שיחה:פינלנד באירוויזיון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

האירוויזיון היא תחרות חשובה לכל הדיעות ויעידו מאות מיליוני הצופים בה בכל שנה. למחפשים מידע על האירוויזיון חשוב לקרוא ערכים המפרטים את ההיסטוריה של כל מדינה בתחרות, דבר שאינו מופיע בערכים אחרים. דפי המדינות בקטגוריה זו יכילו את פרטי השירים נשלחו, המשתתפים, ההישגים/הכשלונות, תחרויות שנערכו במדינה, אופי ההצבעה וכדומה.

עד עתה נכתבו 7 דפים בקטגוריה זו : ישראל, צרפת, ספרד, אירלנד, מונקו, אסטוניה, ארמניה ואני מתכוון להמשיך ולעבוד על שאר הדפים.

המדובר בנושא שמעניין חלק מסוים בציבור במידה רבה, ובתחום זה יש לפירוט על המדינות לאורך התחרות ערך אנציקלופדי והיסטורי ניכר, הרווח מעובדת הימצאות הערכים כתת מחלקה בתחום האירוויזיון בויקיפדיה מעשיר מאוד את התחום ועולה בעיני על ההפסד שייגרם לאילו שייטענו שמדובר בערך חסר חשיבות שפוגע ביוקרתה של האכסניה.

מלבד זאת, בויקיפדיות בשפות אחרות כבר קיימים ערכים דומים על כל מדינה ומדינה שהשתתפה (ואף על כאלו שלא). לערך הספציפי הזה פינלנד באירוויזיון למשל כבר קיימים 12 ערכים מקבילים בויקיפדיות הזרות.

לאור כל זאת, אבקש להוריד את תבנית החשיבות,תודה סנפרמי - שיחה 02:02, 23 במאי 2008 (IDT)

הערך חשוב, וגם שאר הערכים בנושא זה. ראו הסבר ופירוט בשיחה:מונקו באירוויזיון. אלדדשיחה 02:32, 23 במאי 2008 (IDT)
אני מצטרף. מארחת האירוויזיון בשנה שעברה והזוכה בשנה שלפני כן, ודאי שיש חשיבות. יחסיות האמת • י"ח באייר ה'תשס"ח 03:21:18
אין לי דעה נחרצת בנושא, אבל נו באמת, לפחות להציג הנימוקים באופן סביר - "מארחת האירוויזיון בשנה שעברה והזוכה בשנה שלפני כן" - חושב שיש קשר? זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:20, 24 במאי 2008 (IDT)
לערך יש חשיבות. יש לשים לב שהערך הזה הוא לא איזה ערך מוזר שלא שמענו על משהו כזה בעבר. הערך הזה כבר מצוי בהרבה ויקיפדיות אחרות. למה רק שם מקבלים את הערכים האלה בברכה? למה אי אפשר גם אצלינו? מתן - שיחה 11:08, 25 במאי 2008 (IDT)
מדובר בנימוק סביר בעיניי, ברור שיש קשר אבל עדיין אלו שני דברים נפרדים שמצביעים על חשיבות הערך גם אם הם תלויים זה בזה, שהרי לא כל מי שזכתה גם אירחה בשנה שלאחר מכן (למשל ישראל ב 1979) ככה שזה לא הכרחי שעובדה אחת גוררת את חברתה. מה שלא סביר בעיני הוא בכלל הצורך לנמק חשיבותן של המדינות. אם כבר יש מקום לערכים אלו של אירוויזיון על פי מדינות אז למה לא לאשר את כולן סנפרמי - שיחה 02:17, 27 במאי 2008 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 02:29, 16 במאי 2013 (IDT)