שיחת ויקיפדיה:Check Wikipedia

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

עברית![עריכת קוד מקור]

מה זאת האנגלית הזאת?! בלעכס! אפשר לתרגם, או שזה יגרור בלגן טכני כלשהו? אביעדוס - שיחה 00:51, 16 בספטמבר 2008 (IDT)

עדיף שתשאיר לקוסטלו לעשות את ההעברה שלא יהיו בעיות עם הבוט. גיל כ. (שיחה) • 00:53, 16/09/08
איזו העברה?! תרגום זה לא דבר אוטומטי.. אביעדוס - שיחה 01:03, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
חשבתי אתה מדבר על שם הדף, לא נראה לי שזה יגרור בלגן, אבל מצד שני אני לא בטוח ב100% גיל כ. (שיחה) • 01:05, 16/09/08
הדף הזה הוא פשוט עותק של זה, שהבוט שלי מעדכן מדי יום. כדי שעבודת התרגום לא תידרס על ידי הבוט בעדכון הבא עדיף לעבוד על התרגום בדף נפרד, וכשמסיימים (אחרי ביקורת עמיתים קצרה) להודיע לי - ואני אדאג שהבוט יתרגם בכל פעם את החלקים הרלוונטיים מתוך הדף המקורי.
אופציה שניה, טובה אפילו יותר, היא לפנות למי שאחראי על הדף המקורי (מהוויקי הגרמנית, באמצעות הראל) ולבדוק מולו האם יש אפשרות לקבל את הטקסטים המקוריים ולתרגם אותם - כך שכבר הפלט המקורי שלו יהיה מתורגם. ‏ costello • ‏ שיחה 11:48, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
הממ.. לא הבנתי את האופציה השנייה. מה ז"א "הטקסטים המתורגמים"? אביעדוס - שיחה 16:59, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
לתוכנה/בוט שיוצרת את העמוד הזה במקור יש אוסף של טקסטים באנגלית שבהם היא משתמשת כדי ליצור את העמוד (טקסט אחד הוא פסק הפתיחה, טקסט אחר הוא כותרות הטבלא הראשונה וכן הלאה). התוכנה/בוט אוספת את הבעיות שהיא מכירה, ואז משתמשת ברשימת הבעיות ובאוסף הטקסטים כדי ליצור עמוד שאנחנו כבני אדם נוכל לקרא. אם התוכנה/בוט כתובים "נכון" לא אמורה להיות בעייה להחליף בקלות את הטקסט האנגלי בטקסט בעברית (רק עבור העמוד "שלנו"), ודרוש בעיקר מי שיתרגם את הטקסטים.
אי אפשר סתם לתרגם את כל העמוד ולשלוח למי שכתב את התוכנה - כי הוא לא מבין עברית ומן הסתם יהיו לו בעיות להתאים בדיוק את התרגום לחלקים הרלוונטיים בתוכנה. במקום זה מה שעושים בדרך כלל הוא ליצור קובץ שבו מופיעים כל הטקסטים הללו במבנה מסויים - ואתה צריך ליצור קובץ במבנה זהה עם טקסטים בעברית - שהתוכנה תוכל למקם במקומות המתאימים.
כל זה כמובן בתנאי שהתוכנה כתובה כך שיהיה אפשרי לתרגם אותה, ושיש נכונות מצד מי שמפעיל אותה... ‏ costello • ‏ שיחה 17:25, 17 בספטמבר 2008 (IDT)
בלי לפגוע במתקשים באנגלית, זה מאמץ שווא. מוטב להשקיע זמן בפתרון הבעיות ושהדף יהא ריק. אתמול טיפלתי ב-30 - 40 כאלה, היום תראו ברשימה כמה פסקאות פחות. אם עוד 10 יטפלו כמוני, תוך שבוע הדף ריק. קוסטלו, יש פה כמה תיקונים שבוט של חמש דקות אוכל אותם... למשל "===" שצריך להיות "==" או כפל קטגוריות. יש לך קצת זמן לטפל בפשוטים? חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • י"ח באלול ה'תשס"ח • 18:41, 17 בספטמבר 2008 (IDT)
אני חושב שעשינו עבודה יפה על הדף הזה ביומיים האחרונים. עוד 3-4 ימים כאלה וסיימנו. קבלו ח"ח! yanshoof - שיחה 19:22, 17 בספטמבר 2008 (IDT)

רישום[עריכת קוד מקור]

קוסטלו, עדיף מאוד שעדכוני הדף הזה ייעשו מתוך חשבון ולא כאלמוני, המחיקות הגדולות ממנו מדליקות מנורות אזהרה, לשווא. ‏odedee שיחה 19:09, 17 בספטמבר 2008 (IDT)

"נורות אזהרה", דומני... לעתים יש לבוט בעיה והוא מתקשה להזדהות. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • י"ח באלול ה'תשס"ח • 19:12, 17 בספטמבר 2008 (IDT)

תקלות שבוט פשוט מאוד יכול לתקן[עריכת קוד מקור]

להלן התקלות שלדעתי בוט פשוט יכול לתקן, ואינן מצריכות התערבות אנושית. בוט זה יכול לרוץ עכשיו, ומדי פעם בעתיד. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • י"ח באלול ה'תשס"ח • 19:26, 17 בספטמבר 2008 (IDT)

אי אפשר לשנות כותרות באמצעות בוט, יש מקרים שזה לא רק לשנות את סוג הכותרת. גיל כ. (שיחה) • 12:13, 19/09/08
צודק. חלק מהכותרות הפכתי לכתב מודגש ובחלקן חייבים להבין את הערך ומבנהו. צריך בוט רק לכותרת של ה Article with
. יש שם 3000 ערכים. עם כל השאר נסתדר.yanshoof - שיחה 13:21, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
רק צריך שכמה אנשים ירתמו לזה, בכל זאת יש כאלף ערכים. גיל כ. (שיחה) • 13:24, 19/09/08
אולי כדאי לפרסם בלוח המודעות. (לפחות שוויקיפדים יוסיפו כיתוב תמונה, כי כותרות וקטגוריות מסדרים בקלות, כיתוב תמונה זה קצת יותר מסובך). yanshoof - שיחה 13:43, 19 בספטמבר 2008 (IDT)

Headlines start with three "="[עריכת קוד מקור]

The first headline start with "=== XY ===". It should only "== XY ==".

This error was found: 819 - This output was limited for 200 article

Category double[עריכת קוד מקור]

In this article is a category double.

This error was found: 23

Headline hierarchy[עריכת קוד מקור]

After a headline of level 1 (==) should not stay a headline of level 3 (====).

This error was found: 261 - This output was limited for 200 article

Article with <br>[עריכת קוד מקור]

This article has <br> or </br> or <br/> and not <br />. This is not currect XHTML-syntax. There has to be a space in between "br" and the slash.

This error was found: 3208 - This output was limited for 200 article

Categories more at one line[עריכת קוד מקור]

There is more then one category at one line. Please write only one at one line. It is better to read.

This error was found: 101

HTML List elements[עריכת קוד מקור]

Article has a "<ol>", "<ul>" or "<li>". The Mediawiki-Software is very flexible, but we don´t need this html tags.

This error was found: 13

HTML text style element[עריכת קוד מקור]

Article has a "<b>" or "<p>" or "<i>". The Mediawiki-Software is very flexible, but we don´t need this html tags.

This error was found: 61

חלוקת עבודה[עריכת קוד מקור]

רוצים? yanshoof - שיחה 19:09, 21 בספטמבר 2008 (IDT)

לא צריך פרוצדורות. ממילא הדף אמור להתעדכן כל יום. בוחרים קבוצה, מתקנים ומוחקים. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"ו באלול ה'תשס"ח • 19:01, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

קטגוריה[עריכת קוד מקור]

הבנתי שלפחות לחלק מהדברים שכתובים באנגלית יש תפקיד טכני.

האם אפשר לפחות לתקן את Category:Wikipedia שלא יהיה אדום? --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ה באלול ה'תשס"ח · 16:00, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

תוקן. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"ו באלול ה'תשס"ח • 18:42, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

תמונה ללא תיאור[עריכת קוד מקור]

פעמים רבות אני בוחר לא לתת תיאור לתמונה - מקום בו התיאור הוא בנאלי וחוזר על שם הערך. זה לא נראה לי דבר שצריך לתקן. דרור - שיחה 16:04, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

שיקול דעת. ברוב המוחלט של המקרים כן יש מקום לתאור בעברית. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"ו באלול ה'תשס"ח • 19:00, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

החלפות קוד HTML[עריכת קוד מקור]

למה יש להחליף כל אחד מהם?

 • <ol> -
 • <ul> -
 • <li> -
 • <table> -
 • <td> -
 • <th> -
 • <tr> -

חגי אדלרשיחה • שנה טובה וגמר חתימה טובה • תבניות מידע בערכים מחכות לך! • א' בתשרי ה'תשס"ט • 20:14, 29 בספטמבר 2008 (IDT)

אני ממליץ למי שלא מכיר את קוד ה-html, או לא בטוח איך ומתי כדאי או לא כדאי להחליף - פשוט לא להחליף. נכון שכשאפשר יש עדיפות לקוד וויקי - אבל ה"שגיאות" האלו הן לטעמי בעדיפות אחרונה. אני אנסה לתת כאן סקירה פשוטה וקצרה, אבל ממליץ למי שזו הפעם הראשונה שהוא נתקל בדברים להשאיר את התיקון לאחרים.
רשימות ממוספרות נוצרות על ידי קוד html כזה -
 <ol>
  <li> אחד</li>
  <li> שניים</li>
  <li> שלושה</li>
 </ol>
לכן כשמופיע ol ניתן להשמיט אותו ולהחליף את ה-li בסולמית (#) בתחילת שורה. זה נכון פרט למקרים כמו בתאור תמונה - בהם מערכת מדיה ויקי לא מתרגמת סולמית לרשימה - ואז צריך להחליט פרטנית מה הפתרון הנכון.
באופן דומה רשימות לא ממוספרות נוצרות על ידי -
 <ul>
  <li> אחד</li>
  <li> שניים</li>
  <li> שלושה</li>
 </ul>
(ההבדל היחיד הוא ul במקום ol) ולכן כאן פשוט נשמיט את ה-ul וכל li נחליף בכוכבית (*) בתחילת שורה.
שאר התגיות מתייחסות לטבלאות, לטעמי הן נוחות משמעותית מתגיות הוויקי כאשר יש צורך לשלב אלמנטים עיצוביים, ולכן במקרים כאלו אני ממליץ לא להחליף אותן. אבל -
table מציין תחילת טבלה, ובקוד ויקי ניתן להחליפו ב - {| ו"בן הזוג" שלו - </table> מקביל בקו וויקי ל- |}
tr מסמל את תחילתה של שורה בטבלה, בקוד ויקי ניתן להחליף אותו ב- |-. את "בן הזוג" שלו, </tr> לא צריך בקוד ויקי - ובמידה ומבצעים את ההמרה כראוי אפשר להסיר אותו.
th מסמל את שורת הכותרת של טבלה, מחליפים ב - |+. ואת "בן הזוג" משמיטים.
td מסמל תא חדש בטבלא (באותה שורה כמו התא הקודם) מחליפים אותו בקו אנכי (|) ואת בן הזוג משמיטים.
אני חוזר על ההמלצה - אם זו הפעם הראשונה שאתם נתקלים בקוד html - השאירו את המלאכה לאחרים, זה לא דחוף, הקוראים לא רואים את הבעייה, ולפעמים יש סיבה טובה לדברים להיות דווקא כך. ‏ costello • ‏ שיחה 20:23, 30 בספטמבר 2008 (IDT)

כותרות "ראו גם" בדפי פירושונים[עריכת קוד מקור]

הי. אני חושב שאין צורך להפעיל את ה"תיקון" של הכותרות בדפי פירושונים. אין צורך שכותרת "ראו גם" בתוך דף פירושונים תהיה מאסיבית, ומספיק שהיא תהיה בצורה של ==ראו גם== או אפילו ===ראו גם===. דעתכם? טוסברהינדי (שיחה) 19:40, 12 בפברואר 2009 (IST)

ראו לדוגמא את פאול. טוסברהינדי (שיחה) 20:08, 12 בפברואר 2009 (IST)
בדפי פירושונים, בגלל שיש את האם התכוונתם ל... אז נהוג שגם הראו גם יהיה ראו גם. לפחות למיטב הבנתי. yanshoof - שיחה 20:25, 12 בפברואר 2009 (IST)
אני אישית מעדיף כותרת, אבל לא אתנגד להדגשה פשוטה במקום שההבדלה בין הפירושים לראו גם ברורה. דניאל ב. 21:08, 12 בפברואר 2009 (IST)

תרבות ה(אין-)דיון[עריכת קוד מקור]

אני רוצה לציין את חסרונו המתמיה בדף הזה של דיון שבו הקהילה מבררת האם כל ה"שגיאות" שהבוטים מאתרים הן אכן שגיאות, לפני שהבוטים-האנושיים רצים "לתקן" אותן. עוזי ו. - שיחה 12:40, 4 במרץ 2009 (IST)

יש הרבה מהתיקונים שאין צורך בדיון כגון כפילות בקטגוריה או סוגריים לא סגורים. יש מקומות, בהם הצדק איתך, שלא ברור בדיוק למה התכוונן הכותב (למשל בחלוקת הפסקאות). אני, באופן אישי פונה למישהו שמבין בתחום ושואל או מבקש שיתקן שם. yanshoof - שיחה 17:24, 4 במרץ 2009 (IST)
כל השגיאות כאן הן שגיאות טכניות (להוציא אולי חוסר הסבר בתמונות, שלטעמי יש בכך טעם לפגם) יבהיר נא עוזי מה מהשגיאות אינן שגיאות לטעמו. חגי אדלרשיחהל-86 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ח' באדר ה'תשס"ט • 17:28, 4 במרץ 2009 (IST)
הסדר הוא הפוך. לפני שמתנפלים על מרחב הערכים בכזו התלהבוט (כן), יש לבדוק מה דעת הקהילה בעניין. בין ה"שגיאות" שעשויות להיות מכוונות ומוצדקות, מצאתי: כותרת ראשונה במבנה ===...=== במקום ==...==; בין-ויקי כפול; כותרת ====...==== מיד לאחר ==...==; כותרות עם הדגשה; סמל הצלב למתים. בכל אלה צריך להתקיים דיון לפני התיקון הראשון. עוזי ו. - שיחה 09:50, 5 במרץ 2009 (IST)
נכון, לעתים יש הצדקה עיצובית להתחיל את הערך עם === במקום ==, ולעתים יש הצדקה עיצובית להציב ==== אחרי ==. אני מאמין שמי שעובר על הערכים מודע לכך, ולא משנה בלי כל שיקול דעת, שכן אחרת מוטב להשתמש בבוט אמיתי, ולא כך הדבר. לעניין ביניוויקי כפול, יש לבדוק נושא זה ספיציפית, ואין לי כל ספק שזה גם נעשה בפועל. כותרת עם הדגשה זה דבר מיותר (כל כותרת מודגשת), וכלל לא ברור לי מה הבעיה שלך עם זה. לעניין הצלב, מדובר בהחלפה טכנית שאינה משפיעה על דבר, ולא פלא שהיא מוגדרת כבעיה שולית. אם אתה רואה בכך בעיה, לי נראה שאתה לא מבין על איזו בעיה הרשימה הצביעה - מופיע כתיב של HTML במקום סימן צלב ממש. בקיצור, גם זה לא בעיה. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 22:19, 17 במרץ 2009 (IST)
אמונה תמימה בשיקול הדעת של אחרים היא דבר מחמם לב, אבל אני תוהה (ומבקש שתנסה להסביר לי) על מה היא מבוססת. לאט-לאט, כש"סמוך" הופך למטבע שחוק, אני מאבד את האמונה התמימה שלי עצמי בשיקול הדעת של אלו שממהרים לתת אמון בשיקול דעת במקרים שלא טרחו לבדוק. כל עוד העריכות היו סבירות בעיני, החרשתי. פתחתי את הדיון במזנון רק לאחר שנתקלתי בשגיאה גסה שחזרה על עצמה כמה פעמים, ללא דיון בדף השיחה של הערך הרלוונטי. השארתי עד כה מספיק רמזים כדי שאפשר יהיה לאתר אותה. מלבד זה, מכיוון שארכבת את הדיון במזנון (בעודו פתוח לרווחה), אודה לך מאד אם תוכל להשאיר כאן קישור למקום המתאים בארכיון. עוזי ו. - שיחה 23:20, 17 במרץ 2009 (IST)
עוזי, אשמח לדעת באילו שגיאות מדובר. (אין לי כוח לצוד רמזים) • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 23:25, 17 במרץ 2009 (IST)
אין כאלה, נקודה. עובדה שכבר שבוע אני מחכה לדעת מהן. חגי אדלרשיחהל-76 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ב באדר ה'תשס"ט • 23:35, 17 במרץ 2009 (IST)
אם לצטט דברים שאמרת בעצמך, באותו ענין, "אני עדיין לא עובד שלך". עוד מאמץ קטן. עוזי ו. - שיחה 23:39, 17 במרץ 2009 (IST)
אז ככה. עוברים על התרומות האחרונות שלי מן היום שבו פתחתי את הדיון במזנון, מחפשים אילו ערכים שחזרתי, מצליבים עם רשימת הפעילים שסיפק לנו חגי, בודקים אצל מי מהם כתבתי בדף השיחה, ...
אני רוצה להבהיר (שוב) שמבחינתי הנושא איננו אותו ערך פעוט שנעשו בו תיקונים אוטומטיים. סופו מוכיח על תחילתו: אם מבצעים "תיקון" שכזה, זה מרוקן מתוכן את כל ההצהרות היפות על שיקול הדעת שפעילי המיזם מיישמים כשהם עוברים על הרשימה הבוטומטית.
יתכן שבתגובה לגישה הנלוזה שבשמה ממהרים להפעיל מיזמים, ללא שנלווה לכך דיון מקדים שיתן למתנגדים הזדמנות לנמק את עמדתם, התבטאתי בחריפות שבגללה עדיף כעת שלא אמקד את הסוגיה הכללית במקרה פרטי. עוזי ו. - שיחה 23:36, 17 במרץ 2009 (IST)
עוזי, בלש אני לא. ואני לי כוונות להתחיל לחפור בשחזורים שביצעת בשבוע/שבועיים הקרובים. אשמח לקבל הפנייות קונקרטיות לשגיאות (שלוש מייצגות מבחינתי) ואז נוכל לקיים דיון עליהן • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 23:40, 17 במרץ 2009 (IST)

אות סופית בראש מלה[עריכת קוד מקור]

ראו התיקון שביצעתי כאן. אני לא יודע אם זה מתאים לבוט הזה, אבל האם הוא יכול לגלות ערכים שבהם מילים שמתחילות באחת האותיות ךםןףץ? נראה לי שברוב המקרים (צריך לחשוב על זה) מדובר בשגיאות, וכך נוכל לגלות אותן. JavaMan - שיחה 16:06, 12 במרץ 2009 (IST)

הלו, יש פה מישהו? אות סופית בראש או אמצע מלה זו שגיאה. האם הבוט יכול לגלות שגיאות כאלו? JavaMan - שיחה 19:49, 24 במאי 2009 (IDT)

עדכון[עריכת קוד מקור]

ב: Article with <ref> and no <references /> צריך כנראה לעדכן כי אם כתוב {{הערת שוליים}} זה מחליף את <references />.
-יונה בנדלאק - שיחה 01:50, 13 במרץ 2009 (IST)
הבעייה הזו ידועה ודווחה לרותם. כרגע לא לטפל בה. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ז באדר ה'תשס"ט • 01:51, 13 במרץ 2009 (IST)
אין מה לטפל כי זה תקין... -יונה בנדלאק - שיחה 02:12, 13 במרץ 2009 (IST)
לא מדויק. יש מצב תקין בו מופיעה שגיאה אדומה בערך עצמו. זו בעייה בתשתית ויקי. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ז באדר ה'תשס"ט • 02:13, 13 במרץ 2009 (IST)

"The first headline start with "=== XY ===". It should only be "== XY =="[עריכת קוד מקור]

למה? עידושיחה 07:52, 17 במרץ 2009 (IST)

בעצם, לפני שאני מקבל תשובה, נא לא להמשיך ב"תיקונים" האלה לפני שמתקיים בעניין דיון מוסדר במזנון. עידושיחה 09:48, 17 במרץ 2009 (IST)
וכי למה? זו עריכה ככל העריכות ויש כאן חופש עריכה. התחלה של פיסקה ב"===" אינה תקינה מבחינה ויזואלית. חגי אדלרשיחהל-76 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א באדר ה'תשס"ט • 16:10, 17 במרץ 2009 (IST)
אני מסכים עם המשפט "יש כאן חופש עריכה", ולכן אין לכפות כותרת מסוג "==" דווקא. למה זה לא תקין מבחינה ויזואלית? זה עניין של סגנון, יש מקומות שזה מתאים ויש מקומות שלא. עידושיחה 16:14, 17 במרץ 2009 (IST)
אולי טרם הבחנת בזה, אבל במעבר מ"===" ל"==" יש מחיקה של תו, ולא תוספת. היתכן שאתה תומך בחופש מחיקה, ולא רק בחופש כתיבה? אתמהה. עוזי ו. - שיחה 16:17, 17 במרץ 2009 (IST)
ועל כן המשפט "נא לא להמשיך ב"תיקונים" האלה לפני שמתקיים בעניין דיון מוסדר במזנון", אין מקומו פה. מי שעובר על הערכים הם אנשים שיש להם שיקול דעת. ימצאו לנכון, יתקנו. אם זה לא מתאים, לא יתקנו. הרשימה הזו היא המלצה בלבד ולעורכים יש חופש פעולה. די להגביל בכללים ובדיוני מדיניות. אגב יש פה שגיאות, שלכל הדעות ניתן להסיר בבוט. למשל קישור XXX בתוך הערך XXX עצמו. זה ודאי אינו תקין ואינו מקובל, וגם קל לתקן. חגי אדלרשיחהל-76 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א באדר ה'תשס"ט • 16:19, 17 במרץ 2009 (IST)
כמו גם רשימה ארוכה של ליקויים אחרים (בינוויקי כפול וכיוב) • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 16:22, 17 במרץ 2009 (IST)
סליחה?! "די להגביל בכללים"? זה הרי בדיוק מה שאני טוען! בשום מקום כאן לא כתוב שמדובר בהמלצה, וזה נראה יותר כמו רשימת משימות לתיקון, כלומר ככלל מחייב שממנו, כך אני מבין, אתה רוצה להימנע. עידושיחה 16:26, 17 במרץ 2009 (IST)
"It should only be" זה לא המלצה, זו הוראה. עידושיחה 16:27, 17 במרץ 2009 (IST)
פנה לגרמני שישנה את הניסוח... אני סומך על החבר'ה שלנו שיודעים מה הם עושים. חגי אדלרשיחהל-76 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א באדר ה'תשס"ט • 16:36, 17 במרץ 2009 (IST)

קישור לשפה אחרת[עריכת קוד מקור]

"Link to other language" - מה המדיניות אצלנו? —> יהונתן = )השיחה • 07.05.09 - 19:01

מאיזו בחינה? יכול להיות שהדף עזרה:בינוויקי יעזור לך. -יונה בנדלאק - שיחה 20:40, 7 במאי 2009 (IDT)
האם מותר לקשר באמצע ערך ולא באינטרוויקי לוויקי זרה? —> יהונתן = )השיחה • 12.05.09 - 22:06

לעדכן[עריכת קוד מקור]

מכיוון שזהו דף מיוחד, לא שמתי את התבנית {{לעדכן}} אבל לא צריך לעדכן את דף זה? בר הראל - שיחה - תרומות 10:43, 16 בינואר 2011 (IST)

אתה יכול לראות רשימה יותר מעודכנת כאן - תלחץ על hewiki. כדי לדעת מה המשמעות של כל תיאור (מה הבעיה - התיאורים מבלבלים לפעמים) כדאי שקודם תלך לכאן, תחפש את הטקסט של התיאור (למשל Arrow as ASCII art) ולידו יהיה משפט או כמה משפטים שמסבירים מה הבעיה בדיוק. חלק גדול מהבעיות שרשומות שם הן לא בעיות בכלל (Headline alone, למשל). אריה ה. - שיחה 12:25, 16 בינואר 2011 (IST)

הקישור המודגש בצהוב שבור[עריכת קוד מקור]

מתייג את יגאל. Uziel302 - שיחה 11:43, 30 בספטמבר 2017 (IDT)

היי, Uziel. זאת הכתובת הנכונה: [1]. הבעיה היא ששום דבר ממה שכתוב בדף הזה לא נכון. הייתי מתקן מזמן, אם הייתי יודע מה לכתוב במקום. מתייג גם את בריאן ואת דוד55 יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:51, 30 בספטמבר 2017 (IDT)
Uziel302. החלפתי לקישור הנכון. השתמשתי כבר בכמה האפשרויות שמופיעות שם ולדעתי צריכים לפרסם את הכלי הזה באופן בולט יותר. האם אפשר לקשר משער הקהילה או ויקיפדיה:תחזוקה? ‏Hummingbird° יש לך הודעה ° כולי אוזן 03:41, 19 בדצמבר 2017 (IST)
היי, Hummingbird. אני עובד עם זה מזמן, ועושה כל מה שאפשר כדי שלא יפורסם ברבים. בגלל הממשק הדפוק, מדובר בכר פורה למשחיתים, כי ברגע שיוודע להם על קיומו, אפשר לסגור את הפרוייקט. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 12:03, 19 בדצמבר 2017 (IST)

פרמטר בחירה בתבניות מפה דינמית (ובפרט מועצות אזוריות)[עריכת קוד מקור]

הועבר מויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים 22:06, 8 במאי 2018 (IDT)

עברתי היום על מיזם תחזוקה בשם "check wikipedia" ואחד הסעיפים עם הכי הרבה משימות הוא סעיף "קישור עצמי" שם יש מעל ל-800 משימות לביצוע. חוץ מ20 משימות רלוונטיות, כל השאר היו קישורים נדרשים בתבניות בוט יישובים (סעיף שמקבל {{מפה דינמית}} ותבניות מועצה אזורית בסוף הערך כדוגמת תבנית:מפה דינמית/מועצה אזורית מטה יהודה (הדבר נכון לכל שאר המפות של המועצות האזוריות). ניסיתי להסיר את הקישור ולראות כיצד זה משפיע על התבנית וראיתי שזה מבטל את הסימון האדום על המפה. השאלה שלי-האם ניתן לתקן את התבנית כך שלא יהיה צורך בקישור? ‏Hummingbird° יש לך הודעה ° כולי אוזן 01:59, 19 בדצמבר 2017 (IST)

משתמש:DMY? בורה בורה - שיחה 17:55, 24 בדצמבר 2017 (IST)
זה לא DMY, בורה בורה, זה אתה. מחכים רק לך שתאשר את הפתרון. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 02:25, 25 בדצמבר 2017 (IST)