה צריך לבחור למי לתת חסינות: ל-AJ או לקייטלין, ובסוף קייטלין קיבלה את החסינות. במהלך ארבעת השבועות אחרי זה, AJ עברה שני אתגרים, וב-2 בנובמבר ניצלה מהדחה. במהלך השבועיים אחרי זה, AJ ניצחה את ניקי בלה ואוקסנה, ועברה שני אתגרים, וב-16 בנובמבר זכתה בחסינות. על אף שניצחה את נעמי ועברה אתגר, AJ הודחה מ-NXT ב-23 בנובמבר. בגמר NXT,‏ AJ, ברי בלה וניקי בלה ניצחו את אקסנה, מקסין ואלישה פוקס, ואחרי הקרב AJ התנשקה עם פרימו.

ב-27 במאי 2011, AJ ערכה את הופעת הבכורה שלה ב-WWE בתוכנית סמאקדאון ביחד עם קייטלין ונטליה הפכה למנג'רית שלהן. AJ וקייטלין התמודדו במספר קרבות מול אלישה פוקס וטמינה, אך הפסידו להן בכל הקרבות. הניצחון הראשון של AJ היה ב-10 ביוני בקרב נגד טמינה. באמצע 2011, התקיים פיוד בין נטליה, קייטלין ו-AJ לאלישה פוקס, טמינה ורוזה מנדז.

ב-5 באוגוסט בסמאקדאון, AJ הפסידה לנטליה בקרב, ואחרי הקרב נטליה תקפה את AJ. שבוע אחר כך, AJ וקייטלין הפסידו לנטליה ובת' פיניקס בקרב זוגות, והותקפו לאחר הקרב. במהלך החודשים לאחר מכן, AJ וקייטלין המשיכו להפסיד לנטליה ובת' פיניקס בקרבות רגילים ובקרבות זוגות. בנובמבר, קייטלין נהייתה עצבנית משום שהיא ו-AJ מפסידות כל הזמן, מה שגרם למתח ביניהן.

מערכות יחסים שונות והמנהלת הכללית של Raw‏ (2011–2013)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בנובמבר 2011, AJ התאהבה בדניאל בריאן. בדצמבר, בריאן הפך לאלוף העולם במשקל כבד. AJ אמרה לבריאן שהיא אוהבת אותו והוא לא הגיב. ב-13 בינואר 2012, AJ ליוותה את בריאן לזירה בקרב נגד ביג שואו על אליפות העולם במשקל כבד. במהלך הקרב, ביג שואו התנגש בטעות ב-AJ ופצע אותה בצווארה. ב-3 בפברואר, AJ חזרה והצילה את בריאן מביג שואו כשהיא פצועה מאותו האירוע.

הנשיקה שגרמה לדניאל בריאן להפסיד באליפות העולם במשקל כבד לשיימוס ב-רסלמניה 28

במרץ, בריאן התחיל להתעלל ב-AJ, כשהוא אמר לה לשתוק כשהיא רצתה לדבר וקרא לה כלבה שקרנית בפומבי ואמר שהיא תמיד מסכימה איתו ולמרות זאת, AJ המשיכה לעמוד לצידו של בריאן. ברסלמניה 28, התקיים קרב על אליפות העולם במשקל כבד בין בריאן לשיימוס. בקרב, דעתו של בריאן הוסחה, כשהוא רצה מ-AJ "נשיקת מזל טוב", מה שגרם לו להפסיד באליפות העולם במשקל כבד לשיימוס בזמן של 18 שניות. בריאן האשים את AJ בהפסד שלו ונפרד ממנה.

אחרי זה, AJ התחילה להראות רגשות ליריבים של בריאן: אלוף ה-WWE, CM פאנק וקיין. באירוע אין דרך החוצה, התקיים קרב משולש על אליפות ה-WWE בין קיין, פאנק ובריאן. AJ התפרצה לזירה והסיחה את דעתו של קיין, מה שגרם לפאנק לנצח בקרב. הפיוד בין פאנק לבריאן המשיך גם לאחר הקרב, ולאירוע "כסף בבנק", נקבע קרב על אליפות ה-WWE ביניהם, ובו AJ הייתה השופטת. ב-2 ביולי, התקיים קרב בין בריאן לפאנק שבו AJ התפרצה לזירה והפילה את שניהם על שולחנות שהיו ליד הזירה. שבוע אחרי זה, AJ הציעה נישואין לפאנק, ובתור תגובה בריאן הציע ל-AJ נישואין. אחרי שפאנק אמר ל-AJ שהוא לא מסכים, AJ סטרה לו וגם לבריאן. באירוע כסף בבנק פאנק ניצח את בריאן בקרב שבו AJ הייתה שופטת. בתוכנית Raw אחרי האירוע, בריאן הציע ל-AJ נישואין עוד פעם והיא הסכימה.

בפרק ה-1000 של התוכנית Raw, התקיימה החתונה של AJ ובריאן. כשטקס החופה עמד להסתיים AJ אמרה לבריאן שהיא אמרה כן למישהו אחר, ואז נכנס יושב ראש ומנכ"ל WWE וינס מקמהן, ומינה את AJ למנהלת הכללית של Raw. ב-30 ביולי, החל יום העבודה הראשון של AJ בתור המנהלת הכללית, והיא שלחה את בריאן לטיפול פסיכולוגי. מאוחר יותר, היא קבעה קרב בין ג'ון סינה לביג שואו, והמנצח ילחם בפאנק על אליפות ה-WWE באירוע סאמרסלאם. בגלל שפאנק התפרץ לזירה במהלך הקרב, AJ החליטה לקיים קרב משולש בסאמרסלאם על אליפות ה-WWE בין פאנק, סינה וביג שואו. AJ המשיכה את הנקמה שלה בבריאן, וכשהוא ביקש ממנה קרב על אליפות ה-AJ ,WWE דחתה את הבקשה שלו ושמה אותו בקרב מול קיין בסאמרסלאם. במקביל, התחיל פיוד בין AJ לויקי גאררו שטענה ש-AJ לא מתאימה לתפקיד המנהלת הכללית של Raw. מאוחר יותר גם פול היימן הביע עמדה בקשר לניהול הכללי של Raw.

ב-22 באוקטובר, AJ פרשה מתפקיד המנהלת הכללית, בגלל האשמות שטוענות ש-AJ ניהלה רומן עם אחד המתאבקים בסגל של Raw, ומאוחר יותר ג'ון סינה נחשף בתור המתאבק שניהל רומן בזמן שהיה נשוי לניקי בלה עם AJ. במהלך השבועות אחרי זה, ויקי גאררו הראתה תמונות וסרטונים שמראים של-AJ וסינה היה רומן. באירוע סדרת ההישרדות, טמינה סנוקה תקפה את AJ לאחר שהיא הראתה תמונות מביכות של ויקי. בתוכנית Raw אחרי זה, AJ וסינה התנשקו מול ויקי ודולף זיגלר כדי לתת להם "משהו לדבר עליו". שבוע אחרי זה, AJ וסינה התנשקו שוב לאחר הקרב שלו עם זיגלר, ואז התחילה ביניהם מערכת יחסים. ב-3 בדצמבר בתוכנית Raw,‏ AJ ניצחה את טמינה בקרב.

AJ עם דולף זיגלר (באמצע) וביג אי לנגסטון (מימין) ב-2013

באירוע TLC: שולחנות, סולמות וכיסאות, AJ הפכה לדמות רעה (Heel) לאחר שהפילה את סינה מהסולם וגרמה לו להפסיד לזיגלר. בתוכנית Raw אחר כך, בערב פרסי הסלאמי AJ זכתה בפרס "נשיקת השנה" עם סינה. כש-AJ באה לקחת את הפרס, היא התחילה לריב עם ויקי, וכשזיגלר הפריד ביניהם, AJ וזיגלר התנשקו, והתחילה ביניהם מערכת יחסים. מאוחר יותר באותו ערב, AJ וזיגלר הפסידו בפסילה לסינה וויקי בקרב זוגות, אחרי שביג אי לנגסטון התפרץ לזירה ותקף את סינה. מאוחר יותר, AJ הצדיקה את המעשים שלה ואמרה שלסינה אכפת אך ורק מעצמו ובגלל שהוא שבר את ליבה, היא עזרה לזיגלר לשבור אותו.

במרץ 2013, התחיל פיוד בין AJ לאקס שלה, דניאל בריאן. AJ זימנה את אלופי הזוגות של ה-WWE, בריאן וקיין לקרב על האליפות מול לנגסטון וזיגלר באירוע רסלמניה 29, והם הסכימו. במקביל, AJ התחילה פיוד עם אלופת הדיוות, קייטלין, ו-AJ ניצחה אותה בקרב שהוא לא על האליפות, משום שקייטלין הייתה מחוץ לזירה למשך יותר מ-10 שניות. מאוחר יותר, AJ וזיגלר הפסידו לבריאן וקייטלין בקרב זוגות, אחרי שקייטלין הצמידה את AJ. ברסלמניה 29,‏ AJ ליוותה את זיגלר ולנגסטון לזירה בקרב שלהם מול קיין ובריאן, שבו הם הפסידו. בתוכנית Raw אחרי זה, AJ ולנגסטון ליוו את זיגלר כשהוא פדה את מזוודת "כסף בבנק" וזכה באליפות העולם במשקל כבד אחרי שניצח את אלברטו דל ריו.

אלופת הדיוות (2013–2014)[עריכת קוד מקור | עריכה]

AJ בתור אלופת הדיוות עם שומרת הראש שלה, טמינה ב-2014

ב-22 באפריל 2013, AJ ניצחה בקרב הדחות, שבו המנצחת תילחם בקייטלין על אליפות הדיוות. במהלך השבועות לאחר מכן, קייטלין קיבלה מכתבים ממעריץ סודי, וב-10 ביוני, AJ נחשפה בתור "המעריץ הסודי" של קייטלין. באירוע פייבאק, AJ ניצחה את קייטלין והפכה בפעם הראשונה לאלופת הדיוות. בתוכנית Raw אחרי זה, AJ הותקפה על ידי קייטלין אחרי שחגגה את הזכייה שלה. באירוע "כסף בבנק" התקיים קרב חוזר על האליפות בין AJ לקייטלין ובו AJ ניצחה. מאוחר יותר באותו ערב, התקיים קרב על אליפות העולם במשקל כבד בין זיגלר לאלברטו דל ריו, ו-AJ התפרצה לזירה והרביצה לדל ריו עם חגורת אליפות הדיוות, מה שגרם לזיגלר להיפסל ולהפסיד בקרב.

בתוכנית Raw אחר כך, דולף זיגלר נפרד מ-AJ, ובתור נקמה, AJ התפרצה לזירה במהלך קרב חוזר בין אלברטו דל ריו וזיגלר על אליפות העולם במשקל כבד וגרמה לזיגלר להפסיד, ולאחר שדל ריו עזב, ביג אי לנגסטון בא ותקף את זיגלר. ב-2 באוגוסט 2013, בתוכנית סמאקדאון, התקיים קרב חוזר על אליפות הדיוות בין AJ לקייטלין, שבו ליילה בגדה בקייטלין, מה שגרם לקייטלין להפסיד בקרב. באירוע סאמרסלאם, קייטלין ודולף זיגלר ניצחו את AJ וביג אי לנגסטון בקרב זוגות, שסיים את הפיוד בין AJ לקייטלין.

פייג' מצמידה את AJ והופכת לאלופת הדיוות החדשה

ב-26 באוגוסט, AJ התחילה פיוד עם הדיוות שמשתתפות בתוכנית המציאות "Total Divas". שבוע לאחר מכן, התקיים קרב משולש בין נטליה, נעמי וברי בלה שבו המנצחת תתחרה נגד AJ בקרב על אליפות הדיוות באירוע לילה של אלופים. במהלך הקרב AJ התפרצה לזירה, ושלוש הדיוות תקפו אותה, מה שגרם לקרב להיעצר. מכיוון שבקרב לא הייתה מנצחת, באירוע לילה של אלופים, התקיים קרב מרובע על אליפות הדיוות בין AJ, נטליה נעומי וברי בלה, שבסופו AJ ניצחה. בסוף ספטמבר, טמינה הפכה לשומרת הראש של AJ. באירוע באטלגראונד, התקיים קרב על אליפות הדיוות בין AJ לברי בלה, ו-AJ ניצחה בו בעזרתה של טמינה. במהלך הקרב, AJ נפצעה ולקחה חופש כדי להחלים. באירוע "גיהנום בכלוב", AJ חזרה וניצחה את ברי בלה בקרב על אליפות הדיוות. באירוע סדרת ההישרדות, התקיים קרב הדחות בין AJ ושש דיוות נוספת לדיוות שמשתתפות ב-Total Divas, והקבוצה של AJ הפסידה בקרב, אחרי שנטליה הדיחה אותה. באירוע TLC: שולחנות, סולמות וכיסאות התקיים קרב על אליפות הדיוות בין AJ לנטליה, שבו AJ ניצחה. ב-8 בינואר 2014, AJ ניצחה את קייטלין בקרב האחרון שלה, שסיים באופן מוחלט את הסכסוך ביניהן.

באמצע ינואר, AJ שברה את השיא של הדיווה מאריס, והפכה לדיווה שהחזיקה באליפות הדיוות במשך הכי הרבה זמן. באירוע רסלמניה 30, AJ ניצחה בקרב על אליפות הדיוות 13 דיוות אחרות. בתוכנית Raw אחרי זה, AJ הפסידה את אליפות הדיוות לפייג', אחרי 295 ימים שבהם AJ הייתה אלופת הדיוות. שבוע אחר כך, AJ הודיעה על פרישה זמנית מה-WWE.

ב-30 ביוני 2014, בתוכנית Raw,‏ AJ חזרה וניצחה את פייג' בקרב חוזר על אליפות הדיוות והפכה בפעם השנייה לאלופת הדיוות.

ב-17 באוגוסט 2014 באירוע סאמרסלאם נקבע קרב בין AJ לפייג' על האליפות ובו AJ הפסידה, וכתוצאה מכך פייג' הפכה להיות אלופת הדיוות בפעם השנייה.

ב-21 בספטמבר 2014, באירוע לילה של אלופים, ניצחה AJ את ניקי בלה ואת פייג' וזכתה באליפות הדיוות בפעם השלישית.

בסדרת ההישרדות 2014, הפסידה מנדז את האליפות לניקי בלה וניסתה לזכות באליפות עוד פעם באירוע TLC: שולחנות, סולמות וכיסאות, אך לא הצליחה לעשות זאת מאז.

יריבות עם פייג'[עריכת קוד מקור | עריכה]

יום לאחר לילה של אלופים ב-Raw נקבע לה קרב מול ניקי בלה והיא ניצחה אותה. בתוכנית Main Event נקבע לפייג' קרב מול נעמי, פייג' ניצחה בקרב הזה, ומיד לאחר מכן AJ תקפה את פייג' מאחורה. שבוע לאחר מכן ב-Raw פייג' הציגה את ה"חברה" החדשה שלה: אלישיה פוקס. והיא התחרתה מול AJ בקרב שבו אלישיה ניצחה מכיוון ש-AJ קפצה על פוקס ופייג' ומיד לאחר מכן אלישיה ו-AJ חזרו לזירה פייג' תפסה ברגלה של AJ והיא רצתה להחזיר לה, אך אלישיה ביצעה את מהלך הסיום שלה על AJ וכך היא ניצחה. לאחר שהפסידה פייג' התעללה ב-AJ.

נקבע קרב בין פייג' לבין נעמי, פייג' ניצחה ומיד לאחר מכן AJ באה ורצתה לתקוף את אלישיה ופייג', אבל פייג' ברחה ואלישיה נשארה בזירה והיא הכתה אותה. ב-Raw נערך קרב זוגות בין פייג' ופוקס לבין AJ ואמה. פייג' ופוקס ניצחו מכיוון ש-AJ רצתה שאמה תוחלף בידיה, אבל אמה לא נענתה לבקשה והיא החליטה לעזוב את הזירה.

קרבות אחרונים ופרישה (2015-2014)[עריכת קוד מקור | עריכה]

לאחר ההפסד של מנדז לניקי בלה באירוע TLC: שולחנות, סולמות וכיסאות, היא לא התמודדה שוב על אליפות הדיוות ולא הופיעה זמן מה ב-WWE.

ב-3 במרץ 2015, חזרה מנדז לזירת ההיאבקות לאחר קרב בין פייג' לניקי בלה. פייג' ניצחה בקרב כתוצאה מפסילה, כי היא הותקפה על ידי ברי בלה, אחותה של ניקי, אלופת הדיוות. מנדז חזרה ועזרה לפייג' להילחם בתאומות בלה, וזה הוביל לקרב זוגות בין AJ ופייג' נגד ניקי וברי בלה.

בקרב ניצחו AJ ופייג', לאחר ש-AJ הצליחה להכניע את ניקי בלה ולנצח בקרב.

ב-3 באפריל 2015, הוכרז באתר הרשמי של ה-WWE שמנדז פרשה מהארגון בתור מתאבקת פעילה.

מהלכים המזוהים עמה[עריכת קוד מקור | עריכה]

מהלכי סיום[עריכת קוד מקור | עריכה]

AJ מבצעת את המהלך Black Widow על פייג'
 • Black Widow - מהלך הכנעה. AJ נתלית על היריבה שלה ונועלת את רגלה, ידיה וראשה, מה שמקשה על היריבה לזוז ומאלץ אותה להיכנע.
 • AJ - Shining Wizard מניחה במהירות את רגלה על הברך של היריבה שלה ובועטת בראשה עם הברך של הרגל השנייה.
 • AJ - Shiranui תופסת את ראשה של היריבה מטפסת על החבל השלישי, קופצת ונוחת על הזירה, מה שגורם ליריבה לקבל מכה חזקה בראש.

מהלכים אחרים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • AJ- Diving crossbody מטפסת על החבל השלישי וקופצת על היריבה.
 • AJ - Front dropkick קופצת ובעוטת עם שתי רגליה ביחד ביריבה.
 • AJ - Guillotine choke כורכת את עצמה סביב היריבה וחונקת אותה.
 • AJ - Hurricanrana כורכת את רגליה סביב ראשה של היריבה ומורידה אותן בחוזקה על הזירה, מה שגורם ליריבה להתהפך.
 • AJ - Multiple swinging neckbreakers מניחה את ראשה של היריבה על הכתף שלה ונופלת בחוזקה על הזירה.
 • AJ - Schoolgirl תופסת את רגליה של היריבה, מפילה אותה ומצמידה אותה כשהיא שוכבת על רגליה.
 • AJ - Sleeper hold קופצת על גבה של היריבה וחונקת אותה.
 • AJ - Spin kick מסתובבת ובועטת בראשה של היריבה.
 • AJ - Tilt-a-whirl headscissors takedown קופצת על היריבה, תופסת את ראשה ונופלת אחורה.

הישגים במגזיני/ארגוני ההיאבקות[עריכת קוד מקור | עריכה]

FCW[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אלופת הדיוות של ה-FCW (פעם אחת)
 • מלכת FCW (פעם אחת)

PWI[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אשת השנה (2012, 2013)
 • דורגה במקום התשיעי מבין 50 דיוות (2013)

WSU[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אלופת הזוגות של ה-WSU (פעם אחת) - עם ברוק קארטר
 • מלך ומלכת הזירה (2009) - עם ג'יי לית'ל

NON[עריכת קוד מקור | עריכה]

WWE[עריכת קוד מקור | עריכה]

חיים אישיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

אפריל מנדז נישאה למתאבק פיליפ ברוקס (הידוע בשם הבמה "CM פאנק") ב-13 ביוני 2014.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא אפריל מנדז בוויקישיתוף